Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5353019 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Easthanbool

Ya şu numaralıdaki vinci artık sökseler vallaha deli oldum gidip ateşe verecem en sonunda o olacak  :s20: :steamed:

Bizi de kurtarmış olursun hem içerideyken bakarız da sana  :kop: :ishock:
" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Efe

Ya şu numaralıdaki vinci artık sökseler vallaha deli oldum gidip ateşe verecem en sonunda o olacak  :s20: :steamed:

paletlinin ucuna prekast takıp tam ortadan gömelim  :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

bu arada prekastçılar paydos etti şuan yeni açık ve numaralıda 15 civarında perekast takılmış gibi görünüyor  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ali Aba

arkadaşlar o ışık tam numaralının karşısında acaba işi hızlandırmak için gecede mi çalışacaklar ? :ishock:  :ishock:  :ishock:

Çevrimdışı Efe

arkadaşlar o ışık tam numaralının karşısında acaba işi hızlandırmak için gecede mi çalışacaklar ? :ishock:  :ishock:  :ishock:

yok bence sadece güvenlik amaçlı ortamı aydınlatmak için takılmıştır gece çalışılacaksa o projektörlerden bir sürü takmaları gerek stadta gece çalışması sadece ince işlerde olur prekast çatı küfeki işleri sadece gün ışığında yapılır zaten nisan sonu saat 8 e kadar hava aydınlık olacak mayıs-haziran-temmuz ve ağustos aylarında çalışma saatleri yeterli olacaktır zaten :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Altuğ

42 fotoğraf yükleniyor birazdan yayında.

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilbuono

İyi akşamlar arkadaşlar, arkadaşımın eski çalıştığı Süzer' den çekilmiş 4 fotoğraf ulaştı ama 27 mart tarihli, farklı açıdan çekildiği için paylaşmak istedim, herkese saygılar. :)

Çevrimdışı Altuğ

Vodafone Arena 02 Nisan 2015 (17:30) çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1 ve @ZEKI hocamıza teşekkür ederiz.  :photo:

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı cingoz

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı KUMANOVALI

fotolar için teşekkürler  :ok:

bu arada sürekli fotolara bakmama rağmen scroll la fotoların atladığını yeni keşfettim  :biggrinking:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı martin40

Harika fotograflar, ellerine saglik Kerem abi !

Böyle daganiklik görülmedi  :lol:

Çevrimdışı rubi_tobin

Yalnız usta sen aynı Nick Frost
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı Ali Aba

stad da şuan küçük enişte çalışıyor

Çevrimdışı Efe

Vodafone Arena 02 Nisan 2015 (17:30) çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1 ve @ZEKI hocamıza teşekkür ederiz.  :photo:

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

fotolara göre kiriş hazırlıkları başlamış 1 yada 2 tane kiriş yakın zamanta monte edilecek ay sonuna kadar bitireceklerini düşünüyorum kiriş ve kolon işini
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı keremfrat1

süper kaçta çektin fotoları  :)
17:20 17:30 arası :D olması lazım :ÇD akşamda çektım yanı

Çevrimdışı keremfrat1

Bugun başkan geçti yanımdan hoşgeldınız dedım başkanıma ama :D bır fotoğraf çektırme cesaretinde bulunadmım yaa  :by2: :bawling:

Çevrimdışı Altuğ

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Prekastlar baya hızlandı son 3 gündür bu hızla ayın 20 25 gibi biter zaten catıyla eş zamanlı gittiği için  prekasların sorun teskil edecegini düşünmüyorum..

artık günler uzadı inşallah tez zamanda kavuruz yuvamıza ..

Çevrimdışı Altuğ