Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 341 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222786 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Seks seks seks seks on the beach seks seks
Fetocu herifler
Lan bu firata uyuz oldum tam bir dalaylama muridi

Boyle mac mi yonetilir

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı fani madida

yemin ederim negredo'nun gol atmasına her şeyden fazla sevindim. helal olsun sana matador  :super:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı goktasoktay

Skordan bağımsız söylüyorum, oğuzhan özellikle ikinci yarı formayı istediğini gösterdi. Umarım bundan sonra da böyle devam eder. Hocanın da işi zor. Elinde medel gibi bir adam var ve her oyuna girdiğinde ben 11 oynayacak adamım diyor.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı caner.eryigit

Eski açık altta olaylar oldu devre arası forum ahalisi var mı bi sıkıntı @Necmi abi ?

Çevrimdışı goktasoktay

Helal olsun kartalıma, güldürdün yüzümüzü..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

iç saha maçlarında yavaş yavaş Atiba' dan vazgeçme zamanımız artık geldi.

Çevrimiçi Liquidator

cin cona resmek tecavüz etdik)) nuri alço müziği tam yerine düşerdi, amma  biz Büyük Beşiktalılara yakışmazdı o müziği stadda vermek

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı cursedofdragon

Skordan bağımsız söylüyorum, oğuzhan özellikle ikinci yarı formayı istediğini gösterdi. Umarım bundan sonra da böyle devam eder. Hocanın da işi zor. Elinde medel gibi bir adam var ve her oyuna girdiğinde ben 11 oynayacak adamım diyor.

medel'de hakediyor :)

Ben Medel,Tolgay,Oğuzhan yaparım :)

Çevrimiçi Liquidator

arkadaşlar neolur şöyle gs nin icinden bir geçsek? rahat rahat maç izlesek

Allahım sana çok şükürler olsun dualarımı kabul ettin.

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tuncaboylu

Johnny Sins açıklama yapmış, "40 yıldır mesleğin içindeyim, böylesini görmedim" demiş.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı goktasoktay

medel'de hakediyor :)

Ben Medel,Tolgay,Oğuzhan yaparım :)
Kesinlikle katılıyorum, böyle oynayabiliriz.

Çevrimdışı ozankarakoc

Heeeee, şimdi anladım 9-0 biten Manisaspor maçı için neden 'etik' tartışması başlattıklarınııııııı :)

Hakkaten hiç etik olmayan bir sonuç yaşanıyordu az kalsın...

O goller nasıl kaçtı ya... Çocuklar egoistlik de yapmadı üstelik. Herkes boştaki arkadaşını gördü 'en garanti' pozisyonu üretmek için, yine de olmadı...

Kaçan 6-7 çok net gol pozisyonu, verilmeyen çok net iki penaltı, Gomis'in kırmızı kartı, ve skor 3-0...

Helal olsun çocuklar! Aynı konsantrasyonla devam!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi underworld

Atiba basmadik yer birakmadi özellikle ön tarafta çok iyi bastı

Çevrimdışı goktasoktay

Yalnız, oynadığı oyundan bağımsız, quaresmaya biri büyü yapmış. Kesin abi, inandım artık. Bir insan boş kaleye de mi atamaz. Ben futbol fakiri, oynamayı çok beceremeyen biri olarak, o karşı karşıya pozisyonda vallahi aşırtırdım topu. Q7 nasıl atamadı hala aklım almıyor. @mylife1903 bu büyü işleri sana havale, bi okut şu herifi de topları kalenin içine yuvarlasın...

Çevrimdışı mylife1903

Yalnız, oynadığı oyundan bağımsız, quaresmaya biri büyü yapmış. Kesin abi, inandım artık. Bir insan boş kaleye de mi atamaz. Ben futbol fakiri, oynamayı çok beceremeyen biri olarak, o karşı karşıya pozisyonda vallahi aşırtırdım topu. Q7 nasıl atamadı hala aklım almıyor. @mylife1903 bu büyü işleri sana havale, bi okut şu herifi de topları kalenin içine yuvarlasın...

Beyin mi enjekte edem adama. Atamiyor. Rubano falan vursun olursa haftanin golu olur suz vurunca atamiyir zaten.
Bi buyu deneyek bu hafta bakalim, hayirlisi

Muzlerayi durtukleyecem demistim ama topu nasil kacirdi denyo

Çevrimdışı fani madida

maçın tamamını izlemek istiyorum nerden buluruz acaba ?
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı goktasoktay

Beyin mi enjekte edem adama. Atamiyor. Rubano falan vursun olursa haftanin golu olur suz vurunca atamiyir zaten.

Valla abi bu sefer hakkat dürtükledin ya muzlerayı

Çevrimdışı cursedofdragon

Attıklarımızdan pişman değiliz, aklımız hala atamadıklarımızda...

Çevrimdışı goktasoktay

Finkin gol attığı bir fb maçı vardı, o maçta da iyi oynamıştık lakin bu akşam gs ye hardcore sapladık. Bu akşam azcık serbest olsun, başka türlü ifade edemedim.

Çevrimiçi Sinan66

iyi durtukledin abi  :D

Çevrimdışı ozankarakoc

Attıklarımızdan pişman değiliz, aklımız hala atamadıklarımızda...

Pepe'ye bakın... Sanki Real Madrid'den değil Altınordu'dan geldi, sanki 34 yaşında değil 21 yaşında... Hırsına, emeğine, kalitene sağlık, koçum benim!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Heeeee, şimdi anladım 9-0 biten Manisaspor maçı için neden 'etik' tartışması başlattıklarınııııııı :)

Hakkaten hiç etik olmayan bir sonuç yaşanıyordu az kalsın...

O goller nasıl kaçtı ya... Çocuklar egoistlik de yapmadı üstelik. Herkes boştaki arkadaşını gördü 'en garanti' pozisyonu üretmek için, yine de olmadı...

Kaçan 6-7 çok net gol pozisyonu, verilmeyen çok net iki penaltı, Gomis'in kırmızı kartı, ve skor 3-0...

Helal olsun çocuklar! Aynı konsantrasyonla devam!

Serdar Aziz'in de kirmizi gormesi lazimdi, biri hizli hucumu arkadan faulle kesip Cenk'i cildirttigi kart gormedigi pozisyondaki sari. Digeri sanirim yine Cenk'e yaptigi ceza sahasi onundeki sert hareket.

Çevrimdışı goktasoktay

Ben tosicteki bu hırs, azim, istek ve coşkuyu deli iboya benzetiyorum. Herif gibi oynuyor, koca yürekli adam. Pepe gelince yanına oyununu çok büyüttü bence. O kadar top ustasının atamadığı net pozisyon varken adam sağ ayağıyla köşeye ne yapıştırdı be.
Bir de birşey dikkatimi çekti. Puan falan kaybetsek on sayfa yazı okurdum. Her ne kadar Necmi abi sıradan dese de bu bir derbi maçıydı ve sahadan sildik sarılardan kırmızılı olanı. Hey millet, meşaleleri alıp sokağa mı çıktınız? Nerdesiniz?
SİYAAAAAAAAAAAH ULAN!!!

Etiketler: