Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6655606 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Hasan Tahsin

yok ya nusret imkansız öyle bir şey kimseyi alamaz fener o bütçesi yok
Basında çıkanlar doğru ise bunlar nani ve rvp yi 30 civarına çin'e satar.... pardon kakalarlar @Mehmet Ali C.   :) Ben forum kadar iyimser değilim fb nin ffp ye pek takılacağına. Ama bu sene yaşadıklarının daha beterini yaşayacaklarından eminim çünkü takım iskeletleri yok yine toplama takım olacaklar
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı nusretaslanturk

yok ya nusret imkansız öyle bir şey kimseyi alamaz fener o bütçesi yok
Q7-guti-fernandes-simao-almeida.. bu adamları alırken bizde bütçe var mıydı :) bu kadar egosu yüksek bir yönetim kurulları ve burnu havada taraftarları varken o ego'dan yararlanmak gerek.
bedava alacagımız pörsi ve diego gibi
ilgilensinler falcao ile..

Çevrimiçi Samet Ç

Falcao açıklama yaptı geçen gün Monaco'ya geri döneceğim takımımın bana ihtiyacı var diye. Gomez'de kalacaktır. Adam ben Beşiktaşlı Mario olmaktan mutluyum diye ülkesinin en önemli dergilerinden birine açıklama yapıyor inanmıyorsunuz. Türkiye'nin dandik basınının masa başında ürettiği saçma sapan senaryolara inanıyorsunuz.

Çevrimiçi COB

Çevrimdışı mehmetthedum

Gomez'de kalacaktır. Adam ben Beşiktaşlı Mario olmaktan mutluyum diye ülkesinin en önemli dergilerinden birine açıklama yapıyor inanmıyorsunuz. Türkiye'nin dandik basınının masa başında ürettiği saçma sapan senaryolara inanıyorsunuz.

Playboy'da yayınlanmış.

Ama doğru, önemli bir dergi :evillol:
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Zafer55

Fb nin diegoya gs nin donka yaptığını bizşm stattakiler de cüneyte yapsa.Her düdüğünde yuhalansa.Cüneyt biyerinden penaltı uydursa mesela topun başına oğuzhan gelse ve penaltı noktasında topu cüneyte yuvarlasa al sen at gibisinden.Dünyaya rezil olsa.Yağlarım erise

Çevrimdışı Eray

Fb nin diegoya gs nin donka yaptığını bizşm stattakiler de cüneyte yapsa.Her düdüğünde yuhalansa.Cüneyt biyerinden penaltı uydursa mesela topun başına oğuzhan gelse ve penaltı noktasında topu cüneyte yuvarlasa al sen at gibisinden.Dünyaya rezil olsa.Yağlarım erise
Kayseri maçında stadda olan biri olarak şunu söyleyeyim, seyirci müthiş değişmiş stadla birlikte. O laylaylomcu seyirci tamamen olmasa da çok büyük bir bölümü gitmiş. Avrupa da olduğu gibi hakemi, rakibi ıslıkla baskı altına almaya çalışıyor bütün tribünler. Kayserispor'lu oyuncular ısınmaya çıktığında bir ıslıklama başladı ki sormayın, hele hakemler ısınmaya çıktığında...
Yani merak etme abi Osmanlıspor maçında seyirci hakkını verir o stadın. Yahu tribünde bile insanın ayakları titriyor, sahada kim bilir neler oluyordur futbolculara. :D

Çevrimdışı Tolga

Osmanlı maçını alalım da 14. şampiyonluğumuzu şöyle keyifle kutlayalım :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2016, 18:56:13
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Şu 90 dakika ıslık işini bir türlü anlamadım gitti. Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir şey görmedim ha ıslık tabiki olacak ama gerektiği anlarda. Avrupa tribünlerini takip edenler bilir, adamlar bu işi çok iyi yapıyor. Öyle bir anda devreye giriyorlar ki hem rakip takım oyuncuları hemde hakemlerin feleği şaşıyor. Gerektiğinde tezahüratta yapılacak, ıslıkta çalınacak ama bazı kesimler var ki hiç tezahürat yapılmasın sürekli ıslık çalınsın istiyorlar. Bu bakış açışı doğru değil.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı Eray

Şu 90 dakika ıslık işini bir türlü anlamadım gitti. Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir şey görmedim ha ıslık tabiki olacak ama gerektiği anlarda. Avrupa tribünlerini takip edenler bilir, adamlar bu işi çok iyi yapıyor. Öyle bir anda devreye giriyorlar ki hem rakip takım oyuncuları hemde hakemlerin feleği şaşıyor. Gerektiğinde tezahüratta yapılacak, ıslıkta çalınacak ama bazı kesimler var ki hiç tezahürat yapılmasın sürekli ıslık çalınsın istiyorlar. Bu bakış açışı doğru değil.

90 dakika ıslık yapmıyor ki kimse. Yapılsın da denilmiyor. Ancak 1-0, 2-1 öndeyken "Başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma." ya da dale yapılıp, söylenmesine karşı millet. Skor 3-0 olsun başlasın türküler, halaylar kimse bir şey demiyor.

90 dakika ıslık yapmıyor ki kimse. Yapılsın da denilmiyor. Ancak 1-0, 2-1 öndeyken "Başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma." ya da dale yapılıp, söylenmesine karşı millet. Skor 3-0 olsun başlasın türküler, halaylar kimse bir şey demiyor.

Doğru söylüyorsun Bursa maçında dale cavase yapılırken gol yedik ama bu stad yeni olduğu için zamanla oturacaktır. Baskı açısından eski İnönü ile mukayese bile edilmez, ben hiç gitmedim ama gidenler kulakları sağır edecek bir gürültü çıktığını söylüyorlar.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2016, 19:07:46
  • Beşiktaş / Bodrum

Benzerini yazdım lakin şöyle. Kayseri maçını tekrar izledim neredeyse her an ıslık var ve haliyle bazı anlarda etkisini kaybetmiş.

Eskiden hiç yapmazdık o da yanlıştı laylaylom ile çok maç kaybettik. Ancak bu da tam doğru değil.

Hakemin her kararında ıslık olmuş doğru olanlar dahil. Bu kez adam ne olsa her kararımı ıslıklıyorlar deyip etkilenmeyebilir ileride.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Sana katılıyorum ve defalarca yazdım bunu. Sürekli ıslık çalarken ani ses çıkışı yapamıyorsun. Halbuki bazen sessize alıp pozisyona göre ani çıkışlar yapmak daha etkili oluyor. Ama gel gör ki bursa ve kayseri maçlarını statta seyreden biri olarak rakiplerin önlerindeki topu alamadıklarını ve bize kaptırdıklarını görünce fikrim değişti birden. Şampiyon olalım da seneye ortasını buluruz çünkü herkeste inanılmaz stres var mesela ben kayseri maçında 4 - 0 dan sonra bile ıslıklıyordum hatta kendimi kaptırmışım beş beş diye bağırıyordum  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Benzerini yazdım lakin şöyle. Kayseri maçını tekrar izledim neredeyse her an ıslık var ve haliyle bazı anlarda etkisini kaybetmiş.

Eskiden hiç yapmazdık o da yanlıştı laylaylom ile çok maç kaybettik. Ancak bu da tam doğru değil.

Hakemin her kararında ıslık olmuş doğru olanlar dahil. Bu kez adam ne olsa her kararımı ıslıklıyorlar deyip etkilenmeyebilir ileride.

Evet bende bunu kastetmeye çalıştım febe'liler hep bunu yapıyor, mesela oyuncusu açık bir şekilde faul yapsa bile hakemi ıslıklıyorlar bu yanlış.

Çevrimdışı Zafer55

Evet bende bunu kastetmeye çalıştım febe'liler hep bunu yapıyor, mesela oyuncusu açık bir şekilde faul yapsa bile hakemi ıslıklıyorlar bu yanlış.

Osmanlı maçı yani cüneyt özelinde söylüyorum:cüneytin doğru-yanlış tüm düdükleri tepkilenmeli.Tepki kararın yanlışlığına değil kararı verene olmalı. gs  , donku her topla oynamasında yuhaladı doğru pas yanlış pas demeden.Mesaj seni istemiyoruz idi.Bizim de cüneyte aynı mesajı vermemiz lazım.Zaten hiç birimizin etkilenip bizim lehimize haksız bir düdük çalsın beklentimiz yok.
Kadıköydeki maçtan sonra nefret ettim bu heriften ben.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abi sence o kadarı biraz fazla değil mi? 40 bin kişinin büyük çoğunluğunun hangisi doğru hangisi yanlışa göre tepki vereceğini hiç sanmıyorum.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

aksine şampiyonluk kesinleşti!

eyyamcılar şimdi son 2 hafta şunu yapacaklar; beşiktaş osmanlıyı yenecek, gs akhisarı yenecek, son maç osmanlı akhisar berabere kalırken gs kayseriyi yenecek gs.yi 5. yapılacak senaryo böyle  :bandit:
Bencede bu gs yi kurtarma operasyonu Cüneyt gs nin aleyhine düdük çalmaz
hatırlayın trabzon maçında trabzonu nasıl doğradığını.

Çevrimdışı Orhan

.Bu arada kartal yuvasinda 30 tl ye bayrak aldim baya baya guzel tavsiye ederim almayi dusunen varsa.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2016, 19:42:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Abi sence o kadarı biraz fazla değil mi? 40 bin kişinin büyük çoğunluğunun hangisi doğru hangisi yanlışa göre tepki vereceğini hiç sanmıyorum.

Zamanla adapte olacağız artık duruma çok etkili olduğu kesin ama mükemmelleştirmek gerek.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Basında çıkanlar doğru ise bunlar nani ve rvp yi 30 civarına çin'e satar.... pardon kakalarlar @Mehmet Ali C.   :) Ben forum kadar iyimser değilim fb nin ffp ye pek takılacağına. Ama bu sene yaşadıklarının daha beterini yaşayacaklarından eminim çünkü takım iskeletleri yok yine toplama takım olacaklar
yok bizimki iyimserlik değil @Hasan Tahsin  :D
adamlar bitik son kurşunu geçen yaz sıktılar sponsor bulamıyorlar kaç yıldır.
bütün gelirlerini kaybettiler bu iş forma satarak olmuyor.
zaten bu sene büyük ülçüde feneryum gelirlerinide kaybedecekler Aziz düzgün giden
feneryumada çomak soktu. Transfer politikalarıda çok kötüydü ve çöktü adamların tek politikası
Beşiktaşın ilgilendiği oyunculara salça olmak oldu ve hiç birinden verim alamadılar :D
Bu sene sağolsun Aziz herkeside karşısına aldı baksana son dönem ölümüne destekleyenler bile kehren desteklemeye başladı

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Zafer55

Bencede bu gs yi kurtarma operasyonu Cüneyt gs nin aleyhine düdük çalmaz
hatırlayın trabzon maçında trabzonu nasıl doğradığını.

Dediğiniz gibi olsaydı en iyi tetikçilerini bizim maça değil gs maçına verirlerdi diye düşünüyorum.Zira Beşiktaşın osmanlıyı yenmesi için hakem yardımına ihtiyacı yok.

Çevrimdışı Anıl

Televizyondan izlediğinde 3 kere tekrarını izleyip hakem doğru karar vermiş diyebiliriz tabi ki, ama statta o atmosfer içinde uzaktan ve tekrarsız izleyince o psikolojiyle doğru karar olduğunu anlamak çok mümkün değil. Kayseri maçını izledim tekrar baştan sona Kayseri üst üste 3 pas bile yapamamış ki son zamanların iyi takımlarındandı. Islıkla birlikte çıkan gürültü hem bizim takımı itiyor hem de rakip takımı bozuyor