Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5313240 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

takipçi sayısı mı bizim 413 bin değil ki  :alala: @ahmetx
mayıs 2013 tarihli,güncellerinde de geriyiz yalnız...
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bizim arka arkaya 3-4 şampiyonluğa ihtiyacımız var yeni nesilde çok fark yedik.Bu arada tanıdığınız ne kadar beşiktaşlı varsa lütfen sosyal medyada resmi hesaplarımızı takip etsinler,sponsor ve bilinirlik açısından çok önemli.
Aynen o şekilde. Ne kadar çok takipçi o kadar çok sponsor bağlantısı demek. Vodafone'la beraber sosyal medyada büyük bir atılım yaptık. Seyirci sayılarıyla kıyaslanınca ciddi anlamda sosyal medyayı en etkili kullanan takıma ve taraftara sahibiz. Bu katlanarak artacaktır bence.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı SDemirsoy

şuan sağlam kar yağışı var arada tipiye dönüyor Nişantaşı bölgesinde statta da aynıdır

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Abi hele bi şampiyonluklar gelsin, vodafone arenamız gelsin, çocuklar demba ba'yla sosa'yla gökhan töre'yle olcay'la veli'yle büyüyecekler :)
Sponsorlarımız sağolsun mükemmel reklamlar çekiyolar ve bunlar televizyonda internette yayınlanıyo. Bunlar hep, gelecek neslin beşiktaşlı olmasına etken olacak :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı src35

yalnız facebooku bilmemde twitterda renklileri takip eden hesapların yarısına yakını bot hesap bizde de var, ama onlarınki kat be kat fazla inceledigim için söylüyorum. yani orda bile hile hurda var

Çevrimdışı Tolga

@keremfrat1 hocam fotolar her zamanki gibi harika ellerine sağlık :super:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

Aynen o şekilde. Ne kadar çok takipçi o kadar çok sponsor bağlantısı demek. Vodafone'la beraber sosyal medyada büyük bir atılım yaptık. Seyirci sayılarıyla kıyaslanınca ciddi anlamda sosyal medyayı en etkili kullanan takıma ve taraftara sahibiz. Bu katlanarak artacaktır bence.
hiç bir yanda yönde onlardan aşşağıda değiliz kardeşlerim ,psikolojik etkilere bakmayın biz beşiktaşız ve her zaman her platformda en az onlar kadar varız , türkiyede bir maçta en çok seyirci rekoru bizde hemde tek başımıza .bunu onlar yapsaydı milyon kere reklamını yaparlardı bizde reklamımızı yapma alışkanlığı yok hepsi bu .  :ok:  :ok:

Çevrimdışı martin40

sosyal medyada Dünyada futbol takımları arasında 12.sıradayız,stadla beraber 5 yıl içinde renklileri sollayacağımızı düşünüyorum...

Twitter

[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 17:37:07 Necmi ]

Çevrimdışı Efe

Acayip kar yagiyor isler bi kacgun olmaz disarida
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı CanEmre

biraz işe güce daldım bir döndüm stadı tipi basmış  :pes
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı SuperBJK

liste güncel değil gibi. şu an twitterda 1.07 milyon facebookta 5.880.768 görünüyor.

ayrıca https://www.youtube.com/besiktas ve
https://plus.google.com/+Besiktas/
kanallarımızda mevcut.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Acayip kar yagiyor isler bi kacgun olmaz disarida
Mübarek bembeyaz etmiş her yeri :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Geovani

@keremfrat1 ellerine sağlık kardeşim...
@ahmet türker abiye katılıyorum en az renkliler kadar varız yav-şak medyanın son 10 senedir 2 büyük yaratma sevdasından ve bunu empoze etmeye çalışmasından başka bişey değil,ama merak etmesinler bi 5 sene içinde s..ke s.kee tek büyüğün kim olduğunu yazacaklar,fransız takımı olimpiyatta oynadığı sene nerdeyse küme düşeceklerdi...
İNŞ dilerim ALAHtan bu senede şampiyon olursak o zaman kendilerininde kıramayacağı bi rekor kırıcaz
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@ahmet türker abiye katılıyorum en az renkliler kadar varız yav-şak medyanın son 10 senedir 2 büyük yaratma sevdasından ve bunu empoze etmeye çalışmasından başka bişey değil,ama merak etmesinler bi 5 sene içinde s..ke s.kee tek büyüğün kim olduğunu yazacaklar,fransız takımı olimpiyatta oynadığı sene nerdeyse küme düşeceklerdi...
İNŞ dilerim ALAHtan bu senede şampiyon olursak o zaman kendilerininde kıramayacağı bi rekor kırıcaz
En büyüğün kendini belli etmesi lazım artık dimi abi :bandit:

Çevrimdışı ahmetx

@ahmet türker ve @Yutek71 katılıyorum, @Geovani bize asıl hançeri vuran Y.D dir medya falan devede kulak kalır bu adamın bize verdiği zararın yanında...
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı happy_

Çevrimdışı src35

paylaşılan fifa stadiumbooktan;

For major international
matches a stadium should
seat at least 30,000 people

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Erdem Çözer

fakat ne stat oluyor be...

gerçekten ne stad oluyor be.. bir de yapılan diğer stadları görüyoruz ya.. Allah korumuş da YD döneminde yapılmamış.. yoksa nasıl bir şey ortaya çıkardı kim bilir? (az önce Antalya stadını gördüm de.. ne yapmışlar öyle ya.. kim bu abuk subuk tribün tasarımları yapan mimarlar çok merak ediyorum)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı happy_

İnşaattan anlayan birileri varsa cevaplarsa sevinirim. Bu yuvarlak köşeler nasıl bu kadar mükemmel görünebiliyor? özel kavisli kalıp mı yapılıyor yoksa düz kalıplar belli açılarla yerleştirilip mi o yuvarlak hat sağlanıyor? @Necmi @Sezgin Cengiz @bjk_mabet

Çevrimdışı onurturan

gerçekten ne stad oluyor be.. bir de yapılan diğer stadları görüyoruz ya.. Allah korumuş da YD döneminde yapılmamış.. yoksa nasıl bir şey ortaya çıkardı kim bilir? (az önce Antalya stadını gördüm de.. ne yapmışlar öyle ya.. kim bu abuk subuk tribün tasarımları yapan mimarlar çok merak ediyorum)
Bizim bu konuda her şey olmasa da bir çok şeyin gönlümüze göre olması bence büyük şans .. Yd zamanında olsaydı diğer Tokilerden bi farkı olmazdı ne yazıkki ..

Çevrimdışı Erdem Çözer

ilkleri hep biz yaparız zaten inşallah bu sene de yapacağız ama medya hepsinin başarısını ister.. üçü de başarılı olursa daha çok gazete satarlar, programlar daha çok izlenir, digiturk daha çok decoder satar.. ama sadece kendi açımızdan baktığımızdan üç büyük kulübün taraftarı da digiturk bize düşman, medya bize düşman diyip durur.. emin olun şu anda medyadaki tüm müdürler aman bu durum bozulmasın diye dua ediyorlardır.. yazarları ve muhabirleri söylemiyorum tabi onlar tutukları takıma göre takılırlar
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı efecell

arkadaşlar passo.com.tr'den baktım da liverpool maçı için çıkarılan biletler hızlı bir şekilde tükeniyor. 1. ve 4. kategori zaten bitmişti. kapalı ve maraton alt tribünlerinde ise parmakla sayılacak kadar az kalmış. inanıyorum ki 26 şubat'ta full kapasite destek olacak ölümpiyatta.  :halay: