Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7500559 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmet türken

Bu şarkı süper. Ama maç başı ya da devre arasında söylendiğinde; şarkı sırasında herkes katılsa bile sonrasında atmosferi, havayı düşürüyor bence. Efkarlı, ölümlü, mezarlı şarkıları biraz azaltmamız lazım.

KARDEŞİM HAREKETLİ OLANINI VEREYİM 

BİZDE HEPSİ MEVCUT :busted_cop:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi bence de sorgusuz sualsiz almalıyız hem fikiriz bunda ama burada ki amaç insan psikolojisi sonuç da karşında ki insan, bugün 5.000 sattıysak iyi bir reklam olsaydı inan 10.000 olurdu.
Herkese fanatik gözüyle bakmamak lazım.. :)
Beşiktaşın üç tip taraftarı var bir gurup takımlabirlikte her çileyi çeken ikinci gurupta bir büyük eşliğinde maçı izleyen üçüncüsüde içi gitsede
ekonomik nedenlerle maça gelemeyen işte bizim müşterimiz büyük eşliğinde izleyenlere en büyüğün Beşiktaş olduğunu anlatmak

Çevrimdışı mkandirmaz

Arkadaşlar canlı yayın da sorun mu var cep den açılmıyor.
AdanaSpor

Çevrimdışı capo di capi

KARDEŞİM HAREKETLİ OLANINI VEREYİM 

BİZDE HEPSİ MEVCUT :busted_cop:

Şu arkada ki direkler önceden yoktu sanki. Umarım rüzgarı kesmek için yapmışlardır. Kışın 5000 kişiye oynarız yoksa.  :s20:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı FARUK

Arkadaşlar canlı yayın da sorun mu var cep den açılmıyor.

hem bilgisayardan hem de android li telefondan açılıyor yayın.

Çevrimdışı Zafer_Başkan

Kombineye neden ilgi az cevabı çok basit,  kimse olimpiyat stadında maç izlemeyi sevmiyor.  Önemli maçlarda bilet alıp gitmek bir çok insana daha mantıklı geliyor.  Yeni stadımız açılınca 35000 kombinenin hepsi biter merak etmeyin.
Önümüzdeki senede kombineler ortalama bu fiyattan olacak hatta belkide daha pahalı olacak... Zaten indirimli fiyatlar bu ay sonu bitiyor... Bence bir sonraki sezonu beklemek anlamsız bana mantıklı gelmiyor... Bu sebepten bekleyenler alsın şimdiden nasıl olsa seneye de gidecek... Hem klübe para lazım bu zor günlerde... Kombine candı kardeşim :)
Şuan kombineyi tek ateşleyecek şey Arsenal'ı eleyip şampiyonlar ligine katılmak olur...

Çevrimdışı KUMANOVALI

Beşiktaşın üç tip taraftarı var bir gurup takımlabirlikte her çileyi çeken ikinci gurupta bir büyük eşliğinde maçı izleyen üçüncüsüde içi gitsede
ekonomik nedenlerle maça gelemeyen işte bizim müşterimiz büyük eşliğinde izleyenlere en büyüğün Beşiktaş olduğunu anlatmak

ben kendi adıma 3. sınıfa giriyorum  :D

ama 4. kategoriyi de eklemekte yarar var..
kimi aldıkki gidip maç seyredecez diyenler. benim çevremde baya var. hatta demba ba geldi yeterli görmeyen var.
anladığım kadarıyla bu arkadaşlar verdiklerinin paranın karşılığını direk başarı olarak almak istiyorlar. yani %99 emin olmak istiyorlar.
daha topun yuvarlak olduğunu kavrayamamışlar  :evillol:

saygılar
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı capo di capi

Kombine satışları güncelleniyormuş. Nerden bakılıyor ?
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı ahmet türken

Şu arkada ki direkler önceden yoktu sanki. Umarım rüzgarı kesmek için yapmışlardır. Kışın 5000 kişiye oynarız yoksa.  :s20:
evet onlar rüzgar panelleri ama paneller yok. bir keresinde rüzgar panelleri rüzgarda uçmuştu. sonrasında tekrar koymadılar

Çevrimiçi Necmi

ben kendi adıma 3. sınıfa giriyorum  :D

ama 4. kategoriyi de eklemekte yarar var..
kimi aldıkki gidip maç seyredecez diyenler. benim çevremde baya var. hatta demba ba geldi yeterli görmeyen var.
anladığım kadarıyla bu arkadaşlar verdiklerinin paranın karşılığını direk başarı olarak almak istiyorlar. yani %99 emin olmak istiyorlar.
daha topun yuvarlak olduğunu kavrayamamışlar  :evillol:

saygılar
işte söylemek istediğimde o Beşiktaşın öyle taraftara ihtiyacı yok gelseler ne olur gelmeseler ne olur emin ol onların gelmeye gönlü
yok kendilerine bahane yaratıyorlar

Çevrimdışı ahmett.67

siyah siyah diyordum sokakta bir tanesi siyah giymişti amblem olmasaydı bu ne biçin tişört diyecektim...!
,
Valla ben hanıma sordum, tereddütsüz siyah dedi. Yorum yapmadan siyah aldım. Herkesin tenine farklı renk yakışıyor. Bana siyah iyi gitti.  :) Üzerindeki kartal tüyleri hareket ettikçe değişiyor. Ayrı hava katıyor.

Çevrimdışı mkandirmaz

hem bilgisayardan hem de android li telefondan açılıyor yayın.
s4 kullanıyorum ama canlı yayın açılmıyor nedense..
AdanaSpor

Çevrimdışı Efe

Kırmızı candır siyah ne öyle pijama gibi üstüne koydukları kanatlar leke gibi duruyor @Oktay
beyaz bile artık gözüm alıştı ama siyah hala kötü görünüyor gözüme

Abi bitek sen beyenemedin şu siyahı :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

s4 kullanıyorum ama canlı yayın açılmıyor nedense..

Bende de acilmiyor bi problem var
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı ozan062

yeni acık ve yd sirketlerinden birinin adı :evillol: :evillol:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı frkndgnr

Siyah forma tarihin en yuksek satisini elde edebilir bu sene buraya yaziyorum :)

kesinlikle, forumdaki  3 kişiden ikisinin avatarlarında bu sezon siyah forma mevcut ben dahil  :D

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Kırmızı candır siyah ne öyle pijama gibi üstüne koydukları kanatlar leke gibi duruyor @Oktay
beyaz bile artık gözüm alıştı ama siyah hala kötü görünüyor gözüme

Aynen öyle beyaza gözüm alıştı ama siyah forma halen daha kötü görünüyor gözüme  :D

Çevrimdışı ahmet türken

yeni inönü iyice boşladı :D
şimdi mustafa bizi resimlere boğuyorya sağolsun çok yeni inönüyü önemsemiyoruz. o da sesini çıkarmıyor. nasıl olsa kış gelecek havalar erkenden kararacak, inşaat yükselecek, şimdiki gibi bol foto bulamaycaksınız. ben size o zaman sorarım diyordur :ebebe:    ama onunda hakkını ödeyemeyiz. inşallah fotoları hergün çekip yollamaya devam eder. en başından beri o vardı. tahmin ediyorum ki en sonundada o olacak

Çevrimiçi Necmi

Abi bitek sen beyenemedin şu siyahı :D
Beğenmedim :bandit: yalan yok tamam kabul ediyorum bazılarında güzel duruyor
ben dar forma giymeyi sevmem bol siyah giydimi çuval gibi bir şeye benzemiyor yakada güzel değil
desende güzel değil bildiğin pijama işte tüy yerine kartal koysalarmış bir anlamı olurmuş ben Beyazı
aktarın üzerinde görünce beğendim ama kırmızıyı yeğeni giydi  :ok: hemen aldım tabiki bende öyle durmuyor :D

Çevrimdışı Efe

@aktar_ismail şu dernek satışları muhabbetleri belli olsa almayanları da gazlar bence,şimdi herkesde bi rahatlık var,nasıl olsa alırız diyorlar.

28 ağustosta indirimli koltuklar bitiyor tum satad normal fiyatiyla satisa cikacaktir kapali bloklar ayrilan koltuklar eger satilmayan varsa onlarda acilacaktir kapali yeni acik ve eski aviktan 1 er blok birakip biletle gelmek isteyenlere verebilirler 29 ağustosta bakmak lazim
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı KUMANOVALI

işte söylemek istediğimde o Beşiktaşın öyle taraftara ihtiyacı yok gelseler ne olur gelmeseler ne olur emin ol onların gelmeye gönlü
yok kendilerine bahane yaratıyorlar

abi

cidden gelmeselerde olur dememek lazım
birlikten kuvvet doğar
yapacak bişey yok derdimizi anlatacaz...
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı ahmet türken

Aynen öyle beyaza gözüm alıştı ama siyah forma halen daha kötü görünüyor gözüme  :D

formanın üzerinde amblemimiz olsunda, hangisi olursa olsun

Etiketler: