Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 155 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5352376 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

kapalı-numaralı-eskiaçık üst kat basamak yükseklikleri proje çizimlerinde var
alt basamaklar 59cm yükseklikten başlayıp 4-5 basmakta 1 er cm artarak en üst sıralarda 64cm ye ulaşıyor

seyirci yürüme koridorlarında ise üst katlarda aralara 2 basamaklı prekastlar gelecek
üst tribünün ilk sıralarında bu merdivenlerin ilk basamağı 18cm 2.basamağı 20cm 

en üst sıralarda ise 1.basamakları 20cm 2. basamakları 21 cm ye ulaşıyor
yani yaklaşık 20 cm lik basamaklarla çıkılıyor merdivenlerden
süper bilgi teşekkürler.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 12:43:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Arkadaşlar çok fazla çift hesaplı hatta 3 hesaplı kullanıcı tespit ettim. Bu siteden atılma sebebidir.

Ve bunların çoğu burada goygoy yapmış malesef birçok kişi yorumlara destek çıkmış.

Sırf zarar vermek için gelen bu tiplere, renklilere prim vermeyin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı salih

Arkadaşlar çok fazla çift hesaplı hatta 3 hesaplı kullanıcı tespit ettim. Bu siteden atılma sebebidir.

Ve bunların çoğu burada goygoy yapmış malesef birçok kişi yorumlara destek çıkmış.

çağrı direk at bence gerek yok uğraşmaya..

Çevrimdışı ahmetx

@FARUK tüm Avrupada sıra genişliği standard 80cm ve merdiven basamaklarin mak. yüksekligi 18cm (UK), 19cm (Ger) veya 20cm.Biz de 21 cm lik basamak olacak.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 12:50:56
  • Beşiktaş / Bodrum

Ip'den ban veriyoruz siteye bir daha üye olamayacak bunlar.

Benim üzüldüğüm nokta adam ba kovulsun gitsin₁ yazıyor destek veren çıkıyor yorumlarda.

Olayına ateşiyle yorum yapmasın kimse biraz nefes alsın sırf buraya milleti fitillemeye geliyorlar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

dayının ayaktaki halinin aynısı benim Brugge maçında 1-1 den sonraki halimdi  :lol:
Dayının Volkana Ettiği laf bitirdi beni tekrar tekrar izleyip gülüyorum , Buyuk ihtimalle Deçba ba nın Volkanla karşı karşıya kaldığı pozisyona diyor o lafı , Hadi Demba ba Hadi oğlum Çıktı küfür yasak :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ahmetx

Benim üzüldüğüm nokta adam ba kovulsun gitsin₁ yazıyor destek veren çıkıyor yorumlarda.

Olayına ateşiyle yorum yapmasın kimse biraz nefes alsın sırf buraya milleti fitillemeye geliyorlar.
aman @Çağrı bu adamları lütfen afişe etki bilelim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 12:54:01
  • Beşiktaş / Bodrum
aman @Çağrı bu adamları lütfen afişe etki bilelim.

Gördüğüm yerde banladıktan sonra zaten adını etiketliyorum ahmet abi.

Önemli olan bu değil aslında herkes biraz sakin yorum yapsın bunlar burada barınamazlar.

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bir ara herkes inşaat malzemelri isimleriyle Nick alıyordu yeni hesap açıp , Bende İhsan Coşkun diye bi hesap açmıştım ama hiç kullanmıyorum şimdiden soyleyeyimde banlama beni :iscrewy: :evillol: :evillol: @Çağrı abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı sallapati

Çevrimdışı sallapati

atın o şerefszleri

Çevrimdışı FARUK

seyirci merdivenleri normal boyutlarda olacak fakat koltuk basamakları arasında baya bi yükseklik farkı var. öndeki çok uzun değilse ayağa kalksa bile arkadaki oturan kişi sahayı rahat görebilir diye tahmin ediyorum.

hocam tribünlerin dikliği dolayısıyla basamak yüksekliği c değeri denilen görüş açışı ile belirleniyor c90 a uygun stadımız

yani ister en tepede ister ilk sırada olun 2 kişi koltuğunda oturuyorken 1 üst sıradaki taç-kale arkası çizgisini görebiliyor
yada 2 si ayakta iken aynı durum
ama öndeki ayağa kalkar arkadaki oturursa en azından taç çizgisi ve belirli bir alanı göremeyecektir

Çevrimdışı ahmetx

@FARUK 1. katta da basamak genişliği 80cm,yükseklik ise 32 ile başlayıp 38 cm ile bitecek.yani  21,8° ile başlayıp  25,4° ile bitiyor.

Çevrimdışı ahmetx

Gördüğüm yerde banladıktan sonra zaten adını etiketliyorum ahmet abi.

Önemli olan bu değil aslında herkes biraz sakin yorum yapsın bunlar burada barınamazlar.

Biz beşiktaşlıların sakin olma ihtimali yok ya severek ya yererek öldürürüz biz adamı  :lol:

Çevrimdışı İrfan

Konu Dışı!

Fransa'da Germanwings'e ait yolcu uçağı düşmüş. 148-170 arası yolcu olduğu söyleniyor :/
We are Electric..!

Çevrimdışı ALI RIZA

@salih direk at dediğinizde senle birlikte @yasin  aynı ip den giriş yapıyor 2 nizi de atmamız lazım kabul edebilir misin ?

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ErsinA.

Bizim stad inşaatindan dolayı Kule vinc Fore kazik Mobil vinc Beton pompasi hobim basladi oyuncaklarini ariyorum :) :) :)

Benim ufak bir makine parkım vardı ofiste (Comansa kulevinç, Grove mobil vinç, Mercedes kamyon, putzmeister şap makinası) ama hepsini eşe dosta hediye ettim.

Şimdi sadece bu kaldı.

Çevrimdışı FARUK

@FARUK 1. katta da basamak genişliği 80cm,yükseklik ise 32 ile başlayıp 38 cm ile bitecek.yani  21,8° ile başlayıp  25,4° ile bitiyor.

30cm ile başlayıp 37 ile bitiyor abi son 2 basamak loca nedeniyle yükseklikleri fazla onları hesaba katmıyorum

Çevrimdışı salih

@salih direk at dediğinizde senle birlikte @yasin  aynı ip den giriş yapıyor 2 nizi de atmamız lazım kabul edebilir misin ?
yasini tanımıyorum atabilirsinn..
iletilerime bak varsa yanlış birşey beni de atabilirsin herkese eşit muamele..

Çevrimdışı ahmetx

30cm ile başlayıp 37 ile bitiyor abi son 2 basamak loca nedeniyle yükseklikleri fazla onları hesaba katmıyorum
@bjk_mabet öyle demişti ama...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 13:06:56
  • Beşiktaş / Bodrum
Bir ara herkes inşaat malzemelri isimleriyle Nick alıyordu yeni hesap açıp , Bende İhsan Coşkun diye bi hesap açmıştım ama hiç kullanmıyorum şimdiden soyleyeyimde banlama beni :iscrewy: :evillol: :evillol: @Çağrı abi

Yok öyle değil bu kardeşim mesajlardan anlaşılıyor zaten direk kötü niyet onları biliyorum merak etme  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mart 2015, 13:07:38
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
 :bansign: :bansign: :bansign:
:evillol: :D
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana