2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 277 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11466163 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi matias_27

Talisca ve abouebakar demiştim gerçekleşti bugün aldığım bilgi doğrultusunda caner erkin de Beşiktaşa hayırlı olsun

Nasri de ufak pürüzler varmış bu arada henüz tam net değil

bu bir
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Nasri bittiyse bitmiştir. Yoksa Bugün 15 dk oynadı diye kalmaz city'de ayrıca city'de ilk 11'e giremez

Çevrimiçi Samet Ç

Başkan yine pıt pıt yapıyor.  :D :D

Çevrimiçi 38life

Omeruo için jet mi kiralanır ya ? :D
Omeruo yürüyerek gelsin ne jeti?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı DenizAnt

Çevrimiçi matias_27

Çevrimiçi matias_27

Az önce aldığım bilgi abouebakar ve kulübü ile anlaşıldı.bi kaç prosedür kaldı büyük ihtimalle kapı yarın gelir

bu iki

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu bir
Caner kiralık mı nasri işi okey onda sorun yok.

Çevrimdışı GÖRKEM

Gorkem kardesim niye habire negatif negatif yorumlar yapiyon. Yani olmayacaksa olmaz dunyanin sonu degil. Gecen senede Lucas gelmedi cok uzulmustuk ama Oguzhan ve Atiba olaganustu performans gosterip sampiyon olduk. Yonetime guvenin elinde geleni yapiyorlar. Yani burda kimseyi germeyede gerek yok.
Transferdir bu olur olmaz ama karamsarliga baglamaya gerek yok. Ustelik bir cok kisi bu transferin bittigini soyluyor.

Nasri'yi alamadik diye Yönetime kizmak zaten sacmaliktir. Ben plansizliga kiziyorum. Basarinin sirri Nasri olamaz. Dengeli Takim kuracaksin. Bizimkiler en zor Transfere giderken eli bos dönüyorlar. Saga sola bakan Nasri olmazsa sunu veya sunu aliriz diyen kimse yok. Hedef Takima hem maddi hem manevi acidan uygun Oyuncu'dan ziyade Yildiz getirerek göz boyamak. Aylardir susuyorum artik sabrim tasmak üzere cünkü olacaklari seziyorum.

Çevrimiçi matias_27

Şov başlıyor bundan sonra kafalarına vura vura kimin en iyi olduğunu öğreteceğiz renklilere

Varan 1 -omeruo anlaşıldı hem kulüp hem oyuncuyla anlaşıldı

Varan 2-talisca hem oyuncu hem kulüple anlaşıldı

Varan 3- mangala anlaşıldı kulüple yoğun görüşülme halinde

Varan 4-nasri oyuncuyla değil kulüple kiralık konusunda anlaşıldı. İkna edilmeye çalışılıyor

Varan 5- lens ile anlaşma tamam kulüple maddi konularda görüşülüyor

Varan 6- oyuncu ile anlaşıldı.banka teminatı konusunda anlaşıldı gibi ancak yönetim lensi bitirebilirse gil alınmayacak

bu da 3

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hem Atiba'nın yedeği hem de stoper rotasyonu için bu Neustädter neden düşünülmedi acaba merak konusu.
Maliyetinden dolayı olabilir mi ?

Çevrimdışı s4rc4stic

nasri kiralık geliyor arkadaşlar doğal olarak city ve pep'in oyuncu ile ilgili en ufak olumsuz bi beyanatı olamaz..avrupa'da bu işler oldukça profesyonel yapılıyor..politik konuşmalar cevaplar..Sonuçta ne kadar kiralasakta kiralama ücretinin bile büyük bir kısmını city ödeyecek bide öyle düşünmenizi öneririm..bu arada kayseri ateş etti :halay:

Çevrimiçi Savaş

Nasri alınmazsa yönetime laf etmek saçmalık olur zaten. Benim laf edeceğim kişiler milleti umutlandiran spor muhabirlerine olur.

Ama eğer doğru düzgün stoper transferi gelmezse o zaman lafımı esirgemem.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kalyoncu

Sence Omeruo icin jet mi kiralarlar? Cok basit mantik yurut. Omeruo gibi kiralik gelecek oyuncuya jet mi gonderirler?
Boş gelmesinden iyidir. Biz alışığız son anda uçağa binmeyenlere. Açıkçası iyi bir stoper gelsin benim açımdan sorun yok nasri gelirse çok seviniriz.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Maliyetinden dolayı olabilir mi ?

Bayağı bir süre bekledi bu adam, o zamana kadar ikna edilebilirdi bence. Zaten bizle hiç adı anılmadığı için yorumda bulundum abi.

Çevrimdışı yusufş

SERDAR SARIDAĞ ‏@serdarsaridag 1 dk.1 dakika önce

Öncelikle şunu belirtmekte yarar var. Nasri transferinin önünde kimse duramaz dedim. Bu ifadelerin arkasındayım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

mehmetkörfez in üyeliği sonlandırıldı.
Beklenen son nihayet :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

bu bir

Abi, burda bazı arkadasların yaptıgı yorumları gercekten takip ediyorum bir @abdusta abi bide sen. İnş bu söylediğin şeyde cıkacak ...

Arkadaşlar yarın için hazırlanan Jet eğer Omeruo'yu getirirse bu taraftar biter, yıkılır, ölür. Kimse kaldıramaz daha (Felaket tellallığı yapmıyorum ama bir ihtimali düşünüyorum)

Omerou icin özel jet mi kiralayacagiz birde :alala:

Gelecekse binsin tarifeli uçağa gelsin :bandit:

Çevrimdışı Orhan

Fikret Ormandan bahsediyoruz burada. O adam jeti kiralmıssa 5 kişi gidip 6 kişi dönecekse bize hayırlı olsun demek düşer. :akuma:

Çevrimdışı MrtBlgc

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
paylaşın bence :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Omerou icin özel jet mi kiralayacagiz birde :alala:

Gelecekse binsin tarifeli uçağa gelsin :bandit:

Abi, özür dilerim biran düşünemedim Fikret Orman Faktörünü

Çevrimiçi Necmi

Gelmezse ne güzel, kapatırsın hesabı gidersin kafan rahat.Birşey kaybetmezsin nede olsa.İngiliz medyasında tek bir haber yok Nasri-Beşiktaş ile alakalı ama size göre Beşiktaşta.Ne güzel iş valla.Bende açıcam bitane hesap.Ocak ayında da ben kandırırım artık.
bende nasri tamam diyorum gelmezse bende kapatıp gideyimmi @anılnr
geleli kaç gün olduda millete atar yapıyorsun. Gelmezse gelmez burda çok akşam imzalayıp
sabah yırtılan sözleşmeler gördük. daha iki gün önce söyledim salı günü gelmesi bekleniyor diye
bilgi bu yönde geliyor ne yapalım söylemeyelimmi?
yok burda duyum duymak istemiyorsan seni burda zorla tutan yok. Millete atar yapma

bu iki
@anılnr okuyormusun guzel kardesim?

Oyle bilip bilmeden bir daha kimseye atarlanma olur mu ?

Etiketler: