2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 138 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306922 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

gelmediğini nerden biliyorsun hele bir yaz olsun bakalım teklif gelse sanamı gelecek.
Geçen yaz gelmedi ki bizde kaldı.

Bu ay teklif gelse Benfica'nın devre arasında satma hakkı var, demek ki hala gelmedi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ocak 2018, 16:25:16
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
TS Lens'i istemiş, Orkan'ı önermişiz.
Yazıcı için bişeyler olsun bari.

Çevrimiçi Necmi

Geçen yaz gelmedi ki bizde kaldı.

Bu ay teklif gelse Benfica'nın devre arasında satma hakkı var, demek ki hala gelmedi.

benficanın devre arası satma hakkı falan yok 31 mayısa kadar bizim oyuncumuz bütün hakları bizde
devre arası müşterisi çıkarsa anca biz onay verirsek satabilir nerden çıkarıyorsun bunları
belki benfica bize pay vermemek için taliplileri sezon sonuna öteliyordur. var demek ne kadar doğru değilse yok demekte
o kadar doğru değil. işin içinde portekizliler varsa herşey mümkün.

Çevrimiçi Necmi

orkanı vermez bizimkiler büyük hata olur o oyuncunun pişmeye ihtiyacı yok tecrübeye
ihtiyacı var oda bizde kazanacağı tecrübeye ona gideceği başka takım birşey veremez

Çevrimdışı tuncaboylu

benficanın devre arası satma hakkı falan yok 31 mayısa kadar bizim oyuncumuz bütün hakları bizde
devre arası müşterisi çıkarsa anca biz onay verirsek satabilir nerden çıkarıyorsun bunları
belki benfica bize pay vermemek için taliplileri sezon sonuna öteliyordur. var demek ne kadar doğru değilse yok demekte
o kadar doğru değil. işin içinde portekizliler varsa herşey mümkün.

Yahu neden olmasın? Adamın malı, isterse satar. Sen göndermeyi kabul etmezsen, sene sonuna kadar sende kalır, alıcı da bunu kabullenerek alır.

Benfica'nın bekleyecek lüksü yok, sözleşmesi 2019'da bitiyor. Her geçen dakika değeri düşecek.

Çevrimiçi Savaş

Öyle yazmışsınki sanki Leipzige karşı yendiğimize üzüldüm zannedecekler.

Rotasyonda oynamadığı için kazandığımız maçın suçlusuda mı Q7  :alala: Ne bu kin ona karşı?

Tabiki Lens kontra bir sistemde koşularıyla başarılı olacak. Ama Oyunun tamamını tekrar izlersen, son paslarda ve kale önünden hiçte iyi oynamadığını görürsün.
Lens Süper ligde kapalı defanslara karşı düz oyunuyla başarılı olamaz. Bu yüzden süper ligde yokları oynadı. Ve bu yüzden haklı olarak Q7 sürekli ilk 11 oynadı.
İyi diyeceğimiz TS maçında puanlar kaybettirdi en son Sivas maçına girde ileri oynayamadık. Mücadele hiç yok !

Lens çalışmazsa, kiloları vermezse ilk 11 hayal olur.
Takıma girmek için çabalayacağına, Kupa maçında kendisini gösterecğine, izin isteyip gitmesine aklım ermiyor.
Bana aşağıdaki cümleyi açıklar mısınız? Bana Quaresma'nın ligdeki hangi başarısından ötürü 11 başladığını lütfen açıklayın. Madde madde okumak, bilmek istiyorum. Bekliyorum.

'Lens Süper ligde kapalı defanslara karşı düz oyunuyla başarılı olamaz. Bu yüzden süper ligde yokları oynadı. Ve bu yüzden haklı olarak Q7 sürekli ilk 11 oynadı.'

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Yahu neden olmasın? Adamın malı, isterse satar. Sen göndermeyi kabul etmezsen, sene sonuna kadar sende kalır, alıcı da bunu kabullenerek alır.

Benfica'nın bekleyecek lüksü yok, sözleşmesi 2019'da bitiyor. Her geçen dakika değeri düşecek.

hayır kardeşim satamaz mümkün değil senin onayın olmadan adamın üzerinde satın alma opsiyonun var bunun
ne olduğunu sanıyorsun sattı sende mayıs ayında gönderdin 20 M yi hesabına otomatikman anlaşma gereği senin oluyor ne yapacak sattığı takım
benficaya bayağı ağır bir ceza gelir. kolaymı opsiyonu yiyip satmak

Çevrimiçi levitate

yazıcı gelirse 11 garanti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

hayır kardeşim satamaz mümkün değil senin onayın olmadan adamın üzerinde satın alma opsiyonun var bunun
ne olduğunu sanıyorsun sattı sende mayıs ayında gönderdin 20 M yi hesabına otomatikman anlaşma gereği senin oluyor ne yapacak sattığı takım
benficaya bayağı ağır bir ceza gelir. kolaymı opsiyonu yiyip satmak
Bizr kiralama ücretini ödemek koşuluyla 25 milyonun üstünde bir değere satabilir diye bir madde yok mu?

Çevrimdışı İhsan

Bana aşağıdaki cümleyi açıklar mısınız? Bana Quaresma'nın ligdeki hangi başarısından ötürü 11 başladığını lütfen açıklayın. Madde madde okumak, bilmek istiyorum. Bekliyorum.

'Lens Süper ligde kapalı defanslara karşı düz oyunuyla başarılı olamaz. Bu yüzden süper ligde yokları oynadı. Ve bu yüzden haklı olarak Q7 sürekli ilk 11 oynadı.'

Fazla beklersin  :D
Bu konuyla ilgili daha yazmayacağımı söyledim.
Zamanla kim oynar kim yedek kalır göreceğiz.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı caner.eryigit

Valla gına geldi transfer başlığı 100 iletinin 95 quaresma hergün aynı şeyleri yazmaktan sıkılmıyormusunuz?keşke bu duyarlılığı talisca nın sezon başı geç gelmesinde ligteki umursamaz tavırlarında Mhk PFDK hakemler gibi konularda da görebilsek.tabi biz ne zaman bu konuları açmaya çalışsak (hakem-federasyon) gibi konularda yanılıyorsunuz Beşiktaş eskisi gibi öyle vur kafasına al ağzından lokmayı olayı bitti diyip söylemler oluyordu.tek başına palabıyık Fırat operasyonları bile buna yeter.amacım yeni bir tartışma konusu açmak değil ama valla yeter artık şu quaresma muhabbeti gerçekten baydı.vesselam...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

bu arada aramızda sporla ilgilenen varsa doğruyu söylesin benim bildiğim vücutta en zor oluşan kaslardır
göbekli insanlarda karın kası oluşmaş bunun için yağların yakılması lazım.
gördüğün gibi kilo sorunu yok.
Abi ondan önce Lens' in daha önemli problemleri var bence. Öncelikle adam ceza sahasına girmeyi, ceza sahası çizgisine inmesini seviyor. Ayrıca topu gerektiğinde hızlı bir biçimde ayağından çıkarıyor. Trip atma konusunda da ciddi eksileri var. Sen hala kaslı mı yağlı mi diyon.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Arkasını mantıklı sebeplerle doldurmadığınız sürece dedikleriniz boş o halde.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı underworld

yazıcı gelirse 11 garanti
Q7 yi verelim bir taşla çok kuş

Çevrimdışı Kutay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Savaş

Beklediğim cevap buydu. Her Quaresma fanının söylediği cevap bu çünkü. Mantıklı hiç bir açıklamanız yok. Çünkü elle tutulur bir şey yok. Sizinki futbolcu sevgisi değil, siz tapıyorsunuz.

Umarım bir an evvel açılır gözünüz de Beşiktaş için neyin daha faydalı neyin daha zararlı olduğunu görürsünüz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Bizr kiralama ücretini ödemek koşuluyla 25 milyonun üstünde bir değere satabilir diye bir madde yok mu?

o yaz için geçerliydi. Temmuz ayına kadar satsa satabilirdi.

Çevrimdışı scarfright

Var. Zaten bu maddeden manu ve bikaç takımla ilgili bir sürü tantana olmuştu gidecek diye.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı scarfright

Quaresma nın oyununu ben de sevmiyorum fakat arkasında 2-3 oyuncu beklerken quaresmayı kesmiyorsa hoca ben quaresmaya suç bulmam. Elinizi vicdanınıza koyun kim hem istediği gibi çalışıp hem patronu- amiri tarafından en gözde elmanı olup bi ihtar almazsa farklı çalışma yoluna girer ki. Ben şahsen quaresma ya suç felan bulmuyorum. Çünkü kumanda başkasının elinde ve o hep böyle yönlendiriyor quaresmayı.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alimm

10 numaraya pastore, ileriye de slimani mi.... Oooo en sentetiginden alırım bı dal...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Orhan_

o deparı atabilen biri hemde üst üste atabilenin kondisyonunun olmamasıda pek imkan dahili değil
bu kadar üst seviye bir maçta hemde senden altı yedi yaş küçük oyuncu karşısında sürekli depar atıp birde onu geçeceksin
kondisyonun yoksa düşer kalırsın sahada

Benim Lens'ten yana sıkıntım yok. Oynadıkça, özgüvenini kazandıkça hem oyun hem de oyuncu yapabilirlikleri anlamında, şu ana kadar olandan daha fazla katkı vereceği görülüyor. Bu bir tahmin ya da bir temenni değil. İki farklı kanat tipinin oyuna sunduklarını gördük bazı maçlarda. Sorun hocanın oyun tercihi ve tuzunu eken oyuncunun tercihleri. Aboubakar, Negredo, Cenk, Beck,  Ernst, Atiba, Gökhan... Tepki vermeyen kaldı mı Quaresma'ya?

Bir de salt hocanın verdiği görevlerle de açıklayamıyoruz Quaresma'yı. Hoca orta aç diyor, burası belli. Ama topu evele gevele, forvetler ofsayta düşsün sonra orta aç demiyor. Ama olana bakınca genel durum bu. Sınanıyoruz resmen.

Çevrimdışı underworld

10 numaraya pastore, ileriye de slimani mi.... Oooo en sentetiginden alırım bı dal...
Pastorize mi ,Kim diyor ?

Çevrimdışı underworld

Q7 olmuyorsa  lens
Lens olmuyorsa orkan
Orkan olmuyorsa  dizilisi degistirirsin.

Çevrimdışı Orhan_

Lens yokları oynadı diyebilecek kadar süre almadı ki. Ha, süre aldığı zamanlarda da yokları oynamadı :). Quaresma'yı savunun da diğeri de bizim oyuncumuz. Geçen sene Aboubakar yeterince süre almadan gömüldü, bu sene Negredo ve Lens aynı şeyi yaşıyor.

Etiketler: