2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6241221 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Bizim takim hizli olmaz, bizim motor buyuk azicik gec aciliriz. Uzun yolda boyke koya koya gideriz
Sadece turbo etkisi yapacak iki adam lazim.
Bir tsne pirpir forvet ki ben abu olsun istiyom, bir tanede top ayagina yakisan, geldimi sokusturan, cikar cikmaz cakan santrafor.

Takım anlamında değil yönetim anlamında hızlı olmamız lazım demiştim  :lol:
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

http://www.competition.dz/actualites/92-les-verts/61348-besiktas-sur-la-c1-pour-convaincre-boudebouz.html

Fransızlar bu arkadaşı bize yazmışlar,
birde gaza getirmek için westhamda ilgileniyor açıklaması düşmüşler

saygılar

Yeni değil bu daha önce de ilgilendiğimize dair haberler vardı.

Çevrimdışı Kalyoncu

Söylemesi ayıp bir kariyer sitesinde iki aydır dönen bir reklamım var.Günlük olarak basvuruları inceliyorum ve malum forumu takip ediyorum.İki hafta önce bir baktım Aboubakar diye biri iş basvurusunda bulunup cv sini gondermiş,burada yasayan Senegal yada Kamerun asıllı sanırım.Ya olum Beşiktaş ile kafayı sıyırdın deyip bi iki silkeledim kendimi,sonra baktım gerçekten Aboubakar diye biri basvuru yapmış.Allah ruh saglıgımızı daim eylesin
Fazla ücret ister abi. Aboubakar iyi güzelde kaybeden kendisi olacaktır.

Çevrimiçi 38life

nedir bu negredo ısrarı anlamiyorum, adam 32 yasinda hala nazlaniyor. sanki baska forvet yok. su eforu keske gignac icin harcasaydik

Kim var mesela şuan forvet olarak alabileceğimiz?

Çevrimiçi 38life

öylemi bak buda 32 yaşında demekki iyiysen düşmüyor kötüysen düşüyor
https://www.transfermarkt.com.tr/cristiano-ronaldo/profil/spieler/8198

Bravo. süper karşılaştırma  :lol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fazla ücret ister abi. Aboubakar iyi güzelde kaybeden kendisi olacaktır.
kesinlikle görende abuyu benzema sanar @mylife1903 abi

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben öyle yapıyorum genelde maç sonları girmiyorum , bugün hazırlık maçıdır diye gireyim dedim ama  durum içler acısı. Berabere kaldığımız maçtan sonra bile girmiyorum çünkü sen Beşiktaş takımısın oynadığın 45  50 her ne kadar maç varsa hepsini kazanacaksın , eğer kazanamazsan Atiba ya bile laf edenler olur. yazık.
Hazırlık maçlarını çok ciddiye almam açıkçası. Şenol güneşle hazırlık maçı kazandık mı gerçekten onuda hatırlamıyorum. Atiba konusunda ise geçen sene Lyon maçlarından sonra o tempoyu kaldıramadığı çok belliydi bu sene bizim işimizi ligde en iyi şekilde görmeye devam edecektir ama seneye yerine bir adam düşünülmeli.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi Ronaldo ile diğerlerini kıyaslamak nedir?
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi 38life

Süper Lig maçları artık 18 değil 21 kişilik kadrolarla oynanacak.

-Göksel Gümüşdağ

Çevrimiçi 38life

Yeni yedek kulübesi siparişlerini verelim.  :lol:

Çevrimiçi terapati

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi bu nasil karşılaştırma Allah aşkına

Ronaldonun etrafinda oynayan adamlarla , Negredonun etrafında oynayanlar bir mi ?

Negrede geçen sezon Midlesboroughun toplam attığı Gol sayisinin %70 ine tek basina katki vermiş

City de oynarken attigi Gol sayisi da ortada

Ayrica Marcelo da Kume dusen takımdan gelmemismiydi :alala: :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

Sunderland, Beşiktaş'ın Jeremain Lens için yaptığı satın alma teklifini reddetti. (Sky Sports)

Çevrimiçi 38life

Biz transferi ağırdan almaya devam edelim. Eldeki adamlar birer birer kaçıyor. Negredo'yu mumla arayacağız eğer alamazsak. Bu işin sonu Burak Yılmaz - Volkan Şen ikilisiyle bitmesin de...

Neyse transfer sezonunun bitmesine daha 30 günden fazla var. 7 gün kala bakarız kim varsa alırız 1-2 milyon euroya.

Çevrimiçi Necmi

Bravo. süper karşılaştırma  :lol:
eee bana 32 yaşındaki oyuncular diye genelleme yaparsa buda giriyor o genellemeye

Çevrimiçi Necmi

Abi Ronaldo ile diğerlerini kıyaslamak nedir?
neden 32 yaşında değilmi madem 32 lik oyuncular hızla değer kaybediyor aha işte demekki kaybetmiyormuş
kaybetmesi için 32 yaşında olması değil düşüşte olması gerekiyormuş ben bir senede 28 M den 7,5 M ye düşmüş diyince 32 yaşında oyuncular hızla
düşüyor dedi demek düşmüyormuş böyle net konuşmayacaksın

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

atınçın sol ön çapraz bağları kopmuş  :s20: :s20:

Çevrimiçi Akil Emre

Her sene bir kere çapraz bağ kopartıyoruz. Atınca geçmiş olsun işallah tez zamanda takıma döner. Bu durum şampiyonlar liginde kadro oluşturmakta veya türkiye liginde sıkıntıya sebebiyet verir mi?

Çevrimdışı Ensar

oooyyy oy başımızdan eksik olmuyor şu çapraz bağı , kötü oldu , allah şifa versin
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

:bawling:. gecmis olsun. geleneksel hale geldi bizde bu. benim kokum pepe, cok sevdigimiz masAllah dedigimiz iki hafta yasamiyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Her sene bir kere çapraz bağ kopartıyoruz. Atınca geçmiş olsun işallah tez zamanda takıma döner. Bu durum şampiyonlar liginde kadro oluşturmakta veya türkiye liginde sıkıntıya sebebiyet verir mi?
verir gibi görünüyor abi atınç türkiye altyapısında yetişmiş bir oyuncuydu. maalesef sezonun çoğunu kapattı, üzücü bir durum. Stoper transferi şuan elzem oldu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kötü oldu bu sakatlık.

Şu takımda 6 aydan kısa sakatlanan olmuyor. :akuma:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Hazırlık maçlarını çok ciddiye almam açıkçası. Şenol güneşle hazırlık maçı kazandık mı gerçekten onuda hatırlamıyorum. Atiba konusunda ise geçen sene Lyon maçlarından sonra o tempoyu kaldıramadığı çok belliydi bu sene bizim işimizi ligde en iyi şekilde görmeye devam edecektir ama seneye yerine bir adam düşünülmeli.
resmen algı yapıyorsunuz ne kaldıramaması adam sakatlandı oyunun ortasında sakatlanarak çıktı
bumu tempoyu kaldıramaması adam 40 maç götürmüş kaldırmış dört maç kalmış sakatlanmış  herkes bunu unutmuş
kaldıramıyor tempoyu bunu çıkartan kim renkli basın iyi takip edin kimlerin söylediğini peki yiyen kim Beşiktaş
taraftarı.bunu dillendirmeye başlarsan atiba bugün bırakır futbolu milletin derdide bu zaten sizde böyle konuşup alet olun buna
resmen renkli basın atibayı diskalifiye etmeye uğraşıyor sizde el birliği ediyorsunuz sakat olduğu için oynamayan oyuncuya
formu düştü diyerek son dakikada ts maçında golü atan adamdan bahsediyoruz. lyon maçlarında o tempoyu en iyi kaldıran oyuncu atibaydı
diğerleri döküldü. direk hıza dayalı oyun oynayan ve bize kadar hiç bir takımın bu hıza dayanamadığı romanın bile elendiği
lyondan bahsediyoruz. Atibanın dayanamayacağı tempoda ozi yerlerde sürünür herhalde

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kötü oldu bu sakatlık.

Şu takımda 6 aydan kısa sakatlanan olmuyor. :akuma:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sakatlanan adam sayısı azaldı ama sakatlanınca 1 sezon kayboluyor adamlar maalesef. Elimizi zora soktu bu transfer konusunda.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cagdas44

verir gibi görünüyor abi atınç türkiye altyapısında yetişmiş bir oyuncuydu. maalesef sezonun çoğunu kapattı, üzücü bir durum. Stoper transferi şuan elzem oldu.

Atınç'ın konumunda transfer işi çözmüyor alt yapıdan yazılacak oyuncu sayısından kaybımız var

Etiketler: