Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5331575 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmet türker

Bloomberg HT,vodafone/gökhan öğüt konuşuyor ,şöyle bir şey dedi . bir yılda abone sayımız bir milyonun çok üzerinde arttı.

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tuncay Heliya Sîa

Teşekkür ederim arkadaşlar; kutlamaları 2 vakte kadar erteledim; 1. Şampiyon oluncaya 2. stat açılıncaya kadar. Artık önce hangisi olursa o gün birlikte hepsini kutlarız umarım

@Yunus abi sanki dün 39ken gençtin 40 oldun yaşlandın gözümde 40 çizgi gibiydi 39.99 olsan daha iyiydi :D Şaka bir yana nice yıllara nice şampiyonluklarla inşallah

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yasin A.

Numarali ust cikis kapisi betonlaniyor
üstad şantiye de misin sen?  :) iç inşaat nasıl gidiyor acaba? ince işçilik çok uğraştırır mı? bildiğim kadarıyla paralel olarak onlar da yürüyor ama altyapı, elektrik, trafo, aydınlatma, her türlü kablolama vs.. işleri ne alemde? hep dış inşaattan konuşuyoruz gibi yada ben okuyamadım konuşulduysa..

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Anıl

üstad şantiye de misin sen?  :) iç inşaat nasıl gidiyor acaba? ince işçilik çok uğraştırır mı? bildiğim kadarıyla paralel olarak onlar da yürüyor ama altyapı, elektrik, trafo, aydınlatma, her türlü kablolama vs.. işleri ne alemde? hep dış inşaattan konuşuyoruz gibi yada ben okuyamadım konuşulduysa..
Şantiyede değil ama olmadığına da inanamıyoruz pek :evillol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

@Efe o kadar iyi ve güzel bilgiler veriyor ki forumu pek takip etmeyen arkadaşlar bile şantiyede çalıştığını düşünüyorlar :) Kendisi vodafonearena.com.tr da canlı yayında çalışıyor :D Geyik bi yana içerideki işçilikler bir yandan devam ediyor, elektrik, havalandırma, yangın tesisatları büyük oranda bitti, locaların çelik iskeletleri yapılıyor, bir yandan şap dökümü ve kullanılacak yapılar için ytong örme işlemi devam etmekte.
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 15:20:17 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmet türken

Stad yolunda :) :)
mazlumu getirin bana haliyetinde, resimleri gönder bize diyecek durumdayız :evillol:  şimdiden ellerine sağlık @keremfrat1

Çevrimdışı ahmetx

Şantiyede değil ama olmadığına da inanamıyoruz pek :evillol:
@anilt sen numaralının neresinden almıştın kombineyi?
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 15:25:02 ahmetx ]

Çevrimdışı Hasandyz

Ancillary Chiller gibi duruyor markası ne acaba Trane olsa keşke  :)

Klima işleri Kalde tarafından yapılacak diye söylediğini hatırlıyorum başkanın bir röportajda.

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Anıl

@anilt sen numaralının neresinden almıştın kombineyi?
Eski açık 120. bloktayım ben Ahmet abi :tabe: Birdaha ki Numaralı'dan inşallah :D

Çevrimdışı Yasin A.

@Efe o kadar iyi ve güzel bilgiler veriyor ki forumu pek takip etmeyen arkadaşlar bile şantiyede çalıştığını düşünüyorlar :) Kendisi vodafonearena.com.tr da canlı yayında çalışıyor :D Geyik bi yana içerideki işçilikler bir yandan devam ediyor, elektrik, havalandırma, yangın tesisatları büyük oranda bitti, locaların çelik iskeletleri yapılıyor, bir yandan şap dökümü ve kullanılacak yapılar için ytong örme işlemi devam etmekte.
:D teşekkürler bilgiler için, aslında forumu ziyaretçi ve üye olmak üzere iyi bir topluluk takip ediyor bana göre lakin seviye o kadar düzgün ki, bilgi sahibi olmayan yada okumasını daha güzel bulan birçok kişinin misal benim gibi  :evillol: araya girip kirlilik yaratmak istemediğini düşünüyorum. okuyoruz, bilgileniyoruz. emeklerinize teşekkürler, araya girip karman çorman yapmaya gerek yok, sorumuz olursa zaten soruyoruz böyle  :tabe:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

:D teşekkürler bilgiler için, aslında forumu ziyaretçi ve üye olmak üzere iyi bir topluluk takip ediyor bana göre lakin seviye o kadar düzgün ki, bilgi sahibi olmayan yada okumasını daha güzel bulan birçok kişinin misal benim gibi  :evillol: araya girip kirlilik yaratmak istemediğini düşünüyorum. okuyoruz, bilgileniyoruz. emeklerinize teşekkürler, araya girip karman çorman yapmaya gerek yok, sorumuz olursa zaten soruyoruz böyle  :tabe:
Bilgi kirliliği diye düşünmeyin lütfen. Elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz bildiklerimizi. Ziyaretçi arkadaşlar da üye olup kafalarına takılanları sorabilirler, elbet konuyla ilgili bilgisi olan bir arkadaş görüp yanıtlar veya yorum yapar :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ayrıca aşağıdaki bölümde içeriden de resimler paylaşılıyor. Buradan içerideki işlerin durumuyla da ilgili az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://haber.besiktasarena.com/kategori/vodafonearena

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetx

Eski açık 120. bloktayım ben Ahmet abi :tabe: Birdaha ki Numaralı'dan inşallah :D
numaralıdan bahsedince ordan aldığını zannetmiştim. :D

Çevrimdışı Fatih

@Yunus abi mutlu huzurlu saglikli bir omur dilerim...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ZEKI

Forumda gerek stad icinde calisan arkadaslarimiz, muhendisimiz teknik elemanimiz arkadaslarimizdan gelen bilgiler gercek bilgiler. Kulaktan dolma bilgi yok. Konusuna hakim olmayan zaten yorum yapmiyor.

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Bizim kapalı alt Saraçoğlunda'kinden dahamı yüksek?

Çevrimdışı keremfrat1