Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 352 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222376 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Koa_lAA

vidocq filmini severim bende cok @atalay ... bi bu bide jean reno... severim...

bukadar göbeki varmıydı @mellfred ... ne bilim tuaf göründü bana

Çevrimiçi underworld

basak,gs 2 hafta ustuse berabere kalack.saygilar

Çevrimdışı Librarius

bizimkiler “aman Ali Rıza bey ağzımızın tadı buzulmasın” kafasında
çıkıp bir tanesi rakiplerle kıyaslamalı örnekler verse haklar bu kadar kolay ezilmeyecek
mesela bize en son ne zaman penaltı verildi var mı hatırlayan ?

Hakemler şartlanarak bizim maclarimiza cikiyor. Penalti vermiyorlar, rakiplere erken kart cikarmiyorlar ama bizim ilk sert hareketimiz hemen kartla sonuçlanıyor. Aykut'un deyimiyle "rakiplerimizi ezdirmiyorlar."  Sen bir maçta 5 sari yersen rakibi sindiremezsin. Hakemler bildigin maclarimizda oyunu dengeliyorlar. Yönetim buyuk bir gaflet icinde.

Bu arada onceden bunun bir politika sonucu oldugunu düşünüyordum ama sonradan anladım ki herifler hak mahrumiyeti cezası yememek icin konuşmuyor. Hak mahrumiyeti yese kameralara konuşma firsatini kaçıracaklar.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi mellfred

Hak mahrumiyeti yese kameralara konuşma firsatini kaçıracaklar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Kalan maçlar - Puan Durumu

Gs ;

Gençlerbirliği - Galatasaray +1 
Galatasaray - Başakşehir +1
Alanyaspor - Galatasaray +1
Galatasaray - Beşiktaş 0 
Akhisar - Galatasaray +3
Galatasaray - Malatyaspor +3
Göztepe - Galatasaray +3

57+12=69 Puan

Başak ;

Başakşehir - Malatyaspor +3
Galatasaray - Başakşehir +1 
Başakşehir - Kayserispor +1
Osmanlı - Başakşehir +3
Başakşehir - Sivasspor +3
Antalyaspor - Başakşehir +3
Başakşehir - Kasımpaşa +3

56+17=73 Puan

Beşiktaş ;

Beşiktaş - Göztepe +3
Akhisarspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Malatyaspor +3
Galatasaray - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Kayserispor +3
Osmanlıspor - Beşiktaş +3
Beşiktaş - Sivasspor +3

53+21=74 Puan

Fb ;

Kayserispor - Fenerbahçe +1
Fenerbahçe - Osmanlıspor +3
Sivasspor - Fenerbahçe +1
Fenerbahçe - Antalyaspor +3
Kasımpaşa - Fenerbahçe +3
Fenerbahçe - Bursaspor +3
Karabükspor - Fenerbahçe +3
Fenerbahçe - Konyaspor +3

48+20=68 Puan

Çevrimdışı Rasim

Ceza beklentimi kaybettim, bizimki gibi bir anlaşma yapılacak gibi duruyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

30m acik erme taahüt etmisler 130m acik vermisler bunun bir yaptirimi olmasi lazim men gelmese bile transfer yasagi ve 3-4 yillik anlasma bekliyorum :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

Kulubü sen yönetsen 2 seneye herkese yuzde 2000 zam yaparsın abi ekonomi filan hak getire. Gelir nereye artıyor bana anlatsana? (Cl katkisi dışında) Sen bi oyuncuyla 4 5 senelik sozlesme yapıyorsun 1 sene başarılı olduk diye yuzde 100 zam mi yapmalıyız? Herkese yapmamız gerekir o zaman.  Adam 2 senedir sakatti kendi takiminin 3. Kalecisi olmustu bizimle çıkışa geçti bizden gitsin ispanya da net 500 bin zor geçer eline. Bi kıstasın var kendince ama tamamen yanlis sonu 50 m euro maas baremi..euro kurunun her gun arttığı ülkede pek de hoş degil
para saçılmasından bende hoşlanmıyorum ama başkada şansın yok bunu biz 3 sene önce söyledik böyle olacağını
hatırlarsın o zaman maaşlar düşüktü ama iki sene sonra gelen şampiyonluklarda artacak bu dedik
kaçınılmaz birşey ispanyada kaça oynar o önemli değil bu şartlarda sende kaça oynar. biz bunları şampiyon olmadan görmedikmi bizim 1200 ü beğenmeyip almanyaya kaça gitti hilbert
gelir artışına gelince 3 sene önce bütçemiz 250 M lardaydı şimdi bütçemiz 1 Milyara vurdu. ne yani bu sadece şampiyonlar ligiylemi oldu. Bir takım başarılı olursa maaşlar artar istediğin kadar olmaz ne el mahkum yoksa adamlar sözleşmesini doldurup elini kolunu sallayarak gider senden istediğinide bonservis olmadığı için istediği takımdan alır.
fabri ispanyada doğru 500 e oynuyordu ama fabri şimdi Türkiye şampiyonu ve şampiyonlar liginde oynuyor.
insanın değerini geçmişine bakarakmı yapıyorsun. senin mantıkla yöneticilerede yüksek maaş verilmesin onlar geçmişde ilk işe başladıklarında yönetici maaşıylamı çalışmaya başladılar.
bu gerçeklerle yaşamayı öğrenmek lazım bana sorarsan bütün ücretler fazla dünyada hiç bir oyuncuya bu paralar verilmemeli ama veriliyor işde. sen büyüdükçe başarılı oldukça bu ücretler artacak. pepe oynatıyorsan bu parayı vereceksin. vidayı kievin elinden bonservissiz koparıyorsan bu bedeli ödeyeceksin.
Talisca mesela iki senedir bizde ama sadece bu seneki performansı bizim bütün maliyetimizi çıkardı geçen seneki performansıda kar hanesine geçti.
ozi işde istiyor vermiyorlar imzalamıyor. ne olur sene sonunda serbest kalır istediği takıma imzalar. bonservis olmadığı içinde renklilerden istediği parayı alır. bana kalırsa gitsin umrumda bile olmaz. Verdiğim örnek alır yetiştirirsin yüksek kontrat ister vermezsin elinden uçar gider. istemedikten sonra bir sene kala satamazsın bile.
hem elinde kadroyu koru diyeceksin hemde yüksek maaş verme diyeceksin nasıl olacak bu
birde üstüne öpücük versinlermi.
ben belki başkan olsam yüksek ücret veririm bilemem ama senin kafayla elinde bir tane oyuncu tutamayıp sonra kümede kalma mücadelesi verirsin.
mantık ne olmalı kazan kazandırmı yoksa kazandırma ama sende kazanmamı
ticaretin en büyük kuralı giderini arttırmadan gelirini arttıramazsın. esas hesap gelir gider oranı olur
biz 250 M bütçeyle 40 M€ maaş ödüyorduk şimdi 1 Milyar bütçeyle 50 M€ maaş ödüyoruz yani işin aslı artmıyor maaşlar
gelire göre düşüyor. 60 da ödesen artmış olmuyor. yani hesap sizin yaptığınız gibi olmaz. doğru hesap gelir gider dengesidir.

Çevrimiçi Necmi

mhk değişti ama.
değişmedi geçen senede yusuf namoğluydu gene o
iki şampiyonluğumuzdada yusuf namoğlu değilmiydi mhk başkanı.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Kıyaslama ve hesaplama yapmak isteyenler için :

Çevrimiçi Necmi

Gomis gomez kendi yetenegi ile 16-17 olurken al da at denilenleri de atarlar 20yi bulurlar en kotu
2 tane daha atsa negredo 7 golu olacak
13 gol fark
10 macta atmis olsa
6 tanesi puan kaybettigin maclara denk gelse
4 tane galibiyet 2 tane beraberlik kurtarsan
Mesela deplasmanda fb ve gencler maclari berabere bitse
Akhisar sivas kayseri trabzon maclarini kazansan
11 puan yapmaz mi?

16-17 gol atabilmis olsa negredo cok baska seyler konusulurdu. Ustelik 16-17 gol attiginda bazi maclar 2-0 olup farka gider takimin diger oyunculari da nemalanirdi

5 gol atmis adam 4.35 aliyor, rezalet
Geçen senenin gol kralına attırabiliyormusun gomise attıracağından bu kadar eminsin
goller kaleye hayalle girmiyor biz sezon başından beri pozisyona girmiyoruz diye boşa
konuşmuyoruz. gomise bütün takım çalışıyor top ayaklarına geçtiğinde gomis arıyorlar
senin golcülerine maç boyu bir gollük pas bile atılmıyor. gomisde nerde atıyor kendi kişisel cabasıyla
16 gol adamın attığı böyle gol yok hepsinde topu getirip al at diyorlar tek vuruşluk goller atıyor.
öyle oyuncu çabasıyla atılan gole talisca örneği vermen lazım o şapkadan tavşan çıkarıyor gomis değil.
attığı bütün gollerde ceza sahasında adama topu getirip al vur diyorlar. birde vurduğu toplarda bilmem farkındamısın
ne kadar boş yakınında rakip olmuyor birde bizim forvetlere bak nasıl pres yediklerine bizde oynasa o kadar rahat
bırakacakmı rakipler. sürekli işiniz algı yapmak Beşiktaşda oynamak renklilerde oynamak gibi değildir.
yanlış mukayese yapıyorsun.

Çevrimiçi mellfred

bu arada oziyle protokol yapıldı vs haberlerinin Aslı yokmuş
menajeri “ 6 kulüple görüşüyoruz”diye dolaşıyor.
ozi bedelsiz kaçarsa yazık olur
Aziz aportta bekliyor muhtemelen
@Necmi

değişmedi geçen senede yusuf namoğluydu gene o
iki şampiyonluğumuzdada yusuf namoğlu değilmiydi mhk başkanı.

ilk şampiyonlukta 2015 senesinde kuddusiydi abi hakemlerin bize karşı en iyi olduğu dönem.

Sonra yusuf namoğlunu getirdiler.
[ Son Düzenleme: 02 Nisan 2018, 16:05:13 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

Sikorbort olayini yeni gordum, facia resmen

Sonra donup fbye cevap verdik sekibe falan demisler
Ulan fb eski sampiyonluklarini istiyor ama onlarin kupasi zaten muzede

Tsye laf cakilmis, lan yillarca bunlara yatip besiktasa dusman olan trabzonlu bazi taraftarlar gercegi gorur insallah sonunda.
Ts guclu olmalidir ve bize yakin durmalidir basarili olmak istiyorsa
Yoksa bir sene gs kullanir atar baska sene fb kullanir atar, pirezarvatif gibi kullanilip atilir bir tarafa bize yakin dursunlar anlayabildilerse derslerini alsinlar.
Gs kle fb boyle kardestir iste
zaten bu saldırı direk gs yönetimi tarafından bize yakın olduğu için yapıldı.
artık renkliler kan kaybetti güç kaybetti eski popilerlikleri yok ikisi güç birliği yapamazlarsa
artık hiç bir şansları yok sene başından beri liderler ama sürekli gündemde Beşiktaş var
alışık değiller böyle şeylere. Size söylüyorum gs her başarısını fenerin eteklerinin altında
yapar bu sene fener derdine düştü yeterli destek veremedi onun yoksunluğunu yaşıyorlar
tek başlarına mücadele edemiyorlar fenerin basın tff gücünü yanlarına çekmek zorundalar
işde bir demet çiçek sundular sevgililerine.
TS ye gelince yönetimin değilde taraftarın belki aklı başına gelir diyeceğimde sanmıyorum.

Çevrimdışı tangaz

Kıyaslama ve hesaplama yapmak isteyenler için :

şu kötü futbolumuza rağmen HAKEM KATLİAMLARI olmasa 28 puan çıkarmıştık.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi zafkan

Bu hafta Göztepe maçı bence Alanya maçından daha kolay olacak. Adriano ve Medel'in dönüşü takımı olumlu yönde etkileyecek bence. Sonraki hafta zaten tüm cezalılar dönünce daha derli toplu oluruz. Gol sorunu için sistemsel değişiklikler yapmak gerekli. Bu sistemle olmuyor. Ayaklarına taş bağlıymış gibi bizim topçuların. Babel bile gitmek yerine duruyor. Anlaşılır gibi değil gerçekten. Sanıyorum isteklerinde bir azalma var. Bu yüzden bu sene zorlanıyoruz.
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

şu kötü futbolumuza rağmen HAKEM KATLİAMLARI olmasa 28 puan çıkarmıştık.

şu başak ile berabere kalıp konyayı yeneydik.

Ne güzel 2 li averajıda başağa kaptırmayacaktık.

Çevrimdışı kyiv

Galatasarayın maçı Pazartesi günü olacak önce Konya Sivası yenmeli. Gençlerbirliği haftanın son maçı öncesi iyice zor duruma düşmeli. Tabi bu arada Osmanlı da sürpriz şekilde Fenerbahçeden puan alırsa en güzeli olur. Alanya Akhisar berabere bitsin.Alanya yenmesin rahatlamasın bir sonraki iç saha maçı Galatasarayla.

Bu hafta boyunca İlhan Cavcav sezonunda Gençlerbirliği yoksa küme mi düşecek şekline bir ortam yaratılmalı. Ümit Özat bu tip olumsuzluklardan etkilenir. Gençlerbirliğini küçümseyeceksin bunu da yayacaksın.

Sıyırmaya az kaldı. Kendimiz dışında herkesle herşeyle ilgilenir olduk  :ebebe:

Gençlerbirliği bu sene küme düşer  :bandit:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Goztepe akhisar malatya.. bu ücünü kazanırsak gs deplasmanina lider gidebiliriz.
Gs'nin sampiyon olmasinı istemiyorum yani hepimiz istemiyoruz. Gs basak macı berabere bitmeli. Ama basak kazanırsa da aşırı üzülmem. Biz olamazsak basak olsun en azından. Ama olur da goztepe akhisar malatya gs maclaeindan 12 puan alırsak sampiyonlgumuz hayırlı olsun. Sadece biraz istek , iştah , azim..  ihtiyacimız olan şeyler..

Çevrimdışı tuncaboylu

30m acik erme taahüt etmisler 130m acik vermisler bunun bir yaptirimi olmasi lazim men gelmese bile transfer yasagi ve 3-4 yillik anlasma bekliyorum :bandit:
UEFA transfer yasağı vermiyor, sattığın kadar al cezası veriyor.

Bizim FFP anlaşması gibi bir şey yapacaklarını sanıyorum.

Çevrimiçi Necmi

burda hakem die boşuna yırtınmadık sonra bir bilen çıktı ezikmisiniz ağlakmısınız die pırlantaları parlattı araya da hocanın yanlışlarını sıkıştırdı ki elini güçlendirdi. haftalardır söylüyorum alper ulusoy denen kavşakın çaldığı 2 puanı şimdi fellik fellik arıyoruz.
doğru haklısın alper çaldı iki puanımızı o bizi şampiyonlukdan edecek ama Hocanın verdiği
26 puan etmeyecekmi. unuttunmu kasımpaşa akhisar başak ts gençler sivas kayseri maçlarında
bedavadan saçılan puanları. hangisi hakem yüzündendi. akhisar maçında iç sahada pozisyonsuz maç bitirdik
bir gol atıp sonra kalan maçta bir golü korumaya çalışmamızımı hakem yapıyor son maç işde
bir sıfır galibiz kendi sahamızda hoca 10-15 dakika takımı forvetsiz
oynatıyor. Bu utanç bana yeter. Kendi sahanda alanyadan korkuyorsun sonra çık alper ulusoy de.
biz sezon başından beri böyleyiz. bunların suçu kesinlikle hakem olamaz.
biz kartların hepsini golü attıktan sonra kalemizi savunurken yedik orta sahada bastılar biz ne yaptık
oyunu sertleştirdik. sen forvetini çıkarıp rakibe gel üstümüze ben gol atmak istemiyorum sinyali
verirsen o kartlarıda görürsün maçıda verirsin. Hoca yatsın kalksın pepe ile GG ye dua etsinde
puan kaybı yaşamadan maçı bitirdik. adam negredo çıkarıp lens sokuyor ya şaka gibi bu rakibe kardeşim ben kapanacağım fırsat bulursam kontra yaparım sen üstüme gel istediğin gibi demek.
sonra hatasını anlayıp love soktuda bu hem iki oyuncu değişikliğine sebep oldu hemde rakibe olmadık cesareti verdi
şanslıydık gg pepe iyiydi fabri kalede sağlam durdu.
hiç kimse demiyor elindeki bütün ceza sınırındaki oyuncuları oyuna sürdün bir hafta sonrasını düşünmedin
hadi sürdün senin iki orta saha oyuncun kart gördü cezalı duruma düştü peki ondan sonra korumak için oziyi oyundan almayı neden düşünmedin. Tolgay kart yemiş cezalı zaten onu tut oyunda oziyle necip yer değiştirsin.
biz aylardır oyuncu değişiklikleriyle maç veriyoruz millet güçlenmek için oyuncu değiştirir biz zayıflamak için değiştiriyoruz oyuncunun iyi oynaması önemli değil hocanın değiştirme saati geldiğinde en iyi oynayan olsada çıkıyor
hoca maç kazanma değil oyunculara forma verme derdinde pozisyona giremeyen takımda forvet değiştirince gol atacağını falan sanıyor her açılan ortayı pozisyon sanıyor.
sonrada hakem diye ağlayalım kendi sahanda en iyi maçında 4-5 pozisyonla maç bitiriyorsun çoğunlukla girdiğimiz pozisyon sayısı 3 ü geçmiyor. %70 topla oynadığımız maçta pozisyona girmeden maç bitiriyoruz sonra
hakem diye ağlayalım.

Çevrimdışı kyiv

Hiçbir uyarıya uymaz bunlar. Biz feda yapacak kulüp değiliz diyorlar ya sırf bu kibirleri için bile sürünmelerini isterim.

Çevrimiçi Necmi

bu arada oziyle protokol yapıldı vs haberlerinin Aslı yokmuş
menajeri “ 6 kulüple görüşüyoruz”diye dolaşıyor.
ozi bedelsiz kaçarsa yazık olur
Aziz aportta bekliyor muhtemelen
@Necmi
evet öyle söyleniyor bizim çok para veriyoruz diyen arkadaşların dediğini yapıyoruz işde çok para vermiyoruz
sezon sonu boşa çıktığında istediği yere gider. sonrada ilk ağlayan gene onlar olur elimizden kaçırdık şimdi yerine bu kadar para verip oyuncu alacağız oziye istediğini versek bu kadar pahalıya mal olmamış olurdu diye
hesap ortada işde ozi ne istiyor 2,5 mu 3 mü vermedin yerine alacağın aynı ayarda adama 10 M bonservis vereceksin
hadi 5 verdin diyelim 4 sene kontrat yapacaksın birde o ayarda oyuncu 2,5 dan aşağı gelmez
oziye 10-12 ile bağlayacaksın yerine alacağın oyuncu 15 altına mal olmayacak burda yüksek maaş vermeyince karamı geçmiş oluyorsun şimdi. ha bana kalırsa oziye 12 vereceğime yerine iyi bir oyuncu alırım bana 20 ye mal olsun razı olurum. geçen sene demişdim burda kıyamet kopmuşdu okayı alalım diye gider onu alırım 7 M serbest kalma bedeli varmış avrupaya pazarlama şansım oziden daha yüksek ozide istediği yere gidebilir umrumda olmaz.
bu sene bittiğinde bizde 6. senesi dolmuş oluyor bir tek ilk şampiyonlukta katkısı oldu geri kalan 5 sene yattı.
bu sene sözleşme senesi bu sene bile katkı vermeyen bir oyuncu sana imza attıktan sonra ne kadar katkısı olacak

Çevrimiçi Necmi

atiba önerdi yok o kefil oldu bu onay verdi kafasından vazgeçmediğimiz sürece francolar miloseviçler larinler mitroviçler daha çok tartışılır şu 4 adamın parasına negredo parasını ekle falcao alırsın göbeğini kaşıyarak maç izlersin
nasıl bir katkı bekliyorsun çocuk en rahat olduğun maçta bile bir dakika oyuna alınmıyor
kulübeden nasıl bir katkı verir hiç bir şey olmasa insan bir kaç dakika alır oyunada bir taraftara selamlatır.
almamasınıda çok görmüyorum biraz kenarda durup pişsin genç oyuncu sabır göstermek lazım.
olmadı seneye kiraya veririz biraz lig tecrübesi yaşatırız.

Çevrimiçi Koa_lAA

doğru haklısın alper çaldı iki puanımızı o bizi şampiyonlukdan edecek ama Hocanın verdiği
26 puan etmeyecekmi. unuttunmu kasımpaşa akhisar başak ts gençler sivas kayseri maçlarında
bedavadan saçılan puanları. hangisi hakem yüzündendi. akhisar maçında iç sahada pozisyonsuz maç bitirdik
bir gol atıp sonra kalan maçta bir golü korumaya çalışmamızımı hakem yapıyor son maç işde
bir sıfır galibiz kendi sahamızda hoca 10-15 dakika takımı forvetsiz
oynatıyor. Bu utanç bana yeter. Kendi sahanda alanyadan korkuyorsun sonra çık alper ulusoy de.
biz sezon başından beri böyleyiz. bunların suçu kesinlikle hakem olamaz.
biz kartların hepsini golü attıktan sonra kalemizi savunurken yedik orta sahada bastılar biz ne yaptık
oyunu sertleştirdik. sen forvetini çıkarıp rakibe gel üstümüze ben gol atmak istemiyorum sinyali
verirsen o kartlarıda görürsün maçıda verirsin. Hoca yatsın kalksın pepe ile GG ye dua etsinde
puan kaybı yaşamadan maçı bitirdik. adam negredo çıkarıp lens sokuyor ya şaka gibi bu rakibe kardeşim ben kapanacağım fırsat bulursam kontra yaparım sen üstüme gel istediğin gibi demek.
sonra hatasını anlayıp love soktuda bu hem iki oyuncu değişikliğine sebep oldu hemde rakibe olmadık cesareti verdi
şanslıydık gg pepe iyiydi fabri kalede sağlam durdu.
hiç kimse demiyor elindeki bütün ceza sınırındaki oyuncuları oyuna sürdün bir hafta sonrasını düşünmedin
hadi sürdün senin iki orta saha oyuncun kart gördü cezalı duruma düştü peki ondan sonra korumak için oziyi oyundan almayı neden düşünmedin. Tolgay kart yemiş cezalı zaten onu tut oyunda oziyle necip yer değiştirsin.
biz aylardır oyuncu değişiklikleriyle maç veriyoruz millet güçlenmek için oyuncu değiştirir biz zayıflamak için değiştiriyoruz oyuncunun iyi oynaması önemli değil hocanın değiştirme saati geldiğinde en iyi oynayan olsada çıkıyor
hoca maç kazanma değil oyunculara forma verme derdinde pozisyona giremeyen takımda forvet değiştirince gol atacağını falan sanıyor her açılan ortayı pozisyon sanıyor.
sonrada hakem diye ağlayalım kendi sahanda en iyi maçında 4-5 pozisyonla maç bitiriyorsun çoğunlukla girdiğimiz pozisyon sayısı 3 ü geçmiyor. %70 topla oynadığımız maçta pozisyona girmeden maç bitiriyoruz sonra
hakem diye ağlayalım.

10-15 dk forvetsiz oynadık... bu utanç bana yeter.. yazmışsın... gerisini okumadım zaten... hocaya sallıcam diye her hafta türlü türlü şeyler yazıyosunuz...

bu hocanın en büyük özelliği ne senelerdir... forvetleri kral yapması... işte ne bileyim şota dan tutta fernandao denen adam, burak,gomez, demediğinizi bırakmadığınız cenk vs... ve diyosunuzki hoca korktu 1-0 a yatacak ondan forvet çıkardı... ama hiç demiyosunuzki adamın elindeki forvetler iş yapmıyor... adamda takım içinden forvet çıkarmaya çalışıyor mecburiyetten... babel i deniyor.. talisca yı deniyor... hocada hoca...

Çevrimdışı Rasim

yahu orasini anladik adamlarin zaten ffp anlasmasi vardi uymadilar bunun bir yaptirimi olmasi lazim diyorum eger dogru duyduysam febe ye de daha agirlastirilmis kriter vermisler bu sene  :bandit:
Beşiktaş!

Etiketler: