Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 365 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5215845 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Alper1903

Benim en çok sinirlendiğim şey, "Şenol hoca istifa etsin" diyenler değil, "2 senedir şampiyon yapmış hoca bir bildiği vardır" diyen kesim. Evet, bunu hafta içi de söyledim. Rakipler kağıt ve isim üzerinde güçlendi ve özellikle lig için söylüyorum en uygun aday hala Şenol hoca. Ama hataları var ve yenilir yutulur hatalar değil bunlar. Eleştirilecek herkes tarafından bundan kaçar yok. Ya da sırf 2 tane kımıl zararlısı gelmediği için inat yapıyor emin değilim günah almak istemem. Lig eğer bu kadar salak takım barındırmasaydı şu an net olarak havlu atmıştık. Belki şu an da atmış olabiliriz bilmiyorum bundan da emin değilim. "Hocanın tercihlerini sorgulamayın" "Siz daha mı iyi bileceksiniz" "Quaresma adamdır" "Canımızın içi q7 bizim sahadaki halimiz" tarzı salakça yorumlar büyük diye atfedilen takımlarda olmaz. Ben şahit olmadım. Aynısı Bilic zamanı da oluyordu. "Bilic'in arkasında durun" "Gitarcı adamdır, çünkü gitar çalıyor" ile bugünkü yorumlar aynı kafanın ürünleri. Sadece burada değil, Twitter'da da aynı şeyler var. Bugün en büyük takımlar (Real, Barca, Münih, Chelsea, Manu vs.) bile kötü sonuçların ardından bi durum değerlendirmesi yapıyor. Biz de yapacağız, yapmak zorundayız. Yoksa çook komidinler, 3.büyükler görürüz, kendi kendimize sinir olur dururuz.

Çevrimdışı Ensar

Sen kafasina gore kanat degistiriyor diyorsun yani
Sonra babel saga gecince solda yuruyup giden adam birden orta kesmeye basliyor diyorsun yani
kafasına göre demiyorum, senol hoca ve quaresma ILISKISI TAKIMA ZARAR VERIYOR BU AŞK ÇOK TEHLIKELI diyorum , ikisinin de kararları hatalı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Osmanlı macında buralar güllük gülistanlıktı. En çok koyan sey yanlıs olan seyleri her maç tekrarlıyoruz ve ders almıyoruz. Bu futbol ile bu farkın kapanacagına dair ümidim bu maç ile bitti. İkinci devre cok zor deplasmanlar var cıkamayacagız gibi. CL'ye gidememek bir cok sorunuda beraber getirecektir. Tengri sonumuzu hayır etsin

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Quaresma nın Derhal kesilip Orkan veya Lens in oraya Monte edilmesi şart
Töre de nezaman dönecek bir an önce dönse iyi olur.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

2. Hafta basladim senol gunes ile bu sezon imkansiz yazmaya... herhafta yazdim , yendigimizde de yazdim. Yine yaziyorum senol gunes ile bu sezon imkansiz. Yillarca forvet ve 10 numara pozisyonlarinda oynadim  Negredo yerine cenk tercih eden lens veya orkani ilk 11 e kazanmak yerine q7 yi zorlayan. Tolgayi forvet arkasina hazirlamak yerine vitaminsiz taliscayi zorlayan bi insan besiktasin teknik direktoru olamaz kardesim. Sezon basindan beri senol hocani yaptiklarini 7 yasindaki yegenimde yapardi.

Çevrimdışı mylife1903

yapmazlar  herkesin derdi  oerezma olmuş   babelde orta açıyor  tosicte  g.gönülde  adrianoda   ama tek suçlu oerezma   hocaya  sahip çıkalım
iyi güzelde   oerezmayı her maç banko oynatan hoca    neden  herkes nefretini oerezmaya yöneltiyor  hocanın oyun planı bu   neden futbolcu  isimlerine takılıyoruz   hoca istiyor  oerezma yapıyor  ve hoca memnun ki her maç  banko oynatıyor  bunu anlamak bu kadarmı zor  tek  suçlu ŞENOL GÜNEŞ
2 senedir ayni seyleri yaziyom anlasilmiyir
Quaresma olmasa baskasi kesecek ortayi
Olay hocada bitiyor ama daha buyuk suclu yonetimdir

Fbye kapak atacam diye gidip lensi alan abu tipinde adamla
Basari gelmisken hoca burak yilmazi isterken gidip
Negredoya atlayan yonetim

Takimin gol problemi var ve bu ne hoca ile ne futbolcular ile
Alakalo direkt santraforlarla alakali
Burak yilmazi alsalardi simdiye 15 gol atmisti burak biz de 5-6 puan fazla almistik

Ben daha baska tarz bir oyjncu dusunuyordum gomezgillerden ama forumda bir arkadas mobil forvet olsyina girip hocanin tercihinjn aslinda abu tarzi mobil oldugunu madde madde anlatmisti onu cok dusundum ve o konuda hocanin ve nikini hatirlamadigim forumcu arkadasimizin hakli oldgunj dusunmee basladim hocanin burak yilmazi stedigini gorunce.

Mitrovice 4.2 verecegine abjnjn yari parasini odeyeydin dedik

Çevrimdışı Dr.Zeck

Ohh iyi gomu yapmis bugun

Problem ortaysa babelin yaptigi ortalar daha kotuydu onlari neden yazmiyonuz.

Lens ilk11 oynayinca bu takim ucup kacacak sananlar da cok yaniliyor. Takimin gol problemi var sebebi santrafor

Ha bu kadro ile baska bir futbol oynanir mi, evet oynanir ama hoca oynatmiyor ve oynatmaz taktik konusunda tutucu.

Takim puan kaybedince yokus asagi gidiyor forum, senol gunesi sampiyon oldugunda gonderecektin simdi cok gec ge daha fazla zarar verir hoca degisimi.

Takimin gek probleminin quaresma oldugunu dusunen arkadaslar da cok buyuk yanilgi icindeler

Babel gerektiginde orta yapiyor gerektiginde pas veriyor gerektiginde sut cekiyor. Quaresmaya gelince bos adama pas vermek yerine calima gidip kaptiriyor. Musait olana orta yapmak yerine topu cekip rabona deniyor. Dengesiz dengesiz hareketler yapiyor.

Ama sen babele de gommemizi istiyorsun  :) babelde ole yapsin babelede gomelim. Ama tabi seni alkislayan arkadaslar var cunku quaresma yi bi nevi savunuyorsun ben buna gercekten guluyorum  :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu yaş ortalamasındaki oyuncular la zor bence Pepe Adriano hariç elbette
Transferi yönetim yapıyor hoca da oynatıyor
Hoca dan kaynaklanan bir sıkıntı yok naçizane görüşüm.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ben beraberlik dedim ama yenildik. 100% belliydi boyle olacagi, maci ben oynanmadan kafamda izlemistim zaten. Hatta Q7'nin golluk ortalarini ve santraforlarin kacirisini izledim.

Gol "OLSA" "OLSA" "OLSA" "OLSA" "OLSA" "OLSA" kazanacatik, fark 3-4 olacakti. (Tipik yorumlariniz)

Olmuyor arkadaslar. Acik ve net. Tek sebebi Q7 degil ama dedigim gibi kanserin hucresi. Bu hucreyi ayiracaksinki iyilesmeye baslayasin.

Cok fazla kotu oynadigimiza da inanmiyorum, sonuc alamadik.

Çevrimdışı fani madida

ulan şu rezil fener an itibari ile 3 puan önümüzde kendi kendimize düştüğümüz duruma bak
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı ozankarakoc

Eleştiri normal, haklı da... Ama ucunu kaçıranların şunları düşünmesi gerekiyor sakinleşip...

- Şenol Güneş geldiğinde 'bu iş yerli hocayla olmaz', 'Bilic'ten sonra Şenol'un karizması Beşiktaş'a yetmez' diyenler oldu mu, oldu...
- Marcelo geldiğinde 'bula bula bunu mu buldunuz' diyenler oldu mu, oldu...
- Aras Özbiliz'i videolardan izleyip 'mükemmel bir sağ açık aldık, bu çocuk Quaresma'yı yedek bırakır' diyenler oldu mu, oldu...
- Demba Ba tekrar gelince sevinenler, 'ikinci yarıda gol sorunumuz çözülecek' diyenler oldu mu, oldu...
- Babel gelince 'yine başladık çöpleri toplamaya' diyenler oldu mu, oldu...
- Fabri gelince 'bizim hiç adam gibi bir kalecimiz olamayacak mı' diyenler oldu mu, oldu...
- Tosic için 'bu herif futbolcu değil', 'şu adamın Beşiktaş forması giydiğine inanamıyorum' diyenler oldu mu, oldu...
- Geçen senenin 15. haftasında, Kasımpaşa'ya 2-1 yenilip Başakşehir'in 3 puan gerisine düştüğümüzde 'şampiyonluk gitti, geçmiş olsun' diyenler oldu mu, oldu...

Doğru tahmin (ya da tespit) ettiğimiz şeyleri hep hatırlıyoruz, 'ben demiştim' deyip puanımızı alıveriyoruz. Ama mahçup olduklarımızı hemen unutuyoruz.

Konu hoca ya da oyuncu olunca, doğru yaptığı şeyleri hemen unutup, mahçup oldukları tercihlerinde iplerini çekiveriyoruz. Bugün Negredo'nun çıkması takıma olumsuz yansıdı. Cenk, takımı daha da hareketlendirip, iki de gol atsaydı, 'bizim hoca dahi' diyecektik. Hoca ne hain, ne dahi... İşini yapıyor. Çoğunlukla doğru kararlar veriyor, bazen de hata yapıyor. Her bir insan evladı gibi!

Yöneticiler de, hocalar da, oyuncular da, taraftarlar da hata yapıyor, yapacak... Anlık hatalar kabul edilebilir. Ama taraftarlar olarak göz göre göre fahiş bir hata yapıp şu aile ortamını bozmayalım. Geçen hafta Galatasaraylı taraftarların, takım otobüsü önünde hocalarının yüzüne 'istifa' diye haykırdıkları anın bir benzerini bu camiaya yaşatmayalım. Bu sene ikinci de olsak, üçüncü de olsak...

Çünkü güzel kardeşim, canım renkdaşım... Takımın Messi'yi de alsa, Mourinho'yu da getirse, ömrünün hiçbir döneminde 10 sene üstüste şampiyonluk sevinci yaşamayacaksın.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı yoruk

Tamam Lens oynasın da adam ışık vermiyor ki ? Oyuna giriyor yok etkili değil.Kimse 10 dk da ne yapacak yazmasın.Yapacak olan adam yapar.En azından uğraşır yırtar kendini top kapar faul yapar falan.Lens bunları yapmıyor.Çabuk koptu.
Medel de 2 ay önce böyleydi adam çalıştı ,şimdi görüyoruz oynuyor.Negredo 3 dk -5 dk oynadı hep.Ama oynadı.Çaba gösterdi.Lens de bu yok.Olması lazım.Böyle olursa olmaz da tabi oynatmaz hoca.
Töre de Q7 nin başka versiyonu.O da ayrı bir dava.Hele sakat eksik ve formsuz iken hiç umudum yok Töre için.
Çare planların değişmesi ana planın değişmesi.Oyuncular aynı kalsa dahi çok farkedecek.GG mesela.İçeri bindirmeleri çizgiye inmeleri yapan bir oyuncu .Ama göremiyoruz .En basit örnek bu.Çaprazlama koşu yapan yok takımda ceza alanına.Bir Talisca bey aklına eserse yapıyor o kadar.Herkes topu ayağına istiyor.Babel hariç.Topa boş alana kimse koşmuyor.Topu koşturmuyoruz.Talisca çoğu zaman kenara kaçıyor bu da rakip defansı çok rahatlatıyor.
Bugün 2 kere gördüm top Gökhan'da.Talisca hemen dibine geliyor öylece yürüyor.30-50 sn boyunca top Gökhan da bekledi adam kimseyi göremedi Talisca topu istemedi de sadece kenara kaçtı ellerini açtı "nereye açıyorsa artık " Topu orta alandan alıp seri şekilde gidecek oyuncular Q7,Talisca ve Babel.Ve malesef bunu sadece Babel yapıyor.Evet sorun bu.Takımda birden fazla planda oynayabilecek bir hücum 5'lisi var ama biz ortalara bakıyoruz ancak.

Bırakın Vida'yı falan..

*Sağ bek yedek gelmeli.
*Bir orta alan alınmalı
*Oyun anlayışı değişmeli.
*Hocanın en kızdığım 3 şeyi var ; Fabri'nin takıma katılımını kısıtladı geçen sene .Bu önemli bir eksiklik yarattı takımda.
Tek planda ısrar ediyor..Değişiklikleri ezbere yapıyor..

Ve bugün maç sonunda dediklerine göre de böyle devam edecek.Oyuncuların bunu düzeltmesini bekliyor belli ki.
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 20:35:22 yoruk ]

Çevrimdışı mylife1903

Doğru yerde ve zamanda orta açmak senin işine yarar ama bir takımın oyunu orta açmak üzerine temellendirilemez. Orta açılır açılmaz değil; doğru ortalar seni sonuca da götürür ama oyununu orta açmak üzerine kurup takımı ortaya bağımlı hale getiremezsin. Bunda inat ettiğin sürece hele hele o ortalar çizgiden ve/veya gelişigüzel olduğu sürece puan kayıplarını şanssızlık üzerine temellendirmeyeceksin. Puan kayıplarımız ekseriyetle çok orta açtığımız maçlarda geldi. Bu hep tesadüf mü?

İkinci yarı Cenk'in girmesi değil Quaresma'nın çıkmamasıydı yanlış olan. İkinci yarı kanatlara bağımlı oynasak da en tehlikeli hücumlar merkezden geldi. Oğuzhan- Atiba değişikliği ile de orta saha hakimiyetini kaybettik. Biraz şanslı olsaydık bu maçın seyri farklı gelişebilirdi ama teknik taktik anlayışımızı sorgulayıp gerekli değişiklikleri yapmayacağımız için başka bir maçta yine benzer sebeplerden puan kaybederdik.

Bir şeylerin sorgulaması yapılacaksa sene sonu yapılır. Hoca en azından sezon bitene kadar takımda kalmalı ama devre arasında da bazı konularda ikna edilmeli.
Devrede taliskayi cikarmamasi en buyuk hatasi oldu hocanin ama kendi tercihidir. Sonra atibayi cikartacagina gene taliskayi cikartmasi lazimdi ve tolgay girmeliydi.

Cok sevmem yazmayi boyle seyler ama ben olsam babel quaresma ve taliskayi devrede cikartir tolgay cenk ve nejipjani alir daha dengeli bir deplasman oyununa donerdim.

Negredoyu ciksrtip cenki almasi hocanin galibiyetten emin oldugu anlamina gelir cunku 2-2 dakika 60.da olsa hamle sansin kalmayacak

Ayrica atiba cikip oguzhanin girmesi ve son dakikalarda quaresmanin cikmasiyla da ileride top tutamaz ve atak yer hale geldik.

Bi orta olayina takildi bizim taraftar bu mac cok kotu ortalar yapildigini da soyleyemeyiz hatta kornerlerde bile tatmin edici bir isabet vardi. Ilk yaridaki kornerde pepe tavana vursa simdi baska seyler konusuluyordu bu da futbolun guzelligi.

Futbol sonuc oyunudur sonuc alamiyorsan elestiri gelecektir, sonuc almak icinde gol
Gerekir golu de en kisa yoldan iyi golculerle atarsin bizim iyi golcumuz yok

Çevrimiçi tolga1903

2 senedir ayni seyleri yaziyom anlasilmiyir
Quaresma olmasa baskasi kesecek ortayi
Olay hocada bitiyor ama daha buyuk suclu yonetimdir

Fbye kapak atacam diye gidip lensi alan abu tipinde adamla
Basari gelmisken hoca burak yilmazi isterken gidip
Negredoya atlayan yonetim

Takimin gol problemi var ve bu ne hoca ile ne futbolcular ile
Alakalo direkt santraforlarla alakali
Burak yilmazi alsalardi simdiye 15 gol atmisti burak biz de 5-6 puan fazla almistik

Ben daha baska tarz bir oyjncu dusunuyordum gomezgillerden ama forumda bir arkadas mobil forvet olsyina girip hocanin tercihinjn aslinda abu tarzi mobil oldugunu madde madde anlatmisti onu cok dusundum ve o konuda hocanin ve nikini hatirlamadigim forumcu arkadasimizin hakli oldgunj dusunmee basladim hocanin burak yilmazi stedigini gorunce.

Mitrovice 4.2 verecegine abjnjn yari parasini odeyeydin dedik

Tamam abi insanlar da diyorki quaresma keseceğine başkası kessin. Hocanın oyun anlayışı buysa quaresma başka takımlarda ceza sahasında fink atıp golden gole mi koşuyordu? Hoca mı azalttı bu adamın etkinliğini yoo herif 15 senedir bu. Babel neden 250 orta açmıyor 17 maçta da bu adam açıyor ? Abi tek bişey sorcam bu adamın yerinde bu adam kadar insiyatif verilen başka bir oyuncu bu süper lig alt lig amatör farketmez olsa bu adamdan az mı istatistik yapardı? Kornerler serbest vuruşlar penaltılar ve bitmek bilmez kanat ortalarının tamamını mesela bu adam değilde kayderideki ryan mendez kullansa sence daha mı az olurdu asist sayısı? Abi adam kaleciyle karşı karşıya kalsa heyecanlanan toplam Beşiktaşlı sayısı kaçtır ? Neden bu kadar gol özürlü oyuncuya tahammül etmek zorundayız abi biz?

Çevrimdışı kartal190321

Senol Hoca'yi kotuleyen ve gitsin diyen 1-2 kisi var forumda.

Biraz inat yapiyor galiba. Tamam bizim ligde hep ortadan delip gecemezsin ama butun mac boyunca da topu kanatlara tasiyip, ezbere oyun oynarsanda boyle kisir gecer maclarin.

Q7'nin orta acmasini beceri zannedenler, yapmasi gereken oteki seyleri gormezden geliyor. Mesela 65. dakika civari Cenk ceza sahasi onunde topla bulustu, markaj altinda topu kontrol etti. Sag kanatta Q7 ceza sahasi disinda ayagina top bekleyecegine, ceza sahasi icine capraz kosu yapsa Cenk kesin pas cikarirdi ama oyle durdu. Cenk'te mecbur sut cekti pek musayit olmayan pozisyonda.

Adamin aklinda iki sey var. Asist yapmak (mumkunse en artistik sekilde) yada en artistik sekilde gol atmak (en basit vurusla gol atmak yerine, zor vuruslari secip disari atmak). Bu yaptigin meslege saygisizliktir. Egoistliktir. Kendi egolarini, takimin cikarlarinin ustunde tutmaktir.

Arkada rakibe kasti tekmeler, takim arkadaslarina el kol hareketleri, oyundan cikarken taraftarra ve hocaya saygisizlik ve daha bir cok seyleri yillardir izledik. Adam bu takimin kimyasini bozuyor kisiligiyle.

Senol hocam inat etme degistir su takimin sistemini. Rakipler cok iyi cozdu artik, degisim sart.

şu mesaj baştan  sona çelişki dolu
 hocayı kötülemek  gitmesini istemek  sanırım kötü birşey
ezbere oyunu oynatan hoca
oerezma orta açmasını beceri sayanlar   eee oerezmayı  her maç banko oynatan hoca
egoist bencil kendini düşünen futbolcuyu oynatan hoca
kasti tekme atan  takım kimyasını bozan futbolcuyu oynatan hoca
inat eden  inatı uğruna  ilk yarıyı umutsuzlukla bitirmeyi saglayan hoca
sistemi kötü  sadece orta açmak
sistemi rakipler çözmüş değişim şart diyorsun
burda suçlu hocamı  oerezmamı
senin dediğin hoca inat ediyor  inat uğruna bir takımın  gelecegiyle oynayan  şampiyonluktan eden hocayı takımda tutmak kalsın demek  bu takıma yapılacak en büyük kötülüktür ihanettir 
bu kadar çelişki    futbolcuyu oynatan hocayı  değilde  oynayan futbolcuyu gömmek  akıl tutulmasıdır  başka açıklaması olamaz
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı mylife1903

Benim en çok sinirlendiğim şey, "Şenol hoca istifa etsin" diyenler değil, "2 senedir şampiyon yapmış hoca bir bildiği vardır" diyen kesim. Evet, bunu hafta içi de söyledim. Rakipler kağıt ve isim üzerinde güçlendi ve özellikle lig için söylüyorum en uygun aday hala Şenol hoca. Ama hataları var ve yenilir yutulur hatalar değil bunlar. Eleştirilecek herkes tarafından bundan kaçar yok. Ya da sırf 2 tane kımıl zararlısı gelmediği için inat yapıyor emin değilim günah almak istemem. Lig eğer bu kadar salak takım barındırmasaydı şu an net olarak havlu atmıştık. Belki şu an da atmış olabiliriz bilmiyorum bundan da emin değilim. "Hocanın tercihlerini sorgulamayın" "Siz daha mı iyi bileceksiniz" "Quaresma adamdır" "Canımızın içi q7 bizim sahadaki halimiz" tarzı salakça yorumlar büyük diye atfedilen takımlarda olmaz. Ben şahit olmadım. Aynısı Bilic zamanı da oluyordu. "Bilic'in arkasında durun" "Gitarcı adamdır, çünkü gitar çalıyor" ile bugünkü yorumlar aynı kafanın ürünleri. Sadece burada değil, Twitter'da da aynı şeyler var. Bugün en büyük takımlar (Real, Barca, Münih, Chelsea, Manu vs.) bile kötü sonuçların ardından bi durum değerlendirmesi yapıyor. Biz de yapacağız, yapmak zorundayız. Yoksa çook komidinler, 3.büyükler görürüz, kendi kendimize sinir olur dururuz.
O buyuk takimlarin kadrolari butceleri ve oynadiklari liglerdeki durumlari iyi degerlendirilip operasyon yapiliyor.

Bizim oyle cok super uber kadromuz olmadigini yaziyorum iki senedir cok sisirip cok gomuyoruz sonra

Gs gibi olmaya basladi taraftar.

Su takimda fabri pepe adriyano atiba babel medeli de katabiliriz futbolcuya benzeyen cok az hepsi eksik oyuncu bu 6 kisiyi sahaya koy pepenin yanina tosici koy saga ggyi kalanlari yazi tura ile sec
Hic itiraz etmem kim oynamis

Çevrimdışı mylife1903

Babel gerektiginde orta yapiyor gerektiginde pas veriyor gerektiginde sut cekiyor. Quaresmaya gelince bos adama pas vermek yerine calima gidip kaptiriyor. Musait olana orta yapmak yerine topu cekip rabona deniyor. Dengesiz dengesiz hareketler yapiyor.

Ama sen babele de gommemizi istiyorsun  :) babelde ole yapsin babelede gomelim. Ama tabi seni alkislayan arkadaslar var cunku quaresma yi bi nevi savunuyorsun ben buna gercekten guluyorum  :)
Okudugunu anlasan, elestirinin hocaya oldugunu anlarsin

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

antalya 3
k.paşa 3
bursa 3
karabük 3
konya 1
fb 1
trabzon 1
genclerbirligi 3
basaksehir 0
alanya 3
göztepe 3
akhisar 1
malatya 3
gs 1
kayseri 3
osmanlı 3
sivas 3

ligin 2. devresi böyle olacagını tahmin ediyorum. 38 puan oluyor. yani 68 puan yapıyor toplam. benim kişisel görüşüm tabi bu. bu da şampiyonluga yetmez heralde.

Çevrimdışı yoruk

antalya 3
k.paşa 3
bursa 3
karabük 3
konya 1
fb 1
trabzon 1
genclerbirligi 3
basaksehir 0
alanya 3
göztepe 3
akhisar 1
malatya 3
gs 1
kayseri 3
osmanlı 3
sivas 3

ligin 2. devresi böyle olacagını tahmin ediyorum. 38 puan oluyor. yani 68 puan yapıyor toplam. benim kişisel görüşüm tabi bu. bu da şampiyonluga yetmez heralde.

Yetebilir.Şampiyon olan takım 68-72 arası puan alır en fazla.Daha çok kayıp olacak.Bkz : Fener yenik durumda

Çevrimdışı ozankarakoc

antalya 3
k.paşa 3
bursa 3
karabük 3
konya 1
fb 1
trabzon 1
genclerbirligi 3
basaksehir 0
alanya 3
göztepe 3
akhisar 1
malatya 3
gs 1
kayseri 3
osmanlı 3
sivas 3

Büyük bir sürpriz olmazsa bence Fenerbahçe maçı, aynı 3-0'lık Galatasaraylık maçı gibi olacak. 2 puan da benden geldi, 70...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Alper1903

O buyuk takimlarin kadrolari butceleri ve oynadiklari liglerdeki durumlari iyi degerlendirilip operasyon yapiliyor.

Bizim oyle cok super uber kadromuz olmadigini yaziyorum iki senedir cok sisirip cok gomuyoruz sonra

Gs gibi olmaya basladi taraftar.

Su takimda fabri pepe adriyano atiba babel medeli de katabiliriz futbolcuya benzeyen cok az hepsi eksik oyuncu bu 6 kisiyi sahaya koy pepenin yanina tosici koy saga ggyi kalanlari yazi tura ile sec
Hic itiraz etmem kim oynamis

İyi de abi onceki maclarda halihazirda 11 oynayan oyuncudan daha iyi oynama potansiyeli gostermis oyuncu oynamiyorsa, birkac oyuncu hakkinda israrla inat ediliyorsa ve bu durum gunden gune sampiyonluk sansini eritiyorsa bunu elestirmemiz gerekir gucumuz ne kadar olursa olsun. Cunku bu takimin 1. onceligi sampiyon olmak. Quaresma ve turevi oyuncularin egolarini oksama merkezi degil.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Okudugunu anlasan, elestirinin hocaya oldugunu anlarsin

Okudugumu anliuorum merak etme sen isimler uzerinden gidince bende isimler uzerinden yazdim.

Zaten bu forumun en zeki insani sensin

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Büyük bir sürpriz olmazsa bence Fenerbahçe maçı, aynı 3-0'lık Galatasaraylık maçı gibi olacak. 2 puan da benden geldi, 70...
abi bu fenerbahce de efsane bir derbi şansı var. geçen sene ki maçı hatırlayın. yani gs maçındaki gibi oynasak bile fb yine rastgele atar 1 tane.

Etiketler: