2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11465708 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bizim 11 m€ nun 2'si talisca,2'si abubacar,1 ide canere gitse 6m€ ya neden bi kaliteli stoper alamıyoruz anlamış değilim.kaç para bi vida rakitsky arkadas

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu şartlarda istermisiniz ?

Az önce ingiliz medyasında bir haber okudum...
Lescott Aston Villadan ayrılıyor ve Villa Lescott un 1 yıllık maaşının bir kısmını ödemeyi de kabul ediyor...
Beşiktaş için harika bir fırsat olabilir tam Fikret Ormanlik transfer. Keşke girişim yapılsa
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kartal190321

lescot ismi düştü piyasaya ilginç..her sene yazılırdı bu sene son  günler süprizi oldu
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

o baslikta burasi kadar aktif oluyormu? cunku ben gerilerden gelip okuyorum sonra yine 3 5 sayfa ilerlesin diye bekliyorum ilerleyince tekrar okuyorum falan boyle okumak asiri zevkli bazen hos sohbetler oluyor ona katilmak geliyor icimden ama o sohbetin uzerinden 4 5 sayfa gecmis oluyor bu yonu biraz sıkıntı ama geriden gelip okumak acayip guzel :D Ayrica bu baslikta ki heycan baska bir baslikta yakalanamaz diye düşünüyorum. Kiz arkadasim yanimda konuşurken ben burda yazilanlara dalıyorum falan bir gun bu Beşiktaş basimiza buyuk bi dert acacak ama neyse ne demistik, " gelecekse tum acilar biz hazırız senden gelsin " diyerek bir paragraf icinde noktalama isaretlerine dikkat etmeden anlam bütünlüğü saglayamadan konuyu kapiyorum:D
Ayni sey bisey fatketmiyor ki yazin Transfer sezonu olarak kullanıyoruz bu sayfayi

Transfer sezonu bitince Besiktas 2016 - 2017 sezonu sayfasina gecis yapicaz

Burada ne konusuyorsak orada da onu konusucaz kisacasi Beşiktaşla ilgili hersey o sayfada konuşulacak merak etme burasi ne kadar aktifse orasida o kadar aktif sen Beşiktaşı konusmadan durabilirmisin

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bu şartlarda istermisiniz ?

Az önce ingiliz medyasında bir haber okudum...
Lescott Aston Villadan ayrılıyor ve Villa Lescott un 1 yıllık maaşının bir kısmını ödemeyi de kabul ediyor...
Beşiktaş için harika bir fırsat olabilir tam Fikret Ormanlik transfer. Keşke girişim yapılsa
Ben istemem şahsen .. 35 yaşına girecek adam

Çevrimdışı T.Yapici

Sana yetki verilsin bütün konu dışıları silerek bu başlığı temizleyebilirsiniz  :biggrinking:

Konu disi mesajlari silemem ben ya onlari okumak eglenceli oluyor et muhabbeti falan donuyodu bi ara guzel yani kiyamam :D
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı İhsan

Aynen haklısın, bir an aklımdan çıktı.

Gerçi 4.4 M€ Boyko + Alexis

Rodolfo 3,3
Q7 1,2
Sosa 2
Beck 1,75
Aras 1,3
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Beyler yatın uyuyun herkes kafayı yedi. Sabah ola hayrola
The great gig in the sky

Çevrimdışı Berat

@İhsan abi devre arası transferlerinden bahsediyorum. Hani devre arasında gitti ya Ersan.

Çevrimdışı Bishamon

Rodolfo 3,3
Q7 1,2
Sosa 2
Beck 1,75
Aras 1,3
Demba Ba parası ile alındı çoğu

Rodolfo 3,3
Q7 1,2
Sosa 2
Beck 1,75
Aras 1,3
Arasi 1.1 m ye almadik mi abi

Ayrica gecen sezon R.Vallecanoya kiralanmasindan dolayi 300.000 € kazanmışız Arastan

Çevrimdışı T.Yapici

Ayni sey bisey fatketmiyor ki yazin Transfer sezonu olarak kullanıyoruz bu sayfayi

Transfer sezonu bitince Besiktas 2016 - 2017 sezonu sayfasina gecis yapicaz

Burada ne konusuyorsak orada da onu konusucaz kisacasi Beşiktaşla ilgili hersey o sayfada konuşulacak merak etme burasi ne kadar aktifse orasida o kadar aktif sen Beşiktaşı konusmadan durabilirmisin

Haklisin. Duramam tabii çarşamba günü p başlıktan devam o zaman :)
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı kartal190321

van der wiel  şu futbolcunun ismi çok geçti . gereginden fazla abartmışız öle ahım şahım biri değil 2 şam.ligi  2  uefa  2 lig oynadı 6 maçta ekstra oyunu yok..iyiki almamışız beck gökhan bundan daha kaliteli...gereginden fazla övülüyor bazı oyuncular alınmayınca elimizden kaçırdık diyoruz iyiki kaçırmışız iyi kazık olmuş renkliye ekstra kazık gökhanla  caner olursa ismailide sayarsak yüzyılın kazıgı bunlar birde skretel var  say say bitmez  :sevinc
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Kalyoncu

Beşiktasta böyle Tribünler Boş olsaydi,

Medya hemen "Taraftarlar Takımına Küstü" "Beşiktaşlilar Takımına inanmiyor" diye haber yaparlardı. Anlayanlara...
Bu senede Şampiyon Beşiktaş yazdıracağız.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

İyi geceler var mı bi transfer gelişmesi acaba?

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı T.Yapici

Burasi aktif dedim noldu birden durdu forum sakinlesti Allah Allah :D :D

Çevrimdışı yusufş

Fırtına öncesi sessizlik var şu an   :tabe:

Çevrimiçi doganay

Aksam eylencesini takip ediyoruz.. :lol:

Artik Fabrinin oynamasi icin hic bir engel kalmadı :D :D

@Şenol Güneş :bandit:

Çevrimiçi doganay

Çevrimdışı Zafer55

Artik Fabrinin oynamasi icin hic bir engel kalmadı :D :D

@Şenol Güneş :bandit:
Doğum yeri Artvin olmalı ama aslen Gümüşhaneli olmalı çünkü hoca Trabzonlu

Çevrimdışı T.Yapici

Ertem şener Neustadter icin kim aldi bunu falan diyor hahaha adam kral ya Besiktasli olmasi adami sevmeme sebep oluyor :D

Çevrimdışı Kartalice

Etiketler: