2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3591525 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ben olaya şöyle bakıyorum. golcü lazım yönetim alternatif  üretmek istiyor ama üretemiyor devre arası kimse iyi santraforunu bırakmaz bıraksada maliyeti çok yüksek olur çinden seçeneklerden biri olan Alan bile 3 mio imza parası 4 mio maaş deniyor üstelik ne verecekleri de soru işareti. hal böyle iken burak ekonomik bir çözüm olarak ilk sıraya çıkıyor. maliyeti de negredonun yarısı hatta daha az.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

Burak Yılmazın sahtekarlığını bir tarafa koyuyorum.Sonuçta hayatta hepimiz bir şekilde hata yapıyoruz.İnsana niye hata yaptın diye saldırmanın bir anlamı yok.Sanki hayatta hepimiz meleğiz, iyilik, güzellik timsaliyiz.  :) Bu olası transferin teknik açıdan ne için istendiği önemli. Biz maçlarımızda rakip sahada kolay kolay derinlemesine pas atacak açık alan bulamıyoruz.Burak nereye derinlemesine koşu atacak merak içindeyim.Yandan ortalar deniyorsa Burak hava hakimiyeti üstün bir oyuncu da değil. Yani işin özü Burak Yılmaz, Şenol Güneş tarafından nasıl kullanılacak tam kafama oturtamıyorum. Kaldı ki bir de Burak 1 aydan fazla süredir ne durumda bilemiyoruz. Hani olaya pozitif olarak bakabileceğim tek nokta Hocanın Güveni harcamaması kaydıyla Burak Yılmazın pozitif yönlerini Güvenin öğrenip meziyetlerinin arasına katması. Burak'a karşıyım lakin sahtekarlık vb. nedenlerden değil 34 yaşındaki bir futbolcunun Beşiktaşa birşey verebileceğine inanmamamdan. Beşiktaş forması giydikten sonra çenemi ve klavyemi kaparım. Başarılı olması için dua ederim  ve kendimce desteğimi veririm. Beşiktaş, Buraktan da sizden de benden de değerlidir. Umarım Burak Yılmaz bol bol gol atar da eleştiriler bir nebze olsun durur.

Karakter meselesi ayri bir konu olarak tartisilmali.

Ama futbolcu olarak bakarsak Burak net golcudur, su an ve hatta gecen sene de dahil olmak uzere takimda olmayan pozisyonu gole cevirebilme yetisine sahip bir oyuncu. En onemli ozelligi ceza sahasi icinde/cevresinde pas verildigi an ile gol vurusu arasinda kalan zamanda hizli/atik davranmasi, defans uyurken topu alip vurmasi, yoksa son vuruslari da cok mukemmel degil elbette ama gole cevirmeyi beceriyor bir sekilde.. Bu sene mesela Kasimpasa'ya attigi 2 gol de bu tarz. Bakalim, bizde is yapacak mi gorecegiz. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

ben burakın sağlıklı olması durumunda 12+ yazacağını düşünüyorum. love gönderilp larin de kiralanıp bir santrafor daha kiralanmalı. artık  bu isim çikarito mu olur yoksa dortmundlu gençler mi olur ya da çinden biri (ighalo vb) mi olur bilmem ama ben olsam birini daha alırım (kiralık).
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Ben olaya şöyle bakıyorum. golcü lazım yönetim alternatif  üretmek istiyor ama üretemiyor devre arası kimse iyi santraforunu bırakmaz bıraksada maliyeti çok yüksek olur çinden seçeneklerden biri olan Alan bile 3 mio imza parası 4 mio maaş deniyor üstelik ne verecekleri de soru işareti. hal böyle iken burak ekonomik bir çözüm olarak ilk sıraya çıkıyor. maliyeti de negredonun yarısı hatta daha az.
Hocam ispanyadan armutano eplden mantarazi alamanyadan copininho var ha bi de buraq bi milyona var, hangisini alak

Çevrimdışı tangaz

şayet becerilebilirse paraya kıyar talişkayı kiralarım, layiçi 8e çeker dorukhanı 6 oynatırım. medel vida stoper oynar bir stoper transferi ile işi kotarırım hatta stoper transferini rafa bile kaldırabilirim.

Çevrimdışı tangaz

Hocam ispanyadan armutano eplden mantarazi alamanyadan copininho var ha bi de buraq bi milyona var, hangisini alak

reis gene şiir gibi bilale anlatır gibi özetlemişsin.

Çevrimdışı tangaz

Biykoyu oynstmiyordu tolga hemsosu diye toprakcilik yapiyordu
En agirinj ben yaptim adama afedersin ermeni diye arasi oynatmiyir manevi oglu karijmayi oynatiyor diye

bu iletiyi de şeetmeden olmaz. ne günlerdi yaa adın bi an ırkçıya çıkıyordu ifadedeki hicvi mi dersin ironiyi mi dersin ya da daha anlaşılır bi dille bi yerlere lafı çakmayı mı dersin kimse görememişti sonra 50 kişi ırkçılık değil abi mylife öyle biri değil die açıklama yapmak zorunda kalmıştı sonra kurucu üye bi abimiz istifa etmişti olayı madem yanlış anladım onurumla giderim minvalinde ele alıp olay büyümüştü ve olay bittiğinde hala kimse inceyi görememişti.

Çevrimiçi murat

şayet becerilebilirse paraya kıyar talişkayı kiralarım, layiçi 8e çeker dorukhanı 6 oynatırım. medel vida stoper oynar bir stoper transferi ile işi kotarırım hatta stoper transferini rafa bile kaldırabilirim.
Gözü karartıp vida medeli satsak parayı diagneye bayılsak nasıl olurdu.gerçi şimdi anadolu topçusu diyenler çıkar.
[ Son Düzenleme: 03 Ocak 2019, 00:29:43 MURAT ]

Çevrimiçi Fatih_

Burak mevzusu uzadıda uzadı. Baskan uzun süredir geveleyip duruyo. Net birşey konuşmadı herkesin ağzına laf verdi. Getiriceksen adam gibi getir arkasında dur yaptığın işin.

Çevrimiçi tolga1903

Trabzona 2.5 burağa 950 bin vereydik bari.

Çok mantıklı yorum olmuş keşke öyle yapsaydık hakikaten. Takımı gençleştirme adına yine muazzam hamleler yönetimden golcü sorununu da çözdüler bir taşla iki kuş burak 38'ne kadar oynar bizde sevdikleri çocuk ne de olsa babası ve kendi Beşiktaşlı, galatasaray yuvası trabzon için ölür ama sonuçta bizi tuttu bir kere ver 2.5m euro uzat 2023'e kadar falan. Tebrikler yönetimimize santrafor problemimiz açılmamak üzere bitmiştir.

Çevrimdışı tangaz

Gözü karartıp vida medeli satsak parayı diagneye bayılsak nasıl olurdu.gerçi şimdi anadolu topçusu diyenler çıkar.

ben diagne bizde neler yapar sorusuna inan bi yanıt bulamıyorum. birde 15ealsak bunu daha fazlasına satmak kolay değil bu nedenle bu kadar yüksek maliyetle almak ciddi risk. benim talişka transferi önerim sene sonuna dek kiralık. burak+talişka 25 bırakırlar

Çevrimiçi murat

ben diagne bizde neler yapar sorusuna inan bi yanıt bulamıyorum. birde 15ealsak bunu daha fazlasına satmak kolay değil bu nedenle bu kadar yüksek maliyetle almak ciddi risk. benim talişka transferi önerim sene sonuna dek kiralık. burak+talişka 25 bırakırlar
Adam her türlü golü atabilen bir tip stoper öğütücü
Topu alıp gidebililiyor vs vs.gönül ister ki kasımpaşadan önce bul ama diagne diye birini getir hoca oynatırmı taraftar beğenir mi? Bir sürü derdi var.daha kendini ispatlamış diagneyi bile beğenmiyoruz.birde şunu merak ediyorum şenol güneş trabzon hocası olsaydı yusuf abdülkadir umutcan vs vs forma yüzü görebilirmiydi?

Çevrimdışı yoruk

Penaltı için dert edenler etmeye devam etsinler,bu gözler Ahmet Hassan ‘ın kendını bırakısını da gördü,Yasin’in acayip şekilde yere yuvarlanmasını mı dıyeyım atlamasını mı dıyeyım neyse artık onu da gördü. Ben bencil ve gecımsızlığı yuzunden ıstemıyorum.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Cunku Adali disinda diger yonetim uyelerinin hepsi yancı, başkanın saksakcilari. Sahsi güçleri ve cevreleri yok. Beşiktaş'a katacak bir degerleri yok, ama Besiktas uzerinden prim yapmaya muhtaç insanlar.

Katiliyorum. Baskan kendisini pohpohlayanlari yol arkadasi secmis. Mayista bu durumu duzeltecegini hic sanmiyorum. Ayni isimlerle devam edecektir. Cunku bu isimlerin yalakaliklari Fikret Ornan’in hosuna gidiyor.

Çevrimdışı tangaz

Adam her türlü golü atabilen bir tip stoper öğütücü
Topu alıp gidebililiyor vs vs.gönül ister ki kasımpaşadan önce bul ama diagne diye birini getir hoca oynatırmı taraftar beğenir mi? Bir sürü derdi var.daha kendini ispatlamış diagneyi bile beğenmiyoruz.birde şunu merak ediyorum şenol güneş trabzon hocası olsaydı yusuf abdülkadir umutcan vs vs forma yüzü görebilirmiydi?

nie görmesin ozan tufan harun filan sahadan mantarvari mi türediler.

şuan gerek ülkede gerek yurtdışında adamın yetiştirip piyasaya sürdüğü ya da parlattıgı tonla topçu war umutcan ismini ele alalım mesela onur kadrodışı esteban zaten malum geriye bir umutcan kalmış hoca değil şenol sen ben olalım kimi oynatıcaz? buna benzer bi örnek yaşadık fabri satıldı tolga sakattı hoca utkuyu kaleye koydu çıkıp kendi oynamadı.

Çevrimdışı tangaz

gitarcı başaksitili da kostayı 4,5 mio bonsla almış

ne güsel beşitaş hocası yaw bi faydası olmadı zararı çok oldu oğlunu da alsa ya bizden hazır kadro dışıyken

atiba+töre = 12,5 mio atsın yetersiz₁

Çevrimdışı kyiv

Bu devre arasını geçtim önümüzdeki yıl için şu Fransa ligini iyi tarasak bir Pascal Nouma daha çıkaramaz mıyız? Adamların 2. lig santraforları bile bizde iş görür.

Çevrimdışı mellfred

ne güsel beşitaş hocası yaw bi faydası olmadı zararı çok oldu oğlunu da alsa ya bizden hazır kadro dışıyken

Üstelik sezon sonu boşa çıkıyor eleman 34 yaşındaymış
Ayar oluyorum git gide sevimsize

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yalan yok Basakcityi net favori olarak görüyorum adamlar zaten Gol yemiyor yahu kalede Mert var mert Kova mert buna rağmen gol yemiyorlar

Biraz daha az Gol atıyorlardı önceki senelere göre , şimdi Net bir Golcu alarak bu sorunu da çözdüler bence

Bu arada Volkan Babacan sakat mi abi koca bir yarım sezon Mert oynadı var mı bir bilgin ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mellfred

Ts’nin kadro dışı bıraktığı, 3,5m avro maliyetli 34 yalındaki adamına bonservis vermek de bi Araplar bi Çinliler bir de bize nasip olurdu ancak
yönetim kampa katılsın diye acele etti sanırım yoksa Burak’ı tazminatsız bırakmak Trabzon için büyük nimet olurdu
sanırım iki yıllık ( 2,5 yılmış) sözleşmesi var aşağı yukarı 9m avroluk net alacağı vardı elemanın
Karakteri bir kenara bence Cenk’ten daha iyi bir forvet
Bunu da belirteyim sonra skor sevicisi olmayalım

Çevrimdışı f_madida

Ts’nin kadro dışı bıraktığı, 3,5m avro maliyetli 34 yalındaki adamına bonservis vermek de bi Araplar bi Çinliler bir de bize nasip olurdu ancak
yönetim kampa katılsın diye acele etti sanırım yoksa Burak’ı tazminatsız bırakmak Trabzon için büyük nimet olurdu
sanırım iki yıllık ( 2,5 yılmış) sözleşmesi var aşağı yukarı 9m avroluk net alacağı vardı elemanın
Karakteri bir kenara bence Cenk’ten daha iyi bir forvet
Bunu da belirteyim sonra skor sevicisi olmayalım

Burak'a bonservis verildiyse yuzyilin skandalidir. Bu YONETIM GITSIN﹗ etmeden Besiktas'tan hicbirsey olmaz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Yalan yok Basakcityi net favori olarak görüyorum adamlar zaten Gol yemiyor yahu kalede Mert var mert Kova mert buna rağmen gol yemiyorlar

Biraz daha az Gol atıyorlardı önceki senelere göre , şimdi Net bir Golcu alarak bu sorunu da çözdüler bence

Bu arada Volkan Babacan sakat mi abi koca bir yarım sezon Mert oynadı var mı bir bilgin ?
Mert kovaysa artik yani biizmkilere ne diyecez
Adam neler kurtariyir yahu o az gol yemeleri sadece kaleciye baglanmaz ama mesela kaleci drgisikligi yapsak gibi dusun onlar bi 7-8 tane fazla yerken biz bi 10 tane az yemis olurduk

Çevrimdışı mylife1903

Abi taliska pahali aleksi getirelim 10 tane atar su haliyle 15 de assit yapar.

Çevrimdışı mylife1903

Burak'a bonservis verildiyse yuzyilin skandalidir. Bu YONETIM GITSIN﹗ etmeden Besiktas'tan hicbirsey olmaz.
Sahteqar janum evladuma bonservis normal
Bu yonetim fbden sezere bons vermis fb eskisi niyanki kurtarici diye getirmis gsli daniyi kiralamis tsye olcayi 200bine verip tsden bir cicugu 850bine almis mertcan denen cocugu
Buraq qiral sahteqAr janum evladuma 950bin bence gayet ucuza kapatmislsr
Bu yonetimin gecmisinden bugune analiz edince buraqboya verilmesi gereken bons 5 milyon civsri maas da 4.2
Dua edin dua, bu tasarruflu yonetimi basimizdan eksik stmesin
Sitadd yaabdi
Soyunma odamizda buzdolabi yoohtu
Tuvaletlerde 200 kisi yanyana isiyirdu
Eski yonetimler sitadi ahir yabmisti
Tesisleri pavyon

Çevrimdışı Librarius

Iyide abi Talisca'ya paramız yetmez.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Etiketler: