2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6443842 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı taner37

https://www.transfermarkt.com.tr/vurnon-anita/profil/spieler/30670

https://www.transfermarkt.com.tr/kiko-femenia/profil/spieler/76467

Beck in yerine bedava iki bek

Birisi newcastle de diğeri İspanya Ligi'nde çok maç oynamış bu sene..

Kiko femenia

Bu sene Barça maçından video

Arkadaşlar bu adam maks 700-800 bin maaş alır.  Bonservissiz keşke şu tip birisi gelse..
[ Son Düzenleme: 04 Haziran 2017, 02:08:01 taner37 ]
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

kadroda yeterince yedek oyuncu var o yüzden beck'i fazla gurcalamayalım derim.  :dont:
yapılacak iş  belli q7-out kanat in , tosic (yedek) sol stoper in 

Çevrimdışı hasann

Şampiyonluğumuz hayırlı olsun.Çok büyük aksilik olmazsa ben seneye de ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum inşallah.Ancak şu kutlamalara el atılmalı kimin dayısı,kayınçosu,yengesi halası varsa sahadaydı.Futbolcu isimlerini anonslar esnasında duyamadık bile.Kupa kaldırma anı tam bir "fail" idi.Ayrıca Talisca'yı anımsatan hiçbir şeyin olmaması da çok ayıp oldu bence.

Bu maçın 5'te oynanması da saçmalıktı madem ramazan düşünüldü saat 10'da oynatılsaydı gece karanlığında çok güzel bir organizasyonla kutlayabilirdik.Yine de şampiyonluğun tadı bambaşka seneye de yaşamamız dileğiyle yeni başlık da hayırlı olsun :claps: :claps:

Çevrimdışı hasann

Çevrimdışı taner37

kadroda yeterince yedek oyuncu var o yüzden beck'i fazla gurcalamayalım derim.  :dont:
yapılacak iş  belli q7-out kanat in , tosic (yedek) sol stoper in
Öyle de Gökhan Gönül ün olmadığı zamanlar da ki sakatlık ihtimali yüksek olan birisi Gökhan ne yapacağız? Beck in savunması iyi gerektiğinde sol bekte oynuyor ama onun dışında kısıtlı yetenekleri. Bedavaya gelebilir sağ bek o zaman beck i de satarız az çok fiyata
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı taner37

3.forvet olarak değerlendirebileceğimiz bir oyuncu
http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=235896&season=2016%2F2017
Maşallah Koller gibi adam :D

Caner Quaresma falan bu adama orta açsa ne goller atar.. 😁

Ama üçüncü forvet olarak muhtemelen Adem Büyük gelecek. Malum Cl için alt yapı kontenjanı gerekiyor birde üçüncü forvet yabancı olmaz gelirse ikinci forvet olarak gelebilir 😂 şaka bir yana Demba ba kalır umarım. Aboubakar in durumu önemli umarım bu ikisi kalır

Demba ba Aboubakar ve Adem Büyük olur hücum attı şayet Cenk satılırsa.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

Öyle de Gökhan Gönül ün olmadığı zamanlar da ki sakatlık ihtimali yüksek olan birisi Gökhan ne yapacağız? Beck in savunması iyi gerektiğinde sol bekte oynuyor ama onun dışında kısıtlı yetenekleri. Bedavaya gelebilir sağ bek o zaman beck i de satarız az çok fiyata

2 şampiyon olduk diye hemen barça -real moduna girdiniz vallaha ..!
durun azcık her şey transferle olmaz.
takımda beck,tosic gibi işine sadık,iyi enerji veren, takımla uyumlu , her zaman hazır olan asker tipli oyunculara daima ihtiyaç vardır.
Hocanın da üzerinde durduğu, olanı koruyup eksik olan bölgelere nokta atışı yapmak bizim asıl hedefimiz olmalı.

Çevrimdışı Egos

ahanda kutlama

bizim başkan bu kutlamaya harcanan parayla takımın üç yıllık forvet ihtiyacını karşılar (ya da gider stopere yatırır, tiryakisi oldu stoper transferinin).

Çevrimdışı taner37

takımda beck,tosic gibi işine sadık,iyi enerji veren, takımla uyumlu , her zaman hazır olan asker tipli oyunculara daima ihtiyaç vardır.
Hocanın da üzerinde durduğu, olanı koruyup eksik olan bölgelere nokta atışı yapmak bizim asıl hedefimiz olmalı.
Ben moda girmedim benim için Antep maçında bitti sezon ben tamamen yeni sezonu düşünüyorum.

Gökhan Gönül önünde Quaresma olmasına rağmen iyi bir sezon geçirdi ama sakatlık sorunu olabilir o tip bir oyuncu. Haliyle o olmayınca Beck oynuyor. Beck in de yapabilecekleri kısıtlı. Şuan da ilk amaç tabiki yedek sağ bek değil ama bonservissiz daha ucuza oynayabilen İspanya Ligi'nde  İngiltere liginde düzenli orta yaşlı oyuncular var. Takıma maliyeti olmadan gelebilecek Beck den daha iyi daha genç daha donanımlı değeri bilinmemiş birisi gelebilir diğer transferleri bitirdikten sonra.

Misal Fabri yi kim biliyordu ?
Kimse. Anca az çok İspanya Ligi'ni bilen football manager oyuncuları. Adam sakat olmasına rağmen uzun süre geldi ve farkını ortaya koydu. Bu tip oyuncular var. Benim demek istediğim bu.  Bonservis vermeden gelebilecek oyuncular..
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

bizim başkan bu kutlamaya harcanan parayla takımın üç yıllık forvet ihtiyacını karşılar (ya da gider stopere yatırır, tiryakisi oldu stoper transferinin).

:lol: :lol: bu şampiyonlar ligi versiyonu .
bizde bunu kendi ligimize göre entegre ederiz.
hiç olmuyorsa bu işleri vodafone veya beko ya falan yaptırsınlar

Çevrimdışı underworld

Ben moda girmedim benim için Antep maçında bitti sezon ben tamamen yeni sezonu düşünüyorum.

Gökhan Gönül önünde Quaresma olmasına rağmen iyi bir sezon geçirdi ama sakatlık sorunu olabilir o tip bir oyuncu. Haliyle o olmayınca Beck oynuyor. Beck in de yapabilecekleri kısıtlı. Şuan da ilk amaç tabiki yedek sağ bek değil ama bonservissiz daha ucuza oynayabilen İspanya Ligi'nde  İngiltere liginde düzenli orta yaşlı oyuncular var. Takıma maliyeti olmadan gelebilecek Beck den daha iyi daha genç daha donanımlı değeri bilinmemiş birisi gelebilir diğer transferleri bitirdikten sonra.

Misal Fabri yi kim biliyordu ?
Kimse. Anca az çok İspanya Ligi'ni bilen football manager oyuncuları. Adam sakat olmasına rağmen uzun süre geldi ve farkını ortaya koydu. Bu tip oyuncular var. Benim demek istediğim bu.  Bonservis vermeden gelebilecek oyuncular..

Bu şekilde atletico, juve gibi olamayız.
yedek oyuncu üzerinde istisna harici transfer yapmamak lazım.
seneye gg-beck götürür ondan sonraki sene gider zımba gibi kalite bek alırsın gg yi yedeğe atarsın.
işte o zaman seviye atlamaya devam edersin.

Çevrimdışı Egos

:lol: :lol: bu şampiyonlar ligi versiyonu .
bizde bunu kendi ligimize göre entegre ederiz.
hiç olmuyorsa bu işleri vodafone veya beko ya falan yaptırsınlar

yalnız sen söylemeden önce fark etmemiştim: arkadaşlar, bizim şampiyonluk kutlamalarımız kötü falan değil, ucuz!

evet, iki senedir izlediğimiz şey saf ucuzluk.

gözümde biraz daha büyüdün fikret orman.

Çevrimdışı underworld

yalnız sen söylemeden önce fark etmemiştim: arkadaşlar, bizim şampiyonluk kutlamalarımız kötü falan değil, ucuz!

evet, iki senedir izlediğimiz şey saf ucuzluk.

gözümde biraz daha büyüdün fikret orman.

illaha şatafat olması gerekmiyor ki bizde sade ama şık bir kutlama yapabiliriz.
oyuncuların tek tek çağrıldığı,saha da başka kimsenin olmadığı,kupa kaldırma olayının daha düzgün yapılması fln uzar gider.

Çevrimdışı Egos

illaha şatafat olması gerekmiyor ki bizde sade ama şık bir kutlama yapabiliriz.
oyuncuların tek tek çağrıldığı,saha da başka kimsenin olmadığı,kupa kaldırma olayının daha düzgün yapılması fln uzar gider.

ben anonsçuya olan kredimi tükettim, en düzgün işi bile batırırdı eminim.

:kredi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Katılıyorum ayrıca Barcelona'nın yedeklerine açın bakın diye eklemek istiyorum bakalım tanıdığın oyuncuları bulabilecek misiniz  :lol:

Çevrimdışı taner37

Bu şekilde atletico, juve gibi olamayız.
yedek oyuncu üzerinde istisna harici transfer yapmamak lazım.
seneye gg-beck götürür ondan sonraki sene gider zımba gibi kalite bek alırsın gg yi yedeğe atarsın.
işte o zaman seviye atlamaya devam edersin.
Juventus hemen olunmaz. Yedek sağ bek e 8-10 vermeye başladığımız vakit oluruz şuan sadece idareten. Ffp yüzünden bu zaten. En azından yapacakları belli olan beck yerine daha istikrarlı daha genç birisini kazandırmak takıma. Öyle gidip de 30 yaşındaki adamı alalım demedim zaten istemem de.  Benim demek istediğim ücretsiz gelmesi zaten para vereceksek zaten ihtiyacımız olan mevkilere vermeliyiz.

Neyse fazla uzadı bu mevzu. :D
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Katılıyorum ayrıca Barcelona'nın yedeklerine açın bakın diye eklemek istiyorum bakalım tanıdığın oyuncuları bulabilecek misiniz 
Barcelona yedekleri : )
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

"Son sahibi olacağımız çok fazla oyuncu istemiyorum" dedim, ama tam anlatamadım heralde.

Mathieu gelirse takımın geri dörtlüsü Adriano-Marcelo-Mathieu-Gökhan Gönül olacak. Hatta Marcelo yerine Pepe'yi alalım, kim istemez ki?

2 sene sonra tüm defans hattını nasıl ve hangi parayla yenileyeceğiz peki?

Kaldı ki takımın diğer yerlerinde de tecrübeli adamlar var, Atiba, Quaresma, Demba Ba falan. 2 sene içinde bunlar da değişmeli.
Takımı yenilemek çok zor iş değil aslında seneye ffp engelindende kurtuluyoruz. Gökhan adriano bu senede oynar seneye sağ bek alırız adriano yerine caneri monte ederiz genç yada orta yaşlı bir stoper aldıkmı işlem tamamdır. g7 bu sene gidecek muhtemelen babel,lens,töre bir adam daha aldıkmı önümüzdeki bir kaç senede kanatlarda sıkıntı çekmeyiz. bu sene demba ile abou götürsün sonraki sene abou bayrağı eline alır muhtemelen. Bizim için bu sene mutlaka atibadan sonra orayı devam ettirecek bir oyuncu bulup atibanında yükünü azaltmalıyız.

Ayrıca tecrübe önemli bir faktör de, Lyon bizi tecrübesiyle mi eledi dinamizmiyle mi?
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı sozkul

Bu sene tek başına Oğuzhan kaldırmalıydı kupayı bence. O pazubantı verdiysek, kupayı kaldırmak da onun hakkıydı..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Yanlız kupa çok ağırdı galiba, o topun içi som demir mi?

Çevrimdışı İhsan

Bu sene tek başına Oğuzhan kaldırmalıydı kupayı bence. O pazubantı verdiysek, kupayı kaldırmak da onun hakkıydı..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Kaptanlık Tolgaya verildi.
Tolga yedekte kaldığı için Necip, Necip yedek kaldığı için üçüncü kaptan Ozzi ilk onbirin kaptanı oldu.
Üç kaptanın aynı anda kaldırması en adili olanıdır.
.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Transfer döneminde kimse bedava gelmiyor, sözleşmesi elinde olanlar imza parası istiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer döneminde kimse bedava gelmiyor, sözleşmesi elinde olanlar imza parası istiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz imza parası vermiyoruz. Sadece sözleşmesini biraz daha yüksek yapıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Lens,kendisine yöneltilen “ Beşiktaş’a gelecek misin ?” sorusuna cevapsız bırakırken sadece gülmekle yetindi.

Hollandalı yıldız “ fbahcede kalıyor musun?” sorusuna ise “Türkiye’de başka takıma gidiyorum” yanıtını Verdi. ( Spor Arena )  :flag:

Çevrimdışı tangaz

lens işi iyce ayyuka çıktı bi transferi de sessiz ve derinden yapamıyoruz  :evillol: :evillol: :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: