2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11416576 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı brci

lig tv de Şenol Güneş var canlı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sermaye arttırımı, hisse satışı, sponsorluk anlaşmaları stat finasmanı için yapıldı genel olarak. Azalmasın tamam ama bu kadar artması da sağlıklı değil. 2020 ye kadar 2 yi bulacak o borç.
Önümüzdeki sezondan itibaren borç azalmasada artmayacak bence stabil durumda seyredeceğini düşünüyorum serhat abi

Çevrimdışı sallapati

Sosa eger gittiyse takim ziraat Turkiye kupasi formasyonuna dondu demektir.. Sosa ve gomez in lider oldugu yerde quaresmadan medet ummak iyimserliktir.. Sosa ve gomez vu takimin cimentolariydi.. Winner karakterli disiplin abiseleriydi (saha icinde).. Simdi takimin babasi tolga zengin olur.. Tolgadan cimento degil selobant olmaz.. Turk cetesi isi ele alir.. Q7 de kendi basina sahada takilir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

google chrome kullanıcılarında bir sıkıntı oluyor bu bizden kaynaklı değil
chrome son dönem saçmalaladı

Opera kullanıyorum bende de gözükmüyor.

Çevrimdışı sallapati

Sermaye arttırımı, hisse satışı, sponsorluk anlaşmaları stat finasmanı için yapıldı genel olarak. Azalmasın tamam ama bu kadar artması da sağlıklı değil. 2020 ye kadar 2 yi bulacak o borç.
Vodafone dan alinacak paralar yillara bolundu... Bu arada şl den daha para almadigimizi dusunuyorum.. 1 yillik kombineyle 4 sezon mac seyrettirdik.. Stadin maliyeti 500 milyon tl... Borcun artmasi normal... Bundan sonra da buyuk azalislar beklememek lazim... Zarar etmeyen fakat şl de her sene son 16ya kalan bir takim yaratilsa kafi...

Çevrimdışı atalay

Proje başladığında kağıt üzerinde her şey mantıklı görünüyordu, neden böyle oldu @atalay?

Yani senelerdir "rezerv oyuncularımızı alt ligde yarışmacı bir takımda oynatalım" diyorduk, 1461 Trabzonspor'a iç geçiriyorduk; yapınca da ortaya bu fiyasko çıktı.

Kağıt üzerinde yada pratikte en ufak bir mantık yok. Oyuncuları X bir takıma kiralamak ile iş bitmiyor. Ne yapılması gerektiğini daha önce yazdım. Yapması gerekenler de biliyor, ama bizim yöneticilerimiz fazla zekiler. 

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şenol Hoca LigTv'de konuşuyor 5-6 oyuncu lazım şuan giden oyuncuları da düşününce dedi. "Ama 3 oyuncu alcaz" gibi bişey söyledi anlayamadım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tuncaboylu

İsmail kalmış olsada solbek lazımdı,stoper zaten kesinlikle gelmesi gerekiyordu,gomez sezon sonunda belli etmişti B planımız var denmişti ben göremiyorum bir plan.daha şenol güneşin sezon sonu istediklerinde kanat forvet oynayacak oyuncu isteğinide belirtmişti.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok konuşulacak bir şey yok bence bu konuda, bu yaz olan olayları üst üste koyunca öncesinde yapılmış hiç bir planın tutmayacağını görürüz.

Sezon bittiğinde elimizde tek belirsizlik Gomez iken ve Töre'nin iyi bir tutara satılacağı düşünülürken, Sosa, Atiba ve İsmail belirsizlikleri çıktı.

Yetmedi üstüne ülkede darbe bombalama gibi olaylar ortaya çıktı.

Evet stoper lazımdı, ama transfer bütçemizin 1.5 milyon euro(Töre kiralama - Marcelo satın alma) olacağını öngöremezdik.

Yine Gomez gitse bile bonservisinden %50 para geleceğini bekliyorduk, o da olmadı.

Öngörülemeyecek bu kadar olay varken, transfer sezonu başı planlamasının sağlıklı olmasını bekleyemeyiz.

Esas beklentimiz, bu olayların ardından kalkabilmeleri ve en az hasarla atlatabilmeleri olmalı, umarım becerebilirler.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sosa eger gittiyse takim ziraat Turkiye kupasi formasyonuna dondu demektir.. Sosa ve gomez in lider oldugu yerde quaresmadan medet ummak iyimserliktir.. Sosa ve gomez vu takimin cimentolariydi.. Winner karakterli disiplin abiseleriydi (saha icinde).. Simdi takimin babasi tolga zengin olur.. Tolgadan cimento degil selobant olmaz.. Turk cetesi isi ele alir.. Q7 de kendi basina sahada takilir

Çok doğru söylüyorsun. Gomez hem saha dışında hem saha içinde takımın lideriydi. Bunu sağlayacak kişi yok şu an takımda göründüğü kadarıyla.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sallapati

Cok mu sey istedi be Şenol gunes sizden yonetim.. Kadroyu koruyun ve 3 tane defans alin dedi..bunu da beceremedik..adriano gonul ve bir stoper.. Toplam 3.4 milyona biterdi.. Kadroyu elde tutamadiniz

Çevrimdışı tuncaboylu

Kağıt üzerinde yada pratikte en ufak bir mantık yok. Oyuncuları X bir takıma kiralamak ile iş bitmiyor. Ne yapılması gerektiğini daha önce yazdım. Yapması gerekenler de biliyor, ama bizim yöneticilerimiz fazla zekiler.

Neler yapılması gerektiğini yazdığın mesajı kopyalaman mümkün mü, benim gibi okuyamayanlar da okuma fırsat bulsun hem.

Çevrimdışı T.Yapici

İnanılmaz negatif yorumlar var. Bu takımı bu seviyeye çıkaran zaten Fikret başkan ve yönetimdekiler. Zaman dar doğru ama, var olan yönetim diğerlerinden daha çok sevildiyse, inanıldıysa bunun sebebi yönetimde ki taraftar gibi düşünme biçimidir. Bu yüzden yine aynı yönetime güvenmek arkasında olmak yapılması gerekendir. Ben başkana, yönetime güveniyorum ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. :)
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Çevrimdışı Kalyoncu

Çok konuşulacak bir şey yok bence bu konuda, bu yaz olan olayları üst üste koyunca öncesinde yapılmış hiç bir planın tutmayacağını görürüz.

Sezon bittiğinde elimizde tek belirsizlik Gomez iken ve Töre'nin iyi bir tutara satılacağı düşünülürken, Sosa, Atiba ve İsmail belirsizlikleri çıktı.

Yetmedi üstüne ülkede darbe bombalama gibi olaylar ortaya çıktı.

Evet stoper lazımdı, ama transfer bütçemizin 1.5 milyon euro(Töre kiralama - Marcelo satın alma) olacağını öngöremezdik.

Yine Gomez gitse bile bonservisinden %50 para geleceğini bekliyorduk, o da olmadı.

Öngörülemeyecek bu kadar olay varken, transfer sezonu başı planlamasının sağlıklı olmasını bekleyemeyiz.

Esas beklentimiz, bu olayların ardından kalkabilmeleri ve en az hasarla atlatabilmeleri olmalı, umarım becerebilirler.
Şuanda elimizde para yokki abi :) iki gün öncesine kadar sosa affedildi kaldı diyorduk forvet ve stoper bekliyorduk olmayan parayla.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sallapati

Tabiki bunda eldeki sartlar da etkili oldu fakat surec daha iyi yonetilemezmiydi

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 12:36:56 atalay ]

Çevrimdışı sallapati

İnanılmaz negatif yorumlar var. Bu takımı bu seviyeye çıkaran zaten Fikret başkan ve yönetimdekiler. Zaman dar doğru ama, var olan yönetim diğerlerinden daha çok sevildiyse, inanıldıysa bunun sebebi yönetimde ki taraftar gibi düşünme biçimidir. Bu yüzden yine aynı yönetime güvenmek arkasında olmak yapılması gerekendir. Ben başkana, yönetime güveniyorum ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. :)
Fikret baskani destekliyorum ama kadroyu ne sekilde olursa olsun korumaliydi bana gore

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

"Beşiktaş şampiyon olmuş, 4 oyuncu gitmez. Böyle olmaması lazım."

Çevrimdışı KUMANOVALI

Şenol Güneş:Beşiktaş şampiyon olmuş 4 tane oyuncu gitmez böyle olmaz o zaman ilk benim gitmem lazım
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimiçi Kapkarakartal

Şenol Güneş: "Sezon bittiğinde şunu söyledim; Oynayan oyuncuları tutalım, oynamayan oyuncuları gönderelim. Bunu yapamadık."

Şenol Güneş: "Şu ana kadar sağ ve sol bek aldık. Bunlar zaten elimizde vardı. İhtiyacımız olan stoper."

Şenol Güneş: "Ben teknik olarak Gomez, Sosa ve Gökhan'ı bırakmak istemezdim. Kim bırakmak ister? Benim elimde olan bir şey değil bu."

Şenol Güneş: "Bize şu anda 5-6 oyuncu lazım. En az 3 transfer yapacağız. Santrafor, stoper, kanat forvet duruma göre de sol bek."

Şenol Güneş: "Dört tane stoper şart. Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağız. Bunları yönetimle konuştuk, bir şey değişmiyor."

Çevrimdışı atalay

Neler yapılması gerektiğini yazdığın mesajı kopyalaman mümkün mü, benim gibi okuyamayanlar da okuma fırsat bulsun hem.

Aradım, bulamadım. Uçurulmuş galiba...

Çevrimdışı sallapati

"Beşiktaş şampiyon olmuş, 4 oyuncu gitmez. Böyle olmaması lazım."
Yuru be senol hoca

Çevrimdışı KUMANOVALI

Şenol Güneş: Şampiyon olmuşsun, Şampiyonlar Ligi'ne gideceksin futbolcuların gidiyorç Bunu ben anlamıyorum.
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Şenol Güneş:Beşiktaş şampiyon olmuş 4 tane oyuncu gitmez böyle olmaz o zaman ilk benim gitmem lazım

Bunu dediyse Yönetim'in dikkatini negatif yönde çeker Şenol Hoca.
Mesajı vermiş direk üst tarafa.

Etiketler: