2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6443628 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı brkntcnr

Dün başkan Beyaz Tv de "Bir transferin olmasını istemiyorsanız o oyuncuyla ilgili konuşursunuz." dedi. Bu yüzden insan acaba Lens basına atılmış bir olta mı acaba diye düşünmüyor değil  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı underworld

Yanlız kupa çok ağırdı galiba, o topun içi som demir mi?
Kupa 10 kg

Çevrimdışı Çağatay

lens işi iyce ayyuka çıktı bi transferi de sessiz ve derinden yapamıyoruz  :evillol: :evillol: :evillol:

fenerli kudurtmak içindir
bilerek yapılmıştır.
Düşün adamların tek hucum opsiyonları var
ligi 3. bitirebiliyorlarsa sebebi bu adamdır sadece

ve sen gidip onu alıyosun
sağır sultan a duyururdum
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı brkntcnr

Ayrıca Şenol Hoca' ya asla 23-24 kişilik alternatifli kadro verilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Aktif 16-17 tane iyi oyuncu olmalı, kalanlar da gençlerden tamamlanmalı. Yoksa oyunculara da yazık oluyor, kulüp de boşuna para ödüyor. Gökhan İnler, Aras ve Ömer bu sezon iyi oynadıkları maçlardan sonra bile çok fırsat bulamadı. Alınan oyuncular birden fazla mevkide oynayabilirse 16-17 kişi bütün sezon dönüşümlü oynuyor zaten. Bu sezon ilk devre kanat yoktu, Caner Adriano yeri geldi kanat oynadı.

Çevrimdışı underworld

lens işi iyce ayyuka çıktı bi transferi de sessiz ve derinden yapamıyoruz  :evillol: :evillol: :evillol:
Ya klasik yem atılıyor yada artık güçlü biziz fenerin yüzüne vura vura bu işi bitiriyorum havası yapıyoruz.

Çevrimdışı tangaz

"Fİ" dizisindeki vodafone park sahnesini izlemenizi öneririm  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Biz imza parası vermiyoruz. Sadece sözleşmesini biraz daha yüksek yapıyoruz.
Haklısın.

Benim bahsettiğim, bonservisi olmayan adamların da bedava olmadığını vurgulamaktı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kalyoncu

Tolgay Arslanı satacağız gibi duruyor alternatif oyuncu olarakda Musa düşünülmüş haberlerden çıkarımım o.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Konuya bütün olarak bakarsak arkadaşlar Fikret Başkan diğer sadece Türkiye de degil belki bütün dünyadaki klüplere model olabilecek bir şekilde parasız da nasıl şampiyon olunabilir dersi verdi.Ufak tefek yanlış tercihler dışında,ki bu çok normal;doğru tercihlerinin ve bu tercihlerinin sonuçları değerlendirilince yanlışlarının esamesi okunmuyor.Bu yönden bakarsanız FFP kısıtlaması kalktığında bile yatırım oyuncuları istisnası dışında genel sistemimiz aynı kalmalı.
Bu 3 lu Sadece 1 milyon €
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şenol Güneş ile birlikte Beşiktaş'ın futboldaki kaderi öylesine güzel yazılmaya başlandı ki...
Güzel futbol özlemi;
Şampiyonluk özlemi;
Avrupa'da başarıya duyulan özlem...
Hepsi su gibi saf, su gibi temiz, Güneş gibi parlak birer gerçeğe dönüştü...
Beşiktaş taraftarı, Şenol Güneş'i çok sevdi; Şenol Güneş de Beşiktaş'ı çok sevdi.
Bu güzel birliktelik, kenetlenmeyi ve tarihi başarıları getirdi.
Beşiktaş, Şenol Güneş ile birlikte son iki sezonda futbolun 'şahdamarı'na dönüştü. ( Z. Uzundurukan )

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Cenk Tosun : 24 gol 5 asist
Aboubakar  : 19 gol 4 asist
Talisca       : 17 gol 6 asist
Babel         : 8 gol 5 asist(yarı sezon)
Ouşan       :  5 gol 9 asist
Tolgay       : 0 gol 8 asist
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı abdusta

Günaydın

Transfer raporunu 3 başlık altında yayınlayorum Defans,Orta saha,Forvet hattı
Kadro 22 kişi üzerinden değerlendirelecektir.
ilk raporumuz defans üzerine,

RAPOR-1   DEFANS

Kalacak mevcutlar   sözleşme bitiş

Fabri                       6.2019
Tolga                       6.2019

Gökhan Gönül         6.2020
Beck *                    6.2018

Marcelo**               6.2018
Mitroviç                  6.2020

xxxxx
Atınç***                 6.2017

Caner****              3 yıllık anlaşma yapılacak 6.2020
Tosiç                      6.2019

*Beckin sözleşmesi uzatılmıyor 1 yıl daha kalacak,yerine öncelikle yerli ve genç sag bek-sag orta mevkiinde dinamik oyuncu aranıyor

**Marcelonun sözleşmesi uzatılacak,Mitroviçin 2018 dünya kupasında yer alması ile tecrübesindeki artış ile değerinde artış bekliyor

*** Atınç ın tekrar kiralanması düşünülüyor,büyük ihtimalle olacak bu durumda şartlar uygun olursa Ersan gulum 5ci stoper olarak takımda kalacak

****Adrianonun ikna edilmesi halinde Çine satılması gündeme gelecek,kendisinden forvet hattında bahsedecegiz

XXXXX :Burada adı geçen en yakın aday VIDA ,Ümit Güner oyuncuyla anlaştıklarını sözleşmesinin ocak 2018 de biteceğini söylediki bana göre doğrusu bu(transfermarkt yazan 6.2018)
Boyko ve bir miktar para verilmesi düşünülüyor,Bu sene ön eleme ile şampiyonlar ligine katılacak Dinamo kiev in sadece yüksek meblağ parada direttiği nedeniyle transferin olumlu sonuçlanması için
futbolcunun direnmesi gerekecek,henüz sonuçlanmaya yakın değil

Mangala bonservisi olması ve başka kluplerin ilgisi nedeniyle uzak ihtimal

Sonuçta Kronik sol stoper boşluğumuz devam ediyor

Devam edecek...

Saygılar

Yanlız kupa çok ağırdı galiba, o topun içi som demir mi?
9 kilo 300 grami 925 ayar gümüş , 1 kilosu da altin kaplama olmak uzere toplamda 10 kilo 300 gram kupanın ağırlığı @sozkul abi
[ Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 12:48:46 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Q7 satılması nobetindeyim
O nöbeti uzun süre tutacakmışız gibi geliyor  :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Tolgay Arslanı satacağız gibi duruyor alternatif oyuncu olarakda Musa düşünülmüş haberlerden çıkarımım o.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başkanın dün söylediği birşey vardı değerini bulan her oyuncu satılabilir sadece tolgay değil oğuzhan,Q7,Adriano,Marcelo,Fabri vs.

Tolgay'ın satılacağını düşünmüyorum bende başkan dün yine söyledi sözleşme uzatıcaz diye.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Q7 satılması nobetindeyim

Hedefi Dünya Kupasıymış.
Çin'i reddetmiş seneyede bizimle .  :akuma:

Çevrimdışı Kalyoncu

Başkanın dün söylediği birşey vardı değerini bulan her oyuncu satılabilir sadece tolgay değil oğuzhan,Q7,Adriano,Marcelo,Fabri vs.

Tolgay'ın satılacağını düşünmüyorum bende başkan dün yine söyledi sözleşme uzatıcaz diye.
Sözleşme uzatmak lazım zaten oda bir pazarlama tekniği oyuncu bende mutlu sözleşme yenileyeceğiz 9 milyon € verirsen oyuncuyu satabiliriz. Başkan 9 istemiş o yüzden yazdım

Sözleşme uzatmak lazım zaten oda bir pazarlama tekniği oyuncu bende mutlu sözleşme yenileyeceğiz 9 milyon € verirsen oyuncuyu satabiliriz. Başkan 9 istemiş o yüzden yazdım

10 milyon € dan aşağı satılmamalı tolgay :)

Çevrimdışı taner37

Talisca
Aboubakar
Demba ba

Bu isimler de sessiz yapıldı. Zaten isim çıkanların çoğu gelmedi. Vida da gelmeyecek bence.. Lens gelebilir o ayrı. Yazın bir kenera dudu da gelecek
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

O nöbeti uzun süre tutacakmışız gibi geliyor  :uyucam:
dualarımız çabuk bitmesi yönünde

Talisca
Aboubakar
Demba ba

Bu isimler de sessiz yapıldı. Zaten isim çıkanların çoğu gelmedi. Vida da gelmeyecek bence.. Lens gelebilir o ayrı. Yazın bir kenera dudu da gelecek

dudu gelmez o zaman onunda ismi çıktı :)

Ayrıca 10 milyon € istiyorlar :)

Çevrimdışı underworld

Hedefi Dünya Kupasıymış.
Çin'i reddetmiş seneyede bizimle .  :akuma:
vallaha satılacak diye sözleşme falan uzatıldı.
tersi bir durum olursa çok kötü olur.

Çevrimdışı taner37

Haklısın.

Benim bahsettiğim, bonservisi olmayan adamların da bedava olmadığını vurgulamaktı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İspanya Ligi'nde alaves de oynayan 25 yaşındaki İspanyol BJK a gelme fırsatı bulacak da imza parası isteyecek 😂
İmza parasını üst sıralara oynayan takımlar da forma giymiş adamlar ister.
Şampiyon Beşiktaş

Etiketler: