Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 168 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7449485 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Beğenmedim :bandit: yalan yok tamam kabul ediyorum bazılarında güzel duruyor
ben dar forma giymeyi sevmem bol siyah giydimi çuval gibi bir şeye benzemiyor yakada güzel değil
desende güzel değil bildiğin pijama işte tüy yerine kartal koysalarmış bir anlamı olurmuş ben Beyazı
aktarın üzerinde görünce beğendim ama kırmızıyı yeğeni giydi  :ok: hemen aldım tabiki bende öyle durmuyor :D

Biraz vucut yaparsan siyah 10 numara olur necmi abi biz acik tenliyiz en cok o yakisiyor :tabe: :tabe: :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Beğenmedim :bandit: yalan yok tamam kabul ediyorum bazılarında güzel duruyor
ben dar forma giymeyi sevmem bol siyah giydimi çuval gibi bir şeye benzemiyor yakada güzel değil
desende güzel değil bildiğin pijama işte tüy yerine kartal koysalarmış bir anlamı olurmuş ben Beyazı
aktarın üzerinde görünce beğendim ama kırmızıyı yeğeni giydi  :ok: hemen aldım tabiki bende öyle durmuyor :D

Valla ne yalan söyleyim bende aktarın üzerinde görünce beyazı sevdim  :D :D

Yeni transfer aktar olsa keşke sağbekte iyi ortalar yapar muz orta  :D

Çevrimdışı ahmett.67

Yeni stadın daha aşağıya doğru konumlandırılması ve tamamen çatı ile örtülmesi, eski stada nazaran hava sirkülasyonunun daha az olması anlamına geliyor. İyi tarafı , rüzgardan etlkilenmeden top oynanabilecek olası, kötü tarafı ise içilen sigaraların dumanlarının saha üzerinde sis bulutu gibi durup hava kirliliğine neden olacak olması... siz ne dersiniz?

Çevrimdışı frkndgnr

Herkes neden kombine satışı patlamadı diyor ama cevabı aslında herkes biliyor, 1. ve en önemli sebep olimpiyat, 2. en önemli sebepse önce ağustos denildi yalan oldu, sonra ocak denildi oda yalan oldu, şimdi yeni sezona kaldı. Bakalım o hedef gerçekleşecek mi? Bu stadın ağustosa yetişmeyeceğini hepimiz biliyorduk, hatta imkansız olduğunuda biliyorduk, ama biz biliyorduk... Bu stadı hergün takip etmiyor herkes. Televizyonu açıp başkanın röportajlarını izleyen ortalama bir taraftar şuan stadın bitmesi gerektiğini düşünüyordur...

Çevrimdışı ozan062

bazılarımız diyor kombineler yonetimden dolayı alınmıyor evet kısmen dogrudur ama agırlık cogunlugun sebebi su rezil zulimpiyattır,, birde bazı seyler gorulerek yasanılarak asılıyor basarılar gelirse gelmeye yaklasılırsa insanlar onun heyecanıyla kesinlikle buyuk ugraslar verirler son sampiyonlugu saymıyorum 11 senedir sampiyonlugun tadını cıkaramayan bizler bircok seye kusmusuz bunu kişilerede baglıyabiliriz ama bu ana sebebtir,, buda basarıyla bütünleserek birseylerin olacagını ispatlayarak gosterilir,, bakalım neler olacak onumuzdeki yıllarda
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

Yeni stadın daha aşağıya doğru konumlandırılması ve tamamen çatı ile örtülmesi, eski stada nazaran hava sirkülasyonunun daha az olması anlamına geliyor. İyi tarafı , rüzgardan etlkilenmeden top oynanabilecek olası, kötü tarafı ise içilen sigaraların dumanlarının saha üzerinde sis bulutu gibi durup hava kirliliğine neden olacak olması... siz ne dersiniz?
yukarida bulut veya sis olusmasinin imkani yok neden dersen cati 4 metre kadar aralikli sutunlardan sutunlarin capraz bolumleri bos o eski acik alcak oralardan tahliye olacak hava
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türken

c.tesi akşamı melbourne stadının çatı belgeseli vardı trt haber de. zorluğu görünce gözüm korktu. ne yalan diyeyim önümüzdeki sezonun başına bile yetişirmi diye endişelenmedim değil

Çevrimdışı attila_metu

Sigara içmek yasak değil mi?

Çevrimdışı ozan062

baskan bir gün tv roportajında bu konuya deginmişti,, stadın asagıya inilerek yapılmasının tek kotu tarafı gunesi daha az gormesi oalcaktır dedi,,, yani tek handicapı bu yoksa hersey dusunulerek yapılıyor ama bundan doalyı çimlerinde bazı onlemlerle yapılacagınıda eklemişti yani sorun yok

Çevrimiçi Necmi

Biraz vucut yaparsan siyah 10 numara olur necmi abi biz acik tenliyiz en cok o yakisiyor :tabe: :tabe: :evillol:
ben vücut yapana kadar yeni formalar çıkar hatta üstüne üç beş forma daha çıkar :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı ALI RIZA

,
Valla ben hanıma sordum, tereddütsüz siyah dedi. Yorum yapmadan siyah aldım. Herkesin tenine farklı renk yakışıyor. Bana siyah iyi gitti.  :) Üzerindeki kartal tüyleri hareket ettikçe değişiyor. Ayrı hava katıyor.
ben çocukta emanet gibi duruyordu gördüm  :D kartal yuvasında baktım bilemiyorum kırmızı güzel beyaz harika siyah kararsız :)

Çevrimdışı ozan062

c.tesi akşamı melbourne stadının çatı belgeseli vardı trt haber de. zorluğu görünce gözüm korktu. ne yalan diyeyim önümüzdeki sezonun başına bile yetişirmi diye endişelenmedim değil

bu birsey değil kedi yolları ısıklandırmaların oldugu iskelet ler var ben yazın dunyakupası stadlarının yapılısını  yayınlayan discoveryde bir program vardı geceleri yayınlıyorlardı orada buna cok değinmişlerdi esas zorlayan onlar diye ki bizdede bu cok bolca var ve tek tek parcaların birleştirilmesi esnası cok tehlikeli zahmetli ve maliyetli oldugnuda soylemişlerdi sen dusun hocam :)) yani bu asamalardada vinc gerekecek bence o cim işi baya gecikecektir

Çevrimdışı ERAY G

ben kendi adıma 3. sınıfa giriyorum  :D

ama 4. kategoriyi de eklemekte yarar var..
kimi aldıkki gidip maç seyredecez diyenler. benim çevremde baya var. hatta demba ba geldi yeterli görmeyen var.
anladığım kadarıyla bu arkadaşlar verdiklerinin paranın karşılığını direk başarı olarak almak istiyorlar. yani %99 emin olmak istiyorlar.
daha topun yuvarlak olduğunu kavrayamamışlar  :evillol:

saygılar

en kızdığım taraftar tipi.
tipik fenerli tepkisi...

Çevrimiçi Necmi

Sigara içmek yasak değil mi?
yasakmı :D
hemde Beşiktaş maçında bu takım sigara içmeyeni sigaraya başlatır :evillol:

Çevrimdışı mkandirmaz

Canli yayina bakılırsa eski açık rampadan hafriyat aliniyor
AdanaSpor

Çevrimdışı umutdogan62

Dış sütunların kaplamalarını yapıyorlar mı acaba?
1
9
0
3JK

Çevrimiçi Necmi

en kızdığım taraftar tipi.
tipik fenerli tepkisi...
yok fenerli değil gs li tipi
fenerliler ölümüne alır kombinelerini onlar başarıya endeksli değil yanlız fenerede passolig varmış daha 2000 kombine satamamışlar
gs de aynı durumdaymış diyorlar biz 10 numarayı alalım gs taraftarı ümidini keser kombine falan almaz :evillol:

Çevrimdışı Efe

ben vücut yapana kadar yeni formalar çıkar hatta üstüne üç beş forma daha çıkar :evillol: :evillol: :evillol:

:kop:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmett.67

Beyaz tenlilere siyah forma,
Esmerlere beyaz ve kırmızı forma iyi gider. Benden söylemesi.. :lol:

Çevrimdışı ERAY G

bazılarımız diyor kombineler yonetimden dolayı alınmıyor evet kısmen dogrudur ama agırlık cogunlugun sebebi su rezil zulimpiyattır,, birde bazı seyler gorulerek yasanılarak asılıyor basarılar gelirse gelmeye yaklasılırsa insanlar onun heyecanıyla kesinlikle buyuk ugraslar verirler son sampiyonlugu saymıyorum 11 senedir sampiyonlugun tadını cıkaramayan bizler bircok seye kusmusuz bunu kişilerede baglıyabiliriz ama bu ana sebebtir,, buda basarıyla bütünleserek birseylerin olacagını ispatlayarak gosterilir,, bakalım neler olacak onumuzdeki yıllarda

Herhalde olimpiyatı seven tek kişiyimdir. Geçen sene olimpiyattaki maçlar için çıkarsalardı hemen alacaktım. Sadece RTE den çıkardılar almadım.
Ve evet yönetimden dolayı almayan veya bekleyenlerdenim. Sebebini de başka başlıkta yazmıştım (feda senesindeki kapalıya karşı tutumu).
Ama sırf yerim olsun diyerekten yeniaçık kapalı köşesi çıkarsa 2 tane almayı planlıyorum. Gidermiyim bilmiyorum ama...

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı gereshma

Arkadaslar oncelikle herkese selamlar.

Hepinizden cok cok ozur dileyerek, yeri burasi midir, degil midir? Yada twitter linki paylasilabilir mi, paylasilamaz mi? Bilmiyorum ancak, bu kadar terbiyesizlige cidden dayanamayarak, forumun en cok ziyaret edilen kisminda paylasmaya karar verdim.

498783584074104832[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Once bu haberi yayinlayip, sonra gazeteyi basanlar sanki kendileri degillermis gibi "haberle ilgimiz yoktur" diye ozur metni gecmisler.

Bilumum tepkimizi gosterelim arkadaslar, bunlar ancak firca yiyip, sonra aglayarak ozur dilemekten anlarlar.
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 15:08:09 gereshma ]

Çevrimdışı harunmustak

Aynen öyle beyaza gözüm alıştı ama siyah forma halen daha kötü görünüyor gözüme  :D

Formalarımızı kotulemeyelim. Hepsi guzel
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Etiketler: