Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5282273 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu durumu Uefaya nasıl şikayet edebiliriz @tangaz reis? En azından bireysel olarak biseyler yapalım.

Çevrimiçi tolga1903

artık pepeye bir maç ceza çıkar

Benim de tek tesellim o. Yalnız pepe de 2 maç alırsa yönetimi ufaktan tartışma zamanı geldi ha abi?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fikret orman maalesef sınıfta kaldı bu konuda.. bundan sonra olacaklar belli zaten. Bu psikojiyle gs ye kaybederiz. Ligi 4. Bitiririz. Yine cogu zaman oldugu gibi darbeyi aldıgımızla yerimize otururuz. Maalesef fikret orman ve yonetimi Beşiktaşın hakkını savunamamıstır bu konuda..

Çevrimdışı kartal190321

yazık ya  türk futbolu  bugün şu karardan sonra bitmiştir,emsal teşkil edecek,  istediğiniz yapın  kumpas  fetö deriz  işin içinden çıkarız, kim kimden nefret ediyorsa  aynısını yapar,ülkeyi yediler bitirdiler yetmedi  futbolunda içine ettiler, emegi geçen herkesin  Beşiktaşımızın hakkını yiyen herkesin Allah belasını misliyle versin
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Yap da versinler 10 maç ceza sonra kal öyle.

Senin Aziz gibi takımını haksız olmasına rağmen savunan başkanın mı var yoksa Şekip gibi hukukçun mu? Beşiktaş'ın hakkını savunan kimse yok sosyal medyadaki taraftardan başka. Aynı olay bize olsaydı en az 10 maç ceza yemiştik. Teknik direktörün kafası yarılıyor kulüpten çıkıp başkan "sayın cımhırbışkınımın dediği gibi kumpas var" diye açıklama yapıyor. BEŞİKTAŞ'IN HAKKINI KİM SAVUNACAK KİM!!!!!
Aynen öyle maalesef..

Çevrimiçi Kapkarakartal

artık pepeye bir maç ceza çıkar

Ağzımıza 1 parmak bal çalarlar onu yiyelim anladım..

Çevrimdışı furkankaya1903

kaldığı yerden nasıl devam edecek caner koltuk değneğiylemi oynayacak.
Hakikaten Caner'in durumu ne olacak?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yigiter38

Çok üzgünüm...sadece bu karar için değil,güzel Ülkemde herseymi böyle işliyor?
Almanyada yaşıyorum,burada kesinlikle olamaz bunlar.Yazik vallaha Yazık

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hakikaten Caner'in durumu ne olacak?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
9 kişi çıkarız sahaya. Tff böyle düsünmüstür  yani

Çevrimdışı black kartal

kesinlikle o maça çıkılmamalı isterlerse men etsinler o kupadan alsınlar bi taraflarına...
Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır.
M. Kemal Atatürk

Çevrimdışı mrred

Bundan sonra besiktas ve RTE yi yanyana agzina alan olacaksa lutfen buraya gelmesin. RTE yi destekleyen BESİKTASLİ OLAMAZ.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

kesinlikle o maça çıkılmamalı isterlerse men etsinler o kupadan alsınlar bi taraflarına...
Bende cıkmayalım diyordum ama puan silme riski varmıs öyle olunca. A2 takım falan cıksın bari mümkünse.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Başkan Bodrum dan dönmüş mü? Hava güzel aslında keyfini çıkarmaya devam etseydi..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adam cıktı Kumpas dedi .
Bütün ülke aynısını dedi .
Allah belanızı versin.
Çoluğunuzdan çocuğunuzdan cıksın inşallah.

Çevrimdışı beyaz

Benim icin bu mac ve kupa bitmistir. Kesinlikle maca cikilmamali, hatta Turkiye kupasindan komple cekilelim... sonucta faydasi az zarari cok. Pazar gunu cok onemli macimiz var ona odaklanalim.

Çevrimiçi tolga1903

Uefa fifa nere olursa bireysel şikayet etmeye hazırım sadece işi bilen abiler taslak metin oluştursun. Allah belanızı versin trabzonspor taraftarına döndük.

Çevrimdışı Liquidator

Twitter-den tff ye bastıralım beyler böyle olmaz olamaz. elimiz kolumuzu sallayıp oturmayalım. Yönetim sustu bizler susmayalım bari.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Onur Küçük

Inanamıyorum
Süleyman Abi, maç henüz yeni yarıda kalmışken ortada ne fol ne yumurta olduğu belli olmadan 'Kumpas var' diye malum şahıs açıklama yapıyorsa o zaman çıkacak karar zaten baştan verilmiş demektir. Tekrar kaldığı yerden devam verileceği belliydi zaten. Ama başka bir tehlike daha var önümüze sunulmaya çalışılan. Bizi özellikle Gs maçına konsantre olmamızın önüne geçmek için savcılar oyuncularımızı mağdur tanık olarak çağırıyor, malum şahısa karşı bizi tahrik edip kendilerine çıkar sağlamak için de bir takım Gs'li yazar, yorumcular görev başında Çakar ve Uluç gibi. Bizim Gs maçını kazanıp sezonu şampiyon olarak tamamlamaya konsantre olmamız lazım.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 15:24:53 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Jimexi

Yönetim net olarak sınıfta kalmıştır. Bu maça çıkmayarak notunu düzeltsin en azından bütünlemede. Bizim hocanın kafası yarıldığı ile kaldı yazıklar olsun.

Çevrimdışı black kartal

o zaman paf takımını sürüceksin rakibi biçsinler
Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır.
M. Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı spiegel

Bilen arkadaşlar Türkiye kupasına katılmak zorunlu mu, sonuçta bir organizasyon değil mi bu? neden ligde ceza versinler. Seneye de katilmayalim mümkünse boşu boşuna milyonlarca insan stres yaşıyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Twitter-den tff ye bastıralım beyler böyle olmaz olamaz. elimiz kolumuzu sallayıp oturmayalım. Yönetim sustu bizler susmayalım bari.
Abi ah dediginle olacak olsa ama.. kimi kime şikayet edecegiz??

Çevrimdışı Tolga

Bu konuda maalesef yönetim sınıfta kalmıştır ama bunun sebebi de malum kişinin maçın ertesi günü yapmış olduğu açıklamalardır. O açıklamalar sonrasında yönetim de çıkıp gerekli açıklamaları yapamadı. Bu karar aslında daha o zaman verilmişti de milleti oyaladılar işte.

Bundan sonra herhangi bir statta rakip takımın hocasının kafası herhangi bir cisimle yarıldığında maçları devam ettirmesinler de görelim bakalım. Bu ülkedeki düzene de herkese yazıklar olsun.

Yönetimin yarın maça çıkmıyoruz diye açıklama yapmasını isterim ama yapsalar bile çeşitli yerlerden gelecek baskıyla bu karardan vazgeçeceklerini bildiğimden hiç o topa gireceklerini düşünmüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Liquidator

Uefa fifa nere olursa bireysel şikayet etmeye hazırım sadece işi bilen abiler taslak metin oluştursun. Allah belanızı versin trabzonspor taraftarına döndük.
bunada varım
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Etiketler: