Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5313286 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu seneki şampiyonluk tarihimizdeki en önemli sampiyonluktur.Yüz yılın olayı olur.Renkliler daha böyle bi kapak görmez.4.yıldız diye birbirlerini yesinler.Vodafone Arena da perişan edicez alayini...
İN ! ŞAL ! LAH ! :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Altuğ

Yaş ortalamamız yüksek ama öğrenci kardeşlerimizde var son dakika haberi:

İstanbul'da okullar yoğun kar yağışı nedeniyle yarın tatil edildi.

ysariusta

• Ziyaretçi

Babaları ilgilendirir Altuğ

Çevrimdışı TØLGA

@anilt  hadi iyisin gene  :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

ysariusta

• Ziyaretçi

Allahdan 2004 de stadı yıkıp yeniden bu Projeyi yapmadık,buna izin alınmıştı maliyeti nedeniyle zemin indirimine gidildi.
aradan geçen 10 yıl var. Hem inşaat teknikleri ilerledi hemde zemini indirmek vs konularda ekipman ve kalifiye firma ve elemanlar arttı. Sonuçta 2002 de yapılan papazın çayırı o gün en modern stattı bugün tamamen klasman dışı kalacak.

Çevrimdışı Geovani

Sen ne tatlı konuşuyorsun birader, özlemişim valla muhabbetini.

@rubi_tobin  valla özlettin be kardeşim liverpool maçına gelicen dimi

Abi @rubi_tobin isim vermesek daha iyi iş sebebiyetiyle  :ok:
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 20:07:25 ALI RIZA ]
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı gokhanwww

Merhabalar fanatik bir Beliktaşlı olarak 26 yasındayım ve bedelli askerlik vurmadğından bu mayısta askere gidiyorum tek dleğim ekim ayı sonunda geldiğimde Vodafone arenanın açılmış olması....Ve tribünler kesinlikle blok blok bir siyah bir beyaz kalın sekilde üst tafla zıt şekilde olmalııı....dümdüz  olmasın

ysariusta

• Ziyaretçi

Merhabalar fanatik bir Beliktaşlı olarak 26 yasındayım ve bedelli askerlik vurmadğından bu mayısta askere gidiyorum tek dleğim ekim ayı sonunda geldiğimde Vodafone arenanın açılmış olması....Ve tribünler kesinlikle blok blok bir siyah bir beyaz kalın sekilde üst tafla zıt şekilde olmalııı....dümdüz  olmasın
Gökhan hoşgeldin. Biraz daha büyük bir fotoğraf yüklemen mümkün mü net anlaşılmıyor. Birde herkes kendine güzel geleni belirtiyor. Kesinlikle böyle olsun diyemeyiz. Şahsen ben tribün kenarlarında armanın olduğu şeklin olmasını isterim ama bakalım kimler memnun olacak kimler olmayacak. Sen askerden geldiğinde biz maçları oynamaya başlarız zaten

Çevrimdışı ALI RIZA

:hosgeldin :hosgeldin :hosgeldin  bedelli yapma git askere 18.000 verme askerlik zorlugunu yaşa  :evillol: :evillol:  Mayıs kesin deme bizim arkasadaslar kasım kesin dediler aralık 17 gittiler geldiğinde derbi haftasıyla maça girersün süper olur

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı arda

:hosgeldin :hosgeldin :hosgeldin  bedelli yapma git askere 18.000 verme askerlik zorlugunu yaşa  :evillol: :evillol:  Mayıs kesin deme bizim arkasadaslar kasım kesin dediler aralık 17 gittiler geldiğinde derbi haftasıyla maça girersün süper olur

Askerlik =  Vatan Borcu + Parayla Pulla satın alamayacağın yaşam tecrübesi de cabası  :ok:
Hayırlı uğurlu olsun
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ahmet türker

:hosgeldin

Çevrimdışı Altuğ

+Öğretmenleri ve eşlerini  :evillol:

@ZEKI abi benim nişanlım da öğretmen öğrencilerden çok o seviniyor şuan haklısın :) size de tatil mi? Tatilse artık fotolar senden gelir yarın  :icool:

Çevrimdışı Burak

Keşke üniversiteler de tatil olsa :( Yarın sabahın köründe bu karda pendikten davutpaşaya gitmek zorundayım :(

Çevrimdışı Anıl

@anilt senın yer on numara oralrdaydım bugun :D fotolarda var sankı :D
Bakamadım abi fotoğraflara bakiyim hemen şimdi :D @keremfrat1

Çevrimdışı Anıl

@anilt  hadi iyisin gene  :biggrinking:
Eyvallah :D %100 Perşembe de tatil olucak. Cuma şimdilik %40 ihtimalli :evillol:

Çevrimdışı capo di capi

Y.D olsa inanın stadı başka yerde yapardı ve hepten bizi bitirirdi. Allah Fikret Orman'dan razı olsun. En önemlisi aynı yerinde yapılması stadımızın.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı DrmsAli

Keşke üniversiteler de tatil olsa :( Yarın sabahın köründe bu karda pendikten davutpaşaya gitmek zorundayım :(

ITU tatil..rektor twitterdan acikladi. :sevinc

Çevrimdışı Oktay

fikret orman hesap kitap adamı  stat için harçıyacağı takriben 200 milyon türk lirasını 4 senede zaten amorti edecek...yani devletin bize stat yapmasını beklemeden 4 senede harcıyacagı parayı çıkaracak

yani devlet bize 4 sene içinde stat yapıp teslim etmiyeceğine göre burda her türlü beşiktaş karlı çıkıyor
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 20:48:11 Oktay ]

Çevrimdışı gokhanwww

Tekrar hosbuldum....askere bedelli değil normal gidiyorum...mayıs ayında gs maxında ins kavga cıkartmam birlikte cok korkuyorm...bjk maclarında kendimi tutabilen bi yapıya malesef sahip değilim...2 sene önceki 3\3 lğk macı bodrum hilton hotelın lobisinde bilgisayarımı acarak tüm otwlw serettemiştim...koskoca hiltonda ligtv yoktu ve burak sahtekari penaltı yaptrdıgında hiltındaki kavga gürültüyü unutamyorymm:-)  NEYSE cok anılara girdim bahsettiğim koltuk yapsı bu sekildee asagıda.....en güzeli bu yaa

Çevrimdışı Anıl

:claps: :claps:
Karda çekilen fotoğraflar tam bizim orası, güzele benziyor :bandit: Bir gün gelip yakından bakayım :naughty: @keremfrat1

Çevrimdışı keremfrat1

Karda çekilen fotoğraflar tam bizim orası, güzele benziyor :bandit: Bir gün gelip yakından bakayım :naughty: @keremfrat1
insallah  :)

Çevrimdışı Burak

ITU tatil..rektor twitterdan acikladi. :sevinc

Bizimde ring servisleri iptal edilmiş  :bawling: :bawling: :bawling: Koca yokuşu yürüyerek çıkacağız bir de :s20:

Çevrimdışı Altuğ

Eyvallah :D %100 Perşembe de tatil olucak. Cuma şimdilik %40 ihtimalli :evillol:

Godzilla başlığını takip ediyorum deme @anilt  :icool: