2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 239 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510000 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı panic13

afrika sıkıntılı ama bak dediğim gibi ama sen bilirsin
bak kaleye de şöyle bir şey düşündüm
boyko giderse ilk tercihimiz olmalı bence @panic13
uzun yıllar rahat ederiz
şl de oynayacağımız için de gelmeye sıcak bakacaktır
http://www.transfermarkt.com.tr/jose-maria-goicoechea/profil/spieler/309210

İyi kalecidir, genç potansiyeli var. Arjantin milli takımı havuzunda. Bence izlenebilir.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Tolga

Bari bu sene sona kalmasın yahu başkan :idisapprove:
Transferleri son günlere bırakmadığımız bir transfer dönemimiz hiç olmadı ki :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı panic13

Nartayyo (İlker Yasin sesiyle) hiç unutmuyorum kaset izlenerek alınmış. Kasette Milana attığı gol gösterilmiş. Vay beee Milana gol atmış diyorsun o zamanın Milanı şimdinin Barcelonası...Sonrası malum...Bir Trabzona düşe kalka attığı gol aklımda 7-1 lik maçta, bir de Fenerbahçeye 2-1 yenildiğimiz maçta tek gol. Öyle ya da böyle 15 gol atmıştı Nartallo. Almeida kazmasından daha iyiydi bana göre. Bu arada Türkçe konuşuyordu birkaç yıl önce tv de görmüştüm, oğlunu Türk kolejine vermiş galiba.

Ben nartayyo yu seviyordum ya la :( Neden yollandığını da anlamadım.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı yigitcan1903

Avrupa şampiyonasından önce hiçbir transfer olmayacak,hala beklentim o yönde
Ondan sonra da seçenekler daralır zaten bir bir
En sona kalan "bu kim lan" diyeceğimiz oyuncular transferlerimizdir
H.O.  :D

Çevrimdışı 38life

böyle şeyler yapsa kimse bir şey demez zaten sıkıntısı ayağında çok top tutması...

O ayrı bir konu ondan bahsetmiyorum. Şut konusundan bahsediyorum. Özellikle bu sezonun başlarında her şutundan sonra tepki alıyordu. daha maçta birinci şutu. Yaaa orda vurulur mu yaaa falan diye..
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Erdemm

17,46 m Euro :)

West Ham expected to announce £13.3m signing Gokhan Tore on Wednesday

Çevrimdışı cursedofdragon

20 milyon € versinler.

Çevrimdışı Erdemm

Çevrimdışı 38life

Fikret Orman Bandırma da açıklama yapmış: güzel transferler yapacağız, transfer sezonu başladı ama biz açıklamaya 15 gün sonra başlarız zaten çok transfere ihtiyacımız yok 3-4 oyuncu alacağız demiş...

2-3 diyordu bunu biz 4-5 olarak yorumluyorduk şimdi eğer 3-4 diyorsa 5-6 transfer yapılacaktır. İyi bakalım :D

Çevrimdışı tangaz

2-3 diyordu bunu biz 4-5 olarak yorumluyorduk şimdi eğer 3-4 diyorsa 5-6 transfer yapılacaktır. İyi bakalım :D

ana fikir sayıdan ziyade 15 gün kavramıydı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı onder23

ay hadi inşallah  :super: :super:
yerine gelsin emre mor

Çevrimdışı 38life

ana fikir sayıdan ziyade 15 gün kavramıydı  :D

Valla ben çok takılmıyorum tarihe ya. Atıyorum 5 transfer yapılacaksa 3'ü kampa yetişsin, 1'i ikinci kampa yetişsin, biri de son gün gelsin ben razıyım. Geç olsun iyi olsun.

Çevrimdışı tangaz

ay hadi inşallah  :super: :super:
yerine gelsin emre mor

töre frei Q satılsın yerlerine robben emre aras gelsin :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Valla ben çok takılmıyorum tarihe ya. Atıyorum 5 transfer yapılacaksa 3'ü kampa yetişsin, 1'i ikinci kampa yetişsin, biri de son gün gelsin ben razıyım. Geç olsun iyi olsun.

bu konuda hem fikirim. kamp 10 temmuzda başlayacak milliler 17-18i gibi katılırlar 15-20 temmuz arası kampa katılacak her transfer olumludur...

Çevrimdışı amed.yasa

iyice öldürmüşsün abi  :lol:
' Ne kadar azsan, yaşamını ne kadar az görkemli kurmuşsan o kadar çoksun demektir ve görkemli yaşamın da o denli büyüktür. '  Karl MARX

Çevrimdışı onder23

Abi bence olcay- töre satılsın roben emre gelsin  :D
Robben-emre-frei-aras-q7  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı tangaz

iyice öldürmüşsün abi  :lol:

elini korkak alıştırmamak gerek  :icool:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi ne yaptın sen takım Arap atı gibi olur hepsi yardırırlar :D

Çevrimdışı 38life

İngiliz basınında çıkan West Ham'ın Gökhan Töre için 17 milyon euro teklifi kabul edildi haberinin kaynağı CNN TÜRK
Lütfen bu tarz durumlara inanmayalım
Bilic ne kadar istesede West Ham başkanının TÜRKİYE'den transfere çok karşı olduğunu biliyorum. Burak Yılmaz'ıda bu sebepten almamışlardı

BTD

Çevrimdışı ErsinA.

Belkide hiç transfer yapmayız günlerinden, 4 ya da 5 oyuncu alacağız günlerine geldik çok şükür.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İngiliz basınında çıkan West Ham'ın Gökhan Töre için 17 milyon euro teklifi kabul edildi haberinin kaynağı CNN TÜRK
Bilic ne kadar istesede West Ham başkanının TÜRKİYE'den transfere çok karşı olduğunu biliyorum. Burak Yılmaz'ıda bu sebepten almamışlardı

BTD
5 m euro teklif etmişti Burak'a töreden 7 yaş daha büyük bir futbolcu son transferi olurdu ona rağmen o fiyatı veriyorlarsa töre potansiyeline 15 m rahat verirler bence...

Çevrimdışı tuncaboylu

5 m euro teklif etmişti Burak'a töreden 7 yaş daha büyük bir futbolcu son transferi olurdu ona rağmen o fiyatı veriyorlarsa töre potansiyeline 15 m rahat verirler bence...

Katılıyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

BTD
Emenike'yi neden almışlar o zaman?

Çevrimdışı Bishamon

Emenike'yi yarım sezon yer doldurmak için aldılar.Burak'ın maaliyeti fazla olunca ondan vazgeçtiler.Bu transfer döneminde bir forvet arıyorlar zaten.

Çevrimdışı ozeratalay

Başkan 3-4 transfer demiş.Bu oyuncu göndermeden yapıcağımız olan bence 2 bek 2 de stoper.Fazlası gidenlerin yerine olur Boyko>Yeni kaleci,Töre>Açık,Veli>Orta saha gibi.Ama Töreyi göndermeden o 3-4 transfer nasıl olucak orası ?

Etiketler: