Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283060 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi levitate

maçı kaçırmayınca ne güzel koyduk haa xd
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Sinan66

once gomis sonra feghouli, çok calisacagiz ve liderligi tekrar ele geçirecegiz dediler adamlar psikolijik bittiler  :evillol:

Çevrimiçi tolga1903

Cinconu geri dönülmez bi yola sokabilirdik çok ciddiyim adamları bugün bitirebilirdik fiilen. Sağolsun quaresması oguzhanı böyle bir firsatin içine ettiler. 3 0 biten maça üzülür mü insan Besiktasim eyvallah. Bugün alınacak 7 8 farklı galibiyet bu ülke futbolunun dönüm noktası olabilirdi.

Çevrimdışı cursedofdragon

once gomis sonra feghouli, çok calisacagiz ve liderligi tekrar ele geçirecegiz dediler adamlar psikolijik bittiler  :evillol:

başakşehirin liderliğe geçtiğinin farkındalar :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Derbi izlememe totemin tüm hızıyla devam ediyor

Ama 7-8 fark diyorlar umarım dogru değildir

Çevrimdışı 38life

Oğuzhan ve Medel eğer birlikte oynama pratiğini artırırlarsa çok iyi uyum sağlarlar diye düşünüyorum. İkisi de seri ve dikine tek pasta oynayabilen, gönderdikleri topu takip edebilen oyuncular. Ortasahada 3.cü kim olur bilmiyorum ama bence Oğuzhan ve Medel'den vazgeçilmemeli.

Oğuzhan - Medel Önlerinde Negredo, onun önünde de Cenk'i düşünüyorum. Sahada görmeden birşey diyemeyiz ama benim kafamda müthiş oynuyorlar :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mayguntr

10 yıldır falan tüm derbileri izlemişimdir, en iyi oynadığımız derbiydi galiba. Yalnız Ozi bi tane atsa maçın yıldızıydı, Medel, Tolgay mükemmele yakın oynadılar. Medel <-> Atiba değişikliğini artık yavaş yavaş yapmamız gerekiyor galiba.

Çevrimiçi tolga1903

Bir ara futbolcular alt oynadı falan sandım. Bizim jenerasyonun gördüğü en ezici maçtı öyle söyleyim 29 şut çektik 10'u isabetli:)

Çevrimdışı Alper1903

neymiş efendim gomis'miş muslera'ymış bizi vodafone'da yeneceklermiş. Böyle koyarlar adama  :bandit:

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Gelenek bozulmadı her sene yeni transferler gsyi son dakika'da bitirdi

Gomez
Talisca
Negredo
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı onder23

Çok mutluyum ulan çoook  :D :D
Maçta karşı karşıya ayağının dışıyla yakın direğe vurmaya çalışan adam da gördüm ya gam yemem artık  :evillol: :evillol:

25 yaşındayım 26 yaşına giricem :D

Ben hayatımda böyle ezici oynadığımız maçı hatırlamıyorum :)

7-8 garanti olurdu.

Hatta daha da sıksak 9-10 bile olurdu maçı full izle nedemek istediğimizi daha görüceksin :)

Çevrimdışı mellfred

Çok Arkadaşı yazmış ben de yazmalıyım lens q7 değişseydi çok daha akışkan ve gollü olurdu maç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

25 yaşındayım 26 yaşına giricem :D

Ben hayatımda böyle ezici oynadığımız maçı hatırlamıyorum :)

7-8 garanti olurdu.

Hatta daha da sıksak 9-10 bile olurdu maçı full izle nedemek istediğimizi daha görüceksin :)

Fetöcüler bile Allahtan cok atmadılar yazmıs 🤣🤣🤣

Çevrimdışı Ersoy

Benim de hayatımda izlediğim en ezici olduğumuz derbiydi.Takımları tanımayan birine izlet şu maçı gsnin lider olduğuna inandıramazsın. :lol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Ensar

şimdi özetten saydım  , 13 tane yüzde yüzlük gol pozisyonu 2 penaltı 1 kırmızı kart 3 gol
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Arkadaslar bu macla ilgili resimlerle atın da profillerimiz şenlensin gslilere arkadaşlara nispet yapalım biraz istatik vs resimler olur
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Fikret Orman: ''Yüz yüz gol olabilecek 4-5 pozisyon kaçırdık, iyi oynadık.. Taraftarlarımızı da mutlu ettik. Çokta abartmamak lazım.''

Çevrimdışı mellfred

Çok fena ezdik be ! Öyle böyle değil ne Hakeme sığınabilme durumları var ne eksikliğe ne de başka bir şeye tecavüzü kabullenmiş eZiklendiler

şimdi özetten saydım  , 13 tane yüzde yüzlük gol pozisyonu 2 penaltı 1 kırmızı kart 3 gol

yazık oldu 10-0 olucak maçtı.

Çevrimiçi Mehmet57

Medel artik kesinlikle Atiba’nin yerine 11’e monte edilmeli.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Berat

Hahahahahahaa :D

Lens 70'ten sonra girse hat-trick yapardı heralde bitiriciligi en yüksek adamımız.

Hahahahaha

Çevrimdışı Rasim

Fikret Orman: ''Yüz yüz gol olabilecek 4-5 pozisyon kaçırdık, iyi oynadık.. Taraftarlarımızı da mutlu ettik. Çokta abartmamak lazım.''
Baskan korkutmamaya calisiyor :naughty: :naughty: :naughty:
Beşiktaş!

Etiketler: