Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 360 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5221393 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

hala  sorunu  futbolcularda  arıyoruz   oerezma  yerine lens  oynarsa  herşey değişecek  süper oynayacaz   farklı kazanacaz maçları    yani  şu takımın tek sorunu  oerezmamı böyle  düşünürsek  3 maç sonra lensi de yeriz sorun futbolcuda değil  hocanın kafasında ki taktik  hoca  bu sene kanat ataklarına  açılan ortalara  göre belirlemiş sistemi  sezon başında pivot forvet istemişti  ve kolay kolay taktiğinden vazgeçmeyecek   bu sene ölü sezon olacak ya hocaya vefa gösterecez   yada  geregini yapıp hocayla yolları ayıracaz :by2:

Yahu gecin bunu. Negredo bugun cok iyi bir pivot forvet oyunu oynadi ama mactan cikmaktan kurtulamadi. Pivot isteyen hoca Cenk gibi kacak guresciyi oynatmaz. Bu bahane.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Fabri konusunda cok haklisin.
Tamam Lens oynasın da adam ışık vermiyor ki ? Oyuna giriyor yok etkili değil.Kimse 10 dk da ne yapacak yazmasın.Yapacak olan adam yapar.En azından uğraşır yırtar kendini top kapar faul yapar falan.Lens bunları yapmıyor.Çabuk koptu.
Medel de 2 ay önce böyleydi adam çalıştı ,şimdi görüyoruz oynuyor.Negredo 3 dk -5 dk oynadı hep.Ama oynadı.Çaba gösterdi.Lens de bu yok.Olması lazım.Böyle olursa olmaz da tabi oynatmaz hoca.
Töre de Q7 nin başka versiyonu.O da ayrı bir dava.Hele sakat eksik ve formsuz iken hiç umudum yok Töre için.
Çare planların değişmesi ana planın değişmesi.Oyuncular aynı kalsa dahi çok farkedecek.GG mesela.İçeri bindirmeleri çizgiye inmeleri yapan bir oyuncu .Ama göremiyoruz .En basit örnek bu.Çaprazlama koşu yapan yok takımda ceza alanına.Bir Talisca bey aklına eserse yapıyor o kadar.Herkes topu ayağına istiyor.Babel hariç.Topa boş alana kimse koşmuyor.Topu koşturmuyoruz.Talisca çoğu zaman kenara kaçıyor bu da rakip defansı çok rahatlatıyor.
Bugün 2 kere gördüm top Gökhan'da.Talisca hemen dibine geliyor öylece yürüyor.30-50 sn boyunca top Gökhan da bekledi adam kimseyi göremedi Talisca topu istemedi de sadece kenara kaçtı ellerini açtı "nereye açıyorsa artık " Topu orta alandan alıp seri şekilde gidecek oyuncular Q7,Talisca ve Babel.Ve malesef bunu sadece Babel yapıyor.Evet sorun bu.Takımda birden fazla planda oynayabilecek bir hücum 5'lisi var ama biz ortalara bakıyoruz ancak.

Bırakın Vida'yı falan..

*Sağ bek yedek gelmeli.
*Bir orta alan alınmalı
*Oyun anlayışı değişmeli.
*Hocanın en kızdığım 3 şeyi var ; Fabri'nin takıma katılımını kısıtladı geçen sene .Bu önemli bir eksiklik yarattı takımda.
Tek planda ısrar ediyor..Değişiklikleri ezbere yapıyor..

Ve bugün maç sonunda dediklerine göre de böyle devam edecek.Oyuncuların bunu düzeltmesini bekliyor belli ki.
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 22:00:12 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Bu forumda 1 kere bile besiktasin defansini yorumlamadim fikrimi soylemedim. Defanstan anlamam kardesim ben forvetim. Tonla gol attim. On direk arka direk sut kafa got bacak kol.  Ben diyorumki bu takimin forveti negredodur cenk tosun yanina yaklasamaz. Video analiz ile anlatir ikna ederim seni. Peki sen neye dayanarak  cenk ile negredo  ayni tip oyuncu yaziyorsun? 

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Cenk  icin 30m pound isteniliyormus :)

yok juve yok bayern  felan filan  veriyorlar gazi

Cenk in 30 m ettigi yerde Negredo 130m etmesi lazim
Negredo Cenk den en az 3 gomlek ustundur

Adalet hoca Adalet

Negredo daki olan profesyonellik
Su takimin %80 inde yok
Sadece kendi kanaatimi söyleyeceğim . Büyük ihtimalle Cenk devre arası gidecek. İngiliz takımlarının Cenk'i tercih etme nedeni ligde ve avrupa da şu anda oynadığı pozisyon nedeniyledir. Hep şikayet ettik Cenk neden kutuya girmiyor, Şenol hoca Cenk'i neden böyle oynatıyor diye . Sebebi bence bu oyun tarzıyla pazarlanacak olması . Yoksa Cenk kutuya girip 20 gol atsa bu kadar göze girmezdi , çünkü avrupalılar özellikle ingilizler bu tarz oyuncu istemiyor. Oysa bize kutucu Negredo daha uygun. Büyük ihtimalle Negredo'ya ilk yarı sonuna kadar sabret sonra direk 11 sin dediler.
Gelelim fark meselesine ; Beşiktaş olarak ( Yönetim ve teknik heyet ) kendimize o kadar güveniyoruz ki ilk yarıdaki puan kaybını önemsemiyoruz. Her ne kadar şu an bu duruma kızsam da uzun vadede olumlu görüyorum. İkinci yarı tüm maçları silip süpüreceğiz.
Ayrıca üstümüzde fazla takım olmasını ŞL grubu gibi düşünün. Üstümüzdeki bütün bu takımlar birbirleriyle de oynayacaklar.
Özetle şu an tek sorunumuz Cenk'in satılıp, Negredo'nun devamlı ilk 11 de oynaması. Ayrıca Portekiz finallere gitmeye hak kazandı. 3- 4 ay Çin de oynayacak Q7 milli takımından kesilmez sanırım. Bu durumda satılırsa sürpriz olmaz kanaatindeyim.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Tamam Lens oynasın da adam ışık vermiyor ki ? Oyuna giriyor yok etkili değil.Kimse 10 dk da ne yapacak yazmasın.Yapacak olan adam yapar.En azından uğraşır yırtar kendini top kapar faul yapar falan.Lens bunları yapmıyor.Çabuk koptu.
Medel de 2 ay önce böyleydi adam çalıştı ,şimdi görüyoruz oynuyor.Negredo 3 dk -5 dk oynadı hep.Ama oynadı.Çaba gösterdi.Lens de bu yok.Olması lazım.Böyle olursa olmaz da tabi oynatmaz hoca.
Töre de Q7 nin başka versiyonu.O da ayrı bir dava.Hele sakat eksik ve formsuz iken hiç umudum yok Töre için.
Çare planların değişmesi ana planın değişmesi.Oyuncular aynı kalsa dahi çok farkedecek.GG mesela.İçeri bindirmeleri çizgiye inmeleri yapan bir oyuncu .Ama göremiyoruz .En basit örnek bu.Çaprazlama koşu yapan yok takımda ceza alanına.Bir Talisca bey aklına eserse yapıyor o kadar.Herkes topu ayağına istiyor.Babel hariç.Topa boş alana kimse koşmuyor.Topu koşturmuyoruz.Talisca çoğu zaman kenara kaçıyor bu da rakip defansı çok rahatlatıyor.
Bugün 2 kere gördüm top Gökhan'da.Talisca hemen dibine geliyor öylece yürüyor.30-50 sn boyunca top Gökhan da bekledi adam kimseyi göremedi Talisca topu istemedi de sadece kenara kaçtı ellerini açtı "nereye açıyorsa artık " Topu orta alandan alıp seri şekilde gidecek oyuncular Q7,Talisca ve Babel.Ve malesef bunu sadece Babel yapıyor.Evet sorun bu.Takımda birden fazla planda oynayabilecek bir hücum 5'lisi var ama biz ortalara bakıyoruz ancak.

Bırakın Vida'yı falan..

*Sağ bek yedek gelmeli.
*Bir orta alan alınmalı
*Oyun anlayışı değişmeli.
*Hocanın en kızdığım 3 şeyi var ; Fabri'nin takıma katılımını kısıtladı geçen sene .Bu önemli bir eksiklik yarattı takımda.
Tek planda ısrar ediyor..Değişiklikleri ezbere yapıyor..

Ve bugün maç sonunda dediklerine göre de böyle devam edecek.Oyuncuların bunu düzeltmesini bekliyor belli ki.

Çevrimiçi ferdi1903

bu abu kacaydi bonservisi 7 falan diye hatirliyorum, negredoyu 4 aldik sanirsam, 3 bese bakmadan abuyu alacaktik

bariz leblebici sikintisi yasiyoruz gomez, abu, demba ba böyle maclarda kilidi cözüp kurtariyordu bizi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

şenol güneş ile yolları ayırmalıyız diyenlere saygı duyuyorum ama kim gelecek işte. en iyi yerli hoca bizde zaten. yabancı alacagız desek bize en son kupa kazandıran yabancı hoca sanırım tigana idi. son yıllarda yabancı hoca da şansımız tutmuyor. neyse hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı mertozlu

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Karabay

Budur.

Haddini bilmez ve tatminsiz bir kitle var, ve ne yazık ki bize de musallat oldular.

Şenol hoca 3 kere üst üste şampiyon olamazsa başarısızmış, tarihinde kaç kere oldun 3 kere ust üste şampiyon. Bak Avrupa kupalarında çeyrek final ve gruptan çıkmaya hiç değinmiyorum bile.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne yani 3 sene üst üste şampiyonluk görmedik diye bundan sonrada mı görmeyelim. Tarihin en iyi dediğimiz kadro göz göre göre şampiyon olmasın mı.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Halisaha topculari suraya gelip negredoyu cenk ile kiyaslama ayibini yapmasin. City gormus bu adam , sizin aklı nusrette olan senol gunesin evladi gibi degil bu adam.

Çevrimdışı mertozlu

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ozankarakoc

Olay tamamen bu.

Mesela ben böyle durumlarda aklıma gelen ilk şeyi söylemeye çekiniyorum.

'Hoca işini bilir, karışmayın' dediğim sanılıyor ama, mesele o değil tabii ki...

İşin aslı hakkında hiçbir bilgimiz yok, sadece tahminlerimiz var. Hoca maç sonunda 'taktik gereği çıkardım' diye geçiştirdi. Soyunma odasında her şey olmuş olabilir... Ne bileyim, Negredo soyunma odasının kapısını tekmelemiş olsa mesela... Hocaya 'çıkar şu 7 numaralı hıyarı' diye bağırmış olsa herkesin içinde... Ya da bütün hafta, 45 dakika Negredo - 45 dakika Cenk taktiğini denemiş olsa... Gelişine sallıyorum.

İşin özünü bilmeden, 'hoca sabote ediyor', 'hoca adaletsiz', 'hoca kötü niyetli', 'hoca Negredo'ya gıcık' gibi şeyler söylemek bana ağır geliyor. Belki hakkaten öyledir, ama bilmeden söylemek, yargısız infaz yapmak gibi oluyor.

Quaresma için hepimizin hissi 'herif belanın teki' şeklindeydi. Şenol Hoca'ya sezon sonunda sordular, 'ben hayatımda onun kadar çok çalışan bir futbolcu görmedim' diye cevap verdi. 5-1 kazandığımızda 'eksiklerimiz vardı' diyen hoca, elemanın çalışma şeklinden 'etkilenmiş'. Bunun, bir hoca için belirleyici olması gayet normal. Bütün hafta Cenk eşekler gibi çalışırken Negredo her antrenmana 35 dakika geç kalıyorsa (mesela), bu başlı başına bazı kararların sebebi olabilir. Geçen hafta Medel çok iyi oynadı, maçın belki de yıldızıydı. Hocaya sordular. 'İyi bir oyuncu, ama yaratıcı yönü eksik' dedi. Bugün Medel, geçen haftaya oranla yaratıcı oyunu çok daha fazla aradı ve denedi. Talisca'ya verdiği gollük pas çok iyiydi.

İçerde bir sürü farklı denge var. Bugüne kadar Oğuzhan'ı, Talisca'yı, Aboubakar'ı, Adriano'yu gözünü kırpmadan kenara çeken, çalışana ve kendini geliştirene de formayı veren bir hoca var. İstisnasız bütün oyuncular, her röportajlarında hocayla ilgili soruya 'hocamız çok adil, hakedene formayı veriyor' diye cevap veriyorlar.

Bugün, ben de olsam Negredo'yu asla çıkarmazdım. Ama hocaya 'adaletsizsin, oyuncuyu küstürdün, adamı bitirdin' gibi laflar söylemek bence çok ağır. Asıl adaletsizliği biz yapıyor olabilir bu şekilde...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Güle oynaya şampiyon olabileceğimiz ve renklileri derin bir kaosa surukleyecegimiz sezonda, SG inadı ve 2 sirk cambazı yüzünden bu şansı heba ettiğimiz için çıldırıyorum.
Kadro >14 olduğunda hoca kısa devre yapıyor.
Bu kadroyu bu derece alternatifsiz duruma getiren sen-ben değil hocadır.
Ne olduğumuzu hatirlamamiz için puan kaybettiğimiz takımlara ve kadrolarına baksınlar.
Elbet her takım puan kaybeder ama bu rutine binerse hesabı sorulmalıdır.

Çevrimdışı mylife1903

Kilitli kalmasını gerektirecek bir neden yok idi ortada doğrusu nu yapmışlar
Bizler gibi diğerleri gibi sizin gibi Forumun eskileri var oldukça ve bu arkadaşların yorumlarını burada gördükçe buralar bir başka güzel
benim hesapta kapalı idi tekrar açtırdım saolsunlar
Biz hep birlikte bir aileyiz burada Bir ara inşallah hep birlikte burdan haberleşir maçlara gideriz forum halkı olarak.
😜 fb puan kaybedince mi kivama geldin sen yoksa bir bardak soguk su mu goturdun kayip 3 puanin uzerine

Puan kaybinda acayip oluyor forum
Sanki 34 galibiyet alamazsak hepimizi opecekler

Hatalariyla sevaplariyla senol gunes bizim hocamizdir, azicik kafa izni yapar kendini toparlar adama da cok yuk biniyor. Yonetimden bu umut guner metin albayrak falan futbolcu transferleri ile ugrasacaklsfina azicik hakemlerle ugrassinlar. Bugun iltal edilen golu fb ya da gs atsa bir tane ofsayt cekecek hakem bulamazsin o pozisyon ofsayt olabilir de olmayabilir de onu yakaladim 3cm ofsaytti diyen hakem yalan soyluyordur, cat cekti bayragi herif.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Adam hala leblebici diyor. Senin takimin makine gibi isliyor tek problemli parca orasi sanki. O parcayi degistirince makina kusursuz olmayacak. Ilk 11 yazarken once negredo yazicaksin. Sonra tekte pasli oynayan adamlari tercih edeceksin sonra yaslanicaksin arkana gomez ve sosali sezonu izliyceksin. Leblebiciden kastın herkesi calimlayip kaleye girmekse o piyasa cok yukseldi be guzelim €200m dan basliyor

Çevrimdışı mertozlu

[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2018, 14:10:43 mertozlu ]

Çevrimdışı mylife1903

bu abu kacaydi bonservisi 7 falan diye hatirliyorum, negredoyu 4 aldik sanirsam, 3 bese bakmadan abuyu alacaktik

bariz leblebici sikintisi yasiyoruz gomez, abu, demba ba böyle maclarda kilidi cözüp kurtariyordu bizi
Sira gelmiyor o konuya hafta ici bir iki toprak atariz

Çevrimdışı Librarius

Iste ben 7 sene forvet oynamiş adam diyorum bu takimin forveti negredo olur cenk anca 70 den sonra cift forvete donmek icin kullanilir.  Bugun hocanin yapicagi basitti talisca yerine cenk , q7 yerine lens en az 3 farkla kazanacaktik, lens bos bos orta yerine sifira inip "al da at" pasi atacakti cunki , ceza sahasinda cogalicaktik santraforlar rakibin dengesini bozacakti , yerlesik savunmaya boyle gol atarsi , tamam disardan sut atacak adamda cok yok ama donenleri tamamlarsin ama hocamiz yaslandi dusunemiyor bunlari, hatta nerdeyse futboldan anlamadigini dusunucem , yeminle pep su takimin basinda olsa namaglup durumdaydik suan sacma sapan takimlara puan kaybediyoruz

Yahu Gokhan Gonul gibi dinamik bir bekle oynayan adam verkaclarla cizgiye inerek rakibin defansini bozar. Quaresma bizim forvetleri bozuyor topla cok kivirdigi icin. Ben artik bu adama tahammul edemiyorum arkadas. Modern futbolda bunun gibilere yer yok. Ulan Messi bile Quaresma kadar rahat top harcamiyor Barcelona'da.

Çevrimdışı Librarius

Abi yorumunu öyle bir yere yazmışsın ki, seninkiyle benimki karışınca şizofrenik bir şeye dönüşmüş :)

Evet farkettim ve sildim.  :D :D

Çevrimdışı BORAN

Mesela ben böyle durumlarda aklıma gelen ilk şeyi söylemeye çekiniyorum.

'Hoca işini bilir, karışmayın' dediğim sanılıyor ama, mesele o değil tabii ki...

İşin aslı hakkında hiçbir bilgimiz yok, sadece tahminlerimiz var. Hoca maç sonunda 'taktik gereği çıkardım' diye geçiştirdi. Soyunma odasında her şey olmuş olabilir... Ne bileyim, Negredo soyunma odasının kapısını tekmelemiş olsa mesela... Hocaya 'çıkar şu 7 numaralı hıyarı' diye bağırmış olsa herkesin içinde... Ya da bütün hafta, 45 dakika Negredo - 45 dakika Cenk taktiğini denemiş olsa... Gelişine sallıyorum.

İşin özünü bilmeden, 'hoca sabote ediyor', 'hoca adaletsiz', 'hoca kötü niyetli', 'hoca Negredo'ya gıcık' gibi şeyler söylemek bana ağır geliyor. Belki hakkaten öyledir, ama bilmeden söylemek, yargısız infaz yapmak gibi oluyor.

Quaresma için hepimizin hissi 'herif belanın teki' şeklindeydi. Şenol Hoca'ya sezon sonunda sordular, 'ben hayatımda onun kadar çok çalışan bir futbolcu görmedim' diye cevap verdi. 5-1 kazandığımızda 'eksiklerimiz vardı' diyen hoca, elemanın çalışma şeklinden 'etkilenmiş'. Bunun, bir hoca için belirleyici olması gayet normal. Bütün hafta Cenk eşekler gibi çalışırken Negredo her antrenmana 35 dakika geç kalıyorsa (mesela), bu başlı başına bazı kararların sebebi olabilir. Geçen hafta Medel çok iyi oynadı, maçın belki de yıldızıydı. Hocaya sordular. 'İyi bir oyuncu, ama yaratıcı yönü eksik' dedi. Bugün Medel, geçen haftaya oranla yaratıcı oyunu çok daha fazla aradı ve denedi. Talisca'ya verdiği gollük pas çok iyiydi.

İçerde bir sürü farklı denge var. Bugüne kadar Oğuzhan'ı, Talisca'yı, Aboubakar'ı, Adriano'yu gözünü kırpmadan kenara çeken, çalışana ve kendini geliştirene de formayı veren bir hoca var. İstisnasız bütün oyuncular, her röportajlarında hocayla ilgili soruya 'hocamız çok adil, hakedene formayı veriyor' diye cevap veriyorlar.

Bugün, ben de olsam Negredo'yu asla çıkarmazdım. Ama hocaya 'adaletsizsin, oyuncuyu küstürdün, adamı bitirdin' gibi laflar söylemek bence çok ağır. Asıl adaletsizliği biz yapıyor olabilir bu şekilde...

Görünen köy klavuz istemez, kuru ortalar ve artislik hareketler karın doyurmuyor, ileriye atılan pasta cenk bey ofsayttan çıkmak için geriye bile koşmadı, sürekli sol kanada koşu yaptı alan açmadı vs vs
sadece hocanın bu hareketleri sevgilimden kazık yemiş gibi hissettiriyor ve üzüyor , aynı olayı negredo yada lens olsan sana yapsalar ne hissedersin ?
oyunu kazandıran baskı ve sade/basit oyundur rabona vs değildir. örneğin/belki/mesela ile işler yürümüyor maçı sende izledin bende izledim daha öncede senin verdiğin sahada alternatifleri olan oyuncuları yazdın ve gösterdim bunları sana ve sen bu altarnatif oyunların varlığını görüp hala başka nabacak hoca alfernatif yok diyebiliyorsun.

adalet terazisini kaydırdığında insanlar umudunu, güvenini, inancını ve saygısını yitirir.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

😜 fb puan kaybedince mi kivama geldin sen yoksa bir bardak soguk su mu goturdun kayip 3 puanin uzerine

Puan kaybinda acayip oluyor forum
Sanki 34 galibiyet alamazsak hepimizi opecekler

Hatalariyla sevaplariyla senol gunes bizim hocamizdir, azicik kafa izni yapar kendini toparlar adama da cok yuk biniyor. Yonetimden bu umut guner metin albayrak falan futbolcu transferleri ile ugrasacaklsfina azicik hakemlerle ugrassinlar. Bugun iltal edilen golu fb ya da gs atsa bir tane ofsayt cekecek hakem bulamazsin o pozisyon ofsayt olabilir de olmayabilir de onu yakaladim 3cm ofsaytti diyen hakem yalan soyluyordur, cat cekti bayragi herif.
:)
Bu sene beraberlikler puan kayıplarının sayısı çok arttı ve taraftar doğal olarak fazla tepki veriyor şampiyonlar liginde gösterilen çabayla lig deki çaba çok farklı
başkan oyuncuları etrafına toplayıp Şampiyonlar liginin gelip geçici olduğunu Lig de şampiyon olmadan şampiyonlar liginde mücadele edilemeyeceğinin altını çizmesi lazım oyuncular ŞL ye dalıp gitti
Kafa olarak Ligde değil bu takım
Rıdvan Dilmen de az önce 2 sene üst üste şampiyon olunca biraz Şimarıklık oluyor felan dedi maç seçme var dedi
birazda haklı bence
Tepkiler olabilir fakat Burak hernekadar terbiyesizlik yapmış olsada Alınmalıydı bu takımda oynasa rahat gol kralıydı su an tam onun gibi bi forvete ihtiyacımız var Farenin peynire ihtiyacı olduğu gibi Bizim onun gibi forvete ihtiyacımız var Gol atmakta zorlanıyor takım
ilk yarıda dedimki ilk yarıda 1-1 yapamazsak ikinci yarı beraberlik golünü zor bulur berabere kalırız dedim yenildik ama dediğim çıktı yani golü zor bulduk ben biliyorum zor gol atıyoruz çünkü geriye düştüğümüz maçlarda bir turlu skoru lehimize çeviremiyoruz bu Psikolojiyi iyi yönetebilecek takımı ayağa kaldıracak lider vasıflı oyuncu yok
oğuzhan diyoruz ama kendine hayrı yok.
Devre arası 10 numara ve forvet şart.
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 22:23:27 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı BORAN

mata yerine cenk i koyup bir kere oynatsa hoca her şey çözülecek de neyse hayaller hayatlar.
edit: atiba yerine içeride tolga.
[ Son Düzenleme: 23 Aralık 2017, 22:23:55 BORAN ]

Çevrimdışı Librarius

Bu forumda 1 kere bile besiktasin defansini yorumlamadim fikrimi soylemedim. Defanstan anlamam kardesim ben forvetim. Tonla gol attim. On direk arka direk sut kafa got bacak kol.  Ben diyorumki bu takimin forveti negredodur cenk tosun yanina yaklasamaz. Video analiz ile anlatir ikna ederim seni. Peki sen neye dayanarak  cenk ile negredo  ayni tip oyuncu yaziyorsun?

Emin ol futboldan anlamayan bir adami getir Cenk tosun ve Negredo'yu izlet ayni seyleri soyler.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Nereden geldik su orta gol oyununa anlamadim ki. Cok mu kotu su Lens cok mu kotu su Orkan 1 dk bile zaman alamiyor. Tamam hocaya destek cikalim ama cok eksik kaldi yine..

Etiketler: