Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Hakkında Vodafone Arena, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Vodafone Türkiye arasında, Türk spor tarihinin en büyük

0 Üye ve 190 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 7500601 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Hakan Bilgin

Beşiktaşlı duruşu reflekstir esas duruşa benzemez en acı tarafıda sonradan öğrenilmez

Çevrimdışı attila_metu

onu pek netleştiremeyeceğiz bitmesini bekleyeceğiz ama uzamayacağı kesin şu son fotodan sonra görüntüye bakmaklazım  :dry:

Bence eski açıktaki kolonlara şuankinden biraz daha beton atılacak. Yani biraz daha yüksek olacak. Çünkü dikkatli bakıldığında beton dökülen yerlerin üst kısmında devam eden kısma demirler örülmüş. Fotoğrafta yuvarlak içine aldım.
O kısımlar da betonlanınca bence kademeli alçalacağından kötü bir görüntü oluşmayacak.

Çevrimdışı ahmetx

30 Ağustosa kadar şimdiye dek görülmemiş bir hız bekliyorum. :boxin:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Bence eski açıktaki kolonlara şuankinden biraz daha beton atılacak. Yani biraz daha yüksek olacak. Çünkü dikkatli bakıldığında beton dökülen yerlerin üst kısmında devam eden kısma demirler örülmüş. Fotoğrafta yuvarlak içine aldım.
O kısımlar da betonlanınca bence kademeli alçalacağından kötü bir görüntü oluşmayacak.

O şekilde olacak evt kademli azalacak yapacak bisey yok bitsin bi degerlendiririz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türken

Günaydın Arkadaşlar. Eski açıktaki rampayla kiriş arasında boşluk var. fotoğrafta sanki yapışıkmış gibi duruyor. Oysa aynı açıdan yükselmeye devam edeck. rampa kadar kısa değil

Çevrimdışı attila_metu

Bir de kamerayla ilgilenen arkadaş zoomladım demişti.
Onu geri alabilirse daha çok alanı göreceğiz.

Çevrimdışı Efe

Numarali eski acik ve yeni acikta calismalar suruyor calisan sayisi iyi gorunuyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türken

arkadaşlar video göndermek istiyorum fakat dosya 23,5 m. nasıl gönderebilirim?

Çevrimdışı Volkan Başaran

biz kapalı numaralı ve yeni açığı göreceğiz sıkıntı yok  :icool: :icool:

Göreceksinde stat içinde ki tezahuratların neredeyse hiç birisi seninle yapılmayacak..

Yeni açık ve Eski Kapalı götürecek tezahurat işini..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı tayfun

kombine güncellendi arkadaşlar,özet olarak 3 günde(pazar açık olduğunu varsayıyorum) satılan kale arkası sayısı 163.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

krm1903

• Ziyaretçi

Ben tribün kısalığını çokta kafaya takmıyorum kapasiteye çok fazla etkisi yok bence de stada karakteristik özellik katacak gerçi daha bir çok karakteristik özelliği olacak....birbirine benzeyen stadlar o kadar çokki bence farklılık katması güzel...kapalı numaralı yeni açık üst katlar keyif yapar  :D gerçi biz eski açık alttayız bize fark yok  :D
çim olmasa daha bi karakterislik katar

Çevrimdışı tayfun

sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

kombine güncellendi arkadaşlar,özet olarak 3 günde(pazar açık olduğunu varsayıyorum) satılan kale arkası sayısı 163.

Bilgi için teşekkürler. Ya arkadaş bu kombine satışları neden patlama yapmıyor anlamıyorum. Nasıl taraftarız biz  :akuma:

Çevrimdışı TURKahvesi

O şekilde olacak evt kademli azalacak yapacak bisey yok bitsin bi degerlendiririz

günaydın arkadaşlar hayırlı bir hafta geçirmeniz dileklerimle...

Efe daha önce öngörülen sıra sayısı kaç idi  :alala:

Çevrimdışı KUMANOVALI

arkadaşlar video göndermek istiyorum fakat dosya 23,5 m. nasıl gönderebilirim?

youtube a atıp link verebilirsin....
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı ahmett.67

Bilgi için teşekkürler. Ya arkadaş bu kombine satışları neden patlama yapmıyor anlamıyorum. Nasıl taraftarız biz  :akuma:
Kombineye ilgi azlığını ben de anlamış değilim ama özelikle siyah formalara ilgi büyük, pazar günü akasya avm deydim. Herkes oradaki kartal yuvasından siyah forma alıyordu... :)

mustafa_(87)

• Ziyaretçi

Kombineye ilgi azlığını ben de anlamış değilim ama özelikle siyah formalara ilgi büyük, pazar günü akasya avm deydim. Herkes oradaki kartal yuvasından siyah forma alıyordu... :)

Evet siyah forma tuttu.  :) Ben beğenmedim ama önemli olan forma satılması.

Kombine alması için eşimizi dostumuzu teşvik edelim arkadaşlar ben elimden geleni yapıyorum o konuda.

Çevrimdışı Efe

Göreceksinde stat içinde ki tezahuratların neredeyse hiç birisi seninle yapılmayacak..

Yeni açık ve Eski Kapalı götürecek tezahurat işini..

Fark yok biz orda 40 kisiyiz yeteriz butun stada :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Kombineye neden ilgi az cevabı çok basit,  kimse olimpiyat stadında maç izlemeyi sevmiyor.  Önemli maçlarda bilet alıp gitmek bir çok insana daha mantıklı geliyor.  Yeni stadımız açılınca 35000 kombinenin hepsi biter merak etmeyin.

Çevrimdışı Efe

günaydın arkadaşlar hayırlı bir hafta geçirmeniz dileklerimle...

Efe daha önce öngörülen sıra sayısı kaç idi  :alala:
16 ama 15 sira koltuk takilacak buyuk ihtimal en alt sira bos birakilacak passoya gore tabi onu koltuklar takilinca anlayacagiz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Siyah forma tarihin en yuksek satisini elde edebilir bu sene buraya yaziyorum :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Eski açıkta az önce bir kalıp tahtası düştü.  İnşallah birine çarpmamıştır.

Çevrimdışı Oktay

Siyah forma tarihin en yuksek satisini elde edebilir bu sene buraya yaziyorum :)
@Necmi abiye uydum gittim kırmızı aldım ama en popüler siyah olmuş :D :D :D

Etiketler: