2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 299 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243615 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 09:46:40
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
come to marcelo :bandit:
marceloyu kiralama ihtimalimiz var mı ya bir güzellik yapsana lyon :bandit:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

benim için öyle değil şu son 3 yılda hiç kafamda bu kadar soru işareti olan bir transfer hamlesi olmadı
28 M transfer olan hiç bir oyuncunun değeri 7,5 gibi bir rakama düşmez kardeşim bu kadar hızlı düşüş performansla alakalıdır
28 verip ffp den dolayıda bir takım böyle oyuncu kiralamaz başka bir oyuncu feda der ffp diyorsunuz ama onu gönderirken naniyi aldı bu
takım ffp den o kadar sıkışsa neden naniye veriyor o parayı ve maaşı.
mantıklı olmayan çok fazla konu var bu kadar olumsuzluk bir aradayken beni mutlu etmiyor bu oyuncu gelecek
kötü performans verecek anlamı taşımaz illaki iyice araştırmışlardır. Bu arada bony konusunda daha olumsuzum ben.
bony mi negredo mu dersen negredo derim.
işte sırf biri gelsin diye bir sürü sebep saymayın bence bu saydığın hiç bir neden beni tatmin etmedi tatmin olacağım
tek şey gelip golleri sıralaması olur. nedense içimde almeida gibi bir oyuncu hissi var. umarım yanılırım. ama abouyu on defa
negredoya tercih ederim. Herkes gomez benzetmesi yapıyor ama bir gomez geçmişi yok kesinlikle o nedenle gomez
katkısı hayal edenlerin yanılma ihtimali yüksek olur. ispanyol olması ayrı sıkıntı. ispanyollarda pek düşeş atamıyoruz.
bir avantajı epl sertliği görmesi. Kötü oyuncu değil ama buraya oynamayamı yoksa tatilemi gelecek oynamaya gelse bile verimi
ne olacak. Kendimizi kandırmayalım alınırsa zorunluluktan olacak bir transfer yoksa yüzümüzde güller açtıracak
bir durumu yok şu anda. anca oynadıktan sonra verdikleriyle mutlu eder. Ba gomez abou hep risk transferiydi tuttu
inşallah buda tutar en büyük risk bunda çünkü. Ba ve gomezin geçmişi Aboununda gençlik hırsı vardı. Bunun nesi var.
Negredo'nun durumu ile Demba Ba'nın ilk geldiği durum neredeyse aynı.
Onu da değeri düşmüştü, 2 senedir doğru düzgün gol atamıyordu. Üstelik kendisi için hiç bir zaman Negredo kadar yüksek bonservis de ödenmemişti.

Negredo'nun eğer Dünya kupası'nda İspanya milli takımına seçilme gibi bir motivasyonla gelirse, ki Costa ve Morata dışında 3. aday, çok faydalı olabilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 09:56:08
geçen seneki kırmızı forma giydiğimiz nerdeyse tüm maçlarda yenilmiştik
gri forma da kırmızı forma dehşeti yaşamayız inşallah.
bence ağırlıklı beyaz giyeriz deplasmanda çubuklu...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Neo Nesil

Ya arkadas pazardan domates mi aliyorsun yahu. Adamlar yuksek bonservis istiyoruz, veremiyoruz, olmuyor, bu kadar basit.
Gignac'i ve Aboubakar'i son gune kadar bekleyecegiz galiba. Negredo fazla para istediyse veya reddettiyse bir daha gorusmemek lazim, sonradan sozunden donse bile.
Pazarda bonservissiz cok iyi forvetler varken (Doumbia, Balotelli) hic ilgilenmedik nedense, simdi ara bul iste.

Mitrovic de ne oldugunu tekrardan belli etti. Acikcasi ben Mitrovic'in takimda 4., eger bir stoper gelirse 5. stoper olacagini dusunuyorum. Muhtemelen Atinc bile onun onunde yer alacaktir rotasyonda. Gercekten kotu bir yatirim oldu maalesef, ama bile bile bu hatayi yaptik neredeyse.

Hazirlik maclarina bakip endiselenmeye gerek yok. Takima Pepe, Quaresma ve 2 transfer girince tas gibi oluruz. Kaldi ki bu maclarin konsantrasyonu, havasi farkli.
Biz gazla oynayan takimiz, Super Kupa macinda o havaya girince yine takir takir oynariz, hic suphem yok.

doumbia basel'den ayrılır ayrılmaz sportingle anlaştı.(30 haziran'a kadar ise basel'in oyuncusu idi.) balotelli ise nice ile 2 senelik imzalamıştı geçen sezon. yani ikisi de bonservissiz değillerdi.

balotelli ise nice ile anlaşmadan önce Türkiye'ye gelmeyeceğini açıklamıştı. Şenol Güneş de zaten kendisini istememişti.

[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 10:13:54 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı Neo Nesil

zaten bu 3. formalar bize hiç yaramıyor.

3 sezon önce hazırlık maçında gri formayla shakhtara 4-1 yenilmiştik. o maçtan sonra gri formayı giymedik.
2 sezon önce ztk'da kırmızı formayla kayserispor karşısında 1-0 yenilip elenmiştik.
bu sezon ise avrupa liginde bordo formayla kiev ve lyon maçlarında yenildik.

[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2017, 10:26:09 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı mylife1903

Elestirim ise yaramiz klasik duzgun mac fotosu cektirmisler, ekistira ekistira guzel kilasik eferin

Simdi yeni eylem pilani

Sagbek 2 solbek 3 giyecek, okadar

Çevrimdışı Mavi Tuna

Hazırlık maçı yapıyoruz, takım eksik, oynamayan oyuncular var ama ver yansın bir hazırlık maçı sonrası, takımın eksiklikleri böyle ortaya çıkacak, bu kadro ile kazansaydı 5~6 atsaydık bunun 3 tanesini Pettemet atsaydı Mitroviç %100 birkaç top keserdi o zamanda ne gerek var transfere mi diyecektiniz..? Hazırlık maçlarında takımın yenilmesi eksiklilleri görmek adına daha önemli. Anlık galibiyetler ve tek maçlık oyuncunun performanslarından ise böyle 4~5 yemek daha evladır. Maalesef bazı taraftarlarımız fazlası ile kırılgan yapıdap.

SM-G950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fikret Orman'ın 5.sezonu ve neredeyse tüm genç yatırımlarını defansa yapıyor ve hiç bir fayda sağlayamadık 1 tane Cenk yatırımı oldu forvete o da bonservissiz geldi. Millet genç yetenek olarak forvet alır biz defans alıyoruz :) Ha sonuç mu ne? Kadroda 6 tane stoper 1 tane forvet var ve biz fellik fellik forvet ve aç parantez halen defans arıyoruz :)
Genç yatırım olarak alıp fayda sağladığımız bir tek Oğuzhan ve Cenk(yaşından dolayı görece) oldu bu süreçte diğerlerinin hepsi bir şekilde gönderildi kadro dışı kaldı veya altyapıya gönderildi, altyapıdaki umut vaad ettiğini düşündüğümüz çocuklar ise 1. lige bile değil 2. lige gönderildi. Gelecek adına en çok bundan ümitsizim, seneye 5 tane ilk 11 transferi gerekiyor ve umarım yine yaşlı ve palyatif çözümler üretilmez.
Bu seneki ilk 11 in yaş ortalaması (negredo gelirse) 30.5-31 olacak. Belkide avrupadaki en yaşlı takımız. Kısa vade için sıkıntı değil ama uzun vadede bu başımıza çok işler açacak.
Valla ne diyim abi bu sefer sonuna kadar haklisin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 10:30:42
Hazırlık maçı yapıyoruz, takım eksik, oynamayan oyuncular var ama ver yansın bir hazırlık maçı sonrası, takımın eksiklikleri böyle ortaya çıkacak, bu kadro ile kazansaydı 5~6 atsaydık bunun 3 tanesini Pettemet atsaydı Mitroviç %100 birkaç top keserdi o zamanda ne gerek var transfere mi diyecektiniz..? Hazırlık maçlarında takımın yenilmesi eksiklilleri görmek adına daha önemli. Anlık galibiyetler ve tek maçlık oyuncunun performanslarından ise böyle 4~5 yemek daha evladır. Maalesef bazı taraftarlarımız fazlası ile kırılgan yapıdap.

herkes hazırlık maçında farklı yenilince olayı farkediyor ama biz haftalardır söylüyoruz.

Fatih Doğan‏ @fatihdogan_38  9 sa.
Beşiktaş fırtınalardan, sellerden etkilenmek istemiyorsa "1.sınıf FORVET, rekabet getirecek KANAT ve Pepe'nin yanına STOPER "alması şart.
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz nopost mu aldi nedir, kayboldu adam

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 10:31:38
portoya transfer olduğuna dair as gazetesi yazmış diyorlar...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Mavi Tuna

herkes hazırlık maçında farklı yenilince olayı farkediyor ama biz haftalardır söylüyoruz.

Fatih Doğan‏ @fatihdogan_38  9 sa.
Beşiktaş fırtınalardan, sellerden etkilenmek istemiyorsa "1.sınıf FORVET, rekabet getirecek KANAT ve Pepe'nin yanına STOPER "alması şart.
Görünen köy kılavuz istemez derler. Eksiklikler belli, ekonomik şartlar belli, taraftar gece yatayım sabaha Gignac, Abuş, yanına Vida, Miranda, Kompany birisi gelsin istiyor keşke öyle olsa ama takımın gerçekleri ile yüzleşmek gerek. Kadroda bulunan hangi oyuncular bizim kalibre de değil biliyoruz ama bir de şartlar var.

Çevrimdışı mylife1903

Fatih Doğan‏ @fatihdogan_38  9 sa.
Bu yuzyilin en buyuk algisi kuresel isinma diye yapildi, bi arada ozani deldiniz deyidorant kullanmayin deniyordu. Les gibi kokuyordu etraf sonra. Ozan askere gitti mi acaba, deyodorantla ozani delsin askere gitmesin

Çevrimdışı mylife1903

Görünen köy kılavuz istemez derler. Eksiklikler belli, ekonomik şartlar belli, taraftar gece yatayım sabaha Gignac, Abuş, yanına Vida, Miranda, Kompany birisi gelsin istiyor keşke öyle olsa ama takımın gerçekleri ile yüzleşmek gerek. Kadroda bulunan hangi oyuncular bizim kalibre de değil biliyoruz ama bir de şartlar var.

Yok yahu jinyak minyak kim, kosta, benzema, ronaldo, suarez

Çevrimiçi COB

Istanbulda ki arkadaslara gecmis olsun. Videolari gordum, gercekten dehset verici. Insallah can kaybi yoktur.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Temmuz 2017, 10:43:55
Bu yuzyilin en buyuk algisi kuresel isinma diye yapildi, bi arada ozani deldiniz deyidorant kullanmayin deniyordu. Les gibi kokuyordu etraf sonra. Ozan askere gitti mi acaba, deyodorantla ozani delsin askere gitmesin
küresel ısınma algı değil neticelerini görüyoruz el büyüklüğünde dolu yağması 2 ayda yağacak yağmurun 20 dakikada yağması ozanın bu kadar antremana rağmen göbekli olması :bandit:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı sametbagan

Ben hala mitroviçi pepe ile görmekte ısrarcıyım ama sanırım hoca böyle bişey düşünmüyor.
Ligde pepe tosiç izleyip tosiçe sallamaya devam ederiz gibime geliyor.
Bir de Pepe için buralara düşmez diyordum başkan beni yanılttı.Mangala ismi de anılıyor bizle bence o da buralara düşmez diyorum.
Hatta miranda mascerano söylentileri de var onlar da buralara düşmez diyorum.

Çevrimdışı Ensar

Abovv bunları hiç bilmiyordum bu geleceğine demba bayı alalım o zaman, baya sıkıntı olur bu adam bize
geçen gün ben sana demiştim herhalde her duyduğuna inanma diye di mi ? :D çünkü adam 2,ligde oynamadı ,  oynadığı takım 2,lige düştü
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı sametbagan

Stoperleri gömmek için toplu çukur kazarken görülmüş en son ondan sonra haber alınamamış.

Çevrimdışı abdusta

Çevrimdışı abdusta

geçen gün ben sana demiştim herhalde her duyduğuna inanma diye di mi ? :D çünkü adam 2,ligde oynamadı ,  oynadığı takım 2,lige düştü
Ancak 2ligden Leeds United Negredoya talip,
giderse şaşırmam

saygılar

Çevrimdışı Ensar

Ancak 2ligden Leeds United Negredoya talip,
giderse şaşırmam

saygılar
olabilir abi gidebilir ben orda değilim bu kutay kardeşimiz her yazılanı doğruymuş gibi kabul ediyor dikkatimi çekiyor iki üç seferdir ondan şey ettim :)

saygılarr bizden :D

Çevrimdışı Ensar

suya düştük yılana sarılıyoruz diye bir his var içimde. Bazı arkadaşlar özellikle genç olanlar
transfer yapılsın isimlide olsun ooovvvv oluyorlar ama işin aslı öyle değil. biz 3 yıldır yaşlı olsada
hırsı bitmemiş sıçrama yapan oyuncuları aldık gelenler savaştı birşeyler verdi ben negredoda hırs görmüyorum
inşallah yanılıyorumdur. geçen sene 1.2 maaşa oynamış sanırım epl takımında isim yapmış bir forvet ve bu maaş
bana çok ters geliyor bu durum. maaşı yanlış biliyor olabilirim böyle duydum.
valencia zorda deniyorda zorda olan 16 M verip Zaza yı almaz santrafor olarak eldekini kullanır.
adamlar 16 M harcıyorlar ve ellerindekini sana bedava kiralıyacaklar yada cüzzi miktarda bir paraya
ffp kıskacındasın ve zordasın oyuncu elden çıkartman gerekiyorken 6 M kaleciye veriyorsun 16 M
forvete veriyorsun bana hikaye geliyor ffp kıskacına girmiş oyuncu göndermek zorunda olan
bir takım 16 M bonservis veremez. heleki negredo gibi iki sene önce 28 M verip aldığı bir oyuncu varken
city 25 M a alıyor bir sene sonra valenciaya kiraya veriyor bir sene sonra valencia 28 M ye alıyor aldıktan bir sene sonra
kiraya veriyor bir sene sonra geri dönüyor ve gene kiraya verecek.
Bu oyuncunun hiç bir tarafından güzel koku gelmiyor. Bari düşük bir opsiyonu olsunda valencia nın
oyuncusunu parlatmamış olalım.
şu acıdan bak abi , bu adam sorunlu orda sorunu var bunu kabul edelim , abu da öyleydi talisca da öyleydi sonuç olarak bizde iyi oynadılar

Çevrimdışı abdusta

Çevrimdışı Ensar

Etiketler: