2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575549 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Burak Yılmaz sezonu 20 golle kapatsın şampiyonuz. Şu şöyle kenarda dursun.

Su bacaksiz Kun Aguero bile Ingiltere'de fark yaratiyorsa QRAL superligde neler yapmaz... :D :D :D
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

sana göre öyledir sen abouyada gömdün taliscayada gömdün
vidayada gömüyorsun. pepeyede laf etmiştin. sana göre gomezden başka tutan oyuncumu varki.
lens ağzıyla kuş tutsa dalak diyorsun adam son dakikada attığı deparla golü önledi o sırada herkesin dili dışardaydı. ben zaten takımın kondisyonunu eleştiriyorum sorun lens değil bütün takım her sene dahada geriye gidiyoruz. sen içinden çekip lens diyorsun. Bende lens form olarak diğerlerinden kötü değil diyorum.
usame bold falan demiyorum. fark yorulsada dili dışarı çıksada o deparı atıyor ama bak bakalım diğer oyuncularda görecekmisin bunu

abi desteksiz salladın bu sefer bu saydıklarından sadece abuşu gömdüm sözümün de arkasındayım sana göre geçen sene porto 50 milyona premier lige satıyordu, noldi?

talişkayı gömdüğüm tek ileti gösteremezsin kimse alınmasın talişka kalsın dien adamım daha dün alalım diyordum vidayı en çok isteyen adamdım kötü yazdıgım tek mesaj yok pepe için ilk eleştiriyi ben getirdim herkes kötüye kötü demeye tırsarken ben cesurca yazdım sonra hepiniz peşimden geldiniz. ilk geçen sene 18-20.haftalar gibiydi sanırım 14. maç gese maçı sonrası pepe sallanmaya başladı dedim @cursedofdragon fil hafızası ile hatırlayacaktır onla karşılıklı yazışmıştık o konuyu hatta. tamam algı yap yapma desekte yapıyorsun ama böle desteksiz olmasın lütfen  :bandit:

kondüsyon demişken ilk 11in 8-9 oyuncusu 30+ ise bunların 5-6sı 32+ ise gene bunların 3ü 35+ ise hangi kondüsyondan bahsediyoruz abi. bak takımın en çok koşanı en yaşlılar diyorsun ya sürekli seç beğen al hepsi yaşlı zaten rastegele birini sallasak tutacaktır bak yaşlı çok koşmuş die.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2019, 01:36:03
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Fabri'de haber göndermiş garibim geri gelmek istiyorum diye
Tosic- Fabri- Olcay tamam.
Zenci stoperide aldık mı fitiz  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Burak Yılmaz geldiyse, ben de bir uğrayayım. :)

3 ayı futboldan uzak geçirdim, kafa rahattı. Transfer dönemi cazibesine dayanamadım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

oziden ne verim aldı resmen dökülüyor verim aldı dediğin bir ilk sezonu oda zaten diyoruz takımın kondüsyon olarak şenol güneşle tek sezonuydu. ilk geldiğinde oyuncular roket gibi oluyor 3 ay sonra koşmaya mecalleri yok. bir cenkde düşmedi kondisyon oda kendisi özel çalışma yapıyormuş.
takım sürünüyor.  şenol güneş genç oyuncu çıkartmaz ama mevcut oyuncuya ivme verir bir süre
ondan sonra düşüş başlar. o nedenle zaten satılan hiç bir oyuncu gittiği takımda birşey yapamıyor.
burak gs ye gittide birşeyler yapabildi çünkü sürekli korundu. al işde ozan serdar aziz cenkin halini görüyoruz.
bu takıma kondüsyon yükleyemiyor bu net görünen birşey. oyuncu ne olursa olsun kondisyonu olmayınca birşey olmuyor. şu takım sezonu ilk açan takım oldu bir maçta bile bunu göremedik geçen sene mazeret çine gitmekti bu sene mazeret ne. kazandırdığı oyuncular diyorsun birde harcadıklarına bakalım ama tabi pardon o zaman yönetim kötü transfer yapmış oluyor değilmi. ilk geldiğindeki medele bak o kiloyla şimdikinden daha diriydi. bu arada harunun nesini çıkardı. ozanın nesini çıkardı şenol güneşden en büyük darbeyi fener yedi :D

kıçının kılları ağarmaya başlamış adamlardan kurulu adamları doldur takıma sonra kondüsyon bekle, hey allam aklıma mukayet ol
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2019, 01:40:02
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

3 ayı futboldan uzak geçirdim, kafa rahattı. Transfer dönemi cazibesine dayanamadım.

Oooo abi hoşgeldin. Nerelerdesin özlettin kendini  :D
Tam zamanında geldin. :)

Çevrimdışı tangaz

noldu onur nerelerdeydin yurtdışı falan mı yaptın

Çevrimdışı tangaz

Fabri'de haber göndermiş garibim geri gelmek istiyorum diye
Tosic- Fabri- Olcay tamam.
Zenci stoperide aldık mı fitiz  :D

fabriyi 1,5 yıllık kiralayalım karyusuda geri gönderelim nasılsa 8 mio verip bonservisini alacak değiliz yazın bir de kaleci die debelenmeyelim işte

Çevrimiçi murat

hoşgeldin özlettn kendini.

Çevrimdışı tuncaboylu

hoşgeldin özlettn kendini.
noldu onur nerelerdeydin yurtdışı falan mı yaptın

Oooo abi hoşgeldin. Nerelerdesin özlettin kendini  :D
Tam zamanında geldin. :)
Hoşbulduk.:)

Buralardaydım aslında, takım kötü giderken biraz kendi haline bıraktım Beşiktaş'ı. İş yoğunluğu, satranç, ufaklıkla zaman geçirme falan oyalandım biraz. :)

Yine de virüs gibi, çekiyor bir yerden :)

Çevrimiçi murat

abi desteksiz salladın bu sefer bu saydıklarından sadece abuşu gömdüm sözümün de arkasındayım sana göre geçen sene porto 50 milyona premier lige satıyordu, noldi?

talişkayı gömdüğüm tek ileti gösteremezsin kimse alınmasın talişka kalsın dien adamım daha dün alalım diyordum vidayı en çok isteyen adamdım kötü yazdıgım tek mesaj yok pepe için ilk eleştiriyi ben getirdim herkes kötüye kötü demeye tırsarken ben cesurca yazdım sonra hepiniz peşimden geldiniz. ilk geçen sene 18-20.haftalar gibiydi sanırım 14. maç gese maçı sonrası pepe sallanmaya başladı dedim @cursedofdragon fil hafızası ile hatırlayacaktır onla karşılıklı yazışmıştık o konuyu hatta. tamam algı yap yapma desekte yapıyorsun ama böle desteksiz olmasın lütfen  :bandit:

kondüsyon demişken ilk 11in 8-9 oyuncusu 30+ ise bunların 5-6sı 32+ ise gene bunların 3ü 35+ ise hangi kondüsyondan bahsediyoruz abi. bak takımın en çok koşanı en yaşlılar diyorsun ya sürekli seç beğen al hepsi yaşlı zaten rastegele birini sallasak tutacaktır bak yaşlı çok koşmuş die.

« İleti Gönderen: MURAT  26 Mart 2018, 12:46:57 »
Alıntı yapılan: tangaz - 26 Mart 2018, 10:52:06
sen pepeye gerek yok dien tek üyeydin forumda
Bende diyordum.felsefe olarak yüksek maaşa karşıyım pepeye değil.

Çevrimdışı kyiv

Hoşgeldin...

Millet günlerdir heyecanla kazma kürek bekliyor gömmeye. Hocayı, Burakı yönetimi...

Hazır mısın tam siper savunmaya? :eyes

Çevrimiçi Necmi

kap beklediğimiz gecelerden sonra kap gelmesin diye beklediğimiz gecede oldu ya :bandit:
beklesek gelmezdi beklemediğimiz gelmesin dediğimiz için çok hızlı geldi. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Kalemizden uzakta rakip sahada sürekli bastırarak oynayacaksın. İlk yarıları çöpe atmayacaksın. Maçın ilk 30 dakikasında 2-0 yapıp dizginleri ele alacaksın. İlk 45 de fişi çekip defansı rahatlatacaksın. Hücumda kısır kalıp golleri atamazsan iş savunmaya kalır.

Beşiktaş iç saha maçlarında 3 den aşağı atmamalı. Ne zamanki hücum yeteri kadar üretken olmuyor kabak savunmanın başına patlıyor. Beşiktaş idare ederek 1-0 larla Galatasaray gibi şampiyon olamaz. Beşiktaş şampiyon olacaksa hücumda iyi oynamak zorunda.
kimle ve hangi hocayla olacak bu.

Çevrimdışı kyiv

Burak Yılmaz kafidir sakın ola Serdar Azizde üzerine alınmasın.

Bu arada bu Galatasaraylılar mal mı bana mı öyle geliyor. Oyuncuyu göndereceğiz diyerek nasıl pazarlayacaklar? Serdar Azize bonservis vererek alsa alsa ya Fnerbahçe ya Galatasaray alır herhalde  :D Bir de hülleci Araplar.

Çevrimiçi Necmi

necipi karıştırma fatihi konuşuyoruz şurda  :D

necip demişken liverpoolu elerken de stoper necipti arsenali elimizden kaçırırken de filan.... necibi gelipte oynatmayacak hoca daha doğmadı en azından bu yoklukta abi.  son maç atibayı da görünce çok üzüldüm efendi efendi bıraksaydı bizim muhteşem transfer komitesi de geri getirmeseydi de o ihtişamlı haliyle hatırlasaydık dedim...
atibayı taraftar baskısıyla geri aldılar transfer komitesiyle ne alakası var ortalık yıkılıyordu atiba imzalamadı diye. Demişdim vedalaşmalı diye. böyle olacağı belliydi bu sezon oynadığı bütün maçlarda kötüydü. takım orta sahası böyle olunca hücum bölgesi top tutamayınca onunda kötü görünmesi normal
işin daha kötüsü kendine güveninide kaybediyor. bire birde ne yapacağını şaşırıyor top ayağına dolanıyor.

Çevrimdışı kyiv

kimle ve hangi hocayla olacak bu.

Burak Yılmaz ve Şenol Güneş ile  :bandit:

Seni çok karamsar görüyorum 2019 da.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Tek korkum q7 ve birkaç yabancı bu sezon ıslıklandıkları için taraftarın gözünden düşmeye başladılar zaten gidiciler gider ayak taraftarın gözünde şirin görünmek için burağı harcayabilirler
orta, pas konusunda olsun burağı taraftarın önüne atabilirler nasıl olsa tepkiler belli umarım öyle bir olay yaşanmaz diğer türlü burak bize yarar katacak
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi doganay

Şimdi Var dolayısıyla çok fazla penaltı oluyor ve bizde penaltı atacak adamda yoktu. Ozi dünyaları kaçırdı. Q7 kaçırıyor, en son Ljajic zor bela attı.
Burak en azından pek penaltı kaçırmiyor :D iyi tarafını göstereyim size dedim  :)

Çevrimdışı kyiv

Kampa gençlerde gitmiş. İçlerinden sürpriz formayı kapabilecek en azından zorlayacak çıkamaz mı? Savunmadaki Alpaya şans verilemez mi mesela? Çocukta fizik gayet iyi 1.95 boy var. Ozan Kabak kazması kadar bizim Alpayda oynayamaz mı yani?

Çevrimdışı tangaz

« İleti Gönderen: MURAT  26 Mart 2018, 12:46:57 »
Alıntı yapılan: tangaz - 26 Mart 2018, 10:52:06
sen pepeye gerek yok dien tek üyeydin forumda
Bende diyordum.felsefe olarak yüksek maaşa karşıyım pepeye değil.

evet bi sen karşıydın birde tuncaboylu başka itiraz eden yoktu en sevinenler ben ve necmiydik birde atalaydı. ama ben ligin ikinci yarısı çok gömdüm pepeyi sene sonu zaten herkes hem fikirdi bu alıntıladıgın tarihte mesela şöe bi satırım war "absürt bişey yok marcelo şampiyon yapan oyuncuydu pepe daha bu katıyı veremedi + ligde gese maçından beri kayıp o günden beri iyi oynadığı tek maç var o da 5 yediğimiz bayern maçı."

ha bu yorumum nedeniyle pepeyide gömdn vidayı da gömdün dienler de olmuyor değil tabii, ilk olmak öncü olmak kolay değil elbet  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

"ben biliyorsunuz hoca beşiktaşın başında die saygı gösterip fazla yazmıyorum hakkında aksi halde kendisi hakkında yazacaklarım beni aranızdan ayırır  :D "

mart 2018deki iletim buyken ve daha öncesi de çokken şimdi bana hocayı savundurtuyorsunuz  :D

Çevrimiçi levitate

pozisyonu izledim de escude'nin teması var net penaltı

yuvana hoşgeldin QRAL
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Iyi oldu.

Burak Senol Gunes’in sonu olacak sezon sonu. Bu takima messi’yi koysan kurtaramaz. Ortada takim mi var...

Çevrimdışı tangaz

pozisyonu izledim de escude'nin teması var net penaltı

yuvana hoşgeldin QRAL

ne teması yav baya baya aşiline basmış çocugun allahtan aşili kopmamış  :D

Etiketler: