Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 402 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8504731 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Rüyamda baba olduğumu görürsem şaşırmam. Ocakta süt ısıtıyorum ya da pirinç unu falan :evillol:

İyi sabahlar babalar :uyucam:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Aynen aç karnina süt içiyo hep benim de dikkatimi cekti :evillol:..
annemler de oyle diyordu ama sarilik cocugu uyutuyormus doktorlar hizli gecmesi icin zorla uyandirip emzirteceksin diyolar biz de onu yapiyoruz dun gec bayilmisiz mesela hepimiz cocuk 6 saat uyudu doktor fircaladi boyle gecmez bi dedi  :bawling:
Bu turkiyede doktorlar da mi degismis nedir? Uyandiracaksin, emzireceksin, komutlara bak, ya cocuk ne diyorlar surogat midir nedir oyleyse, anne de sut yoksa ne olacak? Hic gecmeyecek mi o sarilik?

Siz bu cocugu iki saat uyutup uyandirip psikolojisini bozacaksiniz.

Bu bebeklere yapilan en buyuk hata onlara bebek gibi davranmaktir, onlar da insan sadece boyutlari farkli.

Ben sizi alayim her gun 2 saatte bir uyandirayim, agziniza sutu sokayim hosunuzua gitmez, cocugun da gitmiyor. Benim cocuk hic uyumazdi, hatta ve hatta hala da uyumuyor, goturmedigimiz doktor, goturmedigim buyucu kalmadi ayni. Ha buralarda garipseniyor, turkiyeye gittigin de vay vay firlamaya bak, ne haylaz, ne yaramaz cocuk, oluyor

Uyusunu alamadikca bebe sinirli olacak, siniri anasina yansiyacak allah kolaylik ve sabir versin @onurturan
Bebeklere ozgurluk

Çevrimdışı kartalBaz

Ah o sarılık ahh...
Eşim de ben de o zamanları atlatmak için günlece uyumadan nöbet tuttuk. Ortalama 1-1.5 saatte bir emmesi gerekiyordu tabi sıpa bırak emmeyi uyanmıyordu bile, kaşıkla zorla anne sütü veriyorduk. O 1-2 hafta sanırım en uzun uykum 3 saatti :)

Sağlıklı bir şekilde büyümesini dilerim oğlunuzun.

Ben de Cumartesi'yi iple çekiyorum vallahi, baksana saat sabahın dördü ben forumdayım :) Haftasonu olsa da maça gitsek çok özledik Beşiktaşımızı ve mabedimizi.
Bu yorumlardan sonra evlilik ve cocuk isine dahada sogudum. Kiz arkadasima yarin kararimi iletmem lazim. Besiktas forumunda okudum bunlari, ben daha ne evlenir ne cocuk yaparim diycem. Zaten ayar oluyor bu foruma benimle ilgilencegine sabah aksam bunu okuyorsun diye. Bunu duyunca kesin foruma saldiri duzenler.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

o borçların büyük çoğunluğu kredi borcu onun dışında oyuncu maaşları var dövizden etkilenen
kredi borçlarının hepsi zaten faizi hesaplanmış net borçdur sen bankadan kredi çektiğinde yıl geçtikçe borcun artıyormu
onun gibi düşün tabi döviz borcuda farklı bakmak gerekiyor seninde aynı zamanda yurt dışından gelen gelirin döviz
olduğu için büyük çoğunluğu bu şekilde süspanse oluyor onun dışında naklen yayın vs de hep döviz olarak giriyor.
sadece gişe gelirlerin tl dir. sponsorlukların bile döviz üzerinden hesaplanıyor o nedenle borç görünen nettir. yani borç yükselmesi
kağıt üzerinde tl verdiğinde yükselmiş görünür ama gelirinde döviz olduğu için aslında aynı şekilde gelirinde yükseliyor.
banka borçlarında yükselme olmuyor yarın döviz yükseldi tl olarak otomatik borcun yükseliyor diğer taraftan gelirinde aynı oranda yükseliyor
eksi artı yaptığında gene aynı borç kalıyor @Serhat Akkaya
Abi kusura bakmada bu baya saçma olmuş. Bizim borcumuz neden her dönem artıyor? Bu faiz yükünden dolayı. @Necmi
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Abi kusura bakmada bu baya saçma olmuş. Bizim borcumuz neden her dönem artıyor? Bu faiz yükünden dolayı. @Necmi
Tarihi firsati kacirdik yahu, fetocu bir bankadan kredi alip borclari kapatmak sonra bankayi kapatmak vardi :money:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

o borçların büyük çoğunluğu kredi borcu onun dışında oyuncu maaşları var dövizden etkilenen
kredi borçlarının hepsi zaten faizi hesaplanmış net borçdur sen bankadan kredi çektiğinde yıl geçtikçe borcun artıyormu
onun gibi düşün tabi döviz borcuda farklı bakmak gerekiyor seninde aynı zamanda yurt dışından gelen gelirin döviz
olduğu için büyük çoğunluğu bu şekilde süspanse oluyor onun dışında naklen yayın vs de hep döviz olarak giriyor.
sadece gişe gelirlerin tl dir. sponsorlukların bile döviz üzerinden hesaplanıyor o nedenle borç görünen nettir. yani borç yükselmesi
kağıt üzerinde tl verdiğinde yükselmiş görünür ama gelirinde döviz olduğu için aslında aynı şekilde gelirinde yükseliyor.
banka borçlarında yükselme olmuyor yarın döviz yükseldi tl olarak otomatik borcun yükseliyor diğer taraftan gelirinde aynı oranda yükseliyor
eksi artı yaptığında gene aynı borç kalıyor @Serhat Akkaya
Ayrıca kombine, bilet, federasyondan aldığın galibiyet ve lig başarı primleri TL üzerinden, locaları tam olarak bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum. @Necmi
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bu yorumlardan sonra evlilik ve cocuk isine dahada sogudum. Kiz arkadasima yarin kararimi iletmem lazim. Besiktas forumunda okudum bunlari, ben daha ne evlenir ne cocuk yaparim diycem. Zaten ayar oluyor bu foruma benimle ilgilencegine sabah aksam bunu okuyorsun diye. Bunu duyunca kesin foruma saldiri duzenler.

Çocuk iyidir, yapin yapin :D Biz iyi ki yapmışız diyoruz dogdugundan beri :)
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tarihi firsati kacirdik yahu, fetocu bir bankadan kredi alip borclari kapatmak sonra bankayi kapatmak vardi :money:
Sabah sabah iyi güldürdün abi

Çevrimdışı OrhanAker

Yaz saati uygulaması devam ediyormuş :bawling: 22.45 te maç izleyecez.
Uykucu adama yapılırmı bu be kardeşim :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beşiktaş için uykusuz kal ne olacak orhan

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Millet gider Mersin'e biz gideriz tersine.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Talisca yı Benfica ya gelmeden önce de istiyormuşuz. Hatta squad ekibinden biriyle de konuşmuş

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

EMRE BOL :

Beşiktaş Turkiyenin en iyi iki Bekini Bedavaya aldi ya Aykut , Gokhan ve Caneri Bedavaya aldi Beşiktaş , iste buna canim sikiliyor benim anladinmi , varmi Türkiye de Caner ve Gokhandan daha iyi Bek ?

Adam agliyor lan yazik :bawling: :bawling: :kop: :lol:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1421039377924476&id=432953243399766
[ Son Düzenleme: 08 Eylül 2016, 09:55:11 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen aç karnina süt içiyo hep benim de dikkatimi cekti :evillol:..
annemler de oyle diyordu ama sarilik cocugu uyutuyormus doktorlar hizli gecmesi icin zorla uyandirip emzirteceksin diyolar biz de onu yapiyoruz dun gec bayilmisiz mesela hepimiz cocuk 6 saat uyudu doktor fircaladi boyle gecmez bi dedi  :bawling:

Sarılık geçtikten sonra, uyuyan çocuğu uyandırmayın emzirmek için. :)

Çevrimdışı OrhanAker

Beşiktaş için uykusuz kal ne olacak orhan

Kalırız sıkıntı yokda ertesi gün işte zombi gibi gezerim artık :evillol:

Çevrimdışı OrhanAker

Millet gider Mersin'e biz gideriz tersine.
Tam saçmalık avrupayla araya 3 saat koymak nedir..yurt dışıyla iş yapanlar artık bol bol mesai yapar :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tam saçmalık avrupayla araya 3 saat koymak nedir..yurt dışıyla iş yapanlar artık bol bol mesai yapar :D
Bunu düşünen, yürürlüğe koyan adamın kafasına ......
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Super en cok ben sevindim.
Yaz saati ney zaten kil tuy bisi oldum olasi sevmem, karacigerim adapte olamiyor mac saatlerine

Çevrimdışı onurturan

Gunaydin abiler doktorlarin dedigini yapiyoz mecburen tunca abinin dedigi gibi hastalik gecince istedigi kadar uyuyacak hepimiz hastayken istemedigimiz seyler yapmak zorunda kaliyoruz ya oyle  icimi  rahatlatiyom mylife reyiz

Çevrimdışı OrhanAker

Super en cok ben sevindim.
Yaz saati ney zaten kil tuy bisi oldum olasi sevmem, karacigerim adapte olamiyor mac saatlerine
:D
Maçları izleyecek adam yine izler zaten bizim için en önemsiz kısmı belkide.
Ha bizim topçular biyolojik saati nasıl ayarlar maç günleri orası düşünülmeli.
Asıl sıkıntı diğer alanlarda avrupayla iş yapmak isteyen adam öğleden sonra anca iletişim kurabilecek.
Enerji den tasarruf desen akşam 1 saat geç actiğın lambayı sabah 1 saat erken açacaksın ne fark edecek.
Okul saatleri düşünüldümü mesela 10 yaşındaki çocuklar kışın karanlıkta okula gidecek.
İlk aklıma gelenler bunlar daha..

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunu düşünen, yürürlüğe koyan adamın kafasına ......

Düşünen derken?

Serhat bunlarda düşünme yetisi mi var?

Çevrimdışı KUMANOVALI

EMRE BOL :

Beşiktaş Turkiyenin en iyi iki Bekini Bedavaya aldi ya Aykut , Gokhan ve Caneri Bedavaya aldi Beşiktaş , iste buna canim sikiliyor benim anladinmi , varmi Türkiye de Caner ve Gokhandan daha iyi Bek ?

Adam agliyor lan yazik :bawling: :bawling: :kop: :lol:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1421039377924476&id=432953243399766

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı mylife1903

Düşünen derken?

Serhat bunlarda düşünme yetisi mi var?
Var var yeti olarak deel icgudu olarak var ayric bu dusume eylemi ve sucu beyinlen yapilmali, kicinlan yaparsan olmaz sonra neylen tuvalete cikacan, trafik olur tunel sonunda. Yok oyle hem dusunecem hem sicacam dersen boyle olur ayni yd donemi besiktas. Hatta yildirim parantezine de alabiliriZ. Yildirim(demiroren+aziz) bunlarin ortak bolenlerinin de en kucugu olaraktan ft bir de bunlarin ortak carpanlari var ama neyse

Çevrimdışı mylife1903

Bu asporun bizimle derdi nedir bir anlsama bir cozum bulacam ama yok seyrederken nefret sucu isliyorum

Etiketler: