Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283034 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Dostlar bu akşam vodafone park açıldığından beri en muhteşem tribün vardı
90  dakika böyle bir baskı görmedim hiç maçtan kopmayan bir taraftar vardı hiçde
susmayan bu arada osmanlı maçında takımı yalnız bırakmayın :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Eldeki oyun için daha tercih edilebilir oyuncular var. Fakat oyun seçimleri daha belirleyici. Topu ayağına her alanın en az üç kezden aşağı dürtmediği ve tekdüze set hücumları ile skor arayan bir takım ile pas ve oyun temposunu yüksek tutan, mobilizasyonunu arttırdığı ve mesafeleri kısalttığı bir oyunu seçen takım arasında üretkenlik kalitesi veya oyun hakimiyeti açısından ciddi fark var. @BesiktasTaraftari2017

Haftalardır söylüyorum: Ligde, şampiyonlar ligindeki gibi kontrol oyunu oynuyoruz, gerek yok.

Şu ligde Başakşehir haricinde kontrol oyunu oynamaya değer bir takım yok.

Al işte ligin liderini gördük, ileride bastığın anda herifler lapa gibi dağıldı, sırf ikinci yarıda 10 tane pozisyona girdin.

Şenol Hoca artık lig maçlarında oyunun eksenini ileri almalı ve kontrol oyununu (en azından 2-3 farkı bulana kadar) bir kenara bırakmalı.

Çevrimdışı goktasoktay

Eldeki oyun için daha tercih edilebilir oyuncular var. Fakat oyun seçimleri daha belirleyici. Topu ayağına her alanın en az üç kezden aşağı dürtmediği ve tekdüze set hücumları ile skor arayan bir takım ile pas ve oyun temposunu yüksek tutan, mobilizasyonunu arttırdığı ve mesafeleri kısalttığı bir oyunu seçen takım arasında üretkenlik kalitesi veya oyun hakimiyeti açısından ciddi fark var. @BesiktasTaraftari2017
Aynen. Oyunu bu kadar rakip sahaya yıkmış ve topu kontrol ederken, puan kaybettiğimiz her maçta bu pas temposunu bir türlü yükseltemedik. İşte rakip kapansa da bu tempo her kilidi çözer. Nitekim hakem ilk yarı lehimize iki penaltıyı çalmasa da bu kadar net pozisyona girebilmek, rakibi bu kadar hırpalayarak hakemi de yenebilmek güzeldi.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

90  dakika böyle bir baskı görmedim hiç maçtan kopmayan bir taraftar vardı hiçde
Baskiyi hakeme sokmak lazim abi
Herif kirmizilari penaltilari yedi

Çevrimdışı tuncaboylu

İş takımda bitiyor. Kayserispor maçında güzel futbolla iyi bir galibiyet alıp gelsinler, Osmanlı maçı da taraftarla tek vücut olurlar iyice.

Çevrimdışı Liquidator

Normal, insan gibi konusamiyorsunuz geldiginiz magaraya donseniz iyi olacak gibi duruyor.
Sen ilk önçe insan gibi konuşmayı öyren  ondan sonra akıl ver. tecavüz lafını ben yazdım benden başka yazan oldumu bilmiyorum. Amma yazdığıma görede  cevabını vermek bana düşer. Tecavüz lafını televizyonda bile her gün bin defa duyuyoruz. Kaldı ki, forumda bunu söylemek yasaksa bunu sen değil moderatör uyarısını yapar bizde gereğini yaparız. Neyse bu gün keyfimi bozmak istemiyorum. Dediyim gibi laflarına dikkat et, kelmeleri seçerkende 2 defa düşün!!!

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tuncaboylu

Baskiyi hakeme sokmak lazim abi
Herif kirmizilari penaltilari yedi

Gomis'in hareketinin Babel'in Gençlerbirliği maçında gördüğü kırmızıdan farkı yoktu, benzer pozisyonlardı.

Belhanda'nın penaltısı da benzer şekilde.

Fırat'ı öyle bir sindirmişler ki, herif bizim lehimize penaltı vermeye korkuyor derbilerde.

Çevrimdışı mylife1903

Haftalardır söylüyorum: Ligde, şampiyonlar ligindeki gibi kontrol oyunu oynuyoruz, gerek yok.

Şu ligde Başakşehir haricinde kontrol oyunu oynamaya değer bir takım yok.

Al işte ligin liderini gördük, ileride bastığın anda herifler lapa gibi dağıldı, sırf ikinci yarıda 10 tane pozisyona girdin.

Şenol Hoca artık lig maçlarında oyunun eksenini ileri almalı ve kontrol oyununu (en azından 2-3 farkı bulana kadar) bir kenara bırakmalı.
Oyun merkezini ileri iterken bloklari koparmamak icin taliskanin beynini degistirmek lazim ee onu yapacak teknoloji bizde olmadigi icin oynatmamak daha bi yaratici cozum olur.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Keske attıgımız gollerden sonra sen olsan bari şarkısı çalsaydı  :ebebe:
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi matias_27

Medel ne oynadı be. Bu kadar mı tek pas iyi oynanır adam top ayağına geldiğinde sanki kafasının arkasında da göz var kimin boş olduğunu biliyor tak diye tek pasla hemen orta sahada boş adama atıyor. Bi de oynadığı bütün maçlarda hep tek topla rakip orta sahaları oyundan düşürüyor. Medel e Şili de tapıyorlar arkadaş
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı tuncaboylu

Oyun merkezini ileri iterken bloklari koparmamak icin taliskanin beynini degistirmek lazim ee onu yapacak teknoloji bizde olmadigi icin oynatmamak daha bi yaratici cozum olur.

Bir iki maç bu akşamki düzen Atiba/Medel değişikliğiyle denenebilir.

Baktın gol gelmiyor, 55-60'ta Talisca-Tolgay değişirsin, yine olmuyor 65-70'te Quaresma-Negredo değişirsin.

Çevrimdışı mylife1903

Gomis'in hareketinin Babel'in Gençlerbirliği maçında gördüğü kırmızıdan farkı yoktu, benzer pozisyonlardı.

Belhanda'nın penaltısı da benzer şekilde.

Fırat'ı öyle bir sindirmişler ki, herif bizim lehimize penaltı vermeye korkuyor derbilerde.
Gomuz 4.5m faul yapti ya
Tolgaya iki sefer kafa atti fauller abuk sabuk hareketler.
Babelin sutunda da penalti var diyorlar ayrica

Neyse hem gol hem penalti, butun feto camiasina girsin himmet himmet sokmus olalim hepsine, milli takimlari sonucta gs bunlarin

Çevrimdışı cursedofdragon

Tudor : Dur bakim nasıl yapıyo parmakla gösteriyo ordan işaret yapıyo.
Off ben niye yapamıyom yha 🙈

Çevrimdışı tuncaboylu

Oyun üstünlüğü açısından o maçta da çok dominant bir oyun vardı. Fakat pozisyon zenginliği açısından bu maç pek eşine rastlanmayacak türden. Sadece 2002-2003 şampiyonluk maçını hatırlıyorum. @tuncaboylu

O maçta da çok kaçtı, bak bir daha izleyelim:

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2015-2016/15/besiktas-2-1-galatasaray-mac-ozeti

Çevrimiçi Necmi

Bir sozum de forum yonetimine ve genele. Bu nasil bir kafadir, nasil bir anlayistir? Nere gitsem yok tecavuz ettik bilmem ne? Arkadaslar akliniz basinizda mi sizin? Ezdik, tokatladik vs. deyin de bu tecavuz neyin nesi oluyor? Boyle siddet icerikli bir sucu jargona sokup da olayi hafiflestirmeyin. Forum yonetimi de burada transfer konusulmuyor, orada mac konusulmuyor diye bana ve bazi uyelere moderasyon verecegine bu konuya bir el atsa iyi olacak bence. Boyle bir dilin normallestirmesi cok yanlis, Turk kulturunde de olan bir sey degil. Normal, insan gibi konusamiyorsunuz geldiginiz magaraya donseniz iyi olacak gibi duruyor. Burasi bir futbol forumu, sucun normallestirilecegi, siradanlastirilacagi, bir takimin diger takim uzerindeki ezici galibiyetiyle es deger tutulacagi yer degil. Kendinize gelin biraz.
senin aklın kötüyse biz ne yapalım tecavüzün ne anlama geldiğini öğren istersen sonra eleştir.
ötesine geçme, sınırı aşma saldırı mesela komşunun arsasına geçmenin tanımıda tecavüz etmedir.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

senin aklın kötüyse biz ne yapalım tecavüzün ne anlama geldiğini öğren istersen sonra eleştir.
ötesine geçme, sınırı aşma saldırı mesela komşunun arsasına geçmenin tanımıda tecavüz etmedir.
Bu muzleranin kaleye sokusturunca muzleranin alanina tecavuz etmis oluyor muyuz?

Çevrimiçi Necmi

Sağda solda "bir takımın diğerini bu kadar ezdiği bir derbi daha görmemiştim diyenler/yazanlar" olmuş.

Yanılıyorlar, 2 sene önce 2-1 kazandığımız Galatasaray maçı da böyleydi.

Galatarsaya'a karşı son 3 senedir ciddi bir mental üstünlük kurmuş durumdayız, bu bize ligin ikinci yarısında Telekom Arena'daki maç için büyük bir avantaj sağlayacak.
Arkadaşlar çabuk unutuyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

O çocuğun aklı bir karış havada. En sonunda takım da tavır aldı. Potansiyelli oyuncuları geliştirmek istiyoruz da bu iş Talisca örneğinden gidersek böyle yapılmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Sergio Tosic :D  :evillol:

En guzel sevinen futbolcumuz bence
Biraksinlar su berazilyali falan sevdasini, sirpi, yunani koysunlar takima, hirvattan falan devam edelim

Çevrimdışı 'TaNeR'

Baba ve Oğulları şakalaşıyor  :D

(sonunda Şenol hoca sanki Q7'ye 'len bi sokamadın şu topu kaleye' der gibi  :lol:

937054122121089025[/tweet]]twitter.com/HergunBesiktas_/status/937054122121089025
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Oyun dominant. Bu hususta mutabıkız. Fakat şu pozisyonları bugün sadece beş dakikalık dilimde ürettik. @tuncaboylu

Çevrimdışı tuncaboylu

Tebrikler BEŞİKTAŞ'ım  :claps: :claps:

Galatasaray'ın bizden fazla yaptığı tek şey faul. :lol: :lol:

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Once durust olmak lazim. Herkes bunun neyi isaret ettigini biliyor. Siniri gecmek oldugu icin mi Nuri Alco vs. muhabbetleri bunun yaninda donuyor? Kaldi ki kelimenin 4. anlami bu. Tartisacak bir sey yok burada.

http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&kelime=tecav%C3%BCz&uid=50304&guid=TDK.GTS.5a233cc9af4380.95069656

Etiketler: