Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 189 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5282733 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

1 gün içinde karar verilmesi gerekiyordu, 6 gün geçti maçın üzerinden yahu, bu kadar beklemeye ne gerek vardı

normal ülkelerde yoktu ortadoğuda bulunan muz devletinde normal gelişmeler.

olayın sportif kararı ertesi gün açıklanırdı diğer gözaltılar vb 6222den işlem görecekse süreci savcılar emniyet vb yürütürdü olayın sportif ayağı ertesi sabah belliydi normalde ama herşeye burnunu sokan bir fenerli ....
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bugün karar açıklandığında forum 1 saatliğine ziyaretçiye kapalı ve herşey free olsun
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bugün karar açıklandığında forum 1 saatliğine ziyaretçiye kapalı ve herşey free olsun
katılıyorum  :ok:

Çevrimdışı mylife1903

Uzaga gitmeye gerek yok
Bizim bayern macinda robben ile riberi atamasaydi kornerleri sonra haynekeni bayiltsaydik o da yasli basli adam ne olurdu?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Uzaga gitmeye gerek yok
Bizim bayern macinda robben ile riberi atamasaydi kornerleri sonra haynekeni bayiltsaydik o da yasli basli adam ne olurdu?
bayılırdı, uefa da 5 sene  men ederdi

Çevrimiçi underworld

Garanti İspanyol'ların, Şahenk 3 sene önce sattı. Şahenk iflas etmek üzere.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Demek,  diır doğuş grubu çalışanları diye başlayan yazıyı boşa yazmadı
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 14:40:35 underworld ]

Çevrimdışı ekrembaser

Ben direk spor salonuna gidecem ancak orada sinirimi atıyorum biraz boks torbası tekmelerim biraz spor yaparım yoksa evde terör oluyor. Ne çocuklar ne hanım yaptıklarıma anlam veremiyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

+1903
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Librarius

Boşuna beklemeyin. Karar belli. Siyasetin dibine kadar FB lehine müdahil olduğu, medyanın ahlaksızları canhıraş bir şekilde desteklediği bir olayda Beşiktaş lehine, yani adalet lehine bir karar çıkması mümkün mü?

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı tangaz

Uzaga gitmeye gerek yok

adamlar kedi girdi die işlem yaptı şırıngayla kan alırlardı

Çevrimdışı tuncaboylu

Boşuna beklemeyin. Karar belli. Siyasetin dibine kadar FB lehine müdahil olduğu, medyanın ahlaksızları canhıraş bir şekilde desteklediği bir olayda Beşiktaş lehine, yani adalet lehine bir karar çıkması mümkün mü?
Daha komiği, çıkıp "biz aslında Beşiktaş sahadan çekildiği için hükmen galibiyet istiyorduk, mağduruz" diye açıklama yapacaklar.

Sakin kalmak önemli.

Maça çıkmama kararını da Galatasaray derbisinden sonra açıklamak lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

silindi
Yenersek de lideriz.

Şampiyon olacağız.

[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2018, 14:53:28 Necmi ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

hükmen galibiyet dışında bir sonuç çıkarsa kesinlikle maça çıkmamalıyız.

Çevrimiçi Necmi

Garanti şahenkin değil mi?
pardon ya o sırada garantide işim vardı onla uğraşıyordum yapıkredi yerine garanti yazmışım :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yenersek de lideriz.

Şampiyon olacağız.

İnsallah abi insallah

Allah yardımcımız olsun bu kadar kahpenin arasında işimiz kolay değil.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Yenersek de lideriz.

Şampiyon olacağız.

Maçın havasına giremiyoruz. Odaklanamadığımız her saniye kazanma şansımız biraz daha düşüyor.

Çevrimdışı mylife1903

Daha komiği, çıkıp "biz aslında Beşiktaş sahadan çekildiği için hükmen galibiyet istiyorduk, mağduruz" diye açıklama yapacaklar.

Sakin kalmak önemli.

Maça çıkmama kararını da Galatasaray derbisinden sonra açıklamak lazım.

Der tabi, hakli adam
Kendi penceresinden bakiyor
Aciklamalarini yapiyor
Algisini yapiyor
Camiayi tek yumruk yapiyor
Sonucu bekliyor

Biz ne yaptik?

Çevrimiçi murat

ben hala kararın bizim lehimize olacağını düşünüyorum ama tek tek kurul üyeleri bağlanmışsa veya toplantı sırasında bir telefon gelirse veya toplantıdaki biri direk üst makamdan gelen istek bu yönde gibi bir zırva olursa,özgür iradelerinin kullanılma imkanı kalmamışsa o zaman aksi bir karar çıkacağını düşünüyorum.normal şartlr altında başka karar çıkması imkansız.

Çevrimdışı mylife1903

ben hala kararın bizim lehimize olacağını düşünüyorum ama tek tek kurul üyeleri bağlanmışsa veya toplantı sırasında bir telefon gelirse veya toplantıdaki biri direk üst makamdan gelen istek bu yönde gibi bir zırva olursa,özgür iradelerinin kullanılma imkanı kalmamışsa o zaman aksi bir karar çıkacağını düşünüyorum.normal şartlr altında başka karar çıkması imkansız.
Aynen boyle olay ama biz ne yaptik surecin basindan beri @MURAT abi?
Baskan nerede

Çevrimiçi Necmi

Yapı Kredi'dir o.

düzelttik :bandit:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Kararın şuan alındığını falan sanmıyorum şuan kamuoyuna nasıl açıklarız toplantısındalar.

Çevrimiçi murat

pardon ya o sırada garantide işim vardı onla uğraşıyordum yapıkredi yerine garanti yazmışım :D
ne farkederki zaten ikiside fenerli.ben yapı krediyle olan alakamı bir kaç sene önce kopardım garantiylede işim olmaz opete de sadece tuvalete giderim.
mümkün olduğunca fenerli ve fenere destek olanlardan uzak durarım.3.leventteki shell e de sadece tuvalete giderdim o da gs başkanınınmış :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Der tabi, hakli adam
Kendi penceresinden bakiyor
Aciklamalarini yapiyor
Algisini yapiyor
Camiayi tek yumruk yapiyor
Sonucu bekliyor

Biz ne yaptik?
Anlatamıyorum herhalde, heriflerin ne yaptığının önemi yok. Tepedeki ne derse o işte.

İlk gece Emre Bol dışında zırvalayıp duran kimse var mıydı? Erman ve Deniz Çoban bile hükmen Beşiktaş diyordu.

Algıyı Fenerbahçe yönetimi yönlendirmedi, malum şahısın açıklamasından sonra onun yalakaları yönlendirdi. Mardinspor Arsinspor diye osurmaya başladılar.

Beşiktaş'lı yazarlar bile tekrar oynama muhabbeti yapmaya başladı. Yoksa Aziz stadın önünde kendini yaksa 3-0 kararı değişmezdi.

Tek yumruk olmuş camianın Antalya maçında stadın yarısı boştu bu arada.

Çevrimiçi Necmi

ne farkederki zaten ikiside fenerli.ben yapı krediyle olan alakamı bir kaç sene önce kopardım garantiylede işim olmaz opete de sadece tuvalete giderim.
mümkün olduğunca fenerli ve fenere destek olanlardan uzak durarım.3.leventteki shell e de sadece tuvalete giderdim o da gs başkanınınmış :D
ne yapalım bankaları renkliler parsellemiş

Çevrimdışı tuncaboylu

Garanti İspanyol'ların, hiç hissesi kalmadı Şahenk'in.

Doğuş holding'in elinde para edecek çok bir şey yok şu anda, ve bankalara 22 milyar TL borcu var. (8 milyarı kısa vadeli)

Fenerbahçe'nin basketbol sponsorluğundan da çekilecek seneye.

Etiketler: