Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 195 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7500568 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

@Necmi abiye uydum gittim kırmızı aldım ama en popüler siyah olmuş :D :D :D
Çocuklar arasında beyaz da popüler.  4 yeğene aldım haftasonu.  Hepsi beyaz istedi.

Çevrimdışı yigitcan1903

Kombine için hala köşeleri bekleyenler var çevremde gördüğüm
Neden kapalı tuttuklarına dair ısrarla açıklama yapmamaları da ilginç
En azından şu tarihte şu fiyatlarla açacaz o blokları deseler en azından kimi beklemez mevcut yerlerden alırdı belki
Diğer sıkıntı da kale arkası kombinelerin,olimpiyatın stadın dışındaki kale arkasına yollanması
Bu da özellikle kale arkası satışlarını vurdu
Geçen yılki gibi kapalı tribünlerden izlenmesi yönünde jest yapılabilirdi
Stat bitmeye yaklaştıkça adım adım artacaktır kombine sayısı
Kabanın bitimi itibariyle ciddi bir sayıya ulaşmamızı bekliyorum

Çevrimdışı Oktay

Çocuklar arasında beyaz da popüler.  4 yeğene aldım haftasonu.  Hepsi beyaz istedi.
beyaz formanın uzun kollusu varmı yada kışın çıkartırlarmı

Çevrimdışı tayfun

Bilgi için teşekkürler. Ya arkadaş bu kombine satışları neden patlama yapmıyor anlamıyorum. Nasıl taraftarız biz  :akuma:
@mustafa_(87) benim şef herkesin kanına girdi,10 güne kadar 7.kategoriden 2,8.kategoriden 15 e yakın satış garanti :)
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı tayfun

Kombineye neden ilgi az cevabı çok basit,  kimse olimpiyat stadında maç izlemeyi sevmiyor.  Önemli maçlarda bilet alıp gitmek bir çok insana daha mantıklı geliyor.  Yeni stadımız açılınca 35000 kombinenin hepsi biter merak etmeyin.
@aktar_ismail şu dernek satışları muhabbetleri belli olsa almayanları da gazlar bence,şimdi herkesde bi rahatlık var,nasıl olsa alırız diyorlar.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

@mustafa_(87) benim şef herkesin kanına girdi,10 güne kadar 7.kategoriden 2,8.kategoriden 15 e yakın satış garanti :)

oo maaşallah :)

Çevrimdışı Özgür K.

Kombineye ilgi azlığını ben de anlamış değilim ama özelikle siyah formalara ilgi büyük, pazar günü akasya avm deydim. Herkes oradaki kartal yuvasından siyah forma alıyordu... :)

cumartesi günü marmara forum avm adidas mağazasında 1 small beden kalmıştı.
PEKTEMEK;Allah seni iflah etsin.

beyaz formanın uzun kollusu varmı yada kışın çıkartırlarmı
Yok ve sanmıyorum çıkartacaklarını.

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

cumartesi günü marmara forum avm adidas mağazasında 1 small beden kalmıştı.

Vodafone shoplarda forma satışı başladı mı acaba ? ben hafta sonu vodafone shoplara baktım göremedim ama.

Çevrimdışı izorlu85

günaydın arkadaşlar.
Bu canlı yayın kamerasının açısı resimde de verdiğim gibi üst sınırı kırmızı çizgi ile verdiğim yer olacak şekilde ayarlansa eski açık da ki çalışmaları da görsek olmaz mı???
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Gunaydin arkadaslar. Simdi cekilmis 5 tane foto var bende. Biri whatsapptan yazarsa atayim ona eklesin siteye. Ben anlamiyorum yuklemeden. Ozelden numarasini yazarsa atarim hemen
Hayatı  anımsadığın kadar.

Çevrimdışı asi_kartal

Arkadaşlar kombine alınmamasının 2 nedeni var

1 - Kimse olimpiyat stadına gitmek istemiyor
2- Stad net bir şekilde tanıtılmadı malasef bu yüzden ilgi çekmiyor güzel bir 3d animasyon yapılsa herkesin ilgisini çeker. Burayı takip edemiyen bilmeyen çok kişi var..

Şimdi taraftar gider alır ne gerek var diyenler olabilir ama bana göre iyi bir tanıtım yapılarak taraftarın ilgisini çekmek lazım. Normalde hiç sorgulamadan almamız lazım bunda hemfikirim yalnız birazda işe tanıtım girmeli 3 satıyorsan 5 satarsın işin burasıda önemli..

Ayrıca eski açık deniz manzarası felan beni ilgilendirmiyor tribün bütünlüğü ambiyans benim için ilk etap da. Ambiyans konusunda çatının da önemi çok diye düşünüyorum sonuç da tezahürata direkt olarak etki yapacak.Eski kapalıyı herkes hatırlasın kutuda ki ambiyans muhteşemdi..

C90 görüş açı olduğu için ttarenadan bir örnek resim atıyorum bizim eski açık üst hemen hemen böyle olacak sanırım. 16 sıra olarak baz aldım.

BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı ALI RIZA

Siyah gördüm bizzat yok be havası kırmızı bayern kırmızısı güzel ama gözüm beyaz da...!

Çevrimdışı ALI RIZA

senin yegenin olmak vardı birde beşiktaşlı olupta istek istemek vardı :)  :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi Necmi

Kırmızı candır siyah ne öyle pijama gibi üstüne koydukları kanatlar leke gibi duruyor @Oktay
beyaz bile artık gözüm alıştı ama siyah hala kötü görünüyor gözüme

Çevrimdışı ahmet türken

şu on numarada bittimi stad bitti gibi gelecek. bütün gün younes di,ruiz di bir türlü seçemedik
yuonis idi  ruiz idi ,younis idi ruiz idi, younis idi ruzi idi. şaban oğlu şabandaki şevket altuğ gibi olduk valla :ebebe:

Çevrimdışı ALI RIZA

Kırmızı candır siyah ne öyle pijama gibi üstüne koydukları kanatlar leke gibi duruyor @Oktay
siyah siyah diyordum sokakta bir tanesi siyah giymişti amblem olmasaydı bu ne biçin tişört diyecektim...!

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar kombine alınmamasının 2 nedeni var

1 - Kimse olimpiyat stadına gitmek istemiyor
2- Stad net bir şekilde tanıtılmadı malasef bu yüzden ilgi çekmiyor güzel bir 3d animasyon yapılsa herkesin ilgisini çeker. Burayı takip edemiyen bilmeyen çok kişi var..

Şimdi taraftar gider alır ne gerek var diyenler olabilir ama bana göre iyi bir tanıtım yapılarak taraftarın ilgisini çekmek lazım. Normalde hiç sorgulamadan almamız lazım bunda hemfikirim yalnız birazda işe tanıtım girmeli 3 satıyorsan 5 satarsın işin burasıda önemli..

Ayrıca eski açık deniz manzarası felan beni ilgilendirmiyor tribün bütünlüğü ambiyans benim için ilk etap da. Ambiyans konusunda çatının da önemi çok diye düşünüyorum sonuç da tezahürata direkt olarak etki yapacak.Eski kapalıyı herkes hatırlasın kutuda ki ambiyans muhteşemdi..

C90 görüş açı olduğu için ttarenadan bir örnek resim atıyorum bizim eski açık üst hemen hemen böyle olacak sanırım. 16 sıra olarak baz aldım.

Her iki nedenden biri için bile kombine almayan insanın Beşiktaşla işi olamaz hiç almasın daha iyi ekonomik nedeni
anlarım protestoyu anlarım ama bana stad nasıl olacak dediği anda s...git derim öyle insanların Beşiktaşımızla ne işi olabilir
bizim o stadı iki defa dolduracak fanatik taraftarımız var gerisi tv den izlesin o zaman

Çevrimdışı ahmet türken

Çevrimdışı yatoraya

çok giriş dediğin belkide en az giriş olan stadlardan biri fenerin üst katta sadece28 giriş var
toki arenada 60 ın üzerinde giriş var bizde sanırım 35  giriş var bu mu çok her tribüne bir tanemi koyacaklardı
uefanın bir standartı var her hangi bir koltukta oturanın en yakın çıkışa ulaşma mesafesi var biz genede minimumda tutmuşuk :D

abi köşelerde en azından tek giriş olsaydı ;] derdimiz kapasite daha fazla olsun ;] mesela saraçoğlunda kale arkalarında bizimki gibi girişler yok. taraftar bütün olarak duruyor.
BeşiktAŞK!

Çevrimdışı pascal26

biraz dağılalım   

darısı wengere
Bu şarkı süper. Ama maç başı ya da devre arasında söylendiğinde; şarkı sırasında herkes katılsa bile sonrasında atmosferi, havayı düşürüyor bence. Efkarlı, ölümlü, mezarlı şarkıları biraz azaltmamız lazım.

Çevrimdışı TURKahvesi

sen öyle bakma bir şekilde akıcılığı var siyah formanın

özellikle genç nesil beğenmekte

kırmızı forma çok canlı bir forma

al bayrağımızı andırdığı kırmızı forma bir başka gerçekten öyle

beyaz forma çok sade olmuş

daha böyle güzel yapılabilirdi

tabi bunlar kişisel görüş ve göz zevkimdir.

Çevrimdışı asi_kartal

@Necmi abi bence de sorgusuz sualsiz almalıyız hem fikiriz bunda ama burada ki amaç insan psikolojisi sonuç da karşında ki insan, bugün 5.000 sattıysak iyi bir reklam olsaydı inan 10.000 olurdu.
Herkese fanatik gözüyle bakmamak lazım.. :)
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı attila_metu

günaydın arkadaşlar.
Bu canlı yayın kamerasının açısı resimde de verdiğim gibi üst sınırı kırmızı çizgi ile verdiğim yer olacak şekilde ayarlansa eski açık da ki çalışmaları da görsek olmaz mı???
Kesinlikle..
+1
[ Son Düzenleme: 11 Ağustos 2014, 13:04:22 attila_metu ]

Etiketler: