Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 359 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5219602 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı goktasoktay

Çok üzgünüm...sadece bu karar için değil,güzel Ülkemde herseymi böyle işliyor?
Almanyada yaşıyorum,burada kesinlikle olamaz bunlar.Yazik vallaha Yazık
maalesef öyle. orada da sandık kuruluyor ve sizler de bu ülkenin seçiminde söz sahibisiniz ya, işte oy atarken de bunlar aklınızda olsun...

Çevrimiçi Liquidator

Abi ah dediginle olacak olsa ama.. kimi kime şikayet edecegiz??
ben sizleri anlıyorum amma hic diğilse susmayalım. susmayalımmm
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Bundan sonra besiktas ve RTE yi yanyana agzina alan olacaksa lutfen buraya gelmesin. RTE yi destekleyen BESİKTASLİ OLAMAZ.
Aynen öyle abi kumpas dediler önüne gelen zaten fetocu dün zaten bahçeli açıklamıştı ülkeyi kurtarıcaklar ya rtenin piyonu bahçeli biliyosun olanı ilk o açıklıyor

Çevrimdışı yigiter38

maalesef öyle. orada da sandık kuruluyor ve sizler de bu ülkenin seçiminde söz sahibisiniz ya, işte oy atarken de bunlar aklınızda olsun...
Doğru diyorsun kardeşim...sana katılıyorum

Çevrimdışı Eray

Valentino

@Valentinopse
 28 sn.28 saniye önce
Daha fazla
UEFA'ya mesaj atıp, TFF'nin verdiği kararı emsal olarak gösterip, Türkiye'de statlarda şiddettin meşrulaştırıldığını ve cezasız bırakıldığını örnek göstererek, EURO 2024 organizasyonunun Türkiye'ye verilmemesi gerektiğini göstermeliyiz. Kenetlen Beşiktaşlı!

Kesinlikle katılıyorum UEFA Fifa mail bombardımanına tutulmalı

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Başkan da ve yönetim kurulunda maça çıkmama kararı alacak yürek filan yok. Kendi hocasını ite köpeğe maskara eden adamlar dostlar alışverişte görsün misali yarın tiyatro çevirecekler..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Eray

Olayı fifa ve uefaya taşıyıp euro 2024'ü almanyanın alması için elimizden geleni yapalım. Bu ülke bunu haketmiyor.

Çevrimdışı celiker1

Siyasetin aldığı kararlar ile tiyatro oynanmaktadır.Bu tiyatronun figüranı olmak istemiyorum.Sadece hakkımızın yendiğiyle kalsa yine iyi.Şu an çoğu kişi "adaletin bittiği yerde anarşi başlar"düşüncesinde.Buda bize maalesef daha da çok zarar verecek.Kendi adıma figüran olacağıma inceldiği yerden kopsun...
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 15:30:21 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Elim ayagım titriyor şu an. Fb liler zafer kazanmış gibiler.. maca cıkmayalım falan diyordum ama o maça cıkalım. Ve kazanalim. Bundan daha güzel bir cevap olamaz.. artık futbolcularımızda 2 kisilik oynasınlar o maçta.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Beşiktaş camiasinin lideri filan yoktur. Camianın lideri Şenol Güneş'tir. Başkan oturup düşünsün bu sene yapılanları ve kendine pay çıkarsın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bahçeli'de büyük adammış vesselam müneccim şakşukası yemiş gibi herşeyi biliyor erken seçimi, maçın kaldığı yerden devam etmesi gibi şeyleri bildi nasıl bir kucakta oturuyorsa artık. Adamların bir sporun içine etmediği kalmıştı onunda ettiler sağolsunlar.

Çevrimdışı kartal190321

bu kararı alan tff deki Beşiktaşlıların  üyeliklerini yarın iptal etmezsek  yazıklar olsun bize, hem üyeliklerini iptal edeceksin hemde rezil edeceksin     sokup çıkaracaksın  bir daha  kulübün önünden geçmeye yüzleri olmayacak  yazıklar olsun  size  kuklalar karaktersizler yıllarca yedi bitirdi kulübü federasyona seçildi  hala zarar  veriyor tüp  beyinli embesil  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı beyaz

Isin en sacma yani da, Fenerbahce degil de bir anadolu takimi olsaydi Trabzon dahil hukmen karari cikardi ve en az 4-5 mac ceza gelirdi. Gercekten yazik.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bir sonraki iç saha maçımızda kocaman Atatürk kareografisi yapmalıyız herkes Beşiktaş üstüyle değil Atatürk üstüyle olmalı bütün stad.Sadece izmir marşı söylemeliyiz maç boyunca.Bu köpekler nasıl bizi kudurttuysa bizde onları kudurtmalıyız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Bu kadar pasif kalınmasından belliydi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bakalım bundan sonra besiktas kollanıyor diyebilecekler mi?
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 15:36:13 riveros ]

Çevrimdışı ozgurkaracan

Futbol yirmi iki kişi ile oynanan , sonunda siyasetçilerin karar verdiği politik bir oyundur nokta. Futboldan istifamın kabulünü arz ederim, bilginize

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beşiktaş camiasinin lideri filan yoktur. Camianın lideri Şenol Güneş'tir. Başkan oturup düşünsün bu sene yapılanları ve kendine pay çıkarsın.
hocamıza sahtekar dediler, arkasında duramadık.

Çevrimdışı goktasoktay

şunu merak ediyorum. kadroda değişiklik yapabiliyor muyuz? eğer yapabiliyorsak A2 takımıyla çıkalım, ayaklarını ellerine verelim, onlar monte edecek bir yer bulsunlar kendilerinde. içim soğumaz yoksa kolay kolay.. en uygunu bu. madem bu ilkede şiddet mazur görülüyor, çıksın gençler, kırsınlar fblilerin ayaklarını..

Çevrimdışı yaço58

arkdaşlar yazık günah olamaz böyle bişey insanları şiddete yönelten bu zihniyet işte pazar günü ölüm kalım maçına çıkacağız olanlara bak bunu yapanlara ne desek az ancak bırakalım maça çıkmayalım pisliklerinde boğulsunlar sadece ama sadece pazar günkü maça odaklanalım herkes çok sinirli öfkeli ama bu oyunu bu sene şampiyon olup bozmamız lazım kenetlenelim arkadaşlar hafta sonu ölüm kalım  maçına ya şampiyon olur oyunlarını bozarız yada 4. olup onlara istediklerini veririz

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı Kutay

valla siyasetten hiç anlamam ama bu olaydan sonra seçimlerde karşısında kim varsa ona vereceğim normalde oy kullanmaya gitmeyecektim
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Nebiçim bir ülke oldu burası böyle
Pepe nin cezasını da kaldırmazlar bu utanmazlar.

Çevrimdışı mrred

Bir sonraki iç saha maçımızda kocaman Atatürk kareografisi yapmalıyız herkes Beşiktaş üstüyle değil Atatürk üstüyle olmalı bütün stad.Sadece izmir marşı söylemeliyiz maç boyunca.Bu köpekler nasıl bizi kudurttuysa bizde onları kudurtmalıyız.
Carsinin cagri yapip bunu organize etmesi lazim. Cok guzel fikir
The great gig in the sky

Çevrimdışı Jimexi

Sakinleşemiyorum arkadaş çok zoruma gitti bu Şenol hocanın yere düştüğü anlar sürekli gözümün önüne geliyor. Yazıklar olsun, yazıklar olsun, yazıklar olsun.

Etiketler: