Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5353004 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ozan062

catı kolonların ustu beyaz
alla alla siyah değilmiydi bu yav:) yani kar falanda yagmadıgına gore
yada hep boyleydide benmi simdi yeni farkettim acaba?
kolon ustu derken kirişlerin üstü düzelteyim
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Melekcik

Onu da Bir mimar çizmiş işte :) Nasıl bizde Orta çıkış kapısı var ise onlarda bol bol çatı tribün mesafesi var hava alırlar  @Melekcik
Taktın ha sende mimara stada girince azını açamadın @ALI RIZA  :kop: :kop: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TØLGA

Hayırdır  :photo: :vur
adamlar bildiğin şampiyon yapmış burda takımı
bana geldimi hayırdır adeletiniz banamı bozarım bu oyunu  :evillol: :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı ZEKI

Bu çatı ile türübün mesafesi nedir allah aşkına
Cimler hava alsin diye bosluk birakmislardir.  :kop: :kop:

Çevrimdışı Tolga

Devir hesap kitap devri @Tolga :money: :icool: yapacağız tabi ki neyse konu dışına çıkmayalım daha fazla :biggrinking:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı TØLGA

ibrahim kaplan ‏@prigionia  48 dk.48 dakika önce
@yeniinonustadi Mart 2013 - Mart 2015 değişim
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Altuğ

Bu çatı ile türübün mesafesi nedir allah aşkına

Kolezyum sanırım o  :alala:

Çevrimdışı Efe

ibrahim kaplan ‏@prigionia  48 dk.48 dakika önce
@yeniinonustadi Mart 2013 - Mart 2015 değişim

aha bunu inşaat yavaş gidiyor diyenin gözüne gözüne sokacaksın daha ne yapılacaktı :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Nisan 2015, 00:03:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Tüylerini yoldurma bana geri çekil  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Melekcik

Cimler hava alsin diye bosluk birakmislardir.  :kop: :kop:
Doğa üstü olay olur o boşlukta @ZEKI
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Melekcik

Çevrimdışı ALI RIZA

Taktın ha sende mimara stada girince azını açamadın @ALI RIZA  :kop: :kop: :kop:
O zaman yoktu orada  :bandit: :bandit:
Stata girince direk orta çıkış kapılara gidip isyan ettim ne şekilde düzeltilir diye baktım  :s20: :s20: @Melekcik

Çevrimdışı BRK

Gökhan Turkmen, Rostov'a gidiyor dunya kupasi stadi icin, vay Obitas'a bak sen!

Çevrimdışı Melekcik

O zaman yoktu orada  :bandit: :bandit:
Stata girince direk orta çıkış kapılara gidip isyan ettim ne şekilde düzeltilir diye baktım  :s20: :s20: @Melekcik
Boşver kamera maç boyunca toplam 5 defa görünüyor sorun değil kafaya takacak birşey değil ayriyetten bunun ne eksisi var @ALI RIZA  :kop:

Çevrimdışı ZEKI

Boşver kamera maç boyunca toplam 5 defa görünüyor sorun değil kafaya takacak birşey değil ayriyetten bunun ne eksisi var @ALI RIZA  :kop:
stada gidince orta kapinin gerekliligine inanmisti genemi fikir degistirmis.  :alala:

Çevrimdışı Efe

stada gidince orta kapinin gerekliligine inanmisti genemi fikir degistirmis.  :alala:

kafasında git geller yaşıyor stadı hem seviyor hem çıkış kapılarından nefret ediyor gollum gollum  :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Adam orta kapıya o kadar takmış ki otobüsten inerken orta kapıyı kullanmıyor @ALI RIZA  :bandit: :bandit:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Ne biliyorsun 5 kere olacak @Melekcik Belki maç boyunca sürekli göreceğiz ah vah edecegiz...! uzak çekimde görünür yakın çekim görmek lazım

Çevrimdışı ALI RIZA

kafasında git geller yaşıyor stadı hem seviyor hem çıkış kapılarından nefret ediyor gollum gollum  :biggrinking:
Yüzüklerin efendisi etkisini bırakmış bakıyorum  @Efe  :kop: :kop: :kop: :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Tolga

Adam orta kapıya o kadar takmış ki otobüsten inerken orta kapıyı kullanmıyor @ALI RIZA  :bandit: :bandit:
:kop: :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Minibüs ortada kapısı :) orayı kullanmayıp camdan atlıyorum @Deniz efendi

Çevrimdışı Efe

Yüzüklerin efendisi etkisini bırakmış bakıyorum  @Efe  :kop: :kop: :kop: :bandit: :bandit:

olum ben o filmden başka film seyretmiyorum zaten her 2-3 ayda bi tekrar yapıyorum kaçıncıya seyrediyorum ama yine seyrediyorum  :D
Şampiyon Beşiktaş JK