2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11465565 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Stoper ismi bile geçmiyor  çok büyük sıkıntımız var stoperde 

Çevrimiçi Necmi

Hem Atiba'nın yedeği hem de stoper rotasyonu için bu Neustädter neden düşünülmedi acaba merak konusu.
çöp olduğu için olabilirmi :alala:

Çevrimdışı AmaralGürses

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
paylaşın bence :)

Beşiktaş'ın 1 kişiden büyük olduğunu düşünenlerin olduğunu görmek sevindirici... paylaşıyorum hemen  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Necmi abi stoper gelecek mi bir bilgin var mı ?

Çevrimiçi autopsy

Yahu şu duyum mevzularını fazla ciddiye alıyorsunuz . Paylaşılan bilgi doğru bile olsa son anda adam vazgeçer vs herşey olur . 3 gün kaldı işte şurada , çok takmayın salın gitsin . Stoper artı Caner transferi lig için yeterli olur bence. Nasri olursa kaymağı olur işin .

Çevrimiçi matias_27

Abi, burda bazı arkadasların yaptıgı yorumları gercekten takip ediyorum bir @abdusta abi bide sen. İnş bu söylediğin şeyde cıkacak ...

tşk ederim
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Nasri alınmazsa yönetime laf etmek saçmalık olur zaten. Benim laf edeceğim kişiler milleti umutlandiran spor muhabirlerine olur.

Ama eğer doğru düzgün stoper transferi gelmezse o zaman lafımı esirgemem.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sözüm nasri'den dışarı.

Neden inanıp prim veriyorsun bu spor muhabirlerine. inanma gül geç. gelirse gelir gelmezse gelmez. sen bu adamlara prim verdiğin sürece onlar seni daha çok kez aldatacak. onların işi bu. prim yapmak. kimseyi inanmayın. kap imza gelmeden, şu geldi şu uçağa bindi, halamın oğlu filan yerde görmüş vs vs kimseye inanmayın.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hem Atiba'nın yedeği hem de stoper rotasyonu için bu Neustädter neden düşünülmedi acaba merak konusu.
Vasat oldugu icin ve Fener araya girip bizim onerdigimizin 2 katini önerdiği icindir muhtemelen

Ben hic beğenmiyorum zaten hep yazdim Vasat diye forumun çoğu istiyordu simdi iyiki gelmemis diyor herkes
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

çöp olduğu için olabilirmi :alala:

bende bize istiyordum da harbi çöpmüş adam izliyorum da şimdi "0" hiçbirşey yok :)

Ne stoper ne ön libero hiçbirşey yok.

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kim yaptıysa Eline saglık. Yine hatalı golleri görünce sinirler gerildi.

Çevrimdışı Berat

Transferine deli gibi karşı olduğum Fabri'nin bu kadar çok kaleye geçmesini istediğimi hayal edemezdim. Teşekkürler Tolga. İyi klip.

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar yarın için hazırlanan Jet eğer Omeruo'yu getirirse bu taraftar biter, yıkılır, ölür. Kimse kaldıramaz daha (Felaket tellallığı yapmıyorum ama bir ihtimali düşünüyorum)

yarın jet gelmiyorki yayınlanan belgede 30-08-2016 saat 15,30 da istanbula ineceği söyleniyor @gokhan_kurt

Çevrimdışı MrtBlgc

Klasik serdar sarıdağ dansöz gibi kıvırmakta üzerine yok.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

yarın jet gelmiyorki yayınlanan belgede 30-08-2016 saat 15,30 da istanbula ineceği söyleniyor @gokhan_kurt

Pardon @Necmi abi senin dediğin gibi Salı gününü kastettim. İnş Nasri çıkacak içinden o jetin. ...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:s20: :s20: :s20:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

günde 1000 mesaj silip 100 hesap kapatan sayın @Necmi abi.. buyrunuz buradan yakınız bir fırt da...
günde 1000 mesaj siliyoruz demedim silinen günler oluyor dedim
üslübuna dikkat et @AmaralGürses

Çevrimdışı TURKahvesi

ben beğenmediğim için alınmadı  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Evet bu adama pek inanmıyorum Fatih doğan daha güvenilir sanki 4 + 1 kap demiş bakalım kaç tane gelcek

Çevrimdışı abdusta

Turgay Demirin Nasri gelecek şeklindeki beyanatı
Dün kızının düğününde nikah şahitliği yapan Başkanımızdan
aldığı bilgi üzerinedir.

İngiliz kulturu biraz bizden farklıdır
örneğin biz kötü oynadı derken,onlar iyi oynamadı der tamamen nezaket dili üzerine dayanan kulturdur
Pep in yapıcı konuşmaları sizleri aldatmasın.
Nasri ve diğer futbolcuların gitsinmi/kalsınmı raporları idarecileri verilmiştir ,hele ön anlaşma yapılmışsa İngilizler kolay caymaz.

Ancak benim anlayamadığım, takımdan ayrılacak oyuncu ilk 18e alınıp oynatılmaz,acaba Nasri çok ısrar ettide,Pep son şansmı verdi?

saygılar

Pardon @Necmi abi senin dediğin gibi Salı gününü kastettim. İnş Nasri çıkacak içinden o jetin. ...

geçen sene omeru kasımpaşa'ya jetle mi gelmiş? omeru'ya jet mi kiralanır allahını seversen? binsin pegasus'a gelsin. jetin üst düzet oyuncular için kiralandığını düşünüyorum.

Çevrimdışı ekrembaser

Kendisinden zerre haz etmem ama bu sene adam çoğu şeyi tutturdu

Çevrimdışı Ergin1903

Anlasildi, Çarşamba gününe kadar rahat yok bize. O degil stoper kim gelecek ? Ortalikta herkesin üzerinde mutabik oldugu bir isim bile yok. Nasil olacak bu iş .

Çevrimdışı AmaralGürses

günde 1000 mesaj siliyoruz demedim silinen günler oluyor dedim
üslübuna dikkat et @AmaralGürses

e tamam işte ben de ona gönderme yaptım zaten  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Anlasildi, Çarşamba gününe kadar rahat yok bize. O degil stoper kim gelecek ? Ortalikta herkesin üzerinde mutabik oldugu bir isim bile yok. Nasil olacak bu iş .
Belkide stoper almayız

Etiketler: