Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 233 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6703448 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Osmanlı maçına almanca bir kac tane pankart yapılsın bence adam evinde hissetsin kendini :D

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Merhaba herkese.
Aranıza yeni katıldım. Daha doğrusu forum ilk açıldığı zaman başka bir forumdan görüp kayıt olmuştum ancak pek girmemiştim hesabıma. Artık burda takılma kararı aldım. :lol: İnşallah beraber nice şampiyonluklara...

hoşgeldin kardeşim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ozan062 forumu bıraktı mı ?

Çevrimdışı Oktay

Çevrimiçi Necmi

Abi, ben gomezin aklının parada olmadığından adım kadar eminim öyle olsaydı italyada gezer tozar 2 senede 11 m cebine koyar sonra amerika çin falan yapardı. adamın kafası ciddi karışık die düşünüyorum bir yanda ailesinin endişelerini dile getirmesi (terör vb) baskısı diğer yanda ise Beşiktaşda gördüğü sevgi saygı huzur mutluluk... bakalım hangi kararı verecek bekleyip göreceğiz ama her halükarda kazanan biz olacağız  :bandit: @Necmi
ya bırak ailesi böyle demiş şöyle  demiş laflarını bunlarda basının uydurması adam kendi ağzından açıkladı terör her yerde var diye
Beşiktaşta mutlu olduğunu söyledi en son verdiği mesajda sizin gomezinizim oldu daha üstüne konuşmanın manası varmı @tangaz

Çevrimiçi Necmi

osmanlı maçına odaklanalım arkadaşlar şu an şampiyonluktan önemli bir gündemimiz yok

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Osmanlı maçına almanca bir kac tane pankart yapılsın bence adam evinde hissetsin kendini :D

Takimin %80 i Almanca konuşuyor zaten taraftar seviyor , Yepyeni stad , S.L , Sampiyonluk daha ne yapalim daha ne kadar evinde hissettirelim :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı firewater

osmanlı maçına odaklanalım arkadaşlar şu an şampiyonluktan önemli bir gündemimiz yok

Abi fener daha dün başlamış gençler maçının hazırlığına :)

Deli İbodanda ses seda yok ama gizlice hazırlıyordur takımı. İşi bize bırakmayacak gibi bir his var içimde  :D :D :D

Çevrimdışı OrhanAker

Takimin %80 i Almanca konuşuyor zaten taraftar seviyor , Yepyeni stad , S.L , Sampiyonluk daha ne yapalim daha ne kadar evinde hissettirelim :busted_cop:
Sende haklısın :D

Çevrimdışı Kartalizm06

Deli İbodanda ses seda yok ama gizlice hazırlıyordur takımı. İşi bize bırakmayacak gibi bir his var içimde  :D :D :D

Bizde işi Gençlere bırakmayalım. Rehavete girmemek lazım Osmanlı ciddi bir rakip takımın şampiyonluk motivasyonuyla oynayıp taraftara şampiyonluğu galibiyetle hediye etmeleri gerek.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı Bekrakn

kendi göbeğimizi kendimiz  keseceğiz başkasına bırakmamak lazım ama gençler de bir güzellik yaparsa kaymağı olur biraz daha uğraşırlarsa gsnin üstüne çıkacaklar :D

fenerin bu kadar geç kalmasına da hayret ettim doğrusu ümitsizler mi yoksa bizi rahatlatmak niyetindeler mi anlayamıyorum bildiğin paranoyaklık :D

Çevrimdışı DADAYKARTALI

Lizbon dan yediği hatalı gollerle avrupadan elenip lige odaklanmamızı sağlayan tolga yada ayrıca teşekkürler bir teşekkürde braga fener maçının hakemi ivan babec e. o maçtan sonra fener tam 7 puan kaybetti bizde Avrupa ya devam etseydik şampiyon olamayabilirdik keşke geçen yıl gruplardan hiç çıkamasaydık Liverpool maçı 5 puanımızı yedi ligde. :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı b.damatoglu

Bizim statta ölü olsa ayağa kalkar oynar. Vura vura alacağız maçı yeter ki taraftar rehavete kapılmasın.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı panic13

Ya arkadaşlar abarttınız da abarttınız ya. Sakin olun biraz. Tamam zor maç biliyoruz da adamlar barcelona sanki. Herifler 2 atsa biz 3 tane atarız. ki zaten öyle olmayacak. Ben 3-1/4-2 gibi rahat bir skor bekliyorum. Takım zaten gelene geçene 2-3-4 atıyor. Bu ne korku ya.

Adamlarda defans zaten kötüydü, şimdi 2 as stoperleri de yok. Kalecileri zaten kova. Ben ilk yarıda 3, 4-0 falan bekliyorum ilk gaz ile.

Sakin olun biraz.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı RevivaL

Rakibi kaleye yaklaştırdığımız her dakika tehlike. Bursa ve Kayseri maçlarındaki gibi oyunu rakip sahaya 90 dakika boyunca yığmamız gerekiyor.

Çevrimdışı SLYKRT

Bizim kirazlar oldu kaptırın getirin şu gomezi müptelası olur biryere gidemez  :icool: (konunun kapandığını yeni okudum yorumu silebilirsiz)
[ Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 16:20:08 SLYKRT ]
Hayellerinin Ardından Koşmak İstiyorsan Engelleri Değil Kendini AŞ BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Deniz

Gomez meselesini 1 hafta sonra konuşmak çok daha mantıklı olacak.
Şampiyonluk maçına çıkıyoruz ,odaklanılması gereken bu.
Gomez meselesi sonraki iş.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Bekrakn

Ya arkadaşlar abarttınız da abarttınız ya. Sakin olun biraz. Tamam zor maç biliyoruz da adamlar barcelona sanki. Herifler 2 atsa biz 3 tane atarız. ki zaten öyle olmayacak. Ben 3-1/4-2 gibi rahat bir skor bekliyorum. Takım zaten gelene geçene 2-3-4 atıyor. Bu ne korku ya.

Adamlarda defans zaten kötüydü, şimdi 2 as stoperleri de yok. Kalecileri zaten kova. Ben ilk yarıda 3, 4-0 falan bekliyorum ilk gaz ile.

Sakin olun biraz.

çoğumuz için iki farklı skorlar rahat değildir abi üç fark olursa eh işte, hele tek farkla öndeyken çok tedirgin olan var maç gider diye :D

Çevrimdışı firewater

çoğumuz için iki farklı skorlar rahat değildir abi üç fark olursa eh işte, hele tek farkla öndeyken çok tedirgin olan var maç gider diye :D

Aynen öyle :)

Kayseri maçında dakika 80 ben hop oturup kalkıyorum hanım girdi içeri atamadınızmı daha dedi bende yooo 3-0maç dedim oda ozaman bu halin ne yahu dedii  :D :D :D

Bunlar hep bilicden hatıra bize  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş Kulübü Yöneticileri önümüzdeki sezonun çalışmalarına başlarken Gomez'in gitme olasılığını
düşünerek Monaco'nun yıldız futbolcusu Radamel Falcao'yu gündemine aldı.

Yasaklı Link'ün konu ile ilgili edindiği bilgiye göre; Mario Gomez'i Türkiye'ye getiren Ahmet Bulut'a yetki veren Beşiktaş Yönetimi'nin Radamel Falcao için nabız yoklattığı bildirildi.

Bulut'un şu anda Cannes'da olduğu ve bu transfer için görüşmelere başladığı gelen haberler arasında.
Ahmet buluta neden yetki verilir, bu herifin kendi meneceri yoh mu?

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaş'ın Alman süperstarı Mario Gomez, Playbol dergisine yaptığı açıklamada Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve takımda kalmak istediğini belirtti.

Konuyu spekülasyonlara kapatalım artık kendimizi üzeriz boş haberler için.

Böyle bir şey demedi. Neymar, Messi, Ronaldo ve İbra gibi meşhur olmaktansa Beşiktaş'ta Gomez olmayı tercih ederim dedi.
Burada restorana yemeğe gidebiliyorum diyor. Ibra sokağa çıkamıyor diyor.
Beşiktaş'ta kalmak veya kalmamak gibi bir söylemi yoktu. 
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

ya bırak ailesi böyle demiş şöyle  demiş laflarını bunlarda basının uydurması adam kendi ağzından açıkladı terör her yerde var diye
Beşiktaşta mutlu olduğunu söyledi en son verdiği mesajda sizin gomezinizim oldu daha üstüne konuşmanın manası varmı @tangaz

Abi, bence Gomez ilk hat-trickini osmanlıya ikincisini konyaya yapıp 31 golle sezonu tamamlar  :bandit: @Necmi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Aynen öyle :)

Kayseri maçında dakika 80 ben hop oturup kalkıyorum hanım girdi içeri atamadınızmı daha dedi bende yooo 3-0maç dedim oda ozaman bu halin ne yahu dedii  :D :D :D

Bunlar hep bilicden hatıra bize  :s20: :s20: :s20:
Saygiyla aniyorum kendisini her adi geçtiğinde :akuma:

Abi, bence Gomez ilk hat-trickini osmanlıya ikincisini konyaya yapıp 31 golle sezonu tamamlar  :bandit: @Necmi
Şampiyonluğu ilan etttikten sonra Gomez Konya macinda oynamaz Cenkle baslariz..