2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 457 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11420841 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

işte pektemek gol demek :D  yalnız resim olarak bunu kullanman lazım abi :D

soyle bir deneyem bakayim ustumde nasil duracak, bunlar hep sinerji, ulan mario gomez hepsi senin icin ha

Çevrimiçi Savaş

Vurma İsmail'den vur Kolarov'a :)

Çağ atladık resmen çağ!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

işte o kadar koybaşı dedik şimdi görevi uygulamaya gitti.
terbiyesizlik etmesinler ismail Türkiyenin en iyi sol beki 2 nin altına
imza olmaz en az ikide imza parası vermeleri gerekiyor. :bandit:

şampiyon takımdan transfer yapıyorlar bir bedeli olmalı  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ZEKI

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Cuma aciklanir demistik

Çevrimdışı Berat

Köybaşı formalarını feneriumdan alabilirsiniz  :D

Çevrimdışı s4rc4stic

Çevrimdışı mylife1903

Begendim ben bunu, iki beden kucuk geldi ama gideri var kafasindakinden bulamadim huni goydum kafama

Çevrimdışı BlackEagle26

Bu forumun düşünceleri benim için çok önemli ne dersiniz Kolarov bitti mi ? :halay: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı s4rc4stic

bizim yönetim bildiğin kasparov olmuş :super:

Çevrimdışı mylife1903

Bu forumun düşünceleri benim için çok önemli ne dersiniz Kolarov bitti mi ? :halay: :bandit: :bandit:
Biz bitti demeden bitmez, ingilizcesinde var

Çevrimiçi Samet Ç

752576783149633536[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Allah bunlara akıl fikir versin yarın şimdi 1.8 verirler İsmail'e bunlarda çıkar Beşiktaş 2 milyon verdi biz daha ucuza aldık derler. Gökhan Gönül'ü alarak iyi koymuşuz bunlara.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2016, 22:31:37 Samet Ç ]

Pektemek i de gönderip, 21 yaşından önceTr de en az 3 yıl top oynamış 2 futbolcuya ihtiyaç var.4 oyucu yazılmalı UEFA İiçin Pektemek giderse elde bu şarta uyan tek  Gökhan GÖNÜL  ve Tolga ZENGİN kalıyor.öAlt yapı oyuncuları olmuyor. Alt yapıya da 4 oyuncu isteniyor. Oraya NECİP, VEYSEL, HAMZA ve ESLEM yazılır.

Çevrimdışı OrhanAker

İsmail 1.8 istemiş bizden 1.3 vermişiz..yedekte kalmam demiş :kop: futbolarena özel..
Bakalım fener ne verdi :bandit:

Çevrimdışı ZEKI

ucagi cuma 22:20 de istanbulda

Çevrimdışı mylife1903

işte o kadar koybaşı dedik şimdi görevi uygulamaya gitti.
terbiyesizlik etmesinler ismail Türkiyenin en iyi sol beki 2 nin altına
imza olmaz en az ikide imza parası vermeleri gerekiyor. :bandit:
@Necmi abi bu yetistirme parasi var ya
Biz de ismail uzerinden sabir parasi talep etsek 5 milyon euro, nasil

Çevrimiçi murat

biz bitti demeden bitmez :D

Çevrimdışı canU

Ya yönetim çok zeki😂 töre haberiyle bozdu moralleri ama kıyamadı bize akşama ismail haberiyle rahatlattı😂 KALDI PEKTEMEK.

Çevrimdışı BlackEagle26

Çevrimdışı mylife1903

bizim yönetim bildiğin kasparov olmuş :super:
Sorma abi futbolda rok hamlesi yaptik, sah ve mat

Çevrimdışı tangaz

Beyler renklilerin transferini (lan ismaylll) bu başlıkta konuşmuyoruz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kartalBaz

Bence ustune para verelim. Kendimizi takim defansinin icine edecek bir ajani rakibe yollamis gibi hissetmeliyiz. 900 bin euro filan anca alacak adama 1.8 veriyorlar. Ismail olsa olsa turk oldugu icin yedek olurdu.

Çevrimdışı Paletli Vinç

Soma cupta fenere attığı golü unutmayın vefasızlık yapmayın :D 1-2 dakika falan üzülelim

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 üstad çok kurcalama bu mevzuyu  herif 7 senedir yetişemedi. bizi yetiştirememe tazminatı ödemeye mahkum ederler sonra  :busted_cop:

Çevrimdışı mylife1903

Beyler renklilerin transferini (lan ismaylll) bu başlıkta konuşmuyoruz  :bandit:
Reisi avatari degistir falan diye takiliyodun dun, ne oldi

Çevrimdışı eaglekartal

ismailin gitmesine bende sevindim.artık transferler tek tek açıklanmalı.birde bu yerli oyuncu sayısı eksikliği ne durumda.kolarov kesinlikle alınmalı ama tosic yedeklemesi zor.ya altyapıdan yada gelecei açık yerli bir sol bek alınmalı.

Etiketler: