Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5314625 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi Necmi

bu güzel bir habere benziyor zeki abi. hani bir mail hesabını andıran yer var orasımı arazi :D
hangi mail hesabı  :alala: çözemedim :utan

Çevrimdışı Melekcik

barcelona forması güzel ama bu sene @Melekcik ne diyorsun olabilir mi ?
yönetimin elinde uygun şartları hemen hazırlarsa ı feel devotion bol bol dinleriz 
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimiçi Necmi

suan rampada beton cokuluyor..
@Efe bu aralar işlerini çok aksatıyor şimdi bu haberi onun vermesi lazımdı :bandit:

Çevrimdışı demir_kArtAl

herkese iyi geceler, fotoları inceledimde çatı kolonları baya ilerlemiş, şu kirişleri pıt pıt koysalarda bişeyinde çabuk bittiğini görsek.
"remzin kartallar gibi manileri yen, aş; layıktır bu vasıflar sana ey şanlı beşiktaş"

Çevrimdışı Melekcik

:dontknow: bilgiler @ALI RIZA da  kaç gün mabetin evinde kaldı mabetin PC elinden hiç düşmedi o bilgisayarda kim bilir neler vardır  :bandit: ah ahh o pc elime geçecek bırak sızdırmayı musluğu sonuna kadar açarım güldür güldür akar @Melekcik
@Necmi  sıkıştırdım da ben bilmem beyim bilir moduna giriyor @ALI RIZA   :kop: :kop: :kop: :kop:
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı ALI RIZA

:dontknow: bilgiler @ALI RIZA da  kaç gün mabetin evinde kaldı mabetin PC elinden hiç düşmedi o bilgisayarda kim bilir neler vardır  :bandit: ah ahh o pc elime geçecek bırak sızdırmayı musluğu sonuna kadar açarım güldür güldür akar @Melekcik
Öyle olmuyor...! @Necmi abi sızdırılacak bişe yoktu asıl bir oda vardı bir gece ansızın oraya dalmak geldi ama mesafe uzaktı  :kop: :kop:
@rubi_tobin kızabilirdi kameralara zaarar vereceğim için ondan vazgeçtim :) her seyiyle güzel oda idi  :kop: :kop:

Çevrimdışı Melekcik

@Efe bu aralar işlerini çok aksatıyor şimdi bu haberi onun vermesi lazımdı :bandit:
haklısın son zamanlarda düşüş var hastamı bir derdimi var acaba @Necmi  :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı ALI RIZA

hadi leynnn şu işi beceremedim demiyorsun biz nasıl soktuk liverpool maçında :akuma:
Temiz ve kibar insanlar konuşunca sakallı taviz vermedi ama  ben diğer policeman ile tecrübe ile konusunca tamam dedi...! araya sakallı şekilci memur geldi...!  :money: :money:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi  sıkıştırdım da ben bilmem beyim bilir moduna giriyor @ALI RIZA   :kop: :kop: :kop: :kop:
@bjk_mabet  in yanında fazla bıraktık kapmış ondan bir şeyler. Birde atıp tutuyordu gelmeden önce yok metreyle stadı ölçecekmiş yok hesap soracakmış yok bilgisayarda ne varsa öğrenecekmiş laf laf laf

Çevrimdışı Melekcik

@bjk_mabet  in yanında fazla bıraktık kapmış ondan bir şeyler. Birde atıp tutuyordu gelmeden önce yok metreyle stadı ölçecekmiş yok hesap soracakmış yok bilgisayarda ne varsa öğrenecekmiş laf laf laf
stadı görünce soluğu mimarın yanında aldı bu ne güzel bir tasarım bu ne güzel bir çizim diye @Necmi  :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi Necmi

Öyle olmuyor...! @Necmi abi sızdırılacak bişe yoktu asıl bir oda vardı bir gece ansızın oraya dalmak geldi ama mesafe uzaktı  :kop: :kop:
@rubi_tobin kızabilirdi kameralara zaarar vereceğim için ondan vazgeçtim :) her seyiyle güzel oda idi  :kop: :kop:
dedik sana mabeti sarhoş et gece pc ye sız ama sen ne yaptın ona o ayakta sen yerde :bandit: sen onla aşık atabilirmisin adamı dereye götürür susuz getirir o kadar anlattık burda çiçeklerden böceklerden konu açmayacaksın açtığı zaman hemen kapatacaksın kaçacak köşesi kalmayınca sızdırma başlıyor :bandit: diye

Çevrimdışı ozan062

yav beyler bırakın altını üstünü yolunu istanbulun en iyi yerinde paha biçilemeyen araziye stad yapılıyor. fikret başkan futbol olaylarında bile çıkıp konuşamıyor birilerinin ayağına dolanırsak bi ton engel çıkartırlar diye o da herşeyin farkında . yolu batsın istediklerini yapsınlar güneşli günler yakın elbet bizimde sesimiz çıkıcak biraz daha #sabret .
kendi kişisel projeleride ihalelere gidişiede var zaten bizim için susmuyor kendisi içinde susuyor onun için zaten bosver:)
buraya cok radikal bir kişilik lazım ama oda işte yonetemezki bu seefer duygusallıktan takım yerle bir olur :bawling: :icool:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Necmi

haklısın son zamanlarda düşüş var hastamı bir derdimi var acaba @Necmi  :alala: :alala: :alala:
arka arkaya malubiyetler ağır gelmiştir bende anca kendime gelmeye başladım  :akuma:

Çevrimdışı ALI RIZA

Öğrendim bilgileri  :evillol: :evillol: detaylıca
prekast işine gelince baya uzunlar  :bandit: :bandit: üstünüzden 8 ton geçince şaşırıyorsunuz  :kop: :kop:
yükseklikleri dediğim gibi 80-90 cm yeni açıkta @ZEKI hocam da gitti baktı geldi yorulmuştu  :kop: :kop: :kop:
bilgisayarda bişe yoktu @Necmi abi hep bildik işlerdi  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

arka arkaya malubiyetler ağır gelmiştir bende anca kendime gelmeye başladım  :akuma:
@Necmi abi ben daha gelemedim  :akuma: :akuma:

Çevrimiçi Necmi

Öğrendim bilgileri  :evillol: :evillol: detaylıca
prekast işine gelince baya uzunlar  :bandit: :bandit: üstünüzden 8 ton geçince şaşırıyorsunuz  :kop: :kop:
yükseklikleri dediğim gibi 80-90 cm yeni açıkta @ZEKI hocam da gitti baktı geldi yorulmuştu  :kop: :kop: :kop:
bilgisayarda bişe yoktu @Necmi abi hep bildik işlerdi  :bandit: :bandit:
:bandit: :bandit: tabi o kadar mabetin yanında durunca işler bildik oluyor ama burda bilmeyen bir sürü insan var senin bildik işlerini  :money:

Çevrimdışı ALI RIZA

:bandit: :bandit: tabi o kadar mabetin yanında durunca işler bildik oluyor ama burda bilmeyen bir sürü insan var senin bildik işlerini  :money:
@Necmi abi @keremfrat1 yönelmek lazım post geçmek lazım post cihazlarını seviyor  :kop: :kop: :kop:
Çay dağıtmak çok zor biliyorsun ayrıca foto mak biraz erozyon a upradı bu olmaz bu olamaz bu yasak bu demli çay bu (Hakaret Yasak)₂ numarası vs diyediye 65 adet düştü  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Melekcik

@Necmi abi @keremfrat1 yönelmek lazım post geçmek lazım post cihazlarını seviyor  :kop: :kop: :kop:
Çay dağıtmak çok zor biliyorsun ayrıca foto mak biraz erozyon a upradı bu olmaz bu olamaz bu yasak bu demli çay bu (Hakaret Yasak) numarası vs diyediye 65 adet düştü  :evillol: :evillol:
@ALI RIZA o resimlerin tamamı yarın burada olacak  :boxin: :boxin: :s20: :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

@ALI RIZA o resimlerin tamamı yarın burada olacak  :boxin: :boxin: :s20: :kop: :kop:
Hepsi Foto Makinasında oda çay ocagında masanın üstünde  :kop: :kop: :kop: @Melekcik

Çevrimdışı Melekcik

Hepsi Foto Makinasında oda çay ocagında masanın üstünde  :kop: :kop: :kop: @Melekcik
ben bilmem @ALI RIZA hepsi burada olacak :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Bence büyük bir hata var bu işte...Heryer simetrik en can alıcı yer iki kolona bir kolon gibi saçma bir görüntü oluşturuyor...Lansman simetrik, maket simetrik, obitaş asimetrik...  :evillol:

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Sami AKTAŞ