2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510535 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı onurturan

Şut önemli, doğru diyorsun.

Biraz kendini gösterirse Aras'ı da orada değerlendirebiliriz, o özelliği var.

Ayırca sen pek tutmuyorsun da, Gökhan İnler'in de şutları iyidir.
Tolgay ı unutmayın maçta kötüydü ama düzelecek Tolgay ımız da var..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence panik içindeler
Kendileri de bilmiyor kimi alacaklarını
İnşallah almış olmak için almazlar birilerini

Bence de.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tolgay'ı son maçta hep Oğuzhan ve Atiba'ya çok yakın oynarken gördüm.

Hemen diplerindeydi ve oyunu açamıyoduk o bölgede. Henüz tam saha içindeki yerini bilmiyo gibiydi.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı onurturan

Bu adamdan tek kurtuluşumuz FETÖ bağlantısı olduğunun ortaya çıkması arkadaşlar, başka şansımız yok.

Ama belli ki ya sıra gelmedi, ya o taraklarda bezi yok. Cemaat nasıl o kadar kişiyi kandırmış da bunu kandıramamış, hayret bir şey.
pektemekle kim uğraşssın abi düşük profil kandırsan ne olacak kandırmasan ne olacak.. onlar hep yukarı çalışmışlar ..

Çevrimdışı yigitcan1903

Marcelo da tanrıya şükrediyor bu fırsat için instagramda
Adam düşme potasından sonra cl oynayacak

Çevrimdışı atalay

Olcay - Töre - Sosa - Ozzy bunların yazılımında direkt oyun var. Bağlantı ve geçiş oyunlarında iyi isimler. Kenar yada forvet arkasındaki pozisyon oyuncusunun takımı rakip yarı sahaya hızlı taşıması lazım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bence panik içindeler
Kendileri de bilmiyor kimi alacaklarını
İnşallah almış olmak için almazlar birilerini
3 aydır ne gizli çalışmaymış arkadaş. Bu kadar çalışmayla Mars'a gidersin..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı bjk4ever

Keske bu olmayan transfer politikası ile Şampiyonlar Ligi'ne gitmeseydik. Rezil rüsva olacağız ki biz kura şansı asla olmayan bir takımız.

Su CL ile ilgili mesajlara anlam veremiyorum. Sanki su ana kadar her gittigimizde tur atliyorduk da 4. Olunca rezil olacagiz. Hic transfer yapmasak bile 10 gol yemeyiz veya 0 cekmeyiz, rahat olun. CL'deki akibetimiz yapilacak transferlerden cok cikacak kuraya bagli. Oyle bir kura gelir ki, hic transfer yapmasak bile ilk 2 sansiniz yuksek olur. Ama oyle bir kura gelir ki; herkesin isteyecegi 3-4 transfer yapilmasina ragmen 4.luk kacinilmaz olur.

CL'yi hic agzimiza almadan tamamen lige konsantre olup sampiyon olmaliyiz. Ilk once basariya alismaliyiz. Lokal basarilardan sonra  Avrupa'da basari eninde sonunda gelecektir.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Çevrimdışı tuncaboylu

Marcelo da tanrıya şükrediyor bu fırsat için instagramda
Adam düşme potasından sonra cl oynayacak

Biz de ediyoruz, 1.2 milyona böyle stoper bulamazdık.

Çevrimdışı Kalyoncu

3 aydır ne gizli çalışmaymış arkadaş. Bu kadar çalışmayla Mars'a gidersin..
Üç ay? Şubattan beri stoper, kaleci, sol bek,gomezin kalmayacağına göre forvet hepimiz biliyorduk yönetim bilmiyormuymuş?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

ADS, Ümit Karaal'ı yetersiz bulduğu için göndermiş. Altyapı, oyuncu gelişimi ve üst yapıya entegrasyon konusunda gayet iyi iş yapıyor. Atletik departman ve eğitim konusunda, oyuncuya üst yapıda doğru bir organizasyon sağlama konusunda o kadar yetersiziz ki...

Çevrimdışı hic2222

Sosa final paslarında çok etkili ayrıca zaman zaman Oğuzhanla değiştiriyorlardı bölgelerini, Tolgay aynı etkinliği veremez istatistiki açıdan. Ayrıca Oğuzhan'ın şut dinamiği Sosa kadar etkili değil. Takımda şut çeken adam kalmadı Gomez ve Sosa'nın gidişiyle birlikte.

Tabiki ona ne şüphe..
Ben Sosasnın yerine Tolgay'ın İnlerden ve Oziden daha fazla katkı verebileceğini düşündüğümü ifade ettim.
Yoksa elbetteki önce Sosa
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı TURKahvesi

Sosa'nın yerine alınabilecek 2 futbolcu var benim futbol görüşüme göre
ilki L.Lima kiralik+satın alma opsiyonu ile
ikincisi Z.Junuzovic bunu alabiliyorsan bonservisi ile direkt yani
son olarak sizlere şöyle bir örnek göstereyim
tamam biliyorum bu oyundan bir alıntı ölçü olmasa da yinede bir parça fikir verir

Çevrimdışı hic2222

Üç ay? Şubattan beri stoper, kaleci, sol bek,gomezin kalmayacağına göre forvet hepimiz biliyorduk yönetim bilmiyormuymuş?

Yönetimin ismail, gomez ve sosa konusunda bir öngörüsü olabileceğini tahmin etmiyorum.
Sosa, ismail nasılsa takımda dediler bence.
Gomez ise Avrupa şampiyonasında parlar, iyi bir transfer yapar ve %50 si bizim olacak olan iyi bir ekonomik katkıyla gider veya bizde kalır dediler bence.

Edit :
Töre ve gomezden gelecek para ile de iyi bir forvet ve iyi bir stoper alırız diye düşünüldü.
Ama evdeki hesap çarşıya uymadı.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı atalay

Bayrampaşa pilot takım projesi fiyasko oldu. PTT hedefi koyup, 3.lige düştüler. Ne oyuncu yarıştıran, ne de geliştiren misyonu var. Bu işin önemli sayılabilecek bir maliyeti var lakin alttan yarışmacı oyuncular istiyorsanız majör bir ligde doğru bir organizasyon kurmanız lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

ADS, Ümit Karaal'ı yetersiz bulduğu için göndermiş. Altyapı, oyuncu gelişimi ve üst yapıya entegrasyon konusunda gayet iyi iş yapıyor. Atletik departman ve eğitim konusunda, oyuncuya üst yapıda doğru bir organizasyon sağlama konusunda o kadar yetersiziz ki...

Altyapımızda ciddi sorunlar var, bir tane düzgün adam çıkmıyor senelerdir.

Taraftarın bakış açısında da sorunlar var, hiç seyretmedikleri ve Adana Demirspor'un bile yeterli görmediği adamı rotasyona ve hatta ilk 11'e yazanlar vardı.

Çevrimdışı mylife1903

Ben açıkçası, mevcut durumda yokluk olduğu için; Necip'ten stoper, Tolga'dan inatla kaleci yapmaya uğraşan Şenol Hoca'nın, Mustafa Pektemek'ten Jose Sosa oluşturmaya çalışmasından endişe ediyorum.  :ebebe:

Not: Mesaj az biraz ironi, az biraz acı biber içermektedir.
Ne ironisi yahu yapilmisi var bilic kanatta kullandi ya pektemek reisi. Harika verim aldik

Çevrimdışı Bishamon

Sosa'nın yerine alınabilecek 2 futbolcu var benim futbol görüşüme göre
ilki L.Lima kiralik+satın alma opsiyonu ile
ikincisi Z.Junuzovic bunu alabiliyorsan bonservisi ile direkt yani
son olarak sizlere şöyle bir örnek göstereyim
tamam biliyorum bu oyundan bir alıntı ölçü olmasa da yinede bir parça fikir verir

http://www.futhead.com/16/players/25453/jose-sosa/

Onlarda bu var mı peki?

Çevrimdışı tuncaboylu

Bayrampaşa pilot takım projesi fiyasko oldu. PTT hedefi koyup, 3.lige düştüler. Ne oyuncu yarıştıran, ne de geliştiren misyonu var. Bu işin önemli sayılabilecek bir maliyeti var lakin alttan yarışmacı oyuncular istiyorsanız majör bir ligde doğru bir organizasyon kurmanız lazım.

Proje başladığında kağıt üzerinde her şey mantıklı görünüyordu, neden böyle oldu @atalay?

Yani senelerdir "rezerv oyuncularımızı alt ligde yarışmacı bir takımda oynatalım" diyorduk, 1461 Trabzonspor'a iç geçiriyorduk; yapınca da ortaya bu fiyasko çıktı.

Çevrimiçi Necmi

sitede bir sıknıtı var demi direk linki yapıştırınca ufak pencerede gözükürdü gözükmüyor şimdi birtek bende sıkıntı var zannediyordum.
sıkıntı sende :)
youtube linki yapıştırırken https in sonundaki s harfini silmeniz gerekiyor
bu hep böyleydi @cursedofdragon

[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 14:41:50 Necmi ]

Çevrimdışı Kalyoncu

Yönetimin ismail, gomez ve sosa konusunda bir öngörüsü olabileceğini tahmin etmiyorum.
Sosa, ismail nasılsa takımda dediler bence.
Gomez ise Avrupa şampiyonasında parlar, iyi bir transfer yapar ve %50 si bizim olacak olan iyi bir ekonomik katkıyla gider veya bizde kalır dediler bence.

Edit :
Töre ve gomezden gelecek para ile de iyi bir forvet ve iyi bir stoper alırız diye düşünüldü.
Ama evdeki hesap çarşıya uymadı.
İsmail kalmış olsada solbek lazımdı,stoper zaten kesinlikle gelmesi gerekiyordu,gomez sezon sonunda belli etmişti B planımız var denmişti ben göremiyorum bir plan.daha şenol güneşin sezon sonu istediklerinde kanat forvet oynayacak oyuncu isteğinide belirtmişti.

Çevrimiçi Necmi

google chrome kullanıcılarında bir sıkıntı oluyor bu bizden kaynaklı değil
chrome son dönem saçmalaladı

Çevrimdışı sallapati

Ve giderek artıyor. Fikret Orman borcu kapatıcam diye yola çıkıp tek bir aşama kaybetmedi borcun azalmasına yönelik. Maalesef acı ama gerçek bu. Borcun azaltılmasına yönelik daha net politikalar beklerdim herşeyi stat ve sonrasına bağladık. Önümüzdeki dönemdeki(10 sene) gelirler stat borcuna ancak kapatmaya yeter sonrası muamma
Stat yaparken borcun azalacagini mi dusunuyordunuz kardesim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sermaye arttırımı, hisse satışı, sponsorluk anlaşmaları stat finasmanı için yapıldı genel olarak. Azalmasın tamam ama bu kadar artması da sağlıklı değil. 2020 ye kadar 2 yi bulacak o borç.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

En azından stad bittikten sonra artmayacağını düşünmüş.

Etiketler: