Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 201 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5280129 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Şenol Güneş: "Sivasspor'un attığı 2 golü de çıkarırsak pozisyon vermedik."

Yahu adamlar %100'lük gol kaçırdılar 2.ci golden önce. Hoca galiba maçları seyretmiyor bile. Kulübede zar atıp oyuncu değişikliği yapıoyr geri kalan zamanlarda da gökyüzünü falan seyrediyor sanırım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Berat

Yahu bu adam alenen takıma zarar veriyor. Diyorsunuz ki alternatifi yok.  Bu nasıl bi mantıktır. Kötüyse oynamaz bu kadar basit. Çözümü olmayan problem muamelesi yapmayın şu rezile. Kız takımından birini getir illa o kadar orta içinde birkaçını kutuya gönderme becerisini de gösterirdi ayrıca.

Lens son 10 dakika girip bütün maçları çevirmeli onu bekliyoruz, Akhisar maçına gayet iyi işler yapıp tak 45.dakikada çıkartıldı. Mobbingin allahını uyguladı hoca. Mantık filan yok böyle saçmalık görmedim abi.

Çevrimdışı Fikret

Arkadasim bu sinirli kalabaligin icine boyle yorum yaparsan hakediyorsun. Ortalik yatissin oyle gel yaz. Bak ihsan gidip yatmistir, ruyasinda q7-oguzhan'i gorucek.

Bir takimda alternatifi yok diye, bu saydigin seyleri yapan adami zorla oynatirsan, sana basiretsiz denir. Tabi Senol hocanin durumu farkli.
Lens'e verdiğimiz parayla Sosa'yı alsaydık şu an bu 2 problemde konuşulmazdı.

Quaresma cadı avına çıkılmasının sebebi adamın tek opsiyon kalması.
Lens mi top oynuyor? Cenk-Negredo yeterli mi? Oğuzhan dökülüyor.

Hepsinin tek sebebi TALİSCA!
F.Orman duygularını işin içine karıştırıp son güne kadar bekleyen Sosa'yı almayarak bu hale soktu bizi.
Fenere transfer çalımı diye aldığımız Lens anca soyunma odası problemi oldu.

Bu takıma Sosa geldi mi;
Sosa da Oğuzhan da forvette Cenk'te işler.
O zaman Q7 sağ açıkta oyunu açan arada bir top giden elemana dönüşür. Ha belki Sosa geldi mi Q7'ye ihtiyaç biter Lens'den faydalanabiliriz.
Ama şu an problem belli o da Talisca!

Ve emin olun Ş.Güneş'in elinde Talisca yerine koyacak Sosa yok.

Ha bende hocaya Negredo-Cenk çift forveti yapmadığı için kızıyorum. Ama bu takımın 1.5 sezondur problemi Sosa'nın gitmesidir.
Gomez gibi forvetimizin olmaması da kolay galibiyet almamızı engelliyor. Şu maçta az gol kaçırmadık. 1 tanesi gol olsa bu maç 3-4 biter herkes şampiyonluk türküsü söylerdi.

Çevrimdışı 38life

Akhisar
Malatyaspor
Kayserispor
Sivaspor

Atılan gol sayısı: 2

Çevrimdışı COB

Quaresma-Lens tartismasi yapan arkadaslara ilaveten,

Ikisi de gonserilsin, yerine kaliteli bir sag kanat ve Orkan/Töre yedek olarak kalsin.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Su takimdaki tek sorun Quaresma oynamasa hersey duzelecek. Koy Cenki koy Negredo yu vura vura sampiyon ol be senol hoca... su adamlari bitirme oyundan alip alip yazik yahu.

Çevrimdışı mertozlu

442 4231 analiz falan yapanlar görüyorum hahahaah. Delirmişsiniz.

Uzatmaya gerek yok.

Feda sezonu ilk yarı 30 puan
Tarihin en iyi kadrosu da 30 puan

Beşiktaş’ın forması alır bu puanı zaten.

Çıkacak sorumlular hesap verecek, sahada takımın en iyisi devrede oyundan çıkarken, ilk yarıda çıkması gereken adam 80 dakika nasıl sahada kaldı? Hesabını vermek istemeyen varsa da gidecek₁.

Çevrimdışı Fikret

Lens son 10 dakika girip bütün maçları çevirmeli onu bekliyoruz, Akhisar maçına gayet iyi işler yapıp tak 45.dakikada çıkartıldı. Mobbingin allahını uyguladı hoca. Mantık filan yok böyle saçmalık görmedim abi.
Akhisar maçı sonunda burada herkes Negredo'yu savunmak için Lens'e çakıyordu.
Neden Negredo-Q7 beraber oynamıyor diyen kaç kişi vardı.
Lens o 45dk birşey oynamadı.
TS maçında bir iyi oynamıştı orada da vermediği pasla 2 puanı yedi ve de sonraki hafta GB mağlubiyetine gidecek moral bozukluğunun yolunu açtı.

Şenol Hoca Oğuzhan'a, Tolgay'a, Medel'e, Atiba'ya hepsine mobbing uyguluyor. Sebebi kadro şişkinliği.

Çevrimdışı ozankarakoc

Sana ne yazsak zaten sacma gelecek.

Sen kac mac denedin lensi ne verim bekliyorsun adamdan.
Hadi lens olnadi diyelim orkani dene daha genc daha aktif firtina gibi cocuk. Secenek var elinde ama firsat veren yok.

Sonra alternatifsiz oluyor

Bos bos konusuyorsun. 

Yani alternatifi var ama firsat veren yok anladin.

18 yıl profesyonel futbol oynamış, 29 yıldır teknik direktörlük yapan, Türk Milli Takımı'nı dünya üçüncülüğüne taşımış, Beşiktaş'ı iki sene üstüste şampiyon yapmış, UEFA'da yarı finalin eşiğine getirmiş, Şampiyonlar Ligi grubundan lider çıkarmış Şenol Güneş'in aklına Lens'i ve Orkan'ı denemek gelmiyor, senin geliyor. Tebrik ederim. Umarım seni duyar ve bu yanlışından bir an önce vazgeçer.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı 38life

18 yıl profesyonel futbol oynamış, 29 yıldır teknik direktörlük yapan, Türk Milli Takımı'nı dünya üçüncülüğüne taşımış, Beşiktaş'ı iki sene üstüste şampiyon yapmış, UEFA'da yarı finalin eşiğine getirmiş, Şampiyonlar Ligi grubundan lider çıkarmış Şenol Güneş'in aklına Lens'i ve Orkan'ı denemek gelmiyor, senin geliyor. Tebrik ederim. Umarım seni duyar ve bu yanlışından bir an önce vazgeçer.

Aklına gelmediğini kim söylüyor? Aklına geliyor, ama YAPMIYOR!

Çevrimdışı underworld

Akhisar
Malatyaspor
Kayserispor
Sivaspor

Atılan gol sayısı: 2
2 penaltı

Çevrimdışı mertozlu

O zaman forum denen olgu neden var? Madem Şenol Güneş her şeyin en iyisini biliyor ve hata yapmaz, biz neden forumdayız ve neden yazıyoruz?

%70 ile oynadık harikaydık, iki tane şansa gol attılar, ne şanssızız off temalı bir post yapıp atıyorsun buraya. Rezil bir top oynadığımızın farkında mısın özellikle ikinci yarı? Şanssızlığa bağlamak en kolayıdır ve genelde insanlar çocukken bırakır bunu.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Adam suçlamaya o kadar alışmışsınız ki... 'Quaresma değil de Lens mi suçlu' diye soruyorsunuz... 'Suçlu' ne demek, ben öyle mi dedim... Lens, Quaresma'yı kesebilecek bir oyuncu değil. Ne zaman şans verilse gösterdi hareketsizliğini, etkisizliğini, isteksizliğini... Hazırlık maçlarında da, kupa maçlarında da, ligde bulduğu dakikalarda da... 'Lens'i oynatmayıp küstürüyorsun' diyorsun. Medel'i de oynatmadı, ama Medel küsmedi. Daha çok çalıştı, kilo verdi, form tuttu, iki maçtır da takımın en dirisi, en iyisi... Formayı haketti, aldı. Cenk gibi, Tolgay gibi, Tosic gibi...

'150 milyon euro'luk Oğuzhan'ı da kesti bu hoca gerektiğinde, bonservisi için taraftarların para toplamaya başladığı, Benfica'nın 25 milyon euroluk satın alma bedeli koyduğu Talisca'yı da...

Quaresma'yı kesemiyor, çünkü alternatifi yok. Allah kahretsin, ama yok!

'Quaresma'nın yerine odunu koysan daha faydalı olur' diyorlar, tamamen anlamsız, gereksiz duygusal laflar...
Ben nediyorum siz ne diyorsunuz ?
Mesele Alternatifi olup olmama meselesi değil Töre gelecek Orkan var Gerekirse Negredoyu kanada koyup Oynatırsın Cenk e daha çok meyve verir Quaresmanın verdiği zararı vermez Quaresma nın yedek kalmasından ötürü Vereceği tepkiler de hoca yı ürkütüyor büyük oyuncu sonuçta adı var Quaresma niye yedek kardeşim? tepkilerinide beraberinde getireceğini düşünüyor hoca lakin o iş öyle değil olmaz öyle bişey Quaresmanın alternatifi yok diyorsunuz bunlar bahane
Ben oraya Negredoyu koyarım Neymar gibi oynar o izlenimi de verdi bugün evelALLAH
Şimdi
Lens ve Medel ikisini oynadıkları süre bahabında mukayese edelim
Hangisi Besiktaşa geldiğinden itibaren daha fazla süre aldı?
Şampiyonlar Ligi maçlarında Medel i ikinci yarı oyuna girerken gördük değil mi ? Lens in Leipzig maçı haricinde Şampiyonlar Liginde doğru düzgün oynadığını gördünmü? Bırak ilk 11 i İkinci yarı bile oyuna almadı Lens i yahu bu adam bukadarmı kötü bukadarmı kötü ? Tabata mı bu adam ?
Negredo ve Medel e mukabil bu iki oyuncular içinde en az süre alan oyuncu Lens.

Çevrimdışı 38life

Yeni sezon ile ilgili hayal kurmaya başlamadan bu depresyon geçmez. Daha yıl bitmeden bizi bu hale getirenlere yazıklar olsun.

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

inkar ediyorsun. sen farkinda degilsin ama q7 asigisiniz.  Adamin takima verdigi zararlari sayip hala q7'in alternatifi yok diyorsun. sende farkinda degilsin :)

10 numara konusunu sezon basinda transfer doneminde hergun soyledim, Marcelo'yu sattiktan sonra bile stoperden cok 10 numaraya ihtiyacimiz var dedim, Talisca orta saha oyuncusu degil. Topla donemeyen adamin orta sahada isi ne allah askina.

Tolgay'dan umitliydim ama o da gereken katkiyi saglayamadi.
Şenol Güneş konusuna da, Negredo-Cenk konusuna da katılıyorum. Yalnız oyun sistemindeki 'inat' kısmına katılamıyorum, çünkü mevcut kadro, başka bir alternatif sunmuyor bana göre... Oğuzhan ya da Tolgay 10 numara pozisyonunda oynayabilseydi durum çok farklı olurdu. Ama oynayamıyorlar. Talisca da başka türlü bir oyuncu. Pas alışverişi yapamıyorsun, duvar pası yapamıyorsun, savunma arkasına top atmıyor.

Kanatlardan oynanan oyunun tamamen hocanın inadı olduğunu düşünen, hatta daha da ileri gidip Quaresma hayranlığından kaynaklandığını ileri süren arkadaşlarım, 1 hafta Şenol Güneş'in yerini alıp takımla antrenmanlara çıksalar, haftasonunda da takımı sahaya sürseler, sonrasında hocadan özür dileyip eve, televizyonlarının başına geri dönerler diye düşünüyorum.

Eldeki mal bu... Mourinho da gelse bu, Zidane da gelse bu, Lucescu da gelse bu...

Çevrimdışı ozankarakoc

Lens e Çamur atılmasına anlam veremedim Konuşursun ama Lens e laf atmak boş konuşmak tır benim nezlimde
Quaresma nın bu disiplinsizliklerini düzensizliğini görüp + Quaresma nın Her türlü Takımı domine empoze eden tavırlarını görüp Neden ben tercih edilmiyorum diye 50 defa sormuştur bu Lens kendi kendine
Sen Lens olsan ne hisseder ne düşünürsün? Birazda empati yaparak İnsanların kendini Lens in yerine.koyması gerekiyor Bir oyuncuyu oynatmak ona ilk 11 vermek sana güveniyorum deme nin başka nir şeklidir bu şekli bu anlayışı yeterince Aşılayamadı hoca Lens e
Geçen sene Fenerbahçe de sergilediği Muazzam performans Hepimizce Aşikar
Lakin ısrarla Yedekte bekleterek Lens i kaybettin kaybettirdin.

Önce 'suçlamak', sonra 'çamur atmak'...

Kimsenin suçladığı, çamur attığı yok. Bu adam hala hazır değil, apaçık ortada... Vücut dilinden belli. Adam 'isteksiz'.

'Bir oyuncuyu oynatmak, sana güveniyorum demenin bir başka şeklidir' diyorsun. Hoca Lens'e şu anda güvenmiyor. Ben de hiç güvenmiyorum. Sonradan girdiği hiçbir maçta bana da o güveni vermedi. Suratında sürekli isteksiz, ruhsuz, meymenetsiz bir ifade var. Ayağının altından top kaçırıyor, kaybettiği topun peşinden koşmuyor, salmış kendini...

'Ben neden tercih edilmiyorum' diye sorup evde ağlıyorsa kendi problemi. Medel öyle yapmadı. İnter'de 100 maç oynayıp geldi, yedek kaldı. Baktı ki çalışmadan olmuyor. Çalıştı, kilo verdi, söke söke aldı formayı. Cenk de öyle yaptı. 'Gomez var ben nasıl olsa oynayamam, Aboubakar var beni burada kimse sallamaz' demedi. Aslanlar gibi çalıştı, kendini geliştirdi, hiç küsmedi. 89. dakikada oyuna girdiği günlerde bile, Gomez gol atınca kenarda en çok sevinen oydu. Tolgay, aynı şekilde... 'Oğuzhan'lı, Atiba'lı kadroda beni oynatmazlar, küstüm' demedi. Deli gibi çalıştı. 80'de girdi, 10 dakikada takımın ruhunu değiştirdi. Sonra 70'te girmeye başladı, sonra ilk onbire dahil edildi.

Şenol Güneş'i her konuda eleştirebiliriz, ama oyuncu küstürmek, ya da adil olmamak konusunda eleştirirsek haksızlık etmiş oluruz.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı mertozlu

Tuchel iddiaları başladı twitter'da

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Besiktas 14 korner - 0 Gol

Sivas 1 korner - 1 Gol

Çok büyük sıkıntı var an itibari ile şampiyonluk şansımız kalmamıştır bana göre..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

+ 1903
Fakat dibine kadar eleştiririz
kesinlikle ,saka gibi açıklama yapmıs negredo çok statikmis , cenk çok hareketli sanki , bütün planin orta kafa gol ne hareketliligi
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ozankarakoc

inkar ediyorsun. sen farkinda degilsin ama q7 asigisiniz.  Adamin takima verdigi zararlari sayip hala q7'in alternatifi yok diyorsun. sende farkinda degilsin :)

10 numara konusunu sezon basinda transfer doneminde hergun soyledim, Marcelo'yu sattiktan sonra bile stoperden cok 10 numaraya ihtiyacimiz var dedim, Talisca orta saha oyuncusu degil. Topla donemeyen adamin orta sahada isi ne allah askina.

Tolgay'dan umitliydim ama o da gereken katkiyi saglayamadi.

Bence siz sağlıklı düşünemiyorsunuz... 'Q7 aşığısınız' ne demek... Neye aşık olacağız? Takım, en kritik maçlarından birini kaybetmiş, sinirden deliriyoruz, şampiyonluk gitti diye karalar bağlıyoruz. Kim takar Quaresma'yı? 'Beşiktaş'ın kadrosunda Quaresma'nın alternatifi yok' diyorum. Talisca'nın olmadığı gibi... Bu, Quaresma ve Talisca'nın 'dünyada alternatifi yok' demek değil. Bizde yok. Bizim elimizde yok! Olmadığı için de bu adamlar oynayacak, daha iyi kadro mühendisliği yapılana ve yerlerine daha iyi oyuncular alınana kadar...

Sabahını akşamını, gecesini gündüzünü bu oyuncularla geçiren Şenol Güneş, Quaresma manyağı olduğu için, evinin duvarlarında Quaresma posterleri olduğu için mi Lens'i oynatmıyor? Lens hazır değil. Lens yeterli değil. Lens yeterince profesyonel de değil. Bunları çözersen oynarsın. Çözemezsen sonsuza kadar kenarda oturursun.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Haftalar önce yazdık burda. Can çıkar huy çıkmaz devre arası hoca değişikliği ayıp değil günah değil diye. Sırf şu Negredo-Cenk değişikliği bile ciddi bir done aslında hocanın mental durumunu gösterme açısından. Eğer malum kişiyle tartışma sebebiyle oyundan alındıysa zaten skandaldır. Unutmayalım arkadaşlar bizim vazgeçilmezimiz Beşiktaştır. Kimseyi tabu haline getirmeyelim.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: