Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 164 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5351778 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Hakan Gülcan

"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Efe

Stadin arkasindaki agaclar bembeyaz olmus :) yeni acikta ust bilezige beton var
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhan

ysariusta

• Ziyaretçi

@Yunus Nice sağlıklı mutlu yıllara
Teşekkür ederim İlhan Abi. Nerelerdesin dün aklımdan geçtin valla.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı SDemirsoy

Seda Hanıma Teşekkürler
çok güzel gözüküyor bee  :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

tanışamadık ama nice senelere sağlıkla @Yunus abi

Çevrimdışı ramayan

arkadaşlar merak ettiğim birşey var stad inşaatında kullanabileceğimiz maksimum alan kaç bin metre kare bilen var mı ?

Çevrimdışı ilhan

Seda Hanıma Teşekkürler
çok güzel gözüküyor bee  :bandit:
Gün ışığında bi başka, gece ışığında bi başka, karlar altında  bambaşka bi güzel.
Ellerine sağlık Seda hanımın

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ben de BEKO olacağını düşünüyorum ama Trane 1 numaradır kalite olarak.Trane,Alarko ,York gibi firmalar bu sistemlerin öncüleridir genelde.mitsubishi ve systemair-hsk gibi firmaların ürünleri de kalitelidir.Beko bunlardan çok sonra gelir.

Bir de bu tarz klima santralleri, chiller, rooftop vs nin servisi ayrı olur :) sıradan beko arçelik servisi bunlardan anlamaz ,bu sektörde çalışan bütün firmaların servisi aşağı yukarı aynı çalışır.

Firma kalitesi olarak  dediklerin doğrudur onlara lafım  yok  , satıs sonrası hizmetinden ve yedek parça temininde Türkiye de ARÇELİK _ BEKO iyi durumda ben  evime bişey alacaksam düşünmem :)

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Deniz

Firma kalitesi olarak  dediklerin doğrudur onlara lafım  yok  , satıs sonrası hizmetinden ve yedek parça temininde Türkiye de ARÇELİK _ BEKO iyi durumda ben  evime bişey alacaksam düşünmem :)
Evime ben de Arçelik ve Beko alıyorum zaten :).Hele beko sponsor olduktan sonra çaycıyı bile gidip beko aldım destek verene her zaman destek veririz  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı gkn190334

inş eski açığın alçak olması stadın genel görüntüsünü bozmaz .stad açıldığında keşke demeyiz tamam anıtlar kurulu kararı ama boğaza inci gibi stad yapıyorsun... :s20:

Çevrimdışı rubi_tobin

Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

ysariusta

• Ziyaretçi

@SEDAÖYKÜ çok teşekkürler 2 günlük susuzluk dindi. @SDemiirsoy en üstüne asansör kaç dakikada çıkıyormuş Süzerin? Biliyor musun?

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Evime ben de Arçelik ve Beko alıyorum zaten :).Hele beko sponsor olduktan sonra çaycıyı bile gidip beko aldım destek verene her zaman destek veririz  :)

Beyaz eşya satıs sonrası hizmet sektöründe  4 yıl bulundum o yuzden yedek parca vs. o konularda biraz fikrim :)

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı CanEmre

arkadaşlar merak ettiğim birşey var stad inşaatında kullanabileceğimiz maksimum alan kaç bin metre kare bilen var mı ?
şöyle bir bilgi var obitaş'ın sitesinde @ramayan

46.500 m2 arsa üzerinde, toplam 160.000 m2 inşaat alanlı; UEFA standartlarında stadyum, açık ve kapalı otoparklar, yılın her döneminde hizmet verecek kafeterya ve restoranlarlardan oluşan stadyum inşaatına ait II.kısım kaba inşaat işi.

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı KUMANOVALI

BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı ramayan

şöyle bir bilgi var obitaş'ın sitesinde @ramayan

46.500 m2 arsa üzerinde, toplam 160.000 m2 inşaat alanlı; UEFA standartlarında stadyum, açık ve kapalı otoparklar, yılın her döneminde hizmet verecek kafeterya ve restoranlarlardan oluşan stadyum inşaatına ait II.kısım kaba inşaat işi.

yaa nerde okudum hatırlamıyorum 57.000 m2 kalmıştı aklımda bugün başkanın bır röportajını izledim 145.000 m2 alan dedi. alan 145 veya 160 binlerdeyse baya büyük bir alan sayılır.

Çevrimdışı Efe

Yeni acik bileziktede demirleme bitti cok ufak bi birlesim kalmis betonlaninca isler bitecek saha icinde ama kar betonlamayi geciktirebilir bi kacgun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ErsinA.

abi belgesel için yapılan çekimlerden de bi sızıntı olmaz mı? şöyle küçük bi bölüm.

Çevrimdışı ALI RIZA