Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 417 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8506417 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı AmaralGürses

Abiler Atiba stopere kaysın, bi deneyelim, İnler-Ozzie beraber göbekte tutarsa hem ileri hem geri efsane olur diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

Çevrimdışı abdusta

Abiler Atiba stopere kaysın, bi deneyelim, İnler-Ozzie beraber göbekte tutarsa hem ileri hem geri efsane olur diye düşünüyorum siz ne dersiniz?

3-5-2 oynarsak geriye ya Atiba yada Adriano kayabilir
yanlar
GG-OZi-Inler-Talisca-Caner
ileri 2 lide ABuabakar ve CENK olabilir

ama taş yerinde agırdır Atiba yerinde kalsın  biz takımı şöyle yapalım

Rudolfo-Marcelo-Adriano

GG-Ozi-G.inler-Atiba-Caner

Talisca

ABuabakar

Takım her şey, oynar yeterki Karizma ya 11de yer olsun

Saygılar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Erdal Torunogullari geri dönmüş :sevinc :sevinc :You_Rock_Emoticon: :You_Rock_Emoticon: :You_Rock_Emoticon:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi murat

Taş yerinde ağırdır. Atiba yine ortasahada oynar. Ben birçok maçta atiba inler, atiba tolgay,  inler tolgay ortasahası göreceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı 38life

2 hafta önce döneydin şimdi stoperimiz vardı be reis.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Atiba stoperde olmuyor. macera aramaya gerek yok en iyi adamımızı harcamayalım

Çevrimiçi Necmi

@38life o avatarını kaldırmadığın sürece hiç bir mesajın onaylanmayacak

Çevrimiçi murat

3-5-2 oynarsak geriye ya Atiba yada Adriano kayabilir
yanlar
GG-OZi-Inler-Talisca-Caner
ileri 2 lide ABuabakar ve CENK olabilir

ama taş yerinde agırdır Atiba yerinde kalsın  biz takımı şöyle yapalım

Rudolfo-Marcelo-Adriano

GG-Ozi-G.inler-Atiba-Caner

Talisca

ABuabakar

Takım her şey, oynar yeterki Karizma ya 11de yer olsun

Saygılar

Atibanın ağırlığı konusunda hemfikiriz :lol: ama 352 nin sol stoperi adriano olmaz bence. Fizik olarak ezilir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

onu bırakta cl maçlarında ne kadar olacak bilet fiyatı
satışta çok az bilet var. seneye herkes kombineye saldıracak.
onların vip fiyatına biz herhalde kale arkası satarız.
geçen ay fenerlilerle konuşuyordum kale arkası 110 lira diye feryat ediyorlardı
sizin ucuz dediler :D bende osmanlı maçında kale arkası bileti 165 liraydı diyince
öyle boş boş baktılar. şu anda bizden acayip tırsıyorlar. :evillol:

not: uefa maçında o paraydı biletleri
Bence kale arkası 180-200 gibi  bir şey olur abi bende nasıl bilet bulurum diye düşünüyorum napoli ve benfica maçları için gidiş-geliş uçak biletimi aldım

Çevrimdışı tuncaboylu

Erdal Torunogullari geri dönmüş :sevinc :sevinc :You_Rock_Emoticon: :You_Rock_Emoticon: :You_Rock_Emoticon:
En zorlu 1.5 aylık süreçte yoktu, ama neyse.

Başarılı transferlerde kerametin kendisinde değil, yönetim modelleme ve planlamasında olduğunu anlamıştır umarım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Bence kale arkası 180-200 gibi  bir şey olur abi bende nasıl bilet bulurum diye düşünüyorum napoli ve benfica maçları için gidiş-geliş uçak biletimi aldım

aldığımız puanlara paralel artar o fiyatlar :bandit:

Çevrimdışı onurturan

Cümleten hayırlı geceler Aboubacardan soneasi yok bende bi anlativerin  :evillol:
saka saka okudum da geldim hatta ziyaretciymisim okurken bi an korktum mesaj atamayinca forumdan atildim sandim..
ne var ne yok insallah ..

Çevrimdışı KadirA

Ben hala Karabük maçına 11in son haliyle çıkacağını düşünüyorum hocanın. Abou Talisca Caner Adriano hepsi oynar.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Ben hala Karabük maçına 11in son haliyle çıkacağını düşünüyorum hocanın. Abou Talisca Caner Adriano hepsi oynar.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fabri  :naughty:  :friendship:

Çevrimiçi murat

Cümleten hayırlı geceler Aboubacardan soneasi yok bende bi anlativerin  :evillol:
saka saka okudum da geldim hatta ziyaretciymisim okurken bi an korktum mesaj atamayinca forumdan atildim sandim..
ne var ne yok insallah ..
Haberler sende varmı güzel haber.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ağaçlı Yol

Fabri  :naughty:  :friendship:

Kalede Fabri olmazsa olay çıkarıcam abi ona göre herkes sırada birbirine sahip çıksın

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Maçsız günler çok sıkıcı :bandit:
Az kaldı cumartesi-salı 2 maç var dayan

Çevrimdışı onurturan

Haberler sende varmı güzel haber.
Var var amcasi olmaz mi ellerinden oper genel sohbette yazmistim ayni askerlik gibi bisey bos buldugum an uyuyorum tuvalette ayakta nöbetteyim suan mesela capraz tutuş hem de  :D
Allah isteyen herkese nadip etsin insallah cok degisik bisey..

Çevrimdışı 38life

Avatarımın neresi forum kurallarına aykırıydı ve bunu neden kaldırttınız bunu anlamak isterdim gerçekten. Tolga Zenginin çarpılı fotoğrafını koydum, aykırı dediniz, çarpı koyamazsınız dediniz, kaldırdım. Tolga Zenginin sadece fotoğrafını koydum. Alakası olmadığı halde "fiziksel özelliği ile dalga geçiyorsunuz" dediniz, kaldırdım. Son çare olarak Tolga Zenginin "sadece ve sadece" teknik özelliğine eleştiri yönelttiğim bir avatar yazısı koydum. ve buna karşılık +65 ceza puanı verdiniz ve moderasyona aldınız. Şimdi de şunu mu söyleyeceksiniz: "Futbolcuların teknik seviyesini eleştirmek serbest ama bunu avatara koymak yasak" Zira bu forumda şuan aratsak 1000den fazla "x futbolcu Beşiktaşta oynayacak kapasiteye sahip değil" yorumu buluruz. Üstelik bunların çoğu "Beşiktaş özkaynak"tan yetişmiş futbolcu/lar için sarfedilmiş cümlelerdir. Benim bu forumda 5 binden fazla mesajım var vallahi Necip'i eleştirdiğim bir mesaj hatırlamıyorum varsa da 5'i geçmez heralde. Ama BEŞİKTAŞA her yıl akıl almaz zararlar veren ve hala Beşiktaş kalesinde olan Tolga Zengin hakkında "Tolga Zengin Beşiktaşta oynayacak teknik kapasiteye sahip değildir" yazdığım için 65 ceza puanı ve moderasyon yedim.

Birşeyi nekadar baskılarsanız ters yönde 2 katı fazla tepkime alırsanız. Belki bu tepkime baskıladığınız ortamda gerçekleşmez ama başka bir ortamda mutlaka ama mutlaka gerçekleşir. Buyüzden baskının bukadarı da gerçekten hiç ama hiç doğru değil. Avatara, imzaya bir futbolcunun tekniğiyle ilgili eleştiri yazamayacaksak artık biz bitmişiz demektir.

Ben burda takımda İsmail Köybaşı sancısı had safhadayken bu meseleden mod yemiştim. Şimdi de aynısı Tolga Zengin üzerinden yaşanıyor. Bu 2 futbolcu da özünde Beşiktaşlı olmayan, altyapıdan falan gelmeyen futbolcular.

Fakat ben burda Beşiktaşın "öz"lerinden biri olan Necip ile ilgili bazı yorumları gördüğümde resmen kanım çekiliyor! Bu yorumlarla ilgili hiçbir yaptırım yapılmıyor. Ancak İsmail ve Tolga yüzünden karda, çamurda, siste, soğukta Olimpiyatlarda, Başakşehirlerde Beşiktaş'ın peşinde koşan ben ve benim gibi taraftarlar forumda ceza yiyor.

Ne diyeyim. Adil olup olmaması da değil mesele, tek diyeceğim; Bu doğru değil.

Not: Mutlaka vereceğin cevap ile "haklı"? olacaksındır. Buyüzden şimdiden ve "mecburen" haklılığını kabul ediyorum ve bu konuyla ilgili 2.ci bir itiraz cevabı yazmayacağımı peşinen söylüyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

canım şunun şurasında cumartesiye ne kaldı :D  :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İyi tatil yaptılar ha :D

Önce Karabük sonra da Benfica'dan(Oha!) acısı çıkar bunun 3-4 tane :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı onurturan

Kalede Fabri olmazsa olay çıkarıcam abi ona göre herkes sırada birbirine sahip çıksın
ooo Nayim kardesim nasilsin iyi geceler.. tamam merak etme sahip cikariz birbirimize bizim blok ccoog eyi zaten hepsi tanidik hem üst kat ya görüntüsü de güzel  :evillol:
oğlanin sariligi gecerse ben de gelicem stadi cok ozledim .. :halay:

Çevrimdışı Dr.Zeck

Avatarımın neresi forum kurallarına aykırıydı ve bunu neden kaldırttınız bunu anlamak isterdim gerçekten. Tolga Zenginin çarpılı fotoğrafını koydum, aykırı dediniz, çarpı koyamazsınız dediniz, kaldırdım. Tolga Zenginin sadece fotoğrafını koydum. Alakası olmadığı halde "fiziksel özelliği ile dalga geçiyorsunuz" dediniz, kaldırdım. Son çare olarak Tolga Zenginin "sadece ve sadece" teknik özelliğine eleştiri yönelttiğim bir avatar yazısı koydum. ve buna karşılık +65 ceza puanı verdiniz ve moderasyona aldınız. Şimdi de şunu mu söyleyeceksiniz: "Futbolcuların teknik seviyesini eleştirmek serbest ama bunu avatara koymak yasak" Zira bu forumda şuan aratsak 1000den fazla "x futbolcu Beşiktaşta oynayacak kapasiteye sahip değil" yorumu buluruz. Üstelik bunların çoğu "Beşiktaş özkaynak"tan yetişmiş futbolcu/lar için sarfedilmiş cümlelerdir. Benim bu forumda 5 binden fazla mesajım var vallahi Necip'i eleştirdiğim bir mesaj hatırlamıyorum varsa da 5'i geçmez heralde. Ama BEŞİKTAŞA her yıl akıl almaz zararlar veren ve hala Beşiktaş kalesinde olan Tolga Zengin hakkında "Tolga Zengin Beşiktaşta oynayacak teknik kapasiteye sahip değildir" yazdığım için 65 ceza puanı ve moderasyon yedim.

Birşeyi nekadar baskılarsanız ters yönde 2 katı fazla tepkime alırsanız. Belki bu tepkime baskıladığınız ortamda gerçekleşmez ama başka bir ortamda mutlaka ama mutlaka gerçekleşir. Buyüzden baskının bukadarı da gerçekten hiç ama hiç doğru değil. Avatara, imzaya bir futbolcunun tekniğiyle ilgili eleştiri yazamayacaksak artık biz bitmişiz demektir.

Ben burda takımda İsmail Köybaşı sancısı had safhadayken bu meseleden mod yemiştim. Şimdi de aynısı Tolga Zengin üzerinden yaşanıyor. Bu 2 futbolcu da özünde Beşiktaşlı olmayan, altyapıdan falan gelmeyen futbolcular.

Fakat ben burda Beşiktaşın "öz"lerinden biri olan Necip ile ilgili bazı yorumları gördüğümde resmen kanım çekiliyor! Bu yorumlarla ilgili hiçbir yaptırım yapılmıyor. Ancak İsmail ve Tolga yüzünden karda, çamurda, siste, soğukta Olimpiyatlarda, Başakşehirlerde Beşiktaş'ın peşinde koşan ben ve benim gibi taraftarlar forumda ceza yiyor.

Ne diyeyim. Adil olup olmaması da değil mesele, tek diyeceğim; Bu doğru değil.

Not: Mutlaka vereceğin cevap ile "haklı"? olacaksındır. Buyüzden şimdiden ve "mecburen" haklılığını kabul ediyorum ve bu konuyla ilgili 2.ci bir itiraz cevabı yazmayacağımı peşinen söylüyorum.

kardesim tolgayı zaten biliyoruz bi şekilde tepki verilebilir senin yaptıgında kendince tepkini koymaktı. yanlısı dogruyu tartısmıyorum zaten herkes kendince haklıdır.

ben Necip konusuna takıldım. Yazma geregi duydum cunku Necip'i eleştirenlerden birisiyim :)

BENCE bizde oynayacak kapasitede oldugunu dusunmuyorum cok tepki aldım yine alırım sorun yok ben burda kendi dusuncelerimi paylasıyorum. Sonucta burasıda oyle bi platform değilmi.

Yetersiz dedim cunku bizde yetersize yetersiz denir

sen siyaha mor mu diyorsun :)

Dedim ya ben kendi dusuncelerimi paylastım bazı arkadaslar haksız gorurler bazı arkadaslar hak verirler.. Sonucta herkesin isteği görüşü bir olmaz beni haksız gorenlerede saygı duyuyorum.

bi şekilde dediğim gibi tepki verilir.

Ama bence hemen mod a almak yerine uyarıldımı bilmiyorum ama uyarmak daha dogru olurdu sanki

yanlıs anlasılmasın kimsenin işi ögretmeye kalkmıyorum bu bnm zaten haddime değil.

Etiketler: