2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 262 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240447 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı arda

merry xmas için bir hafta geç kalmadın mı ?!?  :D

Dusko Tosiç için de bir hafta erken..

..

derken.. Tutuşsun gün, yansın geceler, zamanımız dar. uLAN beraber yürürüdk biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurda.. uLAN Tosun Paşa, Talisca'yı nasıl alacaz derken oldu mu şimdi bu bana herşey seni hatırlatıyor..   
[ Son Düzenleme: 01 Ocak 2018, 12:06:36 arda ]
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı İhsan

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
iyi cevap vermiş  :claps:

Ya bu Q7 hiç mi birşey yapmadı?
Şampiyonluklarda CL de gruptan çıkmamızda hiç mi katkısı yok?
Şaşırdım kaldım  :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Günaydın herkese mutlu şampiyon seneler olması dileği ile

Bakıyorum yine @Necmi abi önderliğinde Q7 yeme seanslarına tam gaz devam ediyorsunuz

Kardeşim bu Q7 size ni itti de bu kadar düşmanlık besliyorsunuz.

Kızacağınız biri varsa o da Şenol Güneştir.Onun laz inadıdır.

Biz bu oyunu 1,5 senedir oynuyoruz geçen sene nerdeydiniz arkadaşlar @atalay ın dediği gibi skor yorumculuğunu bırakmamız lazım.

Ayrıca ligin 2. yarısında bu kadar şansız olacağımızı zannetmiyorum.Kasımpaşa trabzon (son 15 dakika hariç) akhisar kayseri ve son sivas maçları.

Bu maçların mutlak hakimi bizdik rakibe hiç oyunu üstünlüğü vermedik.Mutlak en az 4-5 tane de gol pozisyonumuz vardı.

Sadece bu maçlarda ki puan kayıplarını ekle tamı tamına 41 puanla liderdik şampiyonluk şarkıları söylüyorduk

Q7 şimdiki gibi şaklaban sirk topçusu değil ilah olurdu Şenol hocam da ordinaryusluk sevyesine çıkar hatta cenk için değil 30 50 den aşağı satan Beşiktaşı satar gibi laflar edilirdi.

Biz maalesef böyleyiz iklimimiz bozuk.Herkese tekrar iyi şampiyon seneler dilerim
quaresma bize bir şey yapmadı açın gözlerinizi şampiyonluk gidiyor
quaremanın oyunu katledişinin adı şansızlık oldu. çünkü bütün ataklarımız ortalarla heba oluyor
tabiki baskın oynuyoruz yoksa bir maçta 30-40 ortayı nasıl yapacağız ataklar
böyle uçunca adı şansızlık oluyor.
birde sen geçen sene nerdeydin ben bütün sene bunu söyleyip durdum
bas bas bağırdık burda şampiyon olacaksak abou sayesinde olacak diye
seneye gitsin diyenler gittiğinde pişman olacak dedim ben şu oyunu görüyordum
geçen senede bariz ortada duruyordu hoca sırf quaresmayı baskıdan çıkartmak için
dakikalarca kendi sahamızda top çeviriyordu. quaresmaya en iyi cevabı ligin sonunda
abou verdi quaresma severleri çok bozulnuştu buna ama ne kadar haklıymış değilmi
adam gitti maç kazanamıyoruz ben hep tek hücum opsiyonumuz abou derken futbol dehaları
hadi ordan sen anlamıyorsun diyordu.
şimdi sallamayı bırak lütfen mesajlar duruyor her maç sonu benim yorumlarımı oku yeter.
geçen sene bir tek quaresma aşıkları kördü çünkü yaptığı 13 asistle bizim şampiyon olduğumuzu
sanıyorlar. Ben şenol güneş sevdalısıda değilim Beşiktaş zarar görüyorsa kimseyi tanımam
ts Hocayı neden gönderdi sanıyorsunuz. yada milli takımı 3. yapıp neden gönderildi.
aha tamda bu kafası olmasaydı belkide şu anda dünya şampiyonu etiketi taşıyor olacaktık
emekliye ayrılmış hakan ve arifde ısrar edip ilhanı nihatı kulübeye hapsetmeseydi. her seferinde
son anda oyuna soktuğu ilhan kurtardığı halde paçasını bir sonraki maç gene hakanla arifle başladı hep
hoca böyle quaresma her maç top kaptırıp gol yedirse bir sonraki maç gene onunla başlar.
uğur melekenin yazısını bir okuyun çarşı ateş püskürüyor çünkü quaresmanın bütün ipliğini
pazara çıkartmış. siz iki çalım atıp bir trivella bir robbana yaptığında takıma fayda sağladığını
sanıyorsunuz. 1 gol 3 asist 16 maçın karşılığı tosiçin bile 3 gol 1 asist katkısı olduğunu biliyormusunuz
hemde savunma yaparken lafa geldiğinde tosiçi yerle bir etmesini biliyorsunuz adam kanat oynasa
şu skoru üçe katlar hala quaresma diyorsunuz. başka oyuncu olsa şu istatistikte daha üçüncü maç gömmeye başlardınız

Çevrimdışı arda

Empati yapalım biraz. Cenk'in bebesi olsun inşallah sağlıklı sıhatli, yatak örtüsü Mavi mi olsun yoksa Siyahı zindan Beyazı aydınlık mı? Herkese nasip olmaz, sizi Beşiktaş'lı yapanların gidin elini öpün helallik alın. Aklınızı başınıza toplayın. Enerjinizi armanızın peşine saklayın.

Herkese iyi seneler.. En Büyük Beşiktaş
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi Necmi

geçen seneye aldanmayın bir önceki senede 4 gol 6 asistle oynadı
bu senede yapabileceği katkı üç aşağı beş yukarı böyle olacak
ama bu sene ilk şampiyonluktaki gibi gomez yok olcay yok hani 10x10
ortalamasıyla oynayan kanat oyuncumuz. quaresma o istatistiği yakalayamıyor diye
resmen olcayı yediler. 10x10 la oynayan kanat oyuncusunu yuhaladılar
şimdi oturup kına yaksınlar.

Çevrimiçi Necmi

Empati yapalım biraz. Cenk'in bebesi olsun inşallah sağlıklı sıhatli, yatak örtüsü Mavi mi olsun yoksa Siyahı zindan Beyazı aydınlık mı? Herkese nasip olmaz, sizi Beşiktaş'lı yapanların gidin elini öpün helallik alın. Aklınızı başınıza toplayın. Enerjinizi armanızın peşine saklayın.

tabiki Beşiktaşlı olacak cenkin bebesinin odası sonuçta her baba çocuğuna kendi tuttuğu takımı aşılar :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

Günaydın herkese mutlu şampiyon seneler olması dileği ile

Bakıyorum yine @Necmi abi önderliğinde Q7 yeme seanslarına tam gaz devam ediyorsunuz

Kardeşim bu Q7 size ni itti de bu kadar düşmanlık besliyorsunuz.

Kızacağınız biri varsa o da Şenol Güneştir.Onun laz inadıdır.

Biz bu oyunu 1,5 senedir oynuyoruz geçen sene nerdeydiniz arkadaşlar @atalay ın dediği gibi skor yorumculuğunu bırakmamız lazım.

Ayrıca ligin 2. yarısında bu kadar şansız olacağımızı zannetmiyorum.Kasımpaşa trabzon (son 15 dakika hariç) akhisar kayseri ve son sivas maçları.

Bu maçların mutlak hakimi bizdik rakibe hiç oyunu üstünlüğü vermedik.Mutlak en az 4-5 tane de gol pozisyonumuz vardı.

Sadece bu maçlarda ki puan kayıplarını ekle tamı tamına 41 puanla liderdik şampiyonluk şarkıları söylüyorduk

Q7 şimdiki gibi şaklaban sirk topçusu değil ilah olurdu Şenol hocam da ordinaryusluk sevyesine çıkar hatta cenk için değil 30 50 den aşağı satan Beşiktaşı satar gibi laflar edilirdi.

Biz maalesef böyleyiz iklimimiz bozuk.Herkese tekrar iyi şampiyon seneler dilerim

Bu oyun ve Quaresma eleştirileri 2 senedir neredeyse aynı. Asıl sen nerelerdeydin?

Çevrimiçi Necmi

1 tane iyi şey yapıyorsa 10 tane zarar veriyor açın artık gözlerinizi
maç berabereyken oziye kızıp hücum atağını topu tribünlere dikerek
sonlandıran adamdan bahsediyoruz. bu arada pasıda almışdı.
atağa çıkarken çalım egosuna yenik düştüğü için gol yediren adamdan bahsediyoruz
benfica maçınıda hatırlıyorsunuz değilmi. yada çalım yediğinde kızıp rakibe tekmeyi basan
adamdan bahsediyoruz artık tribünde ne zaman tekme atacağını anlıyor taraftar yapma diye bağırıyor
bunları duyuyorsundur her maç çıkan taraftarın ortak haraketi quaresmaya küfrederek çıkmak oluyor
düşün buda daha iyi oynadığı iç saha maçları
şampiyonluğun gittiğini anladıkları anda o tribünler yuhalayacaklar quaresmayı sahada iş ona doğru gidiyor
eğer müdahale edilmezse.

Çevrimiçi levitate

merry xmas için bir hafta geç kalmadın mı ?!?  :D
salla abi noolcak yav merry christmas
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

o kadar abartma al işde leipzig kazanması gereken maçta quaresmasız
yendik herkesin salladığı lensi durduramadılar. hani ligde şans bile bulamayan orkan varya asistide o yaptı.
şimdi almanlar peşindeymiş. ikinci takımımız çıktı sahaya hani milletin fark yiyeceğimizi düşündüğü maçta on rotasyonla oynamışdık hani
pepe bile yoktu sahada  :D

Çevrimiçi Savaş

Quaresma'nın oyunumuzu sabote etmesini nasil görmüyorsunuz aklım almiyor gerçekten.

Hu adam oyundayken orta alanın direkt çöktüğünü. Oguzhan'ı bitirdiğini, Talisca'nın bile işlevsiz kaldığını hakikaten görmüyor musunuz?

Bu kadar mı kör oldunuz arkadaşlar Allah aşkına ya..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi underworld

böyle olsun derim...
saygılar

Çevrimdışı sametbagan

Ben buralardaydım ama siz benim Q7 sporlu olduğumu falan zannediyorsunuz o iş öyle değil maalesef.

Ben skor alırken kimse bu eleştrileri yapmıyordu yada 1-2 çatlak ses haricinde kimsenin sesi çıkmıyodu diyorum @Orhan_ @Necmi

Yukarda saydığım maçları kazansaydık 41 puanla devreyi lider kapatıyorduk kimse de bu eleştirileri yapmazdı diyorum sizizn derdiniz 1 oyuncu

1 oyuncu yüzünden bu kadar puan kaybetmedik biz.Birincisi topu kaleye sokma konusunda çok şansızdık.İkincisi ise hocamız şl derdine düştüğünden lige konsantre olamadı

Kendisi de açıkladı zaten.Ben necmi abi gibi karamsar değilim bu beğenmediğimiz oyun bile bizi şampiyon yapmaya yeter

Yeter ki yakaladığımız fırsatları değerlendirelim.17 maçın 14 ünü alacak kapasitede bir takımız.Ben ikinci yarı tıpkı şl deki gibi bir konsantrasyonla lige başlayacağımız düşünüyorum.

Ama bze mutlaka pırpır kanat forvet tarzı bir oyuncu lazım.Hiç bulamasak vagner love alalım transfer sezonunu kapatalım o bile yeter şampiyon olmamız için.

Ha bir de herkes Q7 ye sallıyor ama babel de tıpkı Q7 gibi etkisizdi ligede maalesef iki kanadımız da puan kaybettiğimiz maçlarda forvetleri pozisyona sokamadı.

Bizim oyun anlayışımızda Q7 ve babelden biri lüks kapalı defanslara karşı en iyi panzehir defans arkasına ikiye bir oyunlar yada topu hızlı dolaştırıp defans arkasına oyuncu kaçırmayla olur

Çevrimiçi Necmi

Quaresma'nın oyunumuzu sabote etmesini nasil görmüyorsunuz aklım almiyor gerçekten.

Hu adam oyundayken orta alanın direkt çöktüğünü. Oguzhan'ı bitirdiğini, Talisca'nın bile işlevsiz kaldığını hakikaten görmüyor musunuz?

Bu kadar mı kör oldunuz arkadaşlar Allah aşkına ya..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buna şartlanma deniyor. istesende gösteremezsin kötüyü görmez gözler.
iyiyide görmez şartlandığı zaman geçen sene burda bütün foruma karşı abou savundum
kimseyi ikna edemedim şimdi portoda golleri sıralayınca millet dizini dövmeye başladı
bu senede talisca ile ilgili aynı şeyleri söylüyorum ama şartlandılar bir kere birileri sürekli
quaresmanın kötü oyununu gölgelemek için ortaya saldıracak başka isimler atıyor millette yemeye hazır
geçen sene o kötü ortalara abou gol atmada beceriksiz yaftası yapıştırıldı.bu senede talisca kötü ya
adam orta yapıyorda kafa vuramıyorlar. ben daha ligin üçüncü haftasında cenkdeki sorunu
quaresmayı oziyi eleştirdim burda herkes toplu savunmaya geçmişdi o zaman bunu devre arası konuşalım
dedim adım gibi biliyordum şu anki sonucu. bu kayıpları. Ben talisca merkezli oyun kurulmalı dediğimde herkes talisca birşey
yapmıyor sen bilmiyorsun dedi şimdi herkes merkezden gidelim diyor. hala taliscanın nasıl etkili olacağının farkında değiller
yeni on numara alıyorlar sen negredoyu oynat arkasında taliscayı sağada lensi koy her maç gol attırırsın taliscaya
tabi negredoyada lensde en az 7-8 gol atar. açık ara puan farkı atıp yayılarak oynamayı kaybettik biz.
herşey kaybolmuş değil ama quaresmayla çıkalım ilk üç maçta şampiyonluğa veda ederiz. cenk giderse negredo
mecbur oynayacak tabi oyun merkezini ortaya çekersen quaresmada katkısı olmasada zararı olmaz

Çevrimiçi underworld

çcoukları uzak tutalım  :akuma:

Çevrimdışı sametbagan

o kadar abartma al işde leipzig kazanması gereken maçta quaresmasız
yendik herkesin salladığı lensi durduramadılar. hani ligde şans bile bulamayan orkan varya asistide o yaptı.
şimdi almanlar peşindeymiş. ikinci takımımız çıktı sahaya hani milletin fark yiyeceğimizi düşündüğü maçta on rotasyonla oynamışdık hani
pepe bile yoktu sahada  :D
Hah işte biz de ligde tıpkı leipzing gibi tonlarca gol kaçırıyoruz rakiplerde tıpkı bizim leipzinge attığımız goller gibi goller atıyor.

O maçı 10 defa aynı kadrolar oynasa 9 unu lepzing kazanır birini tıpkı o maç gibi biz kazanırız yada berabere biter.

Maç nerdeyse tolga ve lepzing takımı arasında geçti.adam 10 tane karşı karşıya top çıkardı necmi abi 10 tane

Tıpkı bizim akhisar ve sivas maçımızın kopyası bir maçtı o.Skor yorumcususunuz deyince de bize kızıyorsunuz sonra :bandit:

Çevrimdışı Orhan_

Ben buralardaydım ama siz benim Q7 sporlu olduğumu falan zannediyorsunuz o iş öyle değil maalesef.

Ben skor alırken kimse bu eleştrileri yapmıyordu yada 1-2 çatlak ses haricinde kimsenin sesi çıkmıyodu diyorum @Orhan_ @Necmi

Yukarda saydığım maçları kazansaydık 41 puanla devreyi lider kapatıyorduk kimse de bu eleştirileri yapmazdı diyorum sizizn derdiniz 1 oyuncu

Ben de sana bırak skoru şampiyonluk senelerinde bile oyun ve oyuncu eleştirisi yapılıyordu diyorum. "Kimsenin" dersen herkesi aynı kefeye koymuş olursun.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ocak 2018, 13:24:58
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Uzun süredir Diego Lopez'in peşinde olan İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich, Tolga Zengin'e talip oldu. (TalkSport)

Çevrimiçi Necmi

1 oyuncu yüzünden bu kadar puan kaybetmedik biz.Birincisi topu kaleye sokma konusunda çok şansızdık.İkincisi ise hocamız şl derdine düştüğünden lige konsantre olamadı

Kendisi de açıkladı zaten.Ben necmi abi gibi karamsar değilim bu beğenmediğimiz oyun bile bizi şampiyon yapmaya yeter

Yeter ki yakaladığımız fırsatları değerlendirelim.17 maçın 14 ünü alacak kapasitede bir takımız.Ben ikinci yarı tıpkı şl deki gibi bir konsantrasyonla lige başlayacağımız düşünüyorum.

Ama bze mutlaka pırpır kanat forvet tarzı bir oyuncu lazım.Hiç bulamasak vagner love alalım transfer sezonunu kapatalım o bile yeter şampiyon olmamız için.

Ha bir de herkes Q7 ye sallıyor ama babel de tıpkı Q7 gibi etkisizdi ligede maalesef iki kanadımız da puan kaybettiğimiz maçlarda forvetleri pozisyona sokamadı.

Bizim oyun anlayışımızda Q7 ve babelden biri lüks kapalı defanslara karşı en iyi panzehir defans arkasına ikiye bir oyunlar yada topu hızlı dolaştırıp defans arkasına oyuncu kaçırmayla olur

41 puan alamadık işde alamama nedenimizde bu neyi anlamak istemiyorsun
babele hiç dil uzatma quaresma aşıklarının başka oyuncuları hedef gösterme huyu artık net babelide yemeyelim
bütün toplar quaresmaya atıldığı halde ligde 7 gol 2 asistle oynuyor bumu verimsiz kanat ne bekliyorsun yarım devrede 20 gol 20 asistmi
kanat olarak pek alada işini yapmışquaresma kadar asist yapmış ondan 6 fazlada gol atmış
quaresmayı korumak için gömmeye çalıştığın oyuncu birde caner oynarken onun arkasını toparlamaya uğraştı
ozi oyundan düştü orta sahaya destek verdi ben onu sağ bekte bile gördüm defalarca
babele dil uzatan taş olur. adam sahanın her yerinde en verimli oyuncumuz
ha elinde forvet varken birde bütün ataklarını orta ile sonuçlandırırken pırpır forveti ne yapacaksın
pırpır forvet dediğin kısa boylu haraketli oyuncu demek nede kafa vurur ya ortalara
anlayın artık bizim ortadan başka hücum opsiyonumuz yok top hücum bölgesine taşınıp
quaresmaya atılmazsa quaresma millete dalar yada kendini attırır. bunu defalarca yaşadık.
şl maçında yan hakemin bacakları arasından topu geçiriyor hakem çıkıp kırmızıyı yapıştırsa kim
ne diyebilir. işde bu kadar sorumsuz hayati maça çıkıyorsun quaresma seni on kişi bırakabilecek bir
haraketi yapıyor içerde yapsın bakalım aynı haraketi kırmızı görüyormu görmüyormu.
savunulacak hiç bir şeyi olmayan birini savunduğunuzun farkında değilsiniz

Çevrimiçi Necmi

Uzun süredir Diego Lopez'in peşinde olan İngiltere Premier Lig ekiplerinden West Bromwich, Tolga Zengin'e talip oldu. (TalkSport)

tolgadanda para kazanırsak yok artık derim
kesin işin içinde büyü falan var Başkan okutuyor.
renkliler kıskançlıktan ölür valla :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Ocak 2018, 13:33:17
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
tolgadanda para kazanırsak yok artık derim
kesin işin içinde büyü falan var Başkan okutuyor.
renkliler kıskançlıktan ölür valla :D

4 M £'a bu iş çözülür

Çevrimiçi Necmi

Hah işte biz de ligde tıpkı leipzing gibi tonlarca gol kaçırıyoruz rakiplerde tıpkı bizim leipzinge attığımız goller gibi goller atıyor.

O maçı 10 defa aynı kadrolar oynasa 9 unu lepzing kazanır birini tıpkı o maç gibi biz kazanırız yada berabere biter.

Maç nerdeyse tolga ve lepzing takımı arasında geçti.adam 10 tane karşı karşıya top çıkardı necmi abi 10 tane

Tıpkı bizim akhisar ve sivas maçımızın kopyası bir maçtı o.Skor yorumcususunuz deyince de bize kızıyorsunuz sonra :bandit:
bizim 3-4 taneden fazla pozisyon yakaladığımız maçları saysana bakalım kaç maç sayacaksın.
akhisar maçında ilk 45 dakika girdik pozisyonlara ikinci 45 de tek bir pozisyonumuz yok
ilk 45 de lens oynadı ikinci 45de quaresma ortalarına kaldık pozisyonlara girende lensdi
hani iyi oynarken lensi çıkarttı diyoruz ya işde o maç akhisar maçıydı pozisyona giriyor diye cezalandırdı hoca
sivas maçıda hiçde dominant bir oyun oynamadık rekor orta yaptığımız maçlardan biriydi
o maç neden puan kaybettik acaba. bak verdiğin örneklerde bile çuvallıyorsun

Çevrimiçi Necmi

anlamıyorum lafa gelince fener maçında puan kaybetmeseydik ts maçında puan kaybetmeseydik diye giriyorlarda
neden fener maçında quaresma kırmızı gördüğü için 45 dakika takımı yanlız bıraktığı ts maçındada cezalı olduğu için oynamadığını düşünmezler buda ayrı ironi. Madem maç alıyor takımın herşeyi demekki en büyük ihaneti yapmış kart görerek o zaman
bu maçlar öne sürülüyor aslında bilinç altına bak quaresma yoktu puan kaybettik denmek isteniyor
ama neden oynamadığını söylemiyor kimse

Çevrimdışı sametbagan

buna şartlanma deniyor. istesende gösteremezsin kötüyü görmez gözler.
iyiyide görmez şartlandığı zaman geçen sene burda bütün foruma karşı abou savundum
kimseyi ikna edemedim şimdi portoda golleri sıralayınca millet dizini dövmeye başladı
bu senede talisca ile ilgili aynı şeyleri söylüyorum ama şartlandılar bir kere birileri sürekli
quaresmanın kötü oyununu gölgelemek için ortaya saldıracak başka isimler atıyor millette yemeye hazır
geçen sene o kötü ortalara abou gol atmada beceriksiz yaftası yapıştırıldı.bu senede talisca kötü ya
adam orta yapıyorda kafa vuramıyorlar. ben daha ligin üçüncü haftasında cenkdeki sorunu
quaresmayı oziyi eleştirdim burda herkes toplu savunmaya geçmişdi o zaman bunu devre arası konuşalım
dedim adım gibi biliyordum şu anki sonucu. bu kayıpları. Ben talisca merkezli oyun kurulmalı dediğimde herkes talisca birşey
yapmıyor sen bilmiyorsun dedi şimdi herkes merkezden gidelim diyor. hala taliscanın nasıl etkili olacağının farkında değiller
yeni on numara alıyorlar sen negredoyu oynat arkasında taliscayı sağada lensi koy her maç gol attırırsın taliscaya
tabi negredoyada lensde en az 7-8 gol atar. açık ara puan farkı atıp yayılarak oynamayı kaybettik biz.
herşey kaybolmuş değil ama quaresmayla çıkalım ilk üç maçta şampiyonluğa veda ederiz. cenk giderse negredo
mecbur oynayacak tabi oyun merkezini ortaya çekersen quaresmada katkısı olmasada zararı olmaz
Herkes kimin ne yazdığını biliyor bilmeyenlere abu için iddaya bile girdim hani şu 10 dakikada topçudan anlayan arkadaşla

Talisca konusunda da senle aynı fikirde değilim:Talisca geçen sene neyse bu sene de aynı bir farkla bu sene gol atamıyor.

Ne uzaktan ne yakından ne de frikikten.En son sivas maçında kaçırdığı golü hatırlarsın belki.

Taliscanın alameti farikası gol başka da bi numarası yok maalesef golü yoksa talisca kötü golü varsa talisca süper

Hatta sen gördünüz mü talisca nasıl kurtardı takımı diye bide üstüne övüyorsun.

Ozi değil asıl talisca kız gibi oynuyor kendini sürekli yere atıyor topa ayağını sokmuyor.Hele topla bi gidişi var diyorum ha şimdi düştü şimdi düşecek.

Sanırsın maçtan önce @Necmi abilerle buluşup kafayı çekmişler öyle maça çıkmış.

Etiketler: