Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 367 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5215942 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mertozlu

takım 6. 7. olursa mı kovulsun diyeceğiz? sırf sezon ortası diye? bu sene avrupa yapamazsa bu kadro, ne olacak?
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 19:45:06 mertozlu ]

Çevrimdışı 38life

Sezon ortasında hoca değiştirmenin hiçbir manası yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ProjectOrigin

kesinlikle ,saka gibi açıklama yapmıs negredo çok statikmis , cenk çok hareketli sanki , bütün planin orta kafa gol ne hareketliligi

Facia gibi bir basın toplantısı. Negredo oyundayken girdiğin pozisyonlar bir tarafta Cenk oyundayken giremediğin pozisyonlar bir tarafta.Cenk forvet gibi değil kanat oyuncusu gibi takılıyor sahada. Boşuna konuşuyoruz gerçekten

Çevrimiçi İsmail Özyurt

O zaman forum denen olgu neden var? Madem Şenol Güneş her şeyin en iyisini biliyor ve hata yapmaz, biz neden forumdayız ve neden yazıyoruz?

%70 ile oynadık harikaydık, iki tane şansa gol attılar, ne şanssızız off temalı bir post yapıp atıyorsun buraya. Rezil bir top oynadığımızın farkında mısın özellikle ikinci yarı? Şanssızlığa bağlamak en kolayıdır ve genelde insanlar çocukken bırakır bunu.
İşin bir diğer acı veren yanı defalarca gözümüzün önünde yapılan aynı hataları ilk defa görüyormuş gibi yapmak ve hepsine de şansızlık demek...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mertozlu

İşin bir diğer acı veren yanı defalarca gözümüzün önünde yapılan aynı hataları ilk defa görüyormuş gibi yapmak ve hepsine de şansızlık demek...

Aynen öyle.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Bana gelmis hala senol gunes ten iyi biliyrmusun diyor. Ama yapmiyor iste bizde bunu tartisiyoruz iste ama sen savunmaktan dediklerimizide anlamiyorsun

Çevrimdışı mertozlu

Ben Şenol Güneş'yi de anlamıyorum, kariyerinin zirvesindesin, çok iyi bir camia ve herkes arkanda, neden böyle saçma tercihlerle ligi sabote edersin? değer mi?

Çevrimdışı b.damatoglu

Negredo değişikliği skandal... mantığı açıklaması yok.

Teknik taktik sebeple çıkardıysa Tamer Tuna teorileri doğru demektir.

Quaresmaya el kol yaptı diye çıkıyorsa daha da fecaat hocanın tatile ihtiyacı vardır.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ProjectOrigin

tweet'in içeriği küfür içerdiği için burada paylaşmıyorum ama oh be dedirtti kim yazdıysa.

Bu nedir yahu, bir kendinize gelin.

Biriside Fikret Orman'a gömüyordu. Sakin olun
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 19:56:37 ProjectOrigin ]

Çevrimdışı ardiles

sakin olun beyler. beşiktaş adına en korktuğum şey panik halindeki taraftardır. düzeltelim derken daha beter hale getiririz. şampiyonluğun kaçtığı falan yok, en kötü senaryoda bile devreyi liderden 6 puan geride kapatmış oluruz. arada gerekli müdahaleler yapılır. bu takımı kimse sokakta bulmadı az sakin olun

Çevrimdışı kartal190321

hala  sorunu  futbolcularda  arıyoruz   oerezma  yerine lens  oynarsa  herşey değişecek  süper oynayacaz   farklı kazanacaz maçları    yani  şu takımın tek sorunu  oerezmamı böyle  düşünürsek  3 maç sonra lensi de yeriz sorun futbolcuda değil  hocanın kafasında ki taktik  hoca  bu sene kanat ataklarına  açılan ortalara  göre belirlemiş sistemi  sezon başında pivot forvet istemişti  ve kolay kolay taktiğinden vazgeçmeyecek   bu sene ölü sezon olacak ya hocaya vefa gösterecez   yada  geregini yapıp hocayla yolları ayıracaz :by2:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi İsmail Özyurt

kesinlikle ,saka gibi açıklama yapmıs negredo çok statikmis , cenk çok hareketli sanki , bütün planin orta kafa gol ne hareketliligi
Üzüntümden tv seyretmedim. Böyle bişey söylemedi de. Şaka yapıyorum de lütfen. :(

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi ferdi1903

negredo ciktikdan sonra ileriye patigimiz press bile azaldi, qurejmayi cikarip cenki alacakti

Çevrimdışı Ensar

Üzüntümden tv seyretmedim. Böyle bişey söylemedi de. Şaka yapıyorum de lütfen. :(

malesef dedi abi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mertozlu

tam dediği şu:

Şenol Güneş: “Sakatlığı yoktu..Net pozisyon bulmada sıkıntılar yaşadık.Statik oynuyordu..Talisca’yı da çıkartabilirdim, Negredo’yu tercih ettim..”

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben nediyorum siz ne diyorsunuz ?
Mesele Alternatifi olup olmama meselesi değil Töre gelecek Orkan var Gerekirse Negredoyu kanada koyup Oynatırsın Cenk e daha çok meyve verir Quaresmanın verdiği zararı vermez Quaresma nın yedek kalmasından ötürü Vereceği tepkiler de hoca yı ürkütüyor büyük oyuncu sonuçta adı var Quaresma niye yedek kardeşim? tepkilerinide beraberinde getireceğini düşünüyor hoca lakin o iş öyle değil olmaz öyle bişey Quaresmanın alternatifi yok diyorsunuz bunlar bahane
Ben oraya Negredoyu koyarım Neymar gibi oynar o izlenimi de verdi bugün evelALLAH
Şimdi
Lens ve Medel ikisini oynadıkları süre bahabında mukayese edelim
Hangisi Besiktaşa geldiğinden itibaren daha fazla süre aldı?
Şampiyonlar Ligi maçlarında Medel i ikinci yarı oyuna girerken gördük değil mi ? Lens in Leipzig maçı haricinde Şampiyonlar Liginde doğru düzgün oynadığını gördünmü? Bırak ilk 11 i İkinci yarı bile oyuna almadı Lens i yahu bu adam bukadarmı kötü bukadarmı kötü ? Tabata mı bu adam ?
Negredo ve Medel e mukabil bu iki oyuncular içinde en az süre alan oyuncu Lens.

Yani çözüm önerin Negredo'yu kanatta oynatmak mı?

İşte bunlar böyle uzaktan konuşarak olmuyor. 30 sene tecrübesi olan bir teknik direktör, hayatının tamamını bu oyuncularla geçiriyor. Herhalde görüyordur, değil mi, Negredo'nun kanatta oynarsa verimli olamayacağını, Orkan'ın tecrübesizliğini ve sağ kanatta etkili olamayacağını, Lens'in hazır olmadığını... Bunları anlamak için tek çare lig maçında oynatmak mı? Bunlar antrenman yapmıyorlar mı? Taktik denemiyorlar mı? Bütün hafta evde oturup haftasonu buluşup maça mı çıkıyorlar sadece...

Süre alma konusunda da rakamlara bakalım...

Medel 986 dakika
Lens 555 dakika

Medel'in, söke söke, hakederek formayı alarak ilk 11'de başladığı son iki maçı (180 dakika) çıkarırsan, nerdeyse aynı süreyi almışlar... Biri formayı haketmiş, diğeri hakedememiş... Durum bu.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi tolga1903

Bir takım 14 korner kullanıp ve gol atamadığı / berabere kaldığı her maçta en az 10 ve üzeri korner kullanıp kornerlerden gol atamıyorsa, bu takım net duran top özürlüsüdür. Bu duran topların yüzde 90'nı tek bir adam hiç ediyor, tek bir adam barcelona'dan daha fazla orta yapıyor, amatör kümeden futbolcu getirin ve bu kadar orta yaptırın yemin ederim daha fazla veya denk asist yapardı. Quaresma bu takımın kangrenidir. Her oyundan alındığında yine bizi elaleme maskara edecek diye stres yaşamaktan bıktı insanlar, lens daha mı kötü tamam ikisini de gönderin gökhan töre orkan oynasın, onlarda mı kötü sistemi değiştirin yeterki bu adama maruz bırakmayın artık bizi.

Çevrimdışı Ensar

her ne olursa olsun senol hocanın arkasındayız , gidecekse de gider ama biz adam satmayız , tweet atıp hoca göndermeyiz ki senol hocam bize çok yakıştı ,kupa mupa hikaye , bu adama küfür eden adam kendini sorgulasın
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ozankarakoc

O zaman forum denen olgu neden var? Madem Şenol Güneş her şeyin en iyisini biliyor ve hata yapmaz, biz neden forumdayız ve neden yazıyoruz?

%70 ile oynadık harikaydık, iki tane şansa gol attılar, ne şanssızız off temalı bir post yapıp atıyorsun buraya. Rezil bir top oynadığımızın farkında mısın özellikle ikinci yarı? Şanssızlığa bağlamak en kolayıdır ve genelde insanlar çocukken bırakır bunu.

Ben senden 10 yaş büyüğüm ama bırakamamışım. Çocukluk işte... Sen muhattap olma benle, boşver.

Çevrimdışı Karabay

Acilen sağlam bir 10 numara lazım.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Beyler biraz sakinleşebildim öyle yazıyorum. Size de tavsiyem sakin kafayla yazmanız. Şenol Hoca'yı ben de sürekli eleştiriyorum. Ama gitsin demek en azından vefasızlıktır. Bu sezon ligte başarılı değiliz bu bi gerçek. Bunun da sorumlusu Şenol Hoca.. Bunda da hem fikiriz. Yapacağımız şey eleştirmek ve destek olmak. Hocaya gitsin demek bize yakışmıyor. Diğer takımların ekmeğine yağ sürüyoruz.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şenol Güneş:Bir başarısızlık varsa sorumlusu benim.

Çevrimdışı ozankarakoc

sakin olun beyler. beşiktaş adına en korktuğum şey panik halindeki taraftardır. düzeltelim derken daha beter hale getiririz. şampiyonluğun kaçtığı falan yok, en kötü senaryoda bile devreyi liderden 6 puan geride kapatmış oluruz. arada gerekli müdahaleler yapılır. bu takımı kimse sokakta bulmadı az sakin olun

Oh be, teşekkürler.

Etiketler: