2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 286 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11466689 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Orhan

Pardon @Necmi abi senin dediğin gibi Salı gününü kastettim. İnş Nasri çıkacak içinden o jetin. ...

Yarın akşama doğru hersey netleşir artık.

Çevrimdışı ekrembaser

Anlasildi, Çarşamba gününe kadar rahat yok bize. O degil stoper kim gelecek ? Ortalikta herkesin üzerinde mutabik oldugu bir isim bile yok. Nasil olacak bu iş .
Çarşamba'dan sonra bi müddet telefonu elime almayacam bağımlı oldum resmen gece uyanıp haber var mı diye bakıyorum

Çevrimdışı Berat

G.İnler
Caner
Stoper(yalvarıyorum kaliteli)
Eto'o

Bitir kapat.

Çevrimdışı Ergin1903

Belkide stoper almayız

Öyle bir ihtimali düsünmek istemiyorum. Bİri gelecek ama kim ? pepe ve sakho'dan biri gelmedigi sürece ben tatmin olmam acikcasi.

Çevrimdışı s4rc4stic

Bu arada dün augsburg-wolfbursg maçında ilk 11 çıkıp 80dk süre alan bos dost bugün sporting lizbon ile sözleşme imzalamıştır..diyeceğim o ki avrupa'da gayet normal bu işler..

Çevrimdışı sozkul

Necmi abi stoper gelecek mi bir bilgin var mı ?

Birde gizli stoper kim acaba? Ortada gizlenebilecek adayda kalmadı.

Çevrimdışı MrtBlgc

Kendisinden zerre haz etmem ama bu sene adam çoğu şeyi tutturdu

beni blokladığı için takip edemiyorum çok fazla, yedek hesaptan bazen bakıyorum.
Nasri konusunda çok dansözlük yaptı. Bi çok fazla sorun var dedi aradan 1 saat geçti
Nasri Beşiktaş'a hayırlı olsun dedi, şimdi de %55 diyor.

Çevrimdışı matias_27

arkadaşlar gündüz dedim şimdi yine diyorum tolga üzerinden beşiktaşa oyun oynanıyor lütfen dikkatli olalım aranızda tolgayı sevmeyenler kaleciliğinden nefret edenler olabilir.bende sevmiyorum kaleciliğini hatta kalecilik konusunda oldukça hantal olduğunu düşünüyorum.ben de sevmiyorum ama yapmayın inanın daha 2.hafta fener sürünüyor gs tam full kadro ile oynadığı oyunu görüyoruz bu ligin yine net favorisi biziz

amaç tolga üzerinden takımı futbolcuları hedef haline getirmek forumdaki arkadaşları istirham ediyorum biliyorum çok sinirlisiniz belki öfkeden çileden çıkıyorsunuz ama artık kendi mabedimizde kendi oyuncumuzu yuhalama ıslıklama olaylarını eski inönüde bırakalım bunun acısını çok çektik.

burda sorumluluğu tamamen şenol hocaya bırakalım bunun sonuçlarına katlanacak kişi de odur

yunus emre dökmeci kardeşim inan belki senin tolga ya olan sinirinden benimki kat ve kat daha fazla deliriyorum kalede görünce ama nolursa olsun biliyorum zor ama sakin olmak zorundayız

eğer ki kendi evimizde vodafone arenada kendi futbolcumuzu ıslıklayıp yuhalarsak o gün çok ama çok geriye eskiye gittiğimiz günlerin başlangıçı olur.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı tuncaboylu

mehmetkörfez in üyeliği sonlandırıldı.
Kaldı bir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

G.İnler
Caner
Stoper(yalvarıyorum kaliteli)
Eto'o

Bitir kapat.

+nasri :)

Çevrimdışı sozkul

Öyle bir ihtimali düsünmek istemiyorum. Bİri gelecek ama kim ? pepe ve sakho'dan biri gelmedigi sürece ben tatmin olmam acikcasi.

Arkadaşım hedefi biraz küçük tut, en azından birazcık sevinme marjın kalsın.

Kaldı bir.

bende tahmin edebiliyorum abi kim olduğunu :)

Çevrimdışı ekrembaser

beni blokladığı için takip edemiyorum çok fazla, yedek hesaptan bazen bakıyorum.
Nasri konusunda çok dansözlük yaptı. Bi çok fazla sorun var dedi aradan 1 saat geçti
Nasri Beşiktaş'a hayırlı olsun dedi, şimdi de %55 diyor.

Nasri konusunda haklı olabilirsin Oğuzhan aydoğduyu bu söyledi aboubakarı ilk bu söyledi içerden sağlam bilgi alıyo bence sosa kaldı kulüp açıklama yaptı bu 1 hafta bekleyin gidecek dedi gitti dediğim gibi hiç hazetmem kendisinden ama çok tutturdu bu sene

Çevrimdışı tuncaboylu

Bayağı bir süre bekledi bu adam, o zamana kadar ikna edilebilirdi bence. Zaten bizle hiç adı anılmadığı için yorumda bulundum abi.
Fener maçını izliyor musun?

Çevrimdışı sozkul

Söyle o zaman, hangi stoper?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çarşamba'dan sonra bi müddet telefonu elime almayacam bağımlı oldum resmen gece uyanıp haber var mı diye bakıyorum
:lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ergin1903

Arkadaşım hedefi biraz küçük tut, en azından birazcık sevinme marjın kalsın.

yok abi yeter vallahi. Senelerdir kale ve stoperden cok cektik. Elimizdekilerden cok daha iyi bir stoper almaliyiz. Yoksa ne fark edecek ki. Niceligi doldurmus olacagiz. Yİne nitelik konusunda eksik kalacagiz.

stoperden bahsetmiyorduk abi :D

Goze batanlar bir bir sutlandi baska kim kaldiki la :alala:

Çevrimdışı sozkul

stoperden bahsetmiyorduk abi :D

Bahsedin diye kasten yaptım

Çevrimdışı İhsan

Nasri'yi alamadik diye Yönetime kizmak zaten sacmaliktir. Ben plansizliga kiziyorum. Basarinin sirri Nasri olamaz. Dengeli Takim kuracaksin. Bizimkiler en zor Transfere giderken eli bos dönüyorlar. Saga sola bakan Nasri olmazsa sunu veya sunu aliriz diyen kimse yok. Hedef Takima hem maddi hem manevi acidan uygun Oyuncu'dan ziyade Yildiz getirerek göz boyamak. Aylardir susuyorum artik sabrim tasmak üzere cünkü olacaklari seziyorum.

Damoklesin kılıcı gibi FFP ile CL'ye takım kurmak ne kadar kolay zannediyoruz?
Üstelik ülkenin içinde olduğu durumu unutmamak lazım.

Sabırlı olan iyi transfer yapar. Transfer iyi olmayacaksa hiç olmasın.

Sezon başına getirmeye kalksaydık iyileri alamazdık, alınanlara dünyaları öderdik... !

Come to Beşiktaş

Abi sen cok yanlis anlamışsın olayi :lol: :lol:

Çevrimdışı ekrembaser

:lol: :lol:

Vallaha Yunus Emre büyük oğlan gece uyanıyo 4 yaşında bebe kapat baba şu telefonu artık diyo utanıyorum artık kendimden

Çevrimdışı kartal190321

bunca yıldır stoper sorunu yaşıyoruz. şu yalçın ayhanı oynadıgı oyunu gördükçe ahh biliç ahh nasıl kıymış bu çocuga ,cengaver gibi her maçta ölümüne oynuyor yüregini koyuyor ortaya... :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı T.Yapici

Transfer sezonu bitince napicaz abi? ben burda yazilan yorumlari 10 15 sayfa geriden gelip okumaya bayiliyorum sezon bittiginde bosluga dusucem resmen sabah kahvaltisinda ders aralarinda bile okuyodum ama bu transfer donemi bitmezse de kim gelecek takintisi yuzunden kafayi yiyebilirim. Bilemiyorum zor bi durum :D
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Etiketler: