2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575073 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 'TaNeR'

"Beşiktaş formasını giydiğim andan itibaren...'

yani şimdiye kadar diğer takımların standartlarına göre oynadım ama artık kendimi atmayacağım, çirkeflik yapmayacam içiniz rahat olsun demiş   :D
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Hayırlısı olsun  :money:

Burak Yılmaz'ın açıklamaları:

ben geçmişde hırsızdım ama Beşiktaş formasıyla hırsızlık yapmayacağım demiş ben öyle anladım.
ben hırsız demiyorum hemen atlamayın kendisi demiş :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Devletin gayri resmi haber ajansi cok ciddi bir kurum dikkate almak lazim :busted_cop:
Devletin değil Hukumetin resmi yayın organı ikisi çok farklı şeyler karıştırmayalım :bandit:

Devletin resmi yayın organı Trt dır şuan her ne kadar Hükümetin yayın organı gibi çalışıyor olsada

Bizim insanımızın yaptığı en büyük hata bu sin yıllarda Hukumet ile Devleti birbine karıştırmak , Hukumete laf söyleyince hemen Devlete laf söyledin diye tartışmaya giriyorlar :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Dedryck Boyata ( Celtic - Stoper ) İlginiyormuşuz. City alt yapısından.

https://www.dailyrecord.co.uk/sport/football/football-transfer-news/transfer-news-live-celtic-rangers-13806473.amp?__twitter_impression=true
Havadan iyi sert stoper ama hata yapmaya çok müsait önde baskı yapılınca Eli ayağına dolaşıp pozisyon yediren gillerden , kısaca = AMAN HA !!

Önde baskı yapan takımların en sevdiği , seveceği Stoper cinsinden..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ne teması yav baya baya aşiline basmış çocugun allahtan aşili kopmamış  :D
allah korumuş reyiz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Volkan Sen ve Ozan Tufan i da alsaydik keske.

Burak Yilmaz
Caner Erkin
Volkan Sen
Ozan Tufan

Karakter abidesi futbolcar.... Level atlardik.

Çevrimiçi sEuL

Fazla tepki olmamasi icin heralde gece yarisinda aciklandi Burak transferi.

Bugun bir transfer daha bekliyorum yonetimden, taraftarin gazini almak icin en az bir tane daha transfer bugun aciklanir buyuk bir ihtimalle.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

ben geçmişde hırsızdım ama Beşiktaş formasıyla hırsızlık yapmayacağım demiş ben öyle anladım.
ben hırsız demiyorum hemen atlamayın kendisi demiş :bandit:
Yok öyle bedavacılık tt arena da kendini atacak ve cüneyt hakemine penaltıyı yedirip galibiyeti aldıracak ancak o zaman
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

kıçının kılları ağarmaya başlamış adamlardan kurulu adamları doldur takıma sonra kondüsyon bekle, hey allam aklıma mukayet ol
ozininmi tolgayınmı kılları ağırmış ben 30 yaşındaki oyuncuya yaşlı demem kaldıki bu adamlar 3 sene önce yaşlı değildi ama kondisyon yinede düşüyordu.Biz ilk geldiği sene dışında hiç kondisyonlu bir takım olmadık tek yaptığımız orta sahada top çevirip pasif dinlenme modunda takılmak oldu. bitmez tükenmez top çevirmeler biz tribünde sıkılıp sohbete başlıyorduk.
bu takımın kondisyonunun olmadığını şimdi söylemiyorumki üç senedir söylüyorum. bu sene geçsin seneye göreceğiz takım ne durumda 4-5 oyuncu alırsak eğer işde gelenlerin kondüsyonlu olması belki haraket sağlatır. yoksa durumumuz hiçde parlak olmayacak. 30 artı yaşındaki adam koşamaz diye bir kural yok kondisyon yaşla değil çalışmakla alakalıdır. Başak bizden daha yaşlı takım ama kök söktürüyorlar onlar koşabiliyor sonuçta.
herşeye bahane buluyorsunuz ama ortada başak gerçeği var onu neden görmek istemiyorsunuz yaş diyorsunuz adamlar bizden yaşlı forvetimiz yok diyorsunuz onlarında yok 22 gol atabilmişler ama bizim 9 puan önümüzde söylediklerini çürütmüyormu bu. adamlar gol konusunda bizden daha kötü durumdalar.
bizim yaş ortalamamız 27,7 başak 29.6 gs nin 27,4 bu üç takımında forvet bölgesi sıkıntılı ve bunlardan aslında en iyi olanda biziz. ama gs 30 gol atmış bizden 3 puan daha iyi durumda üstelik onları yendiğimiz halde başak 22 gol atmış bizden 9 puan önde. şimdi yaşamı bahane bulalım yoksa forvetsizliğemi
herşey ortada algı falan kasmıyorum. gs geçen sene köpek gibi koşuyordu bu sene onlarda düştü ama şu halleriyle bile bizden iyiler. sert maçlar oynadılar fazladan kupa mücadeleside yaptılar şimdi iki maç oynayacaklar uefada bitecek şu anda görünen şartlar bizden daha diri olacakları yönünde.
yani yaştı forvetsizdik bence mazeretin önüne geçmiyor. bizdeki sorun bunlar değil. çok daha ciddi ve bu uzun süredir devam ediyor. sorundan hocanın haberi bile yok aslında olsa müdahale ederdi.
inansanda inanmasanda görünen ortada bu takımı adam kayırarak quaresmaya teslim ederek bu duruma getiren hoca oldu.kırmızı görüp uefadan elenmemize sebep oluyor bir sonraki maç 11 e ismi yazılıyor. her türlü terbiyesizliği yapıyor yine 11 de sen bu kadar taviz verirsen diğer oyuncuları bozarsın. herkes topu ona atar maçı sen kazan der. bizde olan bu.

Çevrimiçi Necmi

Volkan Sen ve Ozan Tufan i da alsaydik keske.

Burak Yilmaz
Caner Erkin
Volkan Sen
Ozan Tufan

Karakter abidesi futbolcar.... Level atlardik.
ardayı atlamışsın onsuz olurmu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ardayı atlamışsın onsuz olurmu
Hepsi yerli oldu ya, araya birtanede yabancı sıkıştıralım. Melo cup diye oturur bence :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ardiles

bu ne cüret yahu, bunlar kendini ne sanıyor acaba? beşiktaş, taraftar sayesinde ayakta durabilen mali anlamda resmen iflas etmiş bir kulüptür. hükümetler oy kaygısı nedeniyle durumu idare etmeye çalışıyor. bizler olmasaydık spk ve maliye bunların yakasına yapışırdı.

burak transferiyle taraftarı bölmenin ayrıştırmanın ciddi etkileri olur.

Çevrimdışı ardiles

feda dönemini hatırlıyorum. beşiktaşlıların kendisini değersiz hissetmesi için bütün medya seferber olmuştu. bu taraftarın üzerinde türlü türlü bilinçaltı propaganda teknikleri uygulandı. hiçbiri başaramamıştı... yönetimi kutluyorum, taraftarın boynunu bükmeyi başardılar

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Tangaz ve mylife hocanin ne kadar yetersiz oldugunu en bastan biliyordu ama yonetimi begenmedikleri icin hocayi gormezden geliyorlar yada hedef tahtasina koymuyorlar. Birazda biz dedik, biz biliriz havasindalar bence. Necmi abide de mevcut bu hava :)

Tamam kabul yonetim (Fikret Orman) yanlis yolda. Burak transferi, hoca ile +1 teklif sunmak, yalaka yoneticilerin vahim aciklamalari, artik yonetimi savunmuyorum. Baskan cok fazla kendine odaklandi. Besiktas sanki onun etrafinda donuyormus gibi bir havaya girdi. Mayista umarim oturturlar asagi.

Neyse yonetim bence ayri konu. Futbol takiminda oyuncu satip, aldilar. Son 2 sezonda gelen oyuncularda yanlis kararlar oldu. Bizlerde yanildik. Love ve lens iyi olur dedik. Olmadi. ANCAK takim suanki kadrosuyla tek kulvarda, kiytirik Tr ligini kaldiracak seviyede. Transferler, gidebler, gelenler bahane. Hoca 16/17 sezonundan beri takima birsey katmadi. CL basarisi oyuncu odaklidir benim gozumde.

Mayistan sonra yeni yonetimin yapacagi ilk is Senol Gunes’i gondermektir. Acik ve net.

Burak, q7, caner, Senol Gunes aman Allahim.

Çevrimdışı mylife1903

sana göre öyledir sen abouyada gömdün taliscayada gömdün
vidayada gömüyorsun. pepeyede laf etmiştin. sana göre gomezden başka tutan oyuncumu varki.
lens ağzıyla kuş tutsa dalak diyorsun adam son dakikada attığı deparla golü önledi o sırada herkesin dili dışardaydı. ben zaten takımın kondisyonunu eleştiriyorum sorun lens değil bütün takım her sene dahada geriye gidiyoruz. sen içinden çekip lens diyorsun. Bende lens form olarak diğerlerinden kötü değil diyorum.
usame bold falan demiyorum. fark yorulsada dili dışarı çıksada o deparı atıyor ama bak bakalım diğer oyuncularda görecekmisin bunu
Lens sozlesmeyi alinca mis gibi yatisa gecmis, gece gezmelerinden kendini futbola veremiyor
Zaten yetersiz futbolcu gucuyle oynamaya calisan biri gucu de olmay8nca anca 20 dakika oynuyor
Sahada geziniyor resmen, ayni vurdumduymazligi quaresma yapsa ana avrat kufur yer, lensin eksisozluk basligina bah adam rezaletin fevkaledesinde iki entri girilmiyor, seytan tuyu var, ismaelden beter

Su adami hoca harcadi falan diyorsunuz, adamin bu seviyede olmasi menejer basarisi yoksa rizespora versen alip oynatmaz

Çevrimdışı mylife1903

oziden ne verim aldı resmen dökülüyor verim aldı dediğin bir ilk sezonu oda zaten diyoruz takımın kondüsyon olarak şenol güneşle tek sezonuydu. ilk geldiğinde oyuncular roket gibi oluyor 3 ay sonra koşmaya mecalleri yok. bir cenkde düşmedi kondisyon oda kendisi özel çalışma yapıyormuş.
takım sürünüyor.  şenol güneş genç oyuncu çıkartmaz ama mevcut oyuncuya ivme verir bir süre
ondan sonra düşüş başlar. o nedenle zaten satılan hiç bir oyuncu gittiği takımda birşey yapamıyor.
burak gs ye gittide birşeyler yapabildi çünkü sürekli korundu. al işde ozan serdar aziz cenkin halini görüyoruz.
bu takıma kondüsyon yükleyemiyor bu net görünen birşey. oyuncu ne olursa olsun kondisyonu olmayınca birşey olmuyor. şu takım sezonu ilk açan takım oldu bir maçta bile bunu göremedik geçen sene mazeret çine gitmekti bu sene mazeret ne. kazandırdığı oyuncular diyorsun birde harcadıklarına bakalım ama tabi pardon o zaman yönetim kötü transfer yapmış oluyor değilmi. ilk geldiğindeki medele bak o kiloyla şimdikinden daha diriydi. bu arada harunun nesini çıkardı. ozanın nesini çıkardı şenol güneşden en büyük darbeyi fener yedi :D
Abi senol gunes takimlarinin bi 7-8 senedir kondusyonunu ispanyol eleman veriyor ve baya baya iyi bir yardimci o adam, simonenin falan yaninda calismis biri yillarini da senol gunese vermis
Senil hoca yapilanlari cikip boyle suslu cumluler ile anlatip ukalalik yapmiyor avci gibi
Liyonla 120 dakika gitgelli oynadi bu takim baya da tepki verdik liyona
Sinlara dogru taliska atabilse ya da quaresma o depari atmayip sakatlanmasa penaltilarla da olsa vurup gececektik ya da yonetim mitrovic mantari yerine duzgun bir oyuncu alsaydi

Çevrimdışı mylife1903

Fabri'de haber göndermiş garibim geri gelmek istiyorum diye
Tosic- Fabri- Olcay tamam.
Zenci stoperide aldık mı fitiz  :D
Gomezle taliska da gelsin
Bu ne ya amerikan soygun filmimi, emekli ikramiyemizi vermeyen bankayi soyacaz

Çevrimdışı mylife1903

Burak Yılmaz geldiyse, ben de bir uğrayayım. :)

3 ayı futboldan uzak geçirdim, kafa rahattı. Transfer dönemi cazibesine dayanamadım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gecen dingirlokarktirdim seni
Anlat hele neler yaptin

Çevrimdışı mylife1903

Kampa gençlerde gitmiş. İçlerinden sürpriz formayı kapabilecek en azından zorlayacak çıkamaz mı? Savunmadaki Alpaya şans verilemez mi mesela? Çocukta fizik gayet iyi 1.95 boy var. Ozan Kabak kazması kadar bizim Alpayda oynayamaz mı yani?
Abi ozana kazma falan diyoruz ama o cocugun ben 18 yasinda olduguna inanmiyorum
Acayip gelismis bir vucudu var oyun akli da o yasindan ileride
22-23 yasinda duruyir bana gore cok ilginc mevzu
Gecen macta bacaklarini gordum gayet iyi bizim ozzi gibi cilcirpi degil

Çevrimdışı mylife1903

Devletin değil Hukumetin resmi yayın organı ikisi çok farklı şeyler karıştırmayalım :bandit:

Devletin resmi yayın organı Trt dır şuan her ne kadar Hükümetin yayın organı gibi çalışıyor olsada

Bizim insanımızın yaptığı en büyük hata bu sin yıllarda Hukumet ile Devleti birbine karıştırmak , Hukumete laf söyleyince hemen Devlete laf söyledin diye tartışmaya giriyorlar :D
Yahu devlet mi kalmis ikisi birbirine girmis

Çevrimdışı mylife1903

Tangaz ve mylife hocanin ne kadar yetersiz oldugunu en bastan biliyordu ama yonetimi begenmedikleri icin hocayi gormezden geliyorlar yada hedef tahtasina koymuyorlar. Birazda biz dedik, biz biliriz havasindalar bence. Necmi abide de mevcut bu hava :)

Tamam kabul yonetim (Fikret Orman) yanlis yolda. Burak transferi, hoca ile +1 teklif sunmak, yalaka yoneticilerin vahim aciklamalari, artik yonetimi savunmuyorum. Baskan cok fazla kendine odaklandi. Besiktas sanki onun etrafinda donuyormus gibi bir havaya girdi. Mayista umarim oturturlar asagi.

Neyse yonetim bence ayri konu. Futbol takiminda oyuncu satip, aldilar. Son 2 sezonda gelen oyuncularda yanlis kararlar oldu. Bizlerde yanildik. Love ve lens iyi olur dedik. Olmadi. ANCAK takim suanki kadrosuyla tek kulvarda, kiytirik Tr ligini kaldiracak seviyede. Transferler, gidebler, gelenler bahane. Hoca 16/17 sezonundan beri takima birsey katmadi. CL basarisi oyuncu odaklidir benim gozumde.

Mayistan sonra yeni yonetimin yapacagi ilk is Senol Gunes’i gondermektir. Acik ve net.

Burak, q7, caner, Senol Gunes aman Allahim.
Serkan oncelikler farkli
Ben bu yonetime degil de fikret ormana gene oy veririm bir donemi daha hak ediyir
Fikret ormanin bir taraflari kalktigindan beri takim bu hallerde. Hoca ile mevcut durumun fazla ilgisi yok
Hocayi neden elestirelim onu anlamiyorum ben, adam 20senedir ne yapiyorsa onu yapiyor gayet tutarli, camiadaki en tutarli adam senol gunes.
Bir tane istedigini yapsinlar adamin, surecleri iyi analiz etmek lazim.
Bu kulubun sahibi olsa once senol gunesi cagirip konusur, sonra fikret ormani cagirip konusur, ertesi gun fikret ormanin karti kulubun kapisini acmaz.
Senol gunesin yerini doldurabilecek adam da yok, mustafa denizli ya da ft calistirir anca besiktasi
yetersiz₁ adamlarla parlayan lig hocalari i,e besiktasin geldigi durum belli

Çevrimdışı kyiv

Bugün Burak Yılmazın yanına birşeyler daha serpiştireceklerini düşünüyorum. Artık Sadık mı olur başka yabancı bir stoper mi olur yoksa Allah korusun St. Serdar  mı olur. göreceğiz.

Keşke zenci bir pırpırda bulsalar şöyle 22,23 yaşlarında...Aminu style.

Çevrimdışı tuncaboylu

evet bi sen karşıydın birde tuncaboylu başka itiraz eden yoktu en sevinenler ben ve necmiydik birde atalaydı. ama ben ligin ikinci yarısı çok gömdüm pepeyi sene sonu zaten herkes hem fikirdi bu alıntıladıgın tarihte mesela şöe bi satırım war "absürt bişey yok marcelo şampiyon yapan oyuncuydu pepe daha bu katıyı veremedi + ligde gese maçından beri kayıp o günden beri iyi oynadığı tek maç var o da 5 yediğimiz bayern maçı."

ha bu yorumum nedeniyle pepeyide gömdn vidayı da gömdün dienler de olmuyor değil tabii, ilk olmak öncü olmak kolay değil elbet  :bandit:
Pepe transferi çok masraflı oldu, yine de CL'den gruptan çıkmamızı sağladı geçen sene.

Artık bu masraflara girmeye gerek yok, CL'ye kalınsa bile karşılanamaz. Takımda maaş tavanı, 1-2 oyuncu hariç, 1.5 milyon euro civarında olmalı.

Tolgay'dan da bir şekilde kurtulmak lazım, 2022'ye kadar sözleşmesi var.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: