Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283111 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

sıradan maçımızı kazandığımız zaman zaten onlarıda yenmiş oluyoruz o nedenle sıkıntı yok
sıradan rakipleri gözde büyütmemek lazım başakspordan 5 yiyen takım sıradan takımdır.
bizim rakibimiz gene kendimiziz bir rakip yenmek istiyorsak kendimizi yenelim.
zaten hep böyle abartıldıkça bunlar şişip büyük göründü. Yıllarca bu hatalara düşüldü.
sen gücünü bilirsen rakibinide korkutursun. ama sizin gibi davranılırsa işte o zaman rakibine cesaret verirsin.
Biraz dik durunda vodafone a girerken titreyerek girsinler senin korktuğun rakip senin karşına korkarak çıkmaz.
yıllarca sürekli kendilerini şişirip durdular. tek amaç tehditkar olmak bakın hala bazılarınızda işe yarıyor bu.
şimdi kadroları yeni bu oyuncuların bildiği şey iki senedir bizi yenemedikleri herkesin dilinde efsane olmuş bir stad ve taraftar
onların gördüğü gelen şl takımlarının bile dağıldığı işte yarın bu psikolojiyle çıkacaklar.
rahat olun çevrenizede pozitif enerji verin yarın akşam tribündeki taraftar gergin olursa sahadaki takımda gerilir
sıradan bir lig maçına çıkıyoruz olan bu. 3 puan her maçda olduğu gibi değerli ve almak gerekiyor.
kaldıki büyük maç kazanamıyoruz diyen arkadaşlara bir not düşeyim esas büyük maç kazanamayan rakibimiz oluyor
ve yarın onlar büyük maça çıkacak biz değil. Bırakın biz değil onlar korksun. son iki yılın şampiyonuyla oynayacaklar.

Abi olay sadece bir galibiyet değil. Vodafone Arena'da ts gs fb galibiyetimiz yok henüz hatta basaksehiri de ekleyelim, bunu önce bir yıkmamız lazım. Adamlar 6 puan önde es kaza yenerlerse 9 olacak belki saf dışı kalacağız ona rağmen adamlar yeneriz demeyi gectim tir tir titriyolar fark yemeyelim diye bence en önemli durum bu bizim açımızdan o kibirli kendini üstten gören iğrenç gs taraftarı bile bu kadar temkinli ve bizden korkuyorsa bu korkularını boşa çıkarmamak en büyük isteğim, bu algıyı yarın olası bir farklı galibiyette perçinleriz ve şampiyonlukta önemli bir rakibimiz karışır. Yani ben taraftarla birlikte eze eze yenmeyi ümit ediyorum ve bence akhisar maçındaki 3 puanla şu maçta alınacak 3 puan psikolojik olarak bir olmayacaktır. Tabiki amaç tüm maçları kazanmak ama yosmaları yenmenin tadı da avantajı da farklı be abi.

Çevrimiçi Necmi

Abi olay sadece bir galibiyet değil. Vodafone Arena'da ts gs fb galibiyetimiz yok henüz hatta basaksehiri de ekleyelim, bunu önce bir yıkmamız lazım. Adamlar 6 puan önde es kaza yenerlerse 9 olacak belki saf dışı kalacağız ona rağmen adamlar yeneriz demeyi gectim tir tir titriyolar fark yemeyelim diye bence en önemli durum bu bizim açımızdan o kibirli kendini üstten gören iğrenç gs taraftarı bile bu kadar temkinli ve bizden korkuyorsa bu korkularını boşa çıkarmamak en büyük isteğim, bu algıyı yarın olası bir farklı galibiyette perçinleriz ve şampiyonlukta önemli bir rakibimiz karışır. Yani ben taraftarla birlikte eze eze yenmeyi ümit ediyorum ve bence akhisar maçındaki 3 puanla şu maçta alınacak 3 puan psikolojik olarak bir olmayacaktır. Tabiki amaç tüm maçları kazanmak ama yosmaları yenmenin tadı da avantajı da farklı be abi.
biz zaten psikolojik üstünlüğü ele aldık kaç yıldır. Elbette yenmemiz lazım benim bahsettiğim bu değil
vurup geçeriz şüpheye yer kalmayacak bir tavır içinde olmak gerekiyor artık taraftar Beşiktaşın büyüklüğünün
farkına varsında Büyük takım taraftarı gibi davransın. Ben renkliden korkmam ne içerde ne dışarda renkli benden korksun
onlar büyük takım karşısına çıkıyor biz değil. Birde ben şampiyon olduğumuzda keyif alıyorum böyle küçük şeyler beni mutlu etmez
gs yi yenersek yenmiş oluruz birde aklınızdan çıkartmayın lig uzun maraton yendiğimiz zaman şampiyon olmadığımız gibi yenildiğimiz zamanda saf dışı kalmayız zaten yenilmeyi aklımın ucundan geçirmiyorum daha oynanacak 20 maç alınacak 60 puan var
böyle teslimiyetçi yaklaşımlar yanlış gereksiz strese sokar insanı maçı sahadan önce kafanızda kazanın korkuyla zafer kazanılmaz
bunun için önce cesur olmak gerekiyor.

Çevrimdışı yoruk

biz zaten psikolojik üstünlüğü ele aldık kaç yıldır. Elbette yenmemiz lazım benim bahsettiğim bu değil
vurup geçeriz şüpheye yer kalmayacak bir tavır içinde olmak gerekiyor artık taraftar Beşiktaşın büyüklüğünün
farkına varsında Büyük takım taraftarı gibi davransın. Ben renkliden korkmam ne içerde ne dışarda renkli benden korksun
onlar büyük takım karşısına çıkıyor biz değil.
Tam da bundan bahsetyim ben de.Yoksa o da 3 bu da 3 .
Fakat farkımız varsa büyük takımsak ona göre yenmemız maçları sonuclandırmamız lazım bundan bahsedıyorum yoksa derbi falan cok muhım değil,Avrupa maçlarını da örnek verdim bu yüzden.

Bakıyorum gecen senekı maça şöyle ıyıyız böyle ıyıyız domıne etmemız lazım ama attığımız gol Talısca nın baraja carpıp gol olan şutu yanı ? Başka yok, oyun olarak da skor olarak da artık farkımızı koymamız lazım.

Çevrimdışı caner.eryigit

Günaydın arena...Beşiktaş’ın maçı var ne uyuması haydi kalk ayağa🦅La Vittoria Sara Nostra 🦅🦅🦅🦅🦅

Çevrimdışı mylife1903

ismail konusuna katılmıyorum şampiyon olduğumuz kadronun bir oyuncusu.
Hiç bir şey olmasa bile fenere giderek bize en büyük iyiliği yaptı fenerin tabutuna bir çivi daha çakmış olduk :D
Ben kızmamki gidin stresini başkası üzerinden atın. Ayık kafa gittiğim hiç bir maçı kazanamadık vodafone da ben
önlemimi aldım içim rahat siz kendi derdinize yanın.
O ne bicim totem abi, karaciger totemi

Çevrimdışı mylife1903

onlar büyük takım karşısına çıkıyor biz değil. Birde ben şampiyon olduğumuzda keyif alıyorum böyle küçük şeyler beni mutlu etmez
gs yi yenersek yenmiş oluruz birde aklınızdan çıkartmayın lig uzun maraton yendiğimiz zaman şampiyon olmadığımız gibi yenildiğimiz zamanda saf dışı kalmayız zaten yenilmeyi aklımın ucundan geçirmiyorum daha oynanacak 20 maç alınacak 60 puan var
böyle teslimiyetçi yaklaşımlar yanlış gereksiz strese sokar insanı maçı sahadan önce kafanızda kazanın korkuyla zafer kazanılmaz
Psikolojik ustunluk sporda onemlidir
Mesela boks karsilasmalarinda da rakibinizi suzersiniz bi anlik bi anlik gozunde bir cekinme bir kararsizlik bir guvensizlik bir tedirginlik bir korku size maci kazandirir.

Çevrimiçi Samet Demir

Totemde bende varım. 3-1 diyorum...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı arda

Totemde bende varım. 3-1 diyorum...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ooo düz totem alırım bi dal :D 1-0 olsun bizim olsun  :super:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimiçi underworld

Totem motem hikaye vurup geçelim

Çevrimiçi underworld

Juve, lider Napoli yi 1-0 yendi ve yarışta bende varım dedi.

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Erdem Ayaz

ndiaye ve fernando arasındaki pas bağlantısını kesmek
mümkün mertebe feghouli yi topla buluşturmamak lazım Gomis i de Kitlemek gerek çok zor bir maç
gs hava toplarında çok gol yiyen bir takım Talisca'nın hava topu hakimiyetinden faydalanmak için doğru bir maç ama hoca tercihini oğuzhan dan yana kullanmış

Çevrimdışı onurturan

:eyes
ndiaye ve fernando arasındaki pas bağlantısını kesmek
mümkün mertebe feghouli yi topla buluşturmamak lazım Gomis i de Kitlemek gerek çok zor bir maç
gs hava toplarında çok gol yiyen bir takım Talisca'nın hava topu hakimiyetinden faydalanmak için doğru bir maç ama hoca tercihini oğuzhan dan yana kullanmış
kesin mi bu oğuzhan olayı ? herkes aynı şeyi söylediği için bence olmayacak ..
Belki kolay geçer yaa biraz olumlu düşünelim..
burnun nasıl oldu memnun musun?

Çevrimdışı mylife1903

:eyeskesin mi bu oğuzhan olayı ? herkes aynı şeyi söylediği için bence olmayacak ..
Derbilerin sirri supriz oyuncu ve 14 kisilik planlamadir macin durumuna gore.

Maca gidecek arkadaslardan tek istegim var lutfen sabirli olsunlar, besiktasimizi rakibin ustune hemen salmasinlar, riskler kademe kademe alinmalidir.

Turk derbilerde daumun taktigi genelde basarili olmustur top sendeyken kalabalik ortasaha ve kucuk ucgenlerle topun tasinmasi, top rakipteyken takimca topun arkasina gecerek gereksiz pres yaparak alan kaybetmemek. Sonucta rakip gs iyi oyunculari var kendi seviyelerine gore gereksiz ve yanlis pres yaparak kontrolsuz alan birakilmamali.

Dujumuzu alalim, geregini takim yapacaktir

Yuruyer dur aslanim yururken de yaslarim

Çevrimdışı Erdem Ayaz

:eyeskesin mi bu oğuzhan olayı ? herkes aynı şeyi söylediği için bence olmayacak ..
düşünceniz ve sorduğunuz için teşekkür ederim iyiyiz çok şükür bi sıkıntı yok  :)
Ntvspor da Oğuzhan oynayacak diye haber geçmiş muhtemel bence Gs hızlı kontra atak ve hücum yapan bi takım buna mukabil Atiba tolgay oğuzhan üçlüsü yle pas oyununu tercih edeceğiz Sürekli pas yaparak rakibi yorup yıpratma üzerine bi oyun mantalitesiyle sahaya çıkacağız gibi görünüyor
pas oyunundan beklenilen verim alınamazsa 2.yarı oğuzhanı veya tolgay ı çıkarıp talisca yı oyuna alarak Hava toplarıyla + Talisca + Negredo + Cenk üçlüsünün hava topu hakimiyetinden yararlanarak orta kafa gol yoluyla avlama taktiği olacak.

Çevrimiçi levitate

Kalkın maçımız var dendiğinde genelde puan kaybediyoruz o yüzden kalkmayalım :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Kirvem Ocakbasi  organziasyonu  iptal  sanirim  di mi  ?
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimdışı panic13

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Liquidator

arkadaşlar neolur şöyle gs nin icinden bir geçsek? rahat rahat maç izlesek

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Cenk tosun ve q7 maci katlediyor , izlemek zorundayiz malesef , negredo orkan olaydi 3-0 ondeydik suan

Çevrimdışı El Nino

Cenk tosun ve q7 maci katlediyor , izlemek zorundayiz malesef , negredo orkan olaydi 3-0 ondeydik suan

q7 kötü Oğuzhan mega star. Q7 su anda takımın en iyisi.

Çevrimdışı Librarius

Dun ne yazdiksa o, Firat varken bize penalti beklemeyin, GS'ye de kirmizi vermez. Zaten bu yuzden maca verildi. Baskan da gulerek Firat Aydinus'a hakem sansi dilesin.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

[ Son Düzenleme: 02 Aralık 2017, 21:38:56 Erdem Ayaz ]

Etiketler: