Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5313218 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

Bizim kapalı alt Saraçoğlunda'kinden dahamı yüksek?

son sıranın sahadan yüksekliğini soruyorsan evet ,bizde 26 sıra onlarda 25 sıra var ve bizim eğim 2-3 derece daha fazla..
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

kapalı üst ön sıraların saha görüşü mükemmel olacak..

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

İyiymiş Saraçoğlu' da baskı devri bitiyor  :claps:

Çevrimdışı ErsinA.

Stada vardim :) vol 1 geliyor :)

eline ayağına sağlık. Bekliyoruz.  :photo:

Denk gelirse sabahki klima ünitelerinin de fotolarını çekebilir misin?

Çevrimdışı ahmetx

sosyal medyada Dünyada futbol takımları arasında 12.sıradayız,stadla beraber 5 yıl içinde renklileri sollayacağımızı düşünüyorum...

Çevrimdışı arda

Forumda gerek stad icinde calisan arkadaslarimiz, muhendisimiz teknik elemanimiz arkadaslarimizdan gelen bilgiler gercek bilgiler. Kulaktan dolma bilgi yok. Konusuna hakim olmayan zaten yorum yapmiyor.

Aradada biz biraz zevzeklik yapıyoruz :D, halay felan çekiyoruz  :halay: ama o kadar
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı KUMANOVALI

@ahmetx
verdiğin fifa linkinde 153. sayfada ne anlatıyor ?!
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Efe

üstad şantiye de misin sen?  :) iç inşaat nasıl gidiyor acaba? ince işçilik çok uğraştırır mı? bildiğim kadarıyla paralel olarak onlar da yürüyor ama altyapı, elektrik, trafo, aydınlatma, her türlü kablolama vs.. işleri ne alemde? hep dış inşaattan konuşuyoruz gibi yada ben okuyamadım konuşulduysa..
5 kere falan girdim iceri ama bursadayim  :D ince isler tam gaz suruyor hedef agustos ayi yetisecegini dusunuyorum bundan sonrasi sadece paraya bakiyor acikcasi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ErsinA.

Bi çatı direği daha oltaya takılmış.  :evillol:

Canlı yayın izlerken yeni açıktaki çatı direklerini de göreceğiz yakında..

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı Efe

Eski acikta ust kat cikis kapisi betonlaniyor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tunaoğlu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

5 kere falan girdim iceri ama bursadayim  :D ince isler tam gaz suruyor hedef agustos ayi yetisecegini dusunuyorum bundan sonrasi sadece paraya bakiyor acikcasi
Liverpool maçından 3,5 milyon tl kaldırsak ne güzel olur. Mis gibi sıcak para  :money:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı yldrmaydn

sosyal medyada Dünyada futbol takımları arasında 12.sıradayız,stadla beraber 5 yıl içinde renklileri sollayacağımızı düşünüyorum...

liste güncel değil gibi. şu an twitterda 1.07 milyon facebookta 5.880.768 görünüyor.
Seninle Başladı Hayat..

Çevrimdışı ahmet türker

son sıranın sahadan yüksekliğini soruyorsan evet ,bizde 26 sıra onlarda 25 sıra var ve bizim eğim 2-3 derece daha fazla..
ben de 1 sıra fazla olduğumuzu sanıyordum ama ,bu resimde dikkatli saydım 2 sıra fazlaymışız . :)

Çevrimdışı Efe

Su mavi kamyon yine gelmis atil demirleri topluyorlar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

liste güncel değil gibi. şu an twitterda 1.07 milyon facebookta 5.880.768 görünüyor.
01.05.2013 tarihli

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İddia ediyorum bu sene şampiyon olalım, bizi kimse tutamaz :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı onurturan

Yeni acik bileziktede demirleme bitti cok ufak bi birlesim kalmis betonlaninca isler bitecek saha icinde ama kar betonlamayi geciktirebilir bi kacgun
ben de tam bunu sorucaktım efe bugün de bi dünya beton işi oldu hava gerçi tam 0 derece değildi ama sıkıntı olur mu ki? @Efe
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 16:38:34 onurturan ]

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 17.02.2015 (16:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetx

Bizim arka arkaya 3-4 şampiyonluğa ihtiyacımız var yeni nesilde çok fark yedik.Bu arada tanıdığınız ne kadar beşiktaşlı varsa lütfen sosyal medyada resmi hesaplarımızı takip etsinler,sponsor ve bilinirlik açısından çok önemli.
[ Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 16:23:43 ahmetx ]

Çevrimdışı SDemirsoy

İddia ediyorum bu sene şampiyon olalım, bizi kimse tutamaz :evillol:
takipçi sayısı mı bizim 413 bin değil ki  :alala: @ahmetx