2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 440 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11425678 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı brkntcnr

Ayrıca nedenini  bilmiyorum ama orta sahada Belhanda isteğim var. Daha 26 yaşında, o da Sosa gibi Ukrayna' dan gelecek falan böyle gelse çok rahat parlatırız gibi hissediyorum. His ama sadece. Yani Yunus Emre abinin dövmeli futbolcu sevgisi gibi bi Belhanda isteğim var  :evillol: :evillol:
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 12:33:01 brkntcnr ]

Çevrimiçi uğur07

Fabri
Gökhan.  rhodolfo.          Gil.        Adriano
                                  Atiba
                 Tolgay.             Oguzhan
Quaresma.                                       Aras o.
                              Cenk T.

Sosa ayarinda birini bulamayacaksak boyle oynamak daha iyi. Tolgay veya oguzhani 10 numaraya kaydirmak ise yaramiyor. Tabi burada on kanat oyuncularinin hareketli olmasi gerekiyor ama.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Belçika liginden istisnalar dışında savunmacı önermem. Potansiyel aralığı geniş genç stoper.

http://www.transfermarkt.com.tr/antonio-milic/profil/spieler/179896

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sosa'dan gelen parayla yapılacaklar listesi: @tuncaboylu

1) barı açıyorum
2) ayla ile barışıyorum
3) babamı yanıma alıyorum

Beşiktaşlılar olarak ruh halimiz:

"en azından hayattayız, bu da bişey be abi..."

:claps: :claps: :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı brkntcnr

Abi Belhanda' yla ilgilendiğimiz iddia ediliyor. Sen oyuncu hakkında ne düşünüyorsun?

Çevrimdışı Yusuf Elhuseyni

Ayrıca nedenini  bilmiyorum ama orta sahada Belhanda isteğim var. Daha 26 yaşında, o da Sosa gibi Ukrayna' dan gelecek falan böyle gelse çok rahat parlatırız gibi hissediyorum. His ama sadece. Yani Yunus Emre abinin dövmeli futbolcu sevgisi gibi bi Belhanda isteğim var  :evillol: :evillol:
normalde ben de kuzey afrikalı oyunculara karşıyım. hepsi vurdumduymaz ve disiplinsizmiş gibi bir önyargım var. belhanda için de söylenen şeyler bunlar. ama niyeyse ben de istiyorum. benimki de tamamen his. bir turlu beklenen çıkışı yapamamış olmasının hırsıyla oynarmış gibi geliyor. içgüdülerim gelirse tutcak diyor.

Çevrimdışı atalay

Abi Belhanda' yla ilgilendiğimiz iddia ediliyor. Sen oyuncu hakkında ne düşünüyorsun?

Oyun içi katkısı sınırlı, Sosa'dan aldığın katkıyı alamazsın. Concentration lapse sorunu var. Orta saha kurgusunda tamamlayıcıları Atiba ve Ozzy olacak ise rakip karşılamada sıkıntılar yaşarız. En önemli özelliği dribbling üzerinden oyunları. Nötr. +Faslı oyunculara güvenmem, mental sıkıntıları olur.

Çevrimdışı brkntcnr

normalde ben de kuzey afrikalı oyunculara karşıyım. hepsi vurdumduymaz ve disiplinsizmiş gibi bir önyargım var. belhanda için de söylenen şeyler bunlar. ama niyeyse ben de istiyorum. benimki de tamamen his. bir turlu beklenen çıkışı yapamamış olmasının hırsıyla oynarmış gibi geliyor. içgüdülerim gelirse tutcak diyor.
Evet bide Sosa' nın gelmeden önce Ukrayna istatistiklerine baktım, Belhanda' nınkiyle benziyor yakın sayıda skor yapmışlar sanki.

Çevrimdışı TURKahvesi

mükemmel mükemmel mükemmel :lol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı atalay

Santrafor tercihinde temel parametreler dışında Hoca'nın Cenk'e biçtiği rol önemli. Ona göre santrafor/forvet pozisyonunda değişik bir tipleme ile karşılaşabiliriz. Fakat bu takımın kenar oyuncularından aldığı skor katkısının yeterli olmadığını ve son iki santraforunun sezonda 28 ve 27 gol bıraktığını unutmayalım.
+Şu mevcut oyun düzeninde hücumdaki iki kenar oyuncusunun gol adedi düşük. İstatistik kağıdına en az 10 gol yazmaları lazım. Sosa ve Oğuzhan'ın bu yıl ekstra gol katkısı yapması sıkıntı yaratmadı.

Yapılacak transferlerde yüksek skorer kimlikte bi' oyuncu profili şart gibi gözüküyor.

Çevrimdışı Fatih_

Hayaller Gomez, Lima, Sakho ama olursa yıkılır buralar.

Çevrimdışı Yusuf Elhuseyni

mükemmel mükemmel mükemmel :lol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

iyimiş  :D

arsenal yerine liverpool ya da tottenham onlar da olmadı southampton, everton vs olsa daha iyi olurmuş sadece. wenger varken şampiyon falan olamaz artık arsenal. hala coquelin'i oynatıyor. şaka gibi adam.
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 13:03:48 Yusuf Elhuseyni ]

Çevrimdışı Çağatay

chelsea ile iyi ilişkilerimizden vazgeçip başka takımlarla mı iyi ilişkiler kursak acaba ?

mesela real madrid ile iyi ilişkilerimiz olsa hazır gözden de çıkarılmışken james rodriguez i kiralardık değil mi...

ah şu iyi ilişkiler yok mu şu iyi ilişkiler...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı hic2222

chelsea ile iyi ilişkilerimizden vazgeçip başka takımlarla mı iyi ilişkiler kursak acaba ?

mesela real madrid ile iyi ilişkilerimiz olsa hazır gözden de çıkarılmışken james rodriguez i kiralardık değil mi...

ah şu iyi ilişkiler yok mu şu iyi ilişkiler...

Net maliyetleri bilmiyorum ama James in yıllık maliyeti bizim ona verebileceğimiz bonservisten bile fazladır diye düşünüyorum
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Çağatay

Net maliyetleri bilmiyorum ama James in yıllık maliyeti bizim ona verebileceğimiz bonservisten bile fazladır diye düşünüyorum

yok zaten dalga geçiyorum jamesin sol kramponunu kiralayıp pektemek e giydirirsek bir şey olabilir bence... :D

ayrıca pektemek + bir miktar pektemek'e bu işi çözebileceğimize inanıyorum

gerçi belki bizim başkan jamesi halledip bekletiyor olabilir bence daha başka ve iyi bir alternatif ile uğraşılıyor olabilir..  :evillol:

Çevrimdışı LuceGel

Fernandez Lokomotife Beşiktaşa dönmek istiyorum demiş bir temas var demekki,adam geçen yıl baya bitikti.Bedava göndermeyiz demişler süre istemiş (Pankart)
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2016, 13:19:43 LuceGel ]
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kupa maçı öncesi Beyaz forma aldım.

Arkasına "SOSA "yazdırcaktım ama mağaza kalabalık diye sonra gelirim dedim.

iyi ki yazdırmamışım  :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı hic2222

Bugünde gidip pektemek yazdırmaya niyetlenip vazgeçseniz olmaz mı ?
Birşey deneyecemde :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@hic2222  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı Çağatay

hayır bir de olursa kaleci forması alıp tolga yazdırmayı deneyebilecen mi :D
başka bir şey istemiyoruz  :kop:

Çevrimdışı linux

Tolga içinde bekliyoruz :bandit:

Çevrimdışı linux

KartalloCom
Nuno Espirito'nun, Vincent Aboubakar'ı yeni sezon planlarında düşünmediği ve gitmesine izin verdiği bildirildi. (Fanatik

Çevrimdışı mylife1903

Pektemek reise laf yok, kendisi yakinim olur.

Formanin arkasina yazdirin ismini kendisi 38 yasina kadar daha 10 sene bu kulubun formasini giyecek, her sene gomezdi yok sosaydi yok karijmaydi yeni forma almayin, paraniz cebinizde kalsin 10 sene.

Mustafa bey diyeceksiniZ, mustafa aga diyeceksiniz, mustafa efendimiz diyeceksiniz emir boyuh yerden Mustafa bey daha 10 sene burada.

Çevrimdışı hic2222

Pektemek reise laf yok, kendisi yakinim olur.

Formanin arkasina yazdirin ismini kendisi 38 yasina kadar daha 10 sene bu kulubun formasini giyecek, her sene gomezdi yok sosaydi yok karijmaydi yeni forma almayin, paraniz cebinizde kalsin 10 sene.

Mustafa bey diyeceksiniZ, mustafa aga diyeceksiniz, mustafa efendimiz diyeceksiniz emir boyuh yerden Mustafa bey daha 10 sene burada.

Mantıklı, bir defa al..
Her sene güncel.. Hem kulüp gibi sende yeni birşey alma masrafına girmezsin

Çevrimdışı mylife1903

Mantıklı, bir defa al..
Her sene güncel.. Hem kulüp gibi sende yeni birşey alma masrafına girmezsin
Hem yumusak hem hesapli.....
Olay adidasta bitiyor forma saglamsa ohhhh zaten duzgun dizayn yapmiyorlar al siyah formayi arkasina pektemek 10 sene rahat edersin.

Etiketler: