2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575159 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ofsayt sayımız da da bir yükseliş görüyorum.

her maç 1-2 sıkıştıracaksa maç başı 4-5 ofsaytın lafı olmaz :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

necipi karıştırma fatihi konuşuyoruz şurda  :D

necip demişken liverpoolu elerken de stoper necipti arsenali elimizden kaçırırken de filan.... necibi gelipte oynatmayacak hoca daha doğmadı en azından bu yoklukta abi.  son maç atibayı da görünce çok üzüldüm efendi efendi bıraksaydı bizim muhteşem transfer komitesi de geri getirmeseydi de o ihtişamlı haliyle hatırlasaydık dedim...
fatihi stoperde olmadı sağbekte görelim sol bekte değil.birde sene başı yeter artık dedik ama vefa dediler haksızlık vs baskı yapıldı.35 + belki bir kaleci birde stoperde kaldırabilir oununa göre.ortasaha kanat vs olmaz yığılıp kaleye oynamıyorsan santrafor filanda olmaz istisna isimler hariç.

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı cursedofdragon

her maç 1-2 sıkıştıracaksa maç başı 4-5 ofsaytın lafı olmaz :D

1-2 den fazlası lazım 1-2 de biz yiyoruz berabere fixlenir maçlar :D

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Hee Burak Hee Trabzona tekrar geri donusunde de ayni cafcafli cumleleri kurdun, sonuc ne oldu peki? En son  seni Trabzon formasiyla gordugumuzde taraftarina el kol cekiyordun, bu adamdan hic bi sey  olmaz abi bu saatten sonra..Bu suslu kelimelere de kimse inanmaz, hicbir BJK'li !
Yorgo

Çevrimdışı tangaz

1-2 den fazlası lazım 1-2 de biz yiyoruz berabere fixlenir maçlar :D

dur yaw daha stoper alıp fabriyi kiralayacaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

:D

Çevrimiçi Necmi

fatihi de gördük abi paşa maçında sıfırdı resmen diagneye yaptıgı amatörce penaltıyı sen ben yapmayız bu yaşımızda. sıfırdı demişken paşa maçında layiçde sıfırdı layiçin o maç yaptıgı pas hatalarının yarısını quaresma yapsaydı hepimiz kazma kürek koşmuştuk
kasımpaşa maçını örnek veriyorsunda iyi oynayanmı vardı. 4-1 yenildik ötesi varmı.

Çevrimdışı tangaz

Hee Burak Hee Trabzona tekrar geri donusunde de ayni cafcafli cumleleri kurdun, sonuc ne oldu peki? En son  seni Trabzon formasiyla gordugumuzde taraftarina el kol cekiyordun, bu adamdan hic bi sey  olmaz abi bu saatten sonra..Bu suslu kelimelere de kimse inanmaz, hicbir BJK'li !

walla ben bi BJK'li olarak inandım en azından inanmak istiyorum. umarım hayırlı ve faydalı olur.

Çevrimiçi murat

O butcelere daha iyi olmalari lazim yari butcesiylen real tokatlar bunlari
Livirpul cocuklugumuzun takimi da yillarin luziri
Oburu desenen dun boktu bugun koktu

oyunu sadece oyuncudan ibaret sanmamak lazım.oradan 6-7 ismi getir buraya teneke bağlayıp yollarsın bumuymuş 30 milyonluk adam diye.taktik bilen hoca olacak o oyuncu yeteneğinide o sistem içinde gösterebilsin.ilk yarıyı seyrettim öyle aman aman bir futbolda yoktu.

Çevrimdışı Karabay

walla ben bi BJK'li olarak inandım en azından inanmak istiyorum. umarım hayırlı ve faydalı olur.
Abi sendeki bu heyecanı anlayamıyorum. Seni sağduyulu sakin biri sanıyordum. Burak yahu burak. En fazla bu yarı 3-5 bişeyler atar ama şampiyon yapamaz. Sonra nihat gibi küfür yiye yiye gider.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Güven Yalçın sol kanata geçebilir.

Babel suratsızına da katlanmak zorunda kalmayız.

Sağ tarafta tabi ki Quarsma değil, en kötü Lens oynasın.

Çevrimiçi Necmi

abi gelen 70 topçunun 20-25i anca tutmuştur nasıl %70i tutmuş oluyor :alala:

seni dinlerken verdiğin istatistikleri filn görünce aklıma afedersin uzun biri geliyor o da böyle yapıyor 400 procenin 340ını yaptık %98,9u ediyor demişti sanırım yakın zamanlarda yoksa sende tek partili dönemlerde 85 kişilik sınıflarda okurken buzdolabınız olmadıgı için ders çalışamadın mı  :D
sana göre öyledir sen abouyada gömdün taliscayada gömdün
vidayada gömüyorsun. pepeyede laf etmiştin. sana göre gomezden başka tutan oyuncumu varki.
lens ağzıyla kuş tutsa dalak diyorsun adam son dakikada attığı deparla golü önledi o sırada herkesin dili dışardaydı. ben zaten takımın kondisyonunu eleştiriyorum sorun lens değil bütün takım her sene dahada geriye gidiyoruz. sen içinden çekip lens diyorsun. Bende lens form olarak diğerlerinden kötü değil diyorum.
usame bold falan demiyorum. fark yorulsada dili dışarı çıksada o deparı atıyor ama bak bakalım diğer oyuncularda görecekmisin bunu

Çevrimdışı tangaz

oyunu sadece oyuncudan ibaret sanmamak lazım.oradan 6-7 ismi getir buraya teneke bağlayıp yollarsın bumuymuş 30 milyonluk adam diye.taktik bilen hoca olacak o oyuncu yeteneğinide o sistem içinde gösterebilsin.ilk yarıyı seyrettim öyle aman aman bir futbolda yoktu.

pep, jurgen filan kaç para alıyor abi?

taktik bilen demişken bi sorayım dedim  :bandit:

citynin kadro değeri 1,13 milyar euro süper ligin tamamının 2 katına yakın 30 yaş üstü sanırım bi kompany var birde david silva

Çevrimdışı tangaz

kasımpaşa maçını örnek veriyorsunda iyi oynayanmı vardı. 4-1 yenildik ötesi varmı.

babel 2-2ye getirseydi bambaşka hal alırdı maç

Çevrimiçi murat

geldi artık destek olmasakta köstek olmamalıyız soran olursada aslında saha dışında pırlanta gibi çocuk sahada kendini kaybediyor deriz.

Çevrimdışı kyiv

layiçinde asist sayısı artar şimdi

Oğuzhan efendi de biraz silkinse onun asist ve asist öncesi pas sayısı da artabilir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2019, 01:24:50
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
geldi artık destek olmasakta köstek olmamalıyız soran olursada aslında saha dışında pırlanta gibi çocuk sahada kendini kaybediyor deriz.

:kop: :kop: :kop: :claps:

Çevrimdışı tangaz

Abi sendeki bu heyecanı anlayamıyorum. Seni sağduyulu sakin biri sanıyordum. Burak yahu burak. En fazla bu yarı 3-5 bişeyler atar ama şampiyon yapamaz. Sonra nihat gibi küfür yiye yiye gider.

abim heyecan değil ki bu aynı tarif ettiğin gibi sakinlik ve sağduyu var. öfkeli arkadaşlarımızı sükunete ve sağduyuya yönlendirmeye çalışıyorum. şampiyon zaten olamayacağız ki, gelir burak bu takımı şampiyon yaparsa sırtımda taşırım. ben burakı geçen sene başı negredo yerine gelse isterdim şimdi burak gelmiş love gitmiş başkası gelmiş pek bi önemi yok. o nedenle sükünet iyidir formayı giyen terlettiği sürece benden destek alır eleştiri ayrı destek ayrıdır misal vitaminsiz negredoyu hem eleştirirdim hem desteklerdim yetenekleri ve yapabilirliği oranında terletiyordu çünkü.

Çevrimdışı f_madida

Fenere oyuncu vermeyelim hatta ilginlendikleri oyuncuları da kapalım elinden serdar, sadık alalım g.t gibi kaldılar ortada yurtdışından oyuncu getiremeyecekleri için trye yöneldiler

tam tersine verelim tolgay'i iste...daha iyi sabote etme imkanimiz mi var..

sezon basi da vagner love'i gsye iteleseydik keske, simdi 1 degil 2 forveti gondermeye calisiyorlardi.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi murat

babel 2-2ye getirseydi bambaşka hal alırdı maç
Almazdı.tv de özeti görünce o kadarda kötü değilmişiz hissi oluşuyor belki ama canlı canlı seyredince sadece topun olduğu yerde değil olmadığı yerde de ezildik.takım bir tepki veremedi.istedikleri zaman geldiler gol attılar.şöyle söyleyeyim adamların bir iki oyuncu hariç  en kısası atiba gibiydi.en az 3-4 oyuncuyla ceza sahamıza daldılar biz 2 kişi sokamadık.askerden yeni gelmiş gibiydiler.şlk yarı beşiktaşın atak yaptığı tarafta oturuyorduk devre oldu arkadaş diğer tarafa geçelimmi dedi yok kasımpaşa bu tarafa hücum edecek gerek yok dedim.

Çevrimdışı kyiv

Burak Yılmaz sezonu 20 golle kapatsın şampiyonuz. Şu şöyle kenarda dursun.

Çevrimdışı mellfred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Çevrimiçi Necmi

evet ozanla harunu o çıkardı sonra bakambuyu parlattı 40 milyonluk topçuya evrildi fernandao ona keza o kazmayı bile gol kralı yaptı volkan şenden bile verim oldu bu yaptıgı işlerde nirvana v.şendir mesela şeneri piyasaya sürdü bursa rekor para kazandı sayesinde. mesela bizde ne sametin ne biliçin bırak verim almayı oynatmamaya başladıgı ozziden tarihi verim aldı sosa ona keza gomezi tekrar diriltti cenki rekor bedelli herife çevirdi babel 10 sene sonra yeniden milli takıma yolladı tosiç abubakar talişka hep sayesinde parladılar şenol güneş olmasa talişkayı  o paraya nah satardı benfica mesela selçuk inanı o kazandırdı türk futboluna burak yılmaz bizde manisada fenerde hiç bi yerde bi halt olamıyordu hoca sayesinde maç başı 1 gol ortalamayla oynayan adama dönüştü say say bitmiyor örnekler yazarken yoruldum.

geçen sene de santrafor yoktu demişsin de ilkdevre cenk vardı ikinci devre desantrafor kadan sokan bi talişkan vardı bunları da atlama. takımda gol atan yegane adam talişka kalmıştı o da gitti bazı verileri nasıl rahat görmezden geliyorsunuz aklım şaşıyor oyuncuların çoğu 5 aydır maaş alamıyor ihtarnameler gidince para ödeniyor bu ortamda başarı beklemek zor.

santrafor öyle böyle bi mevkii değildir bakın gomis yok gese dökülüyor oysa onun dışında giden yok gelenler var heriflerde gary rodriges mesela gomis varken herkes aaa uuu diyordu gomis gitti fabrika ayarlarına döndü herif onu adam eden gomisti.
oziden ne verim aldı resmen dökülüyor verim aldı dediğin bir ilk sezonu oda zaten diyoruz takımın kondüsyon olarak şenol güneşle tek sezonuydu. ilk geldiğinde oyuncular roket gibi oluyor 3 ay sonra koşmaya mecalleri yok. bir cenkde düşmedi kondisyon oda kendisi özel çalışma yapıyormuş.
takım sürünüyor.  şenol güneş genç oyuncu çıkartmaz ama mevcut oyuncuya ivme verir bir süre
ondan sonra düşüş başlar. o nedenle zaten satılan hiç bir oyuncu gittiği takımda birşey yapamıyor.
burak gs ye gittide birşeyler yapabildi çünkü sürekli korundu. al işde ozan serdar aziz cenkin halini görüyoruz.
bu takıma kondüsyon yükleyemiyor bu net görünen birşey. oyuncu ne olursa olsun kondisyonu olmayınca birşey olmuyor. şu takım sezonu ilk açan takım oldu bir maçta bile bunu göremedik geçen sene mazeret çine gitmekti bu sene mazeret ne. kazandırdığı oyuncular diyorsun birde harcadıklarına bakalım ama tabi pardon o zaman yönetim kötü transfer yapmış oluyor değilmi. ilk geldiğindeki medele bak o kiloyla şimdikinden daha diriydi. bu arada harunun nesini çıkardı. ozanın nesini çıkardı şenol güneşden en büyük darbeyi fener yedi :D

Çevrimdışı f_madida

Güven Yalçın sol kanata geçebilir.

Babel suratsızına da katlanmak zorunda kalmayız.

Sağ tarafta tabi ki Quarsma değil, en kötü Lens oynasın.

Babel'i ve Lens'i gondersinler, Trabzon'dan Olcay'imizi da getirsinler..Alin iste dikine dikine gidecek takim... Guven de Burak yoruldugu vakit girer oynar.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: