Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 354 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222416 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Takımda çok ciddi gol kısırlığı var. Her maçı Babel ve Talisca kurtaramaz. Lastik bir yerde patlayacak. Love Negredo Lens sıfır katkı veriyorlar. Üzülerek söylüyorum Akhisar deplasmanında havlu atarız. Başakşehir kazanınca seviniyorum artık.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı tangaz

doğru haklısın alper çaldı iki puanımızı o bizi şampiyonlukdan edecek ama Hocanın verdiği
26 puan etmeyecekmi. unuttunmu kasımpaşa akhisar başak ts gençler sivas kayseri maçlarında
bedavadan saçılan puanları. hangisi hakem yüzündendi. akhisar maçında iç sahada pozisyonsuz maç bitirdik
bir gol atıp sonra kalan maçta bir golü korumaya çalışmamızımı hakem yapıyor son maç işde
bir sıfır galibiz kendi sahamızda hoca 10-15 dakika takımı forvetsiz
oynatıyor. Bu utanç bana yeter. Kendi sahanda alanyadan korkuyorsun sonra çık alper ulusoy de.
biz sezon başından beri böyleyiz. bunların suçu kesinlikle hakem olamaz.
biz kartların hepsini golü attıktan sonra kalemizi savunurken yedik orta sahada bastılar biz ne yaptık
oyunu sertleştirdik. sen forvetini çıkarıp rakibe gel üstümüze ben gol atmak istemiyorum sinyali
verirsen o kartlarıda görürsün maçıda verirsin. Hoca yatsın kalksın pepe ile GG ye dua etsinde
puan kaybı yaşamadan maçı bitirdik. adam negredo çıkarıp lens sokuyor ya şaka gibi bu rakibe kardeşim ben kapanacağım fırsat bulursam kontra yaparım sen üstüme gel istediğin gibi demek.
sonra hatasını anlayıp love soktuda bu hem iki oyuncu değişikliğine sebep oldu hemde rakibe olmadık cesareti verdi
şanslıydık gg pepe iyiydi fabri kalede sağlam durdu.
hiç kimse demiyor elindeki bütün ceza sınırındaki oyuncuları oyuna sürdün bir hafta sonrasını düşünmedin
hadi sürdün senin iki orta saha oyuncun kart gördü cezalı duruma düştü peki ondan sonra korumak için oziyi oyundan almayı neden düşünmedin. Tolgay kart yemiş cezalı zaten onu tut oyunda oziyle necip yer değiştirsin.
biz aylardır oyuncu değişiklikleriyle maç veriyoruz millet güçlenmek için oyuncu değiştirir biz zayıflamak için değiştiriyoruz oyuncunun iyi oynaması önemli değil hocanın değiştirme saati geldiğinde en iyi oynayan olsada çıkıyor
hoca maç kazanma değil oyunculara forma verme derdinde pozisyona giremeyen takımda forvet değiştirince gol atacağını falan sanıyor her açılan ortayı pozisyon sanıyor.
sonrada hakem diye ağlayalım kendi sahanda en iyi maçında 4-5 pozisyonla maç bitiriyorsun çoğunlukla girdiğimiz pozisyon sayısı 3 ü geçmiyor. %70 topla oynadığımız maçta pozisyona girmeden maç bitiriyoruz sonra
hakem diye ağlayalım.

hocayı defalarca yazdım bu yaptıklarının tümü kibir die ama hoca kötü die kibirli die yanlış onlarca şey yapıyor die ikinci devre puan kaybı yaptığımız 3 maçta da hakem hatası oldugu gerçeği değişmiyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hiçbir uyarıya uymaz bunlar. Biz feda yapacak kulüp değiliz diyorlar ya sırf bu kibirleri için bile sürünmelerini isterim.

Valla ben transfer yasağı anlaşma felan anlamam bu adamlar kesinlikle men cezası almaları lazım.
Eğer simdi vermezlerse 2-3 yıl içinde cok daha kötü durumda olacaklar.
İnsalllah UEFA bu durumun farkındadır.

Çevrimiçi Necmi

Geçen sezon 20 küsur tane bırakan, bu sezon CL'de oyun katkısı ile işleri bu kadar kolaylaştırıp 6 gole direkt katkı sağlayan ve gideli 3 ay olmasına rağmen halen o pozisyonun en golcü oyuncusu yerine, diğerinin oynaması için 6 ay kafa ütüleyen, onu da iki maçta ıskartaya çıkarıp 20 bıraktığı sezonun gol kralını isteyenler santrafor beğenmiyor. Ve bütün mevzu santrafor üzerinden dönüyor. Problemi bunun üzerinden okuyorsanız istenilen oyuncular oynuyor. Tatlı su kurnazlığına gerek yok.
Boş ver atalay bunu anlatamazsın. alıştı taraftar iki yıldır oyuncu merkezli gelen şampiyonluklara
şimdi oyun eksikliğini oyuncu eksikliğine bağlıyorlar. sanki iyi bir santrafor gelince goller kendiliğinden gelecek sanıyorlar
kaldıki elinde geçen senenin gol kralı var.

Çevrimdışı cursedofdragon

10-15 dk forvetsiz oynadık... bu utanç bana yeter.. yazmışsın... gerisini okumadım zaten... hocaya sallıcam diye her hafta türlü türlü şeyler yazıyosunuz...

bu hocanın en büyük özelliği ne senelerdir... forvetleri kral yapması... işte ne bileyim şota dan tutta fernandao denen adam, burak,gomez, demediğinizi bırakmadığınız cenk vs... ve diyosunuzki hoca korktu 1-0 a yatacak ondan forvet çıkardı... ama hiç demiyosunuzki adamın elindeki forvetler iş yapmıyor... adamda takım içinden forvet çıkarmaya çalışıyor mecburiyetten... babel i deniyor.. talisca yı deniyor... hocada hoca...

doğru katılıyorum.

Adam negredoyu oynatıyor kaleye şut atmıyor koca 70-80 dk 1 şut atmıs negredo onuda dısarı.

Love'u alsa sanki love pes oynuyor gibi 5 kişinin arasını dalıyor battal gazi  misali.Mario gibi rakiplerin üstüne basa basa geçmeye calısıyor.

Pektemek olmuyor zaten.

Larin de demek ki yetersiz oynatmadıgına göre.

Forvet yok takımda forvetsiz şampiyon olmaya calısıyoruz.

Takımda çok ciddi gol kısırlığı var. Her maçı Babel ve Talisca kurtaramaz. Lastik bir yerde patlayacak. Love Negredo Lens sıfır katkı veriyorlar. Üzülerek söylüyorum Akhisar deplasmanında havlu atarız. Başakşehir kazanınca seviniyorum artık.

takımda forvet yok.Orta sahamızda golü düşünmüyor. (Atiba,Oğuzhan,Tolgay,Necip,Medel)

Quaresma'da golü düşünmüyor sadece asisti düşünüyor.

Takımda gol atacak 2 oyuncu var babel,talisca.Bide duran toplardan pepe,tosic filan işte.

Çevrimdışı tangaz

santraforsuz şampiyon olan takım varmıdır hiç tarihte yerkürede ya da galakside falan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

yahu orasini anladik adamlarin zaten ffp anlasmasi vardi uymadilar bunun bir yaptirimi olmasi lazim diyorum eger dogru duyduysam febe ye de daha agirlastirilmis kriter vermisler bu sene  :bandit:

Dediğim gibi ya men cezası veriyor UEFA, ya da FFP anlaşması imzalıyor.

Galatasaray'ın FFP anlaşması maaş sınırı üzerinden yapılmıştı ve limit 65 milyon Euro idi. Bunu az farkla gecmişler. Öteki senelik zararlar falan imzaladıkları kriterin kuralı değildi.

Men cezası alsalardı, şimdiye kadar açıklanırdı. Dediğim gibi yeni anlaşma yapacaklarını düşünüyorum.

Öte yandan bizim FFP anlaşması maddelerinden bir tanesi ilk sene 20 milyon Euro zarar taahhüdü. Bunu seneye tutturmaları da zor, seneye şampiyonlar ligine katılmaları bile kolay kolay bu seviyeye düşürmelerine yetmez. Çünkü adamların senelik zararları yaklaşık 60 milyon euro civarında.

Fenerbahçe için daha ağırlaşılmış kriterler derken neyi kastettin bu arada?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocanın hiçbir suçu yok diyemeyiz ama yine de en az hata onda. İlk sene Gomez'i ve Sosa'yı aldın elinden, ikinci sene Abou'yu kaçırdın Cenk'i sattın yerlerini dolduramadın. Sonradan olma değil 2012`den beri Ormancıyım her yerde savundum burda değil forzada savundum ilk kez kızdım başkana bu sene. Çok büyük fırsatı kaçırdı göz göre göre.

Çevrimiçi Necmi

sorun sadece o değil, takım ileride top tutamıyor abi tamam negredonun performansı yetersiz ama bu sadece onun suçu değil.
top tutamıyorda negredo çıkınca takım orta sahayı bile geçemiyor bu takımda forvetlerin
gol atmasını bekliyoruz. ilk yarı taliscaya sövüyorlardı burda yırtındık atamamasının sebebi sistem diye
forvetlerde aynı nedenle atamıyordu zaten sen topu merkezden uzaklaştır tek oyun taktiğini orta açmaya
bağla sonra orta saha oyuna katkı vemiyor forvetler atamıyor diye çık ortaya mesela ligin ikinci yarısı
taliscanın attığı bütün maçlara bakın hiç birinde orta açarak oynamadık bu hafta bile talisca kanat oynarken gol orta saha oyunuyla geldi direk merkezden oyunla geldi

santraforsuz şampiyon olan takım varmıdır hiç tarihte yerkürede ya da galakside falan

orta sahan kanatların iyise olabilir neden olmasın.

Bizim orta saha ve kanatlar yok tek talisca var.

takımda forvet yok.Orta sahamızda golü düşünmüyor. (Atiba,Oğuzhan,Tolgay,Necip,Medel)

Quaresma'da golü düşünmüyor sadece asisti düşünüyor.

Takımda gol atacak 2 oyuncu var babel,talisca.Bide duran toplardan pepe,tosic filan işte.
Malesef öyle. Yapacak bir şey yok artık desteğe devam.

Çevrimdışı tuncaboylu

İspanya Milli takımı, Dünya ve Avrupa şampiyonu oldu.

Beşiktaşlı futbolculara 28 maç ceza!

27'nci hafta itibariyle sadece Fabricio ve Gökhan Gönül kart görmezken diğer 16 futbolcu 62 sarı, 6 kırmızı kart gördü. Bu kartların karşılığında 11 futbolcu 22 maç ceza alırken, Caner Erkin'e kart harici Disiplin Kuruluna sevki sonrası verilen 6 maçlık ceza ile oyuncuların cezalı olduğu maç sayısı 28'e ulaştı. En fazla ceza Caner ve Quaresma'ya verildi.

Çevrimiçi Koa_lAA

villa,torres  :alala:

o işi spalletti beceriyordu...4+6+0...

Çevrimdışı tangaz

onlarda da tonla sahtekar dokuz vardı diyecemde david villayı neremize sokacaz bilemedim dünya kupasında 12 maç 9 gol avrupa şampiyonası 4 maç 4 gol performansları  :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

onlarda da tonla sahtekar dokuz vardı diyecemde david villayı neremize sokacaz bilemedim dünya kupasında 12 maç 9 gol avrupa şampiyonası 4 maç 4 gol performansları  :bandit:
2012'de tüm turnuva 4-6-0 oynadılar.

2010'da Villa vardı, unutmuşum. Ama bütün turları 1-0'la geçmişlerdi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada 1998 Dünya Kupasında Fransa, 2014 Dünya kupasında Almanya ve 2016'da Portekiz de santraforsuz şampiyon oldular.

[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2018, 17:34:31 tuncaboylu ]

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Kimsenin bir şey yazmasına gerek yok, biz maçlarımızı kazanırsak yetecek.

Bütün maçlarımızı kazanırsak, en kötü ihtimalle 2. oluyoruz. (Bence %99 şampiyon da oluruz)

İçerideki bence en zor maçımızı da cumartesi oynadık, düşme hattındaki takımlar her zaman sıkıntı yaratır. (Geçen seneki Rize maçını hatırlayın, Gönül'ün gol attığı ve 1-0 kazandığımız)

Biraz sakin olun ve Göztepe maçına odaklanın. Sıradaki 3 maçımızı kazanırsak, puan cetveli çok ilginç bir hale alacak.

Şampiyon son hafta maçlarıyla belli olabilir.  Ve iş son veya sondan bir önceki haftaya kalırsa şampiyonluğu alabiliriz diyorum.  Ha burdan bikaç arkadaş da telef olabilir.  Yani sözkonusu takım Beşiktaş :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Bu arada 1998 Dünya Kupasında Fransa, 2014 Dünya kupasında Almanya ve 2016'da Portekiz de santraforsuz şampiyon oldular.

sen trezekeleri henrileri kloseyi ronaldoyu falan yok sayıyorsun

Çevrimiçi Necmi

önümüzdeki iki maci alip gese-basak macini beklemeliyiz cikan duruma göre gardimizi alacagiz yapacak bir sey yok gese genler macinda puan kaybedecektir sonra basaki yensin bizde geseyi yenersek bu is olabilir benim kanimca puan kaybetme lüksümüz kalamadi bu hafta önümüzdeki takimlardan en az birinden puan kaybi bekliyordum ama olmadi :s20:
aslında panik yapmanın anlamı yok iki rakibin kendi arasında maç yapacak biri düşecek demektir
ve önlerinde çok zor maçlar var gs deplasman performansı berbat ötesi ve gençler alanya
gibi iki zor deplasmanı var kolay olanlarda akhisar ve göztepe içerde başak Beşiktaş ve malatya maçları var
bir kolay olan malatya olur. her maçı puan kaybetmeye aday maç
başak gs osmanlı antalya deplasmanları var gs osmanlı çok zor olacak
içerde nisbeten daha kolay maçları olacak malatya kayseri sivas kasımpaşa
ben kasımpaşanın yattığını görmedim bu maçların malatya hariç hepsi zorlu geçer puan kaybı kaçınılmaz
o nedenle biz kendi maçlarımıza bakalım firesiz gitmek zorundayız biz kovaladıkça rakiplerin maçlarının
zorluk derecesi ikiye katlar. şu anda en avantajlı takım başak görünüyor.
bekleyip göreceğiz ne olacak. ben söylüyorum fenerin bile şampiyonlukta gs kadar şansı var belkide daha fazla bu akşam 3 puanla dönerse önünde zorluk derecesi yüksek tek sivas deplasmanı kalıyor.
kimse fener sivası yenemez diyebiliyormu kayseri ve osmanlıyı yenerse bundan sonra
puan kaybı yapmadan ligi götürebilir. onların 72 yi görme ihtimali bizim ve gs nin görme ihtimalinden
daha yüksek işin gerçeği bu.
ligin kaderi kayseri ve sivas maçlarından geçiyor ikiside ters takım ve tepedeki 3 takımında onlarla
maçları var. Bir gs yırtmış ama gs ninde bizle ve başakla maçları var. onlardan daha kötü gençler ve
alanya deplasmanları var. onlarla aynı ayarda akhisar ve göztepe maçları var.
en kötü fikstür gs nin en iyi fenerin başakla bizim denk gibi.

Çevrimiçi Necmi

yanılıyorsun
futbolda Aristo  mantık işlemez.
başağı yenen hepsini yener diye bir şey yok
Alanya başağı 4’ledi. Biz eksik başağa yenildiysek eğer  Alanya’nın bizi 6’laması gerekir...
gs ile aramızdakinpuan farkının 1 olduğunu varsayıyorum
Başak dışında puan bırakacakları bir maç yeterli
sonra da başağı yenmelerini temenni edeceğiz

bende başakla oynadığı maçta gs nin yenmesini isterim.
beraberlikde iyi sonuç olur ama gs galibiyeti daha iyi olacak gibi geliyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

sen trezekeleri henrileri kloseyi ronaldoyu falan yok sayıyorsun
Sen de Talisca'yı yok sayıyorsun :)

Ronaldo esasen santrafor değil, Fransa'nın 1998'de ilk 11 santrafor başta Dugarry sonra Guiveranch idi, Klose 2014'te 36 yaşındaydı.

Çevrimdışı tuncaboylu

aslında panik yapmanın anlamı yok iki rakibin kendi arasında maç yapacak biri düşecek demektir
ve önlerinde çok zor maçlar var gs deplasman performansı berbat ötesi ve gençler alanya
gibi iki zor deplasmanı var kolay olanlarda akhisar ve göztepe içerde başak Beşiktaş ve malatya maçları var
bir kolay olan malatya olur. her maçı puan kaybetmeye aday maç
başak gs osmanlı antalya deplasmanları var gs osmanlı çok zor olacak
içerde nisbeten daha kolay maçları olacak malatya kayseri sivas kasımpaşa
ben kasımpaşanın yattığını görmedim bu maçların malatya hariç hepsi zorlu geçer puan kaybı kaçınılmaz
o nedenle biz kendi maçlarımıza bakalım firesiz gitmek zorundayız biz kovaladıkça rakiplerin maçlarının
zorluk derecesi ikiye katlar. şu anda en avantajlı takım başak görünüyor.
bekleyip göreceğiz ne olacak. ben söylüyorum fenerin bile şampiyonlukta gs kadar şansı var belkide daha fazla bu akşam 3 puanla dönerse önünde zorluk derecesi yüksek tek sivas deplasmanı kalıyor.
kimse fener sivası yenemez diyebiliyormu kayseri ve osmanlıyı yenerse bundan sonra
puan kaybı yapmadan ligi götürebilir. onların 72 yi görme ihtimali bizim ve gs nin görme ihtimalinden
daha yüksek işin gerçeği bu.
ligin kaderi kayseri ve sivas maçlarından geçiyor ikiside ters takım ve tepedeki 3 takımında onlarla
maçları var. Bir gs yırtmış ama gs ninde bizle ve başakla maçları var. onlardan daha kötü gençler ve
alanya deplasmanları var. onlarla aynı ayarda akhisar ve göztepe maçları var.
en kötü fikstür gs nin en iyi fenerin başakla bizim denk gibi.
Fener bırak 72'yi, 62'yi görüp tavşan yapması bile sürpriz olur. Çok gözünde büyüttün o takımı, adamlar Aatıf'la, Fernandao'yla oynuyor ve teknik direktörleri Aykut.

Etiketler: