2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11540898 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı kuzey

şimdi bu takıma rakitic ve benzema gelse cuk diye otururdu aslında:)

Çevrimiçi matias_27

sadece 2 çok iyi transfer ile yine ligin açık ara şampiyonu olabileceğimizi düşünüyorum. ve bu iki isim sosa ve gomez i aratmamalı

kesinlikle yüksek karakterli büyük maçları kazandırabilecek iki oyuncu olmalı bu çok ama çok önemli.
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı mylife1903

şimdi bu takıma rakitic ve benzema gelse cuk diye otururdu aslında:)
Benzema sakat olurdu biraz tosici falan gameraya cekerdi sonra tosic bunu kafakola alirdi falan. RakiticiN de tipine kilim abi soyle yakisikli futbolcu gelmeli genc kizlar besiktasi takip etsinler soyle hames rodrigez gibin delikanlilar gelse hem bos zamanlarinda mankenlik yaptiririz. Sosa sonrasi yakisikli futbolcu eksigimiz oldu.

Çevrimiçi matias_27

biri kim ne derse eto gomezin yerini doldurabilecek biçilmiş kaftan büyük maçların babası

diğeri ise aklıma gelmiyor sosa nın yerini nasıl doldurabileceğimizi çünkü sosa hızlı oyunumuzun en kilit adamı topu ayağında 1 saniye bile fazla tutmayan aksiyon bölgelerini önceden sezip topu oraya aktarması ve inanılmaz bir pres gücü vardı sosanın bilmiyorum gomezin yerini doldurabiliriz ama sosa konusunda kararsızım :((

Çevrimdışı Serhat Akkaya

biri kim ne derse eto gomezin yerini doldurabilecek biçilmiş kaftan büyük maçların babası

diğeri ise aklıma gelmiyor sosa nın yerini nasıl doldurabileceğimizi çünkü sosa hızlı oyunumuzun en kilit adamı topu ayağında 1 saniye bile fazla tutmayan aksiyon bölgelerini önceden sezip topu oraya aktarması ve inanılmaz bir pres gücü vardı sosanın bilmiyorum gomezin yerini doldurabiliriz ama sosa konusunda kararsızım :((
İnler var yerini doldurur. Oğuzhan var.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onurturan

Pektemek reise laf yok, kendisi yakinim olur.

Formanin arkasina yazdirin ismini kendisi 38 yasina kadar daha 10 sene bu kulubun formasini giyecek, her sene gomezdi yok sosaydi yok karijmaydi yeni forma almayin, paraniz cebinizde kalsin 10 sene.

Mustafa bey diyeceksiniZ, mustafa aga diyeceksiniz, mustafa efendimiz diyeceksiniz emir boyuh yerden Mustafa bey daha 10 sene burada.
hiç düşünüyomudur acaba cenk kötü performans gösterdi herkes feveran etti aman acil forvet lazım forvet lazımm
ulan ben de burdayım bir allahın kulunun aklına ben gelmiyor muyum..
Kaç para alıyom ben sisin haberiniz var mı :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hiç düşünüyomudur acaba cenk kötü performans gösterdi herkes feveran etti aman acil forvet lazım forvet lazımm
ulan ben de burdayım bir allahın kulunun aklına ben gelmiyor muyum..
Kaç para alıyom ben sisin haberiniz var mı :D
Adam normalde alması gereken paranın üç katını aldığı için talibi bile çıkmıyor. Kulübe, ya hacı kaça olur bu diye sorgu bile gelmemiştir eminim :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı hic2222

Ben de aynı fikirdeyim.
Gomez üst sınıf bitirici bir forvet ama eto ile dahi yeri en azından ligimiz için dolar.
Sosa ise farklı. Aslında sosa da gittiği yerde bu verimlilikte olmayabilir. Hem takım hareketliydi hep sosa hemen oyunu hareketlendiriyordu.
İki yönlü uyum vardı.
Sosanın yeri artık zor dolar.
İnler filan atibanın alternatifi. bence bizim tolgay inlerden daha fazla katkı sağlar orada.
Ama ozi değil. Ozi öne çıkınca maç boyu bir kaç kalite pas vermek dışında hiçbirşey yapamıyorum. Kilitleniyor.
Oyundan kopuyor. Ara sıra görünüp kayboluyor.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bugünde gidip pektemek yazdırmaya niyetlenip vazgeçseniz olmaz mı ?
Birşey deneyecemde :)
:evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Adam normalde alması gereken paranın üç katını aldığı için talibi bile çıkmıyor. Kulübe, ya hacı kaça olur bu diye sorgu bile gelmemiştir eminim :)

Tam bir kan emici ya. İnsanda biraz duruş olacak ya  gerçekten.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ben de aynı fikirdeyim.
Gomez üst sınıf bitirici bir forvet ama eto ile dahi yeri en azından ligimiz için dolar.
Sosa ise farklı. Aslında sosa da gittiği yerde bu verimlilikte olmayabilir. Hem takım hareketliydi hep sosa hemen oyunu hareketlendiriyordu.
İki yönlü uyum vardı.
Sosanın yeri artık zor dolar.
İnler filan atibanın alternatifi. bence bizim tolgay inlerden daha fazla katkı sağlar orada.
Ama ozi değil. Ozi öne çıkınca maç boyu bir kaç kalite pas vermek dışında hiçbirşey yapamıyorum. Kilitleniyor.
Oyundan kopuyor. Ara sıra görünüp kayboluyor.
Sosa final paslarında çok etkili ayrıca zaman zaman Oğuzhanla değiştiriyorlardı bölgelerini, Tolgay aynı etkinliği veremez istatistiki açıdan. Ayrıca Oğuzhan'ın şut dinamiği Sosa kadar etkili değil. Takımda şut çeken adam kalmadı Gomez ve Sosa'nın gidişiyle birlikte.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Formanin arkasina yazdirin ismini kendisi 38 yasina kadar daha 10 sene bu kulubun formasini giyecek, her sene gomezdi yok sosaydi yok karijmaydi yeni forma almayin, paraniz cebinizde kalsin 10 sene.

Mustafa bey diyeceksiniZ, mustafa aga diyeceksiniz, mustafa efendimiz diyeceksiniz emir boyuh yerden Mustafa bey daha 10 sene burada.

Formayı giyenin tipi biraz benziyorsa Pektemek sanıp dövmesinler abi, gençlere akıl verirken biraz tedbirli ol lütfen.  :D

Çevrimdışı terapati

Ben açıkçası, mevcut durumda yokluk olduğu için; Necip'ten stoper, Tolga'dan inatla kaleci yapmaya uğraşan Şenol Hoca'nın, Mustafa Pektemek'ten Jose Sosa oluşturmaya çalışmasından endişe ediyorum.  :ebebe:

Not: Mesaj az biraz ironi, az biraz acı biber içermektedir.

Çevrimiçi Savaş

Tam bir kan emici ya. İnsanda biraz duruş olacak ya  gerçekten.
Aa olur mu? Mustafa efendi çocuk, iyi çocuk.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi matias_27

İnler var yerini doldurur. Oğuzhan var.

ben ikisinin de sosanın yerini doldurabileceğini zannetmiyorum maalesf. ve kabul edelim ki maalesef üzülerek söylüyorum 3 sezondur oğuzhan bir türlü derbi maçlarda varlığını ortaya koyamıyor artık bişeyler yapmalı ve derbi maçlarda büyük karakter göstermeli

Çevrimdışı tuncaboylu

Sosa final paslarında çok etkili ayrıca zaman zaman Oğuzhanla değiştiriyorlardı bölgelerini, Tolgay aynı etkinliği veremez istatistiki açıdan. Ayrıca Oğuzhan'ın şut dinamiği Sosa kadar etkili değil. Takımda şut çeken adam kalmadı Gomez ve Sosa'nın gidişiyle birlikte.

Şut önemli, doğru diyorsun.

Biraz kendini gösterirse Aras'ı da orada değerlendirebiliriz, o özelliği var.

Ayırca sen pek tutmuyorsun da, Gökhan İnler'in de şutları iyidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ben açıkçası, mevcut durumda yokluk olduğu için; Necip'ten stoper, Tolga'dan inatla kaleci yapmaya uğraşan Şenol Hoca'nın, Mustafa Pektemek'ten Jose Sosa oluşturmaya çalışmasından endişe ediyorum.  :ebebe:

Not: Mesaj az biraz ironi, az biraz acı biber içermektedir.
En son varacağımız nokta şey olabilir Veli ile Tolgay çok yakın zamanda dönecekler orta sahaya transfer yapmayacağız versiyonunun farklı halini görebiliriz transfer sezonu sonunda.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onurturan

@matias_27 yok mu bi gelişme kulağına gelen bişey kendimizi kesicez artık  :duman:

Çevrimdışı Yado

Ozaman sen bilirsin abi , Bu sıralar popüer olan geçmişte bütün memleketi haraca bağlayan malum paralel yapının kafa tayfasının bir çoğu sakarya-akyazılı ! ( H.Şükür , Adil öksüz vb.)  Bu senin yakının mıstık da sakarya akyazılı acaba diyorum bu mıstafa üzerinden bizim klübü de mi himmet ayağına haraca bağladılar ??
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ozaman sen bilirsin abi , Bu sıralar popüer olan geçmişte bütün memleketi haraca bağlayan malum paralel yapının kafa tayfasının bir çoğu sakarya-akyazılı ! ( H.Şükür , Adil öksüz vb.)  Bu senin yakının mıstık da sakarya akyazılı acaba diyorum bu mıstafa üzerinden bizim klübü de mi himmet ayağına haraca bağladılar ??
Olur mu olur?
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi matias_27

@matias_27 yok mu bi gelişme kulağına gelen bişey kendimizi kesicez artık  :duman:

şu an transfer seferberliği var bilgi alamıyoruz kimse yeterli bilgiye sahip değil başkan, ahmet nur çebi ve umut güner çok gizli çalışıyorlar kimse hiçbir bilgiye sahip değil

bu durumda kişisel yorumum üst düzey transfer çalışması içindeler

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu adamdan tek kurtuluşumuz FETÖ bağlantısı olduğunun ortaya çıkması arkadaşlar, başka şansımız yok.

Ama belli ki ya sıra gelmedi, ya o taraklarda bezi yok. Cemaat nasıl o kadar kişiyi kandırmış da bunu kandıramamış, hayret bir şey.

Çevrimdışı yigitcan1903

şu an transfer seferberliği var bilgi alamıyoruz kimse yeterli bilgiye sahip değil başkan, ahmet nur çebi ve umut güner çok gizli çalışıyorlar kimse hiçbir bilgiye sahip değil

Bence panik içindeler
Kendileri de bilmiyor kimi alacaklarını
İnşallah almış olmak için almazlar birilerini

Çevrimdışı onurturan

peki erdal başkanla ilgili bi çalışma var mı adamdan bi özür dilesek 15 gün içinde bizi kendimize getirir gibime geliyo çünkü..

Çevrimdışı yigitcan1903

peki erdal başkanla ilgili bi çalışma var mı adamdan bi özür dilesek 15 gün içinde bizi kendimize getirir gibime geliyo çünkü..
Karışık kuruyemiş götürceklermiş dayanamaz döner diyolar  :D

Etiketler: